феҳристи Телефон g.Morshin, маълумоти муфид, дастур квартира, ширкатҳои феҳристи g.Morshin. ҳама, чӣ ба шумо лозим – Шумо дар ин ҷо пайдо хоҳад кард! MORSHYN.NET

Business назар харитаи Morshyn /// MORSHIN.INFORMATSIYA Википедиа
Чӣ тавр даъват MorshynMorshin.Predpriyatiyaдастур Morshin.Kvartirny
Рамзи телефони Morshyn: +380 32606
ки +380 - як рамзи Украина

A занг ба Morshyn аз телефони мобилии шумо
Он дар бисёр дар ҳамон сурат, инчунин бо Сити
телефон.
Агар ки шумо занг аз кишвари дигар, Пас пардохт
диққат ба роҳи берун ба хати байналмилалӣ.
Дар тафовут дар он аст, монанди ҳангоми занг ба кодекси телефон
Истифода баред рақами "10" ва рақами «0».

Чӣ тавр даъват Morshyn аз Украина:

Аз телефони мобилӣ: +380 32606 X-XX-XX, ё танҳо 03249 – X-XX-XX
Аз кабелӣ: 0 toot 32606 X-XX-XX (Шумораи шаҳри 5 рақамҳо)

Чӣ тавр даъват Morshyn аз Русия:

Аз телефони мобилӣ: +380 32606 X-XX-XX
Аз кабелӣ: 8 toot 10 380 32606 X-XX-XX

Чӣ тавр даъват Morshyn аз Беларус ва Қазоқистон:

Аз телефони мобилӣ: +380 32606 X-XX-XX
Аз кабелӣ: 8 toot 10 380 32606 X-XX-XX

Он бояд ба ёд мешавад:
1. Вақте ки муддате аз замон гузашт занг байни рақам бояд зиёд бошад 5 сония.
2. Дар Morshyn рақами заминӣ собит - панҷ-рақама
3. Ќайд кардан зарур аст, ки ба ёд: пардохт барои зангҳо дар дохили Украина - як ҷадвали "0" дар аввали рақами телефон аст, ки дар тамоми чопӣ 1 замон. Агар он аст, ду маротиба ворид, ба ҷои занги дохилии Украина, шумо ба хати муоширати меояд
4. Агар шумо даъват аз хориҷи кишвар, минтақаи вақти дар минтақаи шумо, метавонанд гуногун бошанд, аз минтақаи вақти Morshyn. Ин махсусан муҳим ба назар, вақте ки шумо занг задан ба шарикони худ ё дигар дар бораи расмии.
5. Масофа аз Morshina ба Лвов - 80 км. масофаи муайян дар баробари дарозии роҳҳои автомобилгард.

Чӣ тавр занг аз Исроил ба Morshyn: 012 + 380 + 32606 + X-XX-XX (рақами зангзананда)

Чӣ тавр занг аз Латвия ба Morshyn: 00-380 - 32606 X-XX-XX, ки 00 - хати рамзи баромади байналмилалиро

Чӣ тавр занг аз Эстония Morshyn: 00-380 - 32606 – X-XX-XX

Занг ба Morshyn аз Молдова, Арманистон ва Озарбойҷон:

Аз телефони мобилӣ: +380 32606 X-XX-XX
Аз кабелӣ: 0 toot 0 380 32606 X-XX-X

садақот “ьаноб”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD FRANKO. 34
телефон: 64479

ХОНА Украина ғайрифаъол
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 76
телефон: 4942

Раёсати пешгирикунанда безараргардонї Morshyn
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 59A
телефон: 64556

Филиали Владимир хайрияи STOROZHUK Бунёди “КЎДАКОН КӮМАК БА Украина”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Sich Riflemen BUD. 18
телефон: 64307

Ҷамъияти саҳҳомӣ “нАВИ”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. геологҳо BUD. 12, Corp. A
телефон: 60630

КУШОДА МУШТАРАКИ Morshyn ниҳол оби маъданӣ “Оскар”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. геологҳо BUD. 12, Corp. A
телефон: 60630

ИҶРОИЯИ КУМИТАИ CITY Шӯрои Morshinskuyu
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 15
телефон: 64310

Саноатӣ ВА ШИРКАТ ТИЉОРАТИ “KURORTTORGZBUT” Бо вазъи масъулияти маҳдуди
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Иван FRANKO, $ B. 63
телефон: 64346

Худшиносӣ-дастгирӣ озмоишгоҳи биологии
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD FRANKO. 37A
телефон: 60565, 60580

Давлатии савдо Корхонаҳои “Javir”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN

садақот ДАВЛАТЇ “ьаноб”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Галисӣ BUD. 36A
телефон: 4491

Ташкилоти ҷамъиятии “ҲИМОЯИ”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 21A
телефон: 64414

Ташкилоти ҷамъиятии “Инкишофи варзиши ФОНДИ”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 14, кўтоҳмавҷ. 52
телефон: 64191

Љамъиятї Club Баскетбол ТАШКИЛОТИ “MORSHIN”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 9, кўтоҳмавҷ. 43
телефон: 60943

клубҳои варзишӣ Ташкилоти ҷамъиятии “Aikido”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Шевченко BUD. 11-A
телефон: 63369

Ҷавонон Украина Ташкилоти ҷамъиятии ки барои Масеҳ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 17
телефон: 63448

Ташкилоти ҷамъиятии АЪЗОЁНИ ШИРКАТИ гараж “YAVIR”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 40A
телефон: 60182

КОРХОНАИ ДАВЛАТИИ “SANATORIJ “Morshinskuyu”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Бино ба иттилои манбаъ BUD. 5
телефон: 60700, 60703

ДАВЛАТИИ хонавода корхона “Оксана”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Sich Riflemen, $ B. 19

корхонањои савдо давлатӣ “Halychanka”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. FRANKO, $ B. 53
телефон: 64167

Муассисаи давлатии ТИҶОРАТ “курорт”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Иван FRANKO, $ B. 47
телефон: 64029

фаръии “диверсификатсияи коммуналї ” муассисаҳои тиббӣ ва фароғатӣ UAB Украина касаба “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. геологҳо BUD. 10
телефон: 64218

фаръии “Balneary шитофтанд Morshyn” иншооти муштарак ва санитарї махкам Украина касаба “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. боғҳои BUD. 3
телефон: 60575

фаръии “ТАНДУРУСТӢ” TOV “ZODIAK”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. боғҳои BUD. 6
телефон: 64364

фаръии “Силсилаи манбаъ Ltd.” МУШТАРАКИ Украина Полша ҷамъияти дорои масъулияти маҳдуд “силсилаи LTD”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 60
телефон: 63766

фаръии “MORSHYNKURORTSERVIS” масъулияташ маҳдуди “ZODIAK”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 34
телефон: 64479

фаръии “MORSHYNKURORTTEPLOENERHO” UAB LIK.-OZDOR.ZAKL.PROFSPIL.UKR.”Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 45
телефон: 64452

фаръии “ШИРКАТ MATER.-TEH.ZABEZP.” UAB LIK. OZDOR.ZAKL.PROFSPILOK-Украина “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 13
телефон: 64368

фаръии “Қасри фарҳанг ” муассисаҳои тиббӣ ва фароғатӣ UAB Украина касаба “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 52
телефон: 64065, 64371

фаръии “Субҳ Star Plus” TOV “субҳ”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 45$ B
телефон: 50832

фаръии “SANATORIJ “DNISTER” иншооти муштарак ва санитарї махкам Украина касаба “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 100--Солагии курорт Morshyn BUD. 4
телефон: 60539

фаръии “SANATORIJ “Перл Carpathian” иншооти муштарак ва санитарї махкам Украина касаба “UKRPROFOZDO
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 100--Солагии курорт Morshyn BUD. 5
телефон: 60419

фаръии “SANATORIJ “SVITANOK” иншооти муштарак ва санитарї махкам Украина касаба “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Бино ба иттилои манбаъ BUD. 2
телефон: 60744

фаръии “SANATORIJ “CHEREMOSH” иншооти муштарак ва санитарї махкам Украина касаба “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 100--Солагии курорт Morshyn BUD. 4
телефон: 60497

фаръии “Лаванда SANATORIJ” иншооти муштарак ва санитарї махкам Украина касаба “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 33A
телефон: 60459

Фаръии Prykarpatska hydrogeological режими-амалиётии ҶСК истгоҳи LIC-Бет солимтар тиҷоратӣ-иттифоќи Украина “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 7
телефон: 64376, 64182

Фаръии Prykarpatska сохтмон ва калисо идоракунии баста ШИРКАТИ САҲҲОМИИ МУШТАРАКИ “KARPATKURORTBUD”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. геологҳо BUD. 12
телефон: 62042

фаръии SANATORIJ “Қасри мармар” TOV “ZODIAK”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. боғҳои BUD. 6
телефон: 64364, 64030

Фаръии дорои масъулияти маҳдуди САВДОИ истењсолї “MORSHIN”- “УМЕД”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Украина LESIA BUD. 1
телефон: 64020

фаръии TRK “уфущ” TOV “ZODIAK”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 34
телефон: 64479

Фаръии ташхис ва таъмири Ltd. “ZODIAK”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 55
телефон: 64479

Пеш мактаб “тиру камон” иншооти муштарак ва санитарї махкам Украина касаба “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Украина LESIA BUD. 34
телефон: 61977, 60580

Пеш мактаб (боғи нињолхонаи ) N2 “ladybird” TYPE омехта
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Галисӣ BUD. 13
телефон: 64317

ШИРКАТ САҲҲОМИИ ПЎШИДАИ “AKANT”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 39A
телефон: 64548

кино “VERKHOVYNA”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. FRANKO, $ B. 40
телефон: 64361

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “BIOENERHODIAHNOSTYKA”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 10
телефон: 64338

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “Виктория”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 39
телефон: 64253

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “Doba”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Шевченко BUD. 18A

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “Наталя”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 45-A
телефон: 64572

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “Радиои Engineering”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Галисӣ BUD. 10-A
телефон: 64240

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “ROKSOLANA”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 39
телефон: 64427

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “Суратҳо”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 39
телефон: 64427

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “Сахра”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. боғҳои BUD. 45
телефон: 63087

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “услуб”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 43
телефон: 64252

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “дакикаи Magic”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 39

КОРХОНАИ КОЛЛЕКТИВӢ “гаваккаш”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 47A
телефон: 64409

КОРХОНАИ ТИҶОРАТ тиҷорӣ, “щулла”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Шевченко, $ B. 34
телефон: 3330

ширкатҳои коммуналӣ “ZHYTLOKOMUNSERVIS”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 47
телефон: 64354

ширкатҳои коммуналӣ “MORSHYNVODOKANAL”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 47
телефон: 64274, 64091

ширкатҳои коммуналӣ “MORSHYNTEPLOENERHO”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 45A
телефон: 61268

ширкатҳои коммуналӣ Шӯрои минтақавӣ Лвов “Дорухона № 141” Morshyn
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 9
телефон: 60969
Беморхонаи барқарорсозии N 2 “Маркази барқарорсозии барои собиқадорони UPA “HOVERLA”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 76
телефон: 64173, 63702
Лвов Федератсияи минтақавии Aikido
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. кӯли BUD. 3$ B
кормандони иттифоқҳои касаба Маҳаллӣ " “PRYKARPATKURORT” Коргарон Иттиҳоди ТАНДУРУСТӢ Украина
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 11
телефон: 60576
фаръии мард “ARNIKA” корхонаҳои ХУРД “Daisy”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 39A
телефон: 64403
тиҷорати хурд “AGROSERVIS-M” Бо вазъи масъулияти маҳдуди
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO
телефон: 63973
тиҷорати хурд “Halychanka” Бо вазъи масъулияти маҳдуди
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 53
телефон: 64167
тиҷорати хурд “DEOMIN”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 43
телефон: 64007
Хурд хусусӣ Enterprise “Мард Берч”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 45-A
телефон: 64346, 63401
Хурд хусусӣ Enterprise “BUKOVYNA”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 4, кўтоҳмавҷ. 98
телефон: 63812
Хурд хусусӣ Enterprise “ЧАШМА-M”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Дониёл Галисӣ BUD. 32, кўтоҳмавҷ. 215
телефон: 63474
Хурд хусусӣ Enterprise “GOLBER”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 5
телефон: 63859
Хурд хусусӣ Enterprise “эврика”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Иван FRANKO, $ B. 47
Хурд хусусӣ Enterprise “Зеландияи Нав-Centr”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Галисӣ BUD. 36
телефон: 64491
Хурд хусусӣ Enterprise “ба муносибати”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. 50-UPA YEARS, $ B. 4, кўтоҳмавҷ. 21
телефон: 4430, 4451

Хурд хусусӣ Enterprise “Marseille”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Шевченко BUD. 71
телефон: 33130
Хурд хусусӣ Enterprise “Halo”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Kobrin BUD. 2, кўтоҳмавҷ. 1
телефон: 54700
Хурд хусусӣ Enterprise “PRYKARPATTRANSSERVIS”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. 50-UPA YEARS, $ B. 14, Corp. 2, кўтоҳмавҷ. 96
телефон: 4224, 3658
Лвов ТАРАФ MORSHINSKA аз иктишофи геологӣ хизматрасонӣ
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. геологҳо BUD. 3
телефон: 4394
MORSHINSKA ДАВЛАТӢ нотариалӣ НАМОЯНДАГИИ
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 34
телефон: 64479
Беморхонаи шаҳри MORSHINSKA
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. 50-UPA YEARS, $ B. 18
телефон: 64391
Беморхонаи шаҳри MORSHINSKA
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 20
телефон: 63782
MORSHINSKA Сити Созмони Украина Конгресси миллатгаро Украина
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Украина LESIA BUD. 32
телефон: 64942
Ташкилоти ҳизб шаҳри MORSHINSKA “Ҳамбастагии Украина занон”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 10
Ташкилоти шаҳри MORSHINSKA ҳизбҳои сиёсӣ “Иттиҳоди Украина мо Халқии”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 37A
Ташкилоти шаҳри MORSHINSKA аз Ҳизби сотсиал-демократии Украина (муттаҳид)
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 37A
MORSHINSKA Сити Созмони Украина GOP “калисои ьомеъ”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 12, кўтоҳмавҷ. 33
телефон: 64491
Ташкилоти ҳизб шаҳри MORSHINSKA “Ҳамаи-Украина Иттиҳоди “Ватан”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Дониёл Галисӣ BUD. 32, кўтоҳмавҷ. 112
телефон: 60595
MORSHINSKA Ташкилоти ҳизб шаҳри Ҳизби Халқии
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 2, кўтоҳмавҷ. 6
телефон: 60499
MORSHINSKA Ташкилоти ҳизб шаҳри Сотсиалистӣ Ҳизби Украина
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 53$ B, кўтоҳмавҷ. 4
телефон: 60658
MORSHINSKA CITY ШӮРОИ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 15
телефон: 64310, 64284
MORSHINSKA комиссияи интихоботии минтақавӣ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 61, кўтоҳмавҷ. 36
телефон: 60383
MORSHINSKA ТАШКИЛОТИ деҳаи Украина Scout “Formation”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Дониёл Галисӣ BUD. 32
телефон: 64376
MORSHINSKA ТАШКИЛОТИ ҳудудии Motion ошкоро Украина
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. кӯли BUD. 2
телефон: 4792
Лвов Филиали Ассотсиатсияи MORSHINSKA туризми байналмилалӣ ҷавонон “моҳвора”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. KIROVA
телефон: 63609
МАКТАБИ MORSHINSKA санъати
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 61
телефон: 64582
ҷомеаи шаҳр Morshinskuyu МАЪЮБ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 14, кўтоҳмавҷ. 4
телефон: 61133
идоракунии замин CITY Morshinskuyu
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 15
телефон: 61035
Маркази Morshinskuyu “ТАНДУРУСТӢ”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 39A
Маҷмааи таълимӣ “Миёна ба мактаб-литсейи Дар Morshyn”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Украина LESIA BUD. 36
телефон: 64276
Корхонаи иљора гирифташуда “PRYKARPATKURORTTEPLOENERHO” AT “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 45-A
телефон: 4058
хўроки ORENDNE “shoal”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 10
телефон: 64512
SANATORIJ корхонаи ба иҷора гирифташуда “SVITANOK”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Бино ба иттилои манбаъ BUD. 2
телефон: 64215
ШИРКАТ “STRYYENERHOBUD” (фаръии ҶСК “ENERHOSTROY”)
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Шевченко BUD. 1, кўтоҳмавҷ. 32
КОРХОНАИ хоҷагии манзилию коммуналӣ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 15
телефон: 64354
Курорт Одесса дар Morshyn,50-умин солгарди ба UPA 7а
0326060800
курорт “МАНБАИ”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN
курорт “Zoretsvit” Прокуратураи генералии Украина
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 8Дар
телефон: 64318
Ташкилоти ҳизби ибтидоӣ ТАРАФ МИЛЛИИ ИҚТИСОДИИ РУШДИ Украина
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 60
телефон: 64154
Ташкилоти иттифоқи касабаи ибтидоии ширкатҳои коммуналӣ “MORSHYNTEPLOENERHO”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 45
телефон: 61272
Корхонаи хурди хусусї “ҳоьӣ”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 46
телефон: 64396
P ХУСУСӢ? DPRYYIMSTVO TRK “Маро бубахшед? P”
суроғаи: қатор Cal? VSKA минтақа., Мард. ул MORSHIN. ? Wang FRANKO BUD. 34
телефон: 64409
Корхонаи хусусии “azalea”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Галисӣ BUD. 4$ B
телефон: 65290
Корхонаи хусусии “Партоед-ВРИС”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 14, кўтоҳмавҷ. 68
телефон: 61491
Корхонаи хусусии “ЧАШМА ХАДАМОТИ”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. KOTSIUBYNSKA BUD. 1
телефон: 59371
Корхонаи хусусии “Dovbusha – Rozhirche”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 9, кўтоҳмавҷ. 55
Корхонаи хусусии “Zeno”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 9, кўтоҳмавҷ. 47
Корхонаи хусусии “ZODChII”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 100--Солагии курорт Morshyn BUD. 2
телефон: 64280
Корхонаи хусусии “чодар”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 34
Корхонаи хусусии “CROWN”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 39A
Корхонаи хусусии “Шом INVEST ХАДАМОТИ”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Украина LESIA BUD. 1
телефон: 41166
Корхонаи хусусии “MORSHYNBUD”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Дониёл Галисӣ BUD. 32, кўтоҳмавҷ. 518
телефон: 60863
Корхонаи хусусии “биёбон”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 19A
телефон: 3448
Корхонаи хусусии “SK Леон – 52”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Бино ба иттилои манбаъ BUD. 2
телефон: 60302
Корхонаи хусусии “София”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 53$ B
Корхонаи хусусии “Stanislaus Мард”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 65A
телефон: 64095
Корхонаи хусусии “CHOI”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 6, кўтоҳмавҷ. 10
телефон: 64759
фаръии Prykarpatska баста иншооти муштарак ва санитарї иттифоқҳои касабаи Украина ТИҶОРАТ “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 11
телефон: 60560
PRECARPATHIAN Бунёди хайрияи минтаќавии “дурахши ЊАЁТИ”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 33
кумитањои касбӣ Осоишгоҳи “Лаванда”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 33A
телефон: 63695
Евангелии Таъмиддиҳанда ҷомеаи динӣ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 4, кўтоҳмавҷ. 16
телефон: 63519
ҷомеаи динӣ Роман Калисои католикӣ Stryj ноҳияи Morshyn
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 6, кўтоҳмавҷ. 4
ҷамоатҳои динӣ AUTOCEPHALOUS Украина Калисои Православии ДАР S.M.T.MORSHYN
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Дониёл Галисӣ BUD. 34
ҷамоатҳои динӣ ноҳияи Украина юнонӣ католикӣ калисои СМТ MORSHIN Stryjskyj, вилояти Лвов
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Шевченко BUD. 40
телефон: 60550
соҳибкории оилавӣ “оптика”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 60
телефон: 64261
SANATORIJ “геологҳо PRYKARPATTYA” фаръии “ZAHIDUKRHEOLOHIYA” NAC “NADRA Украина”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 10
телефон: 62021

МУШТАРАКИ масъулияти маҳдуди Украина Полша “ШАРИК”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Шевченко BUD. 1, кўтоҳмавҷ. 19
телефон: 65172
клубҳои варзишӣ “Файз”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 36, кўтоҳмавҷ. 11
телефон: 64493
Stryjskyj НОЊИЯИ АССОТСИАТСИЯИ маъюбон Лвов Ассотсиатсияи минтақавии маъюбон
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Дониёл Галисӣ BUD. 10 A
телефон: 61133
Stryjskyj ТАРАФ ТАШКИЛОТИ нохияи “Ҳамбастагии Украина занон”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 12
телефон: 64038
Stryjskyj Футбол “миқёси”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 11
МАСЪУЛИЯТ воҳидҳои Арт Ассотсиатсияи Limited “Digal”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Иван FRANKO, $ B. 52
ҶДММ “ЕВРО EKO технологияҳои”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 6, кўтоҳмавҷ. 100
телефон: 60287
ҶДММ “Андрей Ltd.”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Иван FRANKO, $ B. 33
телефон: 63536
ҶДММ “дорухона -OBRIY”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 47
телефон: 60755
ҶДММ “ATOL Alliance”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 52
ҶДММ “Ман намедонистам,”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 10
ҶДММ “Ватан”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. PL MORSHIN. боғҳои BUD. 2
телефон: 64364
ҶДММ “Модар PLUS”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. PL MORSHIN. боғҳои BUD. 2
телефон: 60508
ҶДММ “Берч-2”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. геолог, $ B. 3
телефон: 64394
ҶДММ “МАРТ”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. 50-UPA YEARS, $ B. 2, кўтоҳмавҷ. 56
телефон: 63658
ҶДММ “СОХТМОНИ ШИРКАТ “VITOM”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Дониёл Галисӣ BUD. 10A
телефон: 61589
ҶДММ “Далв”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. PL MORSHIN. боғҳои BUD. 2
телефон: 60508
ҶДММ “hydrogeologist”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Украина LESIA BUD. 6
телефон: 61283
ҶДММ “Galicia”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Украина LESIA BUD. 19A, кўтоҳмавҷ. 1
телефон: 63018
ҶДММ “GALANT” LTD
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Sich Riflemen BUD. 17-A
телефон: 64458
ҶДММ “Галина”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 63
телефон: 64346
ҶДММ “ҳисоб Бурҷи”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 27
телефон: 60630
ҶДММ “ducat”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Галисианӣ, $ B. 49, кўтоҳмавҷ. 1
телефон: 4962
ҶДММ “ZODIAK”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 34
телефон: 64479
ҶДММ “Carpathians”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 46
телефон: 62220
ҶДММ “шоҳбулут”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 48
телефон: 60044, 56960
ҶДММ “методе”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 65A
телефон: 63026
ҶДММ “КОЛОС-ГРУП
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. геологҳо BUD. 12
телефон: 60691
ҶДММ “ЛЮКС
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Бино ба иттилои манбаъ BUD. 1
ҶДММ “МІНЕРАЛЬНІ ВОДИ ПРИКАРПАТТЯ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Дониёл Галисӣ BUD. 36
телефон: 64491
ҶДММ “МІНЗАВОД
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 2, кўтоҳмавҷ. 58
телефон: 61283
ҶДММ “МАРІЧКА
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 43
телефон: 64734
ҶДММ “МАРКЕТ-М
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 10, кўтоҳмавҷ. 43
телефон: 63730
ҶДММ “УМЕД”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 42
телефон: 62169
ҶДММ “НЕОН
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 100--Солагии курорт Morshyn BUD. 8
телефон: 63624
ҶДММ “НОВА-ТОРГ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 10
телефон: 60630
ҶДММ “ОСНОВА-Б
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. КОБРИНСЬКОЇ, $ B. 6, кўтоҳмавҷ. 4
ҶДММ “Перл Carpathian”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Sich Riflemen BUD. 17
телефон: 60416
ҶДММ “ПРОМНАФТОІМПЕКС
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 42, кўтоҳмавҷ. 20
телефон: 52182
ҶДММ “САМСОН
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 47
телефон: 64441
ҶДММ “SANATORIJ “Қасри мармар”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. PL MORSHIN. боғҳои BUD. 2
телефон: 4364, 4030
ҶДММ “САНАТОРІЙ ДЛЯ ДІТЕЙ З БАТЬКАМИПРОЛІСОК
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 10
телефон: 61050
ҶДММ “СЕРПАНОК
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 10, кўтоҳмавҷ. 51
телефон: 64220, 64482
ҶДММ “СТЕБОР
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Dovbusha BUD. 6A
телефон: 63488
ҶДММ “thermotechnics”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Украина LESIA BUD. 19A, кўтоҳмавҷ. 1
телефон: 60406

ҶДММ “қитъаи”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Богдан Khmelnitsky BUD. 25, кўтоҳмавҷ. 2
телефон: 62179
ҶДММ “triplicity”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Украина LESIA, $ B. 19A, кўтоҳмавҷ. 1
телефон: 63018, 64377
ҶДММ “Украина”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 64
телефон: 64025
ҶДММ “Роҳ геотехникӣ Украина”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Дониёл Галисӣ BUD. 36
телефон: 64491
ҶДММ “Футбол “MORSHIN”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Sich Riflemen BUD. 27, кўтоҳмавҷ. 2
фаръии дорои масъулияти маҳдуд “Оскар Мард” корхонаҳои хурди “Оскар”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. 50-UPA YEARS, $ B. 4, кўтоҳмавҷ. 93
телефон: 3087
Масъулияти маҳдуди тиҷорати хурд “муҳащщищ”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Шевченко, $ B. 38
телефон: 64542
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМАКОМПЛЕКС
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Галисӣ BUD. 10-A, кўтоҳмавҷ. 56
телефон: 3992
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МОРШИНСЬКЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВОМЕДТЕХНІКА
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 8
телефон: 63671
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТРГАЛМЕДСЕРВІС
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 39A
телефон: 63536
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА “MORSHIN”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. MORSHIN, ул. Украина LESIA, $ B. 1
телефон: 63748, 64475
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВООЗЕРНИЙ
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Дониёл Галисӣ BUD. 8A
телефон: 64005
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “YAVIR”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 53$ B
телефон: 60672
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМАГАЛИЧ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Шевченко BUD. 56A
телефон: 64745
МАСЪУЛИЯТ венчурӣ МАГОЗА Limited “KULTTOVARİ”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 51A
телефон: 64176

МАСЪУЛИЯТ тиљоративу истењсолї ШИРКАТ дар шакли Limited “галантереяи”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 51$ B
телефон: 64257
Тиҷоратӣ ва коркарди корхонаҳои “ОТАШИ” ВАЗЪИ дорои масъулияти маҳдуди
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 64A
телефон: 63622
Тиҷоратӣ ва коркарди корхонаҳои “Homeware” ВАЗЪИ дорои масъулияташ маҳдуди
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 53$ B
телефон: 60671
истгоҳи НАҚЛИЁТ “TRANSLISSERVIS”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 10
телефон: 65334
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 15
телефон: 64437
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 15
телефон: 64437
ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБПЛАЙ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 9, кўтоҳмавҷ. 9
телефон: 63742
ФІЛІЯ “филиали Prominvestbank дар Morshyn Лвов МИНТАҚА”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 60
телефон: 64153
ФІЛІЯ “эврика” дорои масъулияти маҳдуд “Эврика-PLUS”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Krasovsky BUD. 2
ширкатҳои нигоҳдории Филиали МАНЗИЛИ PRYKARPAT SE ҶСП муносибат ва иншооти санитарї PROFSP Украина “Ukrprofozdorovnytsia”
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. 50-Ҷашни UPA BUD. 7
телефон: 64348
Филиали LVIVIVSKOHO ПЎШИДАИ САҲҲОМИИ дар соҳаи сайёҳӣ ва сайру саёҳатҳои “LVIVTURYST” -сафар Morshinskuyu ва сафарҳои
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 61A
телефон: 64096
ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВАСТРАТЕГ
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 27-A
телефон: 712220
ФІЛІЯ ПРИК.ДП.ЗАТ ЛІК-ОЗД ЗАКЛАДІВ ПРОФСП.УКР.”Ukrprofozdorovnytsia” SANATORIJ “ТРОЯНДА
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 39A
телефон: 64305
ФІЛІЯ ПРИКАР ДП ЗАТ ЛІК-ОЗД ЗАК ПРОФСП УКР “Ukrprofozdorovnytsia” П-ВОКУРОРТЗЕЛЕНРЕМБУ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. BUD истгоҳ. 47
телефон: 64343
Филиали PRYKAR фаръии ҶСК LIC-ODR азоимхонӣ PROFS EN “Ukrprofozdorovnytsia” P-ДАР он катон КОРКАРД
суроғаи: Лвов минтақа., ноҳияи Stryj, Мард. ул MORSHIN. геологҳо BUD. 14
телефон: 64455, 64407

ИДОРАКУНИИ МОЛИЯВИИ Morshinskuyu CITY ШӮРОИ
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 15
телефон: 64284

ФОНДИ “Carpathian Ҷоми Morshyn”
суроғаи: Лвов минтақа., Мард. ул MORSHIN. Иван FRANKO BUD. 27
телефон: 64037

- A -

6-00-18 Avdeeva Станислав Эй. 50--солагии UPA 2
6-02-27 АВЦИНОВА ОЛЬГА МИКИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-01-88 АЙКАЛО ПАВЛО ФЕДОТО 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-14-05 АКСЕНТIЙ ЮРІЙ ВОЛОД I.ФРАНКА 14
6-13-65 АЛБАТОВА РАЇСА ВОЛО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-71 АМЕНИЦЬКА АНТОНІНА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-14-82 АНДРЕЕВА М.М. I.ФРАНКА 14
6-08-46 Andreyka Николас Е.В. D.Galytskogo 32
6-01-58 Androsov EVGENIYA F 50-солагии UPA 4
6-12-58 ANDRUSEYKO R.B. истгоҳи 41
6-14-46 Эндрю Владимир дар D.Galytskogo 56
6-13-53 8A ANDRIYTSIV Иван Иван D.Galytskogo
6-09-62 ANDRIYCHAK Николас Lu I.FRANKA 9
6-15-38 ANDRIYCHENKO Ирина кош D.Galytskogo 10A
6-13-25 8A ANTOSHKINA Ирина Санти D.Galytskogo
6-18-65 ANICHIN VI. 27A Шевченко
6-15-63 Тарбуз-10A GAVRILOVA D.Galytskogo
6-23-15 ARYKOVA ҲОУП Egor UPA 50-солагии 14
6-03-43 ARTYSH Дониёл Васил UPA 50-солагии 10
6-15-84 ASAF'YEVA Ирина Таслим’ 24b I.FRANKA
6-23-32 ASAF'YEV Эндрю Timo 50-солагии UPA 16A
6-15-17 Ataman Васил Мико D.Galytskogo 10A

- B -

6-02-96 Ниҳоии BABKEVYCH Лидия UPA 50-солагии 6
6-03-63 ПЕТРУС Павлус BABKEVYCH UPA 50-солагии 10
6-19-91 BABCHIY Николас Basil L.UKRAINKY 17A
6-15-47 BABCHIY Николас Vasile D.Galytskogo 10A
6-08-21 Мико Стивен BABCHIY D.Galytskogo 32
6-08-32 BAHRIY Z.A. D.Galytskogo 32
6-17-65 Михаил Шевченко BAHRIY Рома 1
6-22-02 дараҷаи BAEVA Галина 50 RICHCHYA oup 5
6-22-28 BAYDALKA Стефани E UPA 50-солагии 14
6-21-10 БАЙКО ОЛЕКСАНДРА МИ СКОРУБСЬКОI 6
6-19-43 БАЙКО РОМАН ПЕТРОВИ КУРОРТНА 16
6-19-35 БАЙКО СВІТЛАНА ВАСИ I.ФРАНКА 90
6-03-53 БАЙКО ІВАН ЯРОСЛАВО 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-09-57 БАЙТАЛА БОГДАН ПЕТР I.ФРАНКА 9
6-14-31 БАЙТАЛА РОМАН ПЕТРО I.ФРАНКА 14
6-17-40 БАЛАБАНСЬКИЙ Володи ОЗЕРНА 3
6-11-35 БАЛАБАНСЬКИЙ Михайл Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 25
6-12-99 БАЛАБАНСЬКИЙ РОМАН Д.ГАЛИЦЬКОГО 11
6-00-56 БАЛАБАН АЛІНА ФЕДОР 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-11-17 БАЛАБАН Зеновій Іго Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 21
6-14-59 БАЛАБАН КАТЕРИНА МИ I.ФРАНКА 14
6-03-23 БАЛАБАН МАРІЯ ГРИГО 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-06-82 БАЛЛА ЗОЯ ПОЛІЕВКТО ПРИВОКЗАЛЬНА 31А
6-17-83 БАРАБАШ Богдан Анал ШЕВЧЕНКА 1
6-16-25 БАРАБАШ ВОЛОДИМИР М ШЕВЧЕНКА 48А
6-23-44 БАРАНЧУК Леонтіна К I.ФРАНКА 42
6-03-32 БАРАН В.О. 50--солагии UPA 10
6-02-84 БАРАН ЗИНОВІЙ АНДРІ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-22-18 БАРАН ХРИСТИНА ІВАН 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-11-26 БАРГАН КАТЕРИНА ПЕТ Д.ГАЛИЦЬКОГО 45
6-18-15 БАРДИН Iван Михайло ШЕВЧЕНКА 1
6-03-29 БАРЛОЖЕЦЬКА ЛЮДВІНА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-03-02 БАРОНЕЦЬКА ЕВДОКІЯ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-20-75 BASSARAB Ҷулия Vasile I.FRANKA 8
6-19-08 Склерози Галина Петровна I.FRANKA 21
6-03-65 BATAROV Валерий KOH UPA 50-солагии 10
6-18-97 Batiouk GALYNA романи Шевченко 41
6-19-59 stellar Bakhtiarov ВА L.UKRAINKY 13
6-17-77 Bezrukov Виктор Анд UPA 50-солагии 18
6-20-53 Belsky Николай MIK I.FRANKA 6
6-21-60 BENEV'YAT S.D. I.ФРАНКА 42
6-14-07 Пилорамма Ivanna P. D.Galytskogo 10
6-08-45 BENYUH Z.V. D.Galytskogo 32
6-12-15 BENYUH Степан Дмитрий SICHOVYH Slavyansk Stry 11A
6-19-54 7а BERDAL Анастасия C L.UKRAINKY
6-13-98 BEREZIN SV. I.ФРАНКА 32 6
6-12-36 Берч Кэтрин SICHOVYH Slavyansk Stry 6
6-08-72 БЕРЕЗОВИЙ МИХАЙЛО Д I.ФРАНКА 57
6-09-92 БЕРНИК В.В. I.ФРАНКА 5
6-03-60 БЕСЧАРОВА НАДІЯ ІВА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-14-71 БЄЛОВА ГАЛИНА ГЕОРГ I.ФРАНКА 14
6-13-23 БІГАНИЧ МАРІЯ ВОЛОД Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-55 БІЛАС ВСЕВОЛОД ОМЕЛ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-50 БІЛА Уляна Йосипівн 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-19-29 Biliak OSTAP Богдан Шевченко 51
6-02-57 BILANIV LEONTINA VA 50 Ricci UPA 6
6-00-93 BILETSKA Z.M. 50--солагии UPA 2
6-17-52 Мико BILSKA Мария Шевченко 1
6-11-06 BILINSKA Анна Мик Dovbusha 8
6-11-37 BILINSKA Силай Наталя Dovbusha 3
6-17-54 BILINSKYY МИР Олег Шевченко 1
6-12-24 БЛАГА ОКСАНА ФЕДОРІ СIЧОВИХ СТРI 11Г
6-18-87 БЛАГА I.Д. Шевченко 45
6-15-62 БЛАГИЙ ФЕДІР ВАСИЛЬ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-03-64 БЛИЗНЮК ОЛЬГА СЕРГІ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-11-80 БОБУРЧАК Л.Ю. Б.КИРЧIВА 3
6-08-71 БОВІНА В.І. I.ФРАНКА 57
6-11-27 БОГАЕЦЬ МИКОЛА ЙОСИ ГАЙДАМАЦЬКА 6
6-14-42 БОГАЧОВ ВІКТОР ОЛЕК I.ФРАНКА 14
6-23-35 БОГАЧОВ Олександр С 50-РIЧЧЯ УПА 16Б
6-19-33 БОГАЧ Галина Богдан ПРИВОКЗАЛЬНА 3
6-09-05 БОГДАН ЗЕНОВІЙ ЄВСТ КОБРИНСЬКОI 6
6-13-54 БОДНАРЧУК Петро Вол Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-01-72 БОДНАР ГАЛИНА РОМАН 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-08-81 БОДНАР К.В. I.ФРАНКА 59
6-02-12 БОДНАР МИКОЛА ЗАХАР 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-01 БОДНАР МИХАЙЛО ОЛЕК ШЕВЧЕНКА 1
6-22-75 БОДНАР Марія Василі 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-03-24 БОДНАР ОКСАНА МИКОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-14-27 БОДНАР ОЛЬГА ВАСИЛІ I.ФРАНКА 14
6-08-73 БОДНАР Ярослав Заха I.ФРАНКА 57
6-15-21 BODNAR Jaroslav Александр D.Galytskogo 10A
6-21-31 ee Bojko. KRASIVSKOHO 3
6-12-04 Бойко лп. SICHOVYH Slavyansk Stry 20
6-15-34 Бойко ПЕТРУС Михаил D.Galytskogo 10A
6-21-63 Бойко Иван Николаев I.FRANKA 42
6-05-94 Бойко LV. Шевченко 77
6-09-07 BOICHUK Basil Дмитрий I.FRANKA 9
6-11-83 B.KIRCHIVA Bokach Тамара Антон 5
6-02-24 Bolekhiv Оксана UPA 50-солагии 6
6-21-49 BOLYAK I.S. KRASIVSKOHO 12
6-11-12 BORYM Мария Lukyaniv Dovbusha 6
6-15-28 BORYNH MAYAN соҳиби D.Galytskogo 10A
6-09-81 BORISLAVSKY Bogd KOBRYNSKOI 6
6-02-69 БОРИС Алла Anatolia UPA 50-солагии 6
6-15-09 БОРИС NIONILA KASYA D.Galytskogo 10A
6-08-92 BOTLYUK YV. I.ФРАНКА 68
6-11-46 Bokhonko Наталя Car биҳишт 5
6-19-26 BRYZITSKA Andriana Шевченко 43V
6-22-74 BRIC Елена Yosypivna UPA 50-солагии 14
6-17-81 БРИК Степан Іванови ШЕВЧЕНКА 1
6-21-48 БРОДИЧ УЛЯНА СТЕПАН КРАСIВСЬКОГО 18
6-19-94 БРУС МАРІЯ ФЕДОРІВН Л.УКРАIНКИ 23Б
6-01-61 БРУС МАРІЯ ІВАНІВНА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-23-08 БУБНОВ I.О. 50--солагии UPA 14
6-20-93 БУГАЙ СОФІЯ МИХАЙЛІ I.ФРАНКА 6
6-17-86 БУДАЙ Федір Олексій ШЕВЧЕНКА 1
6-11-52 BUZHENKO Елена Eumenes биҳишт 7
6-06-69 BUZINA Наталя Василий UPA 50-солагии 6
6-02-31 ШУМО BUZINA Ярослав UPA 50-солагии 6
6-12-07 Bukreeva Евгений истгоҳи роҳи оҳани Ivano 23
6-19-60 Бехмева Богдан Мико L.UKRAINKY 14
6-15-30 Бехмева Олга PYLYP I.FRANKA 30
6-01-33 Мо Burtsev Светлана 50-солагии UPA 4
6-03-67 BURIAK Майкл Luk'ya UPA 50-солагии 10
6-18-18 BURIY Orest Yuriyovy I.FRANKA 36
6-03-16 BUKhINSIKA Оксана Мероси 50 RIChChYa UPA 10

- Дар -

6-15-00 Wajda VASIL Иванов D.Galytskogo 8
6-15-10 Wajda В.В.. 8B D.Galytskogo
6-13-57 8A Михаил VALAHA ниҳоӣ D.Galytskogo
6-17-21 кӯли Walewski Oleksandr 3
6-11-59 VAPEYNYK Дониёл Brough D.Galytskogo 58A
6-23-33 Varivoda Иван Мико UPA 50-солагии 16
6-00-71 Чӣ тавр UPA Ҳелен Vasetskaya 50-солагии 2
6-00-26 VASYLENKO Наталя Ол UPA 50-солагии 2
6-03-09 Vasylyshyn Васил VA UPA 50-солагии 6
6-22-99 Мо Vasylyshyn GALYNA UPA 50-солагии 5
6-13-64 Vasylyshyn Zenoviy дар D.Galytskogo 8A
6-13-16 8A Vasylyshyn Rosalie Мард D.Galytskogo
6-05-91 Vasylyshyn Теодор IIR Шевченко 75
6-21-70 ВАСИЛИШИН Єфросинія СКОРУБСЬКОI 3
6-23-40 ВАСИЛЬЕВА Анна Марк 50-РIЧЧЯ УПА 18
6-06-37 ВАСИЛЬЧУК Олег Йоси I.ФРАНКА 27А
6-14-43 ВАСИЛЯНСЬКА ОЛЬГА М I.ФРАНКА 14
6-11-00 ВАСИЛIВ АННА МИКОЛА КРАСIВСЬКОГО 7
6-03-49 ВАСЬКОВИЧ ВАСИЛЬ ЯР 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-19-66 ВАСЬКОВИЧ Микола Ко Л.УКРАIНКИ 20
6-12-16 ВАСЬКОВИЧ ПАВЛО КОН СIЧОВИХ СТРI 14
6-14-66 ВАЩИШИН МАРІЯ ВАСИЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-02-89 ВЕБЕР ЮРІЙ КУРТОВИЧ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-09-02 ВЕНЧУР СВІТЛАНА ПЕТ I.ФРАНКА 9
6-02-52 ВЕРБОВСЬКА МИРОСЛАВ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-00-42 Ва Валерий Vershigory 50-солагии UPA 2
6-23-42 Vershigory M.I. 50--солагии UPA 18
6-23-46 Иван Иван Vershigory 50-солагии UPA 12B
6-08-66 Vershigory Юҳанно Vale D.Galytskogo 32
6-19-51 VYDYSH местная Д. L.UKRAINKY 5
6-19-50 VYDYSH Oru Майкл L.UKRAINKY 4
6-19-16 VYDYSH Стефани Yuriyi истгоҳи 5
6-19-09 VINOVSKA LESYA Miko I.FRANKA 23A
6-09-23 VINTSIV Игор YURIYOVY I.FRANKA 9
6-17-61 VISLOPOLOVA Галина Шевченко 1
6-18-07 VITRIV Николас Taras Шевченко 1
6-08-63 Vysochanskiy O.I. D.Galytskogo 32
6-01-69 Vytvytsky Стефани UPA 50-солагии 4
6-23-09 Vytvytsky Марко Vа ва UPA 50-солагии 14
6-15-51 Марям D. VOLK D.Galytskogo 10A
6-00-20 VOVCHYNA Владимир, дар 50-солагии ба UPA 2
6-03-57 Ирина Юсуф VOVCHYNA UPA 50-солагии 10
6-17-13 кӯли VOVCHYNA Иван Степан 3
6-12-12 Vovchok VT. D.Galytskogo 32
6-06-47 ВОВЧОК Михайло Теод ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-20-76 ВОВЧОК СТЕПАНІЯ ВАС Д.ГАЛИЦЬКОГО 4
6-11-05 ВОСКОБОЕВА Леся Іва ДОВБУША 8
6-09-09 ВОЄВОДА МАРІЯ СТАХІ I.ФРАНКА 9
6-17-47 ВОЗНИЙ СТЕПАН БОГДА ШЕВЧЕНКА 1
6-15-81 ВОЙНАРОВИЧ МИКОЛА О I.ФРАНКА 16
6-01-48 ВОЙНАРОВИЧ Євдокія 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-09 ВОЙТОВИЧ ОЛЕКСІЙ ВО СIЧОВИХ СТРI 19А
6-09-01 ВОЙТОВИЧ Iван Федор I.ФРАНКА 9
6-05-88 ВОЛОСЕЦЬКИЙ ВОЛОДИМ ШЕВЧЕНКА 76А
6-19-62 ВОЛОШАНЮК ОКСАНА ЯР Л.УКРАIНКИ 15
6-01-37 ВОЛЯНИК АНАТОЛІЙ ГН 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-16-01 VONSACH Иван Антонов 52A Шевченко
6-07-66 Vorcan LYUBOMIR Vasil шитофтанд 3
6-08-61 Vorobets Стивен MIK D.Galytskogo 32
6-17-02 Sparrow Мария доранд кӯл 3
6-01-04 VOROBYEV GEORGIY IP 50-солагии UPA 4
6-03-18 VOROBLEVSKA MYROSL UPA 50-солагии 10
6-01-76 ВОРОНЧІХІНА ГАЛИНА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-15-73 ВРУБЛЕВСЬКА НАТАЛЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-15-02 ВРУБЛЬОВСЬКИЙ Я.М. Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-01-51 ВУЙЦИК МАРІЯ ІВАНІВ 50-РIЧЧЯ УПА 4

– Г –

6-17-95 ГАБРУСЬ Володимир І ШЕВЧЕНКА 1
6-06-85 HAVAK истгоҳи роҳи оҳани Олег 31
6-00-58 HAVDEY Eustace Тео UPA 50-солагии 2
6-11-70 Ҷулиан Ҷабраил LESYA KOBRYNSKOI 5
6-13-18 GAVRILIV E.M. 8A D.Galytskogo
6-15-27 GAVRILIV ВН. Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-20-92 HAVRYLIV OSTAP DMYT I.FRANKA 6
6-22-03 HAV'YAK Lina I. UPA 50-солагии 5
6-15-37 ГАДЖУН ЮРІЙ ІВАНОВИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-09-95 ГАЛАЙЦЬО МИХАЙЛО АН Б.КИРЧIВА 8А
6-11-32 ГАЛАМАЙ ГРИГОРІЙ ОЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 49
6-17-89 ГАЛАМАЙ МИКОЛА ІВАН ШЕВЧЕНКА 1
6-02-56 ГАЛАС ОКСАНА ЯРОСЛА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-05 ГАЛАС СТАНІСЛАВ-ЮЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-12-60 ГАЛЕЦЬКИЙ IГОР РОМА ПРИВОКЗАЛЬНА 41
6-18-16 ГАЛИК В.В. Шевченко 1
6-20-50 ГАЛИК ТАМАРА ОЛЕКСА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-22-77 ГАЛЬКО З.Ф. I.ФРАНКА 9
6-11-73 ГАЛЬОВИЧ М.О. D.Galytskogo 26
6-00-28 ГАНДЗЮК СВІТЛАНА ВІ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-09-68 ГАНУС Оксана Рішарі I.ФРАНКА 9
6-02-21 ГАСИН ЛЮДМИЛА ЕДУАР 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-12-94 ГАСЯК МАРІЯ ПЕТРІВН Д.ГАЛИЦЬКОГО 3
6-17-26 ГАСIНА Iрина Микола ОЗЕРНА 3
6-01-91 ГАТЕЛЯК ОЛЬГА ІВАНІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-25 ГАТЕЛЯК СЕРГІЙ ВОЛО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-13-15 ГАФТКОВИЧ ОКСАНА ПЕ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-11-34 ГЕЛЕЦЬКА УЛЯНА ВОЛО Д.ГАЛИЦЬКОГО 49
6-20-03 ГЕРАСИМОВА ЛЮДМИЛА Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-01-45 ГЕРАСИМЧУК Роман Ми 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-21-89 ГЕРЕН Iван Васильов I.ФРАНКА 40
6-01-31 ГІБУЛА МАРЦИНА СТЕП 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-15-61 ГIМОН ОКСАНА ПЕТРІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-18-79 ГIП ГАННА ІВАНІВНА ШЕВЧЕНКА 67А
6-18-85 ГIП МИХАЙЛО ГРИГОРО ШЕВЧЕНКА 67
6-19-49 ГIРНЯК РОМАН МИКОЛА ПРИВОКЗАЛЬНА 21
6-22-76 ГЛАДИШ М.М. 50--солагии UPA 14
6-03-34 ГЛИНСЬКА ДАРІЯ МИХА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-00-33 ГЛИНСЬКА НАТАЛЯ ІВА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-00-83 ГЛИНСЬКА СОЛОМІЯ ТА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-20-02 ГЛИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-11-69 ГЛУШКО Володимир Ми Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 5
6-15-72 ГНАТИК ЛЕСЯ СТЕПАНІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-18-09 ГНАТІВ Володимир Яр ОЗЕРНА 3
6-17-62 ГНАТIВ МИХАЙЛО ДМИТ ШЕВЧЕНКА 1
6-03-47 ГНАТIВ МИХАЙЛО ФЕДО 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-03-26 GNIDIN D.S.. 50--солагии UPA 10
6-15-03 HNYLYANSKA Anastas D.Galytskogo 10A
6-09-97 Holovaty Мария Александр B.KYRCHIVA 7
6-19-28 Holovaty Богдан СИ 27A Шевченко
6-12-89 MM Holovaty. SICHOVYH Slavyansk Stry 26
6-18-64 Holovaty RM. Шевченко 27
6-19-76 Holovaty Ярослав L.UKRAINKY 24
6-11-47 Мо Jaroslav роҳбарони боғ 4
6-12-13 ГОЛОДИШИН АНАСТАСІЯ СIЧОВИХ СТРI 19
6-00-37 ГОЛОЛОБОВА ОЛЬГА ЮР 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-13-06 ГОЛУБЕВА О.З. 8A D.Galytskogo
6-12-34 ГОЛУБОВСЬКИЙ Василь СIЧОВИХ СТРI 5А
6-13-35 ГОНЧАРОВА СТЕФАНІЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-19 ГОНЧАРУК ТАРАС ЛЮБО 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-08-84 HONCHARUK Игор Lyubom I.FRANKA 59
6-23-38 HONCHAR Basil Федор UPA 50-солагии 16
6-01-55 Михаил Горбачёв IP UPA 50-солагии 6
6-17-58 Оксана Gorbunova Мо Шевченко 1
6-17-75 HORODYTSKA SIAs Вера Шевченко 1
6-15-49 HORODYTSKYY ROMAN Мард D.Galytskogo 10A
6-21-11 ГОРОДНИК О.I. КРАСIВСЬКОГО 14А
6-20-48 ГОРОДОВИЧ В.Д. D.Galytskogo 2
6-21-32 ГОРУК ОКСАНА МИКОЛА КРАСIВСЬКОГО 15
6-01-93 ГОЦ АННА С. 50--солагии UPA 4
6-17-19 ГОШОВСЬКА Ольга Мих ОЗЕРНА 3
6-09-31 ГОШОВСЬКИЙ ВАСИЛЬ Г I.ФРАНКА 9
6-08-38 ГОШОВСЬКИЙ Василь О Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-17-05 ГОШОВСЬКИЙ Роман Ів ОЗЕРНА 3
6-14-25 ГОШОВСЬКИЙ І.К. Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-15-07 ГОШОВСЬКИЙ IВАН ІВА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-18-50 ГОЛОВАТА Оксана Бог ШЕВЧЕНКА 27
6-02-85 ГРАБАР ОЛЕКСАНДР ЮР 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-16 ГРАБАЧКО ОРЕСТ ТАДЕ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-17-73 ГРЕБIНЧАК МАРІЯ ДМИ ШЕВЧЕНКА 1
6-02-20 ГРЕБIНЬ БОГДАННА ГР 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-14 ГРЕСЬКIВ Катерина М ШЕВЧЕНКА 1
6-01-90 ГРЕЧАНЮК ІВАН ВАСИЛ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-18-76 ГРЕЧИНСЬКА КАТЕРИНА I.ФРАНКА 70
6-23-11 ГРЕЧИНСЬКА НАДІЯ СТ I.ФРАНКА 42
6-09-83 ГРЕЧИШИН М.I. КОБРИНСЬКОI 6
6-21-01 ГРИНІВ Віра Михайлі I.ФРАНКА 42
6-21-96 ГРИННИК Світлана Ан I.ФРАНКА 42
6-22-43 ГРИНЧАРИК Ю.М. 50--солагии UPA 14
6-06-36 ГРИЦАЙ Оксана Роман I.ФРАНКА 29В
6-14-94 ГРИЦИК ОРЕСТ МИХАЙЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 7
6-18-77 ГРИЦИШИН МАРІЯ АНДР ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-08-79 ГРИЦИШИН Ярослав Ми I.ФРАНКА 59
6-20-49 ГРИЦИШИН І.І. D.Galytskogo 2
6-14-02 ГРИЦІВ ЛЕСЯ БОГДАНІ I.ФРАНКА 14
6-15-23 ГРИЦIВ БОГДАН ДМИТР Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-09-21 ГРОМОСЯК Наталя Вол I.ФРАНКА 9
6-20-83 ГРУЩИК Н.В. Д.ГАЛИЦЬКОГО 4А
6-17-08 ГУБАР А.Ф. ОЗЕРНА 3
6-20-07 ГУБИЧ Марія Василів Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-17-53 ГУДА Богдан Іванови ШЕВЧЕНКА 1
6-15-15 ГУДА Василь Юрійови ДОВБУША 6
6-22-23 ГУДА ОКСАНА ЙОСИПІВ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-84 ГУДА ТЕТЯНА ВАСИЛІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-11-60 ГУДА Ю.П. D.Galytskogo 54
6-03-81 ГУДА ЯРОСЛАВ ЮРКОВИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-03-80 ГУДА ЯРОСЛАВ ЮРКОВИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-10-88 ГУДА Я.Ю. Шевченко 34
6-09-39 ГУДЗЬ ОЛЕКСАНДРА ВА I.ФРАНКА 9
6-12-27 ГУНКЕВИЧ А.О. SICHOVYH Slavyansk Stry 10
6-18-89 ГУНКЕВИЧ ВАСИЛЬ МИХ I.ФРАНКА 74
6-07-60 ГУНКЕВИЧ Ганна Стеф I.ФРАНКА 78
6-18-78 ГУНКЕВИЧ ОЛЬГА ГРИГ I.ФРАНКА 74
6-12-23 ГУНКЕВИЧ ЯРОСЛАВ АД СIЧОВИХ СТРI 10
6-01-50 ГУНКЕВИЧ ІВАННА РОМ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-80 ГУНКЕВИЧ ІОАННА ДМИ СIЧОВИХ СТРI 31
6-18-13 ГУРАЛЬ СТЕПАНІЯ МИК ШЕВЧЕНКА 1
6-03-27 ГУРIЙ ОРЕСТ СТЕПАНО 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-18-28 ГУСАКОВ Генадій Пет ШЕВЧЕНКА 7
6-11-92 ГУСАК О.I. Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 7
6-02-07 ГУСЄВА Людмила Олек 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-09-18 ГУТА Галина Степані I.ФРАНКА 9
6-03-41 ГУТНIКЕВИЧ СВІТЛАНА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-08-64 ГУТНIКЕВИЧ Стефанія Д.ГАЛИЦЬКОГО 32

– Д –

6-00-87 ДАВИДЕНКО МИКОЛА МИ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-09-12 ДАВИДЯК БОГДАН МИКО I.ФРАНКА 9
6-03-42 ДАНИЛИШИН МАРІЯ РОМ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-12-87 ДАНИЛКIВ О.Й. SICHOVYH Slavyansk Stry 24
6-17-32 ДАНИЛІВ Михайло Мих ОЗЕРНА 3
6-08-83 ДАНКIВ ЯРОСЛАВ ІЛЬК I.ФРАНКА 57
6-17-36 ДАРМОНУК АНДРІЙ РОМ I.ФРАНКА 34
6-09-80 ДАРМОНУК Роман Миха КОБРИНСЬКОI 2
6-17-07 ДАРМОНУК Т.Р. I.ФРАНКА 34
6-08-95 ДАРМОПУК Любомир Іг I.ФРАНКА 68
6-03-48 ДАТКIВ МАРІЯ ВАСИЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-23-36 ДЕМБІЦЬКА Людмила І 50-РIЧЧЯ УПА 16
6-21-97 ДЕМБОВСЬКИЙ Валерій I.ФРАНКА 42
6-11-76 ДЕМКIВ МАРТА МИХАЙЛ КОБРИНСЬКОI 5
6-02-46 ДЕМСЬКА НІНА ФРАНЦІ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-86 ДЕМЧИШИН ЯРОСЛАВ ВА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-08-91 ДЕРКАЧ Ольга Олекса I.ФРАНКА 66
6-00-75 ДИБА СОФІЯ ГРИГОРІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-21-04 ДИДИН БОГДАН ДМИТРО СКОРУБСЬКОI 9Б
6-20-11 ДИДИН IВАН ДМИТРОВИ СКОРУБСЬКОI 9Б
6-20-94 ДИКА М.I. I.ФРАНКА 6
6-01-06 ДИМЕЕВА А.М. 50--солагии UPA 4
6-01-96 ДИЦЬО ЗЕНОВІЙ ЮЛІАН 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-14-78 ДIЖАК РОМАН ДМИТРОВ I.ФРАНКА 14
6-19-40 ДIРДУШОК ОКСАНА МИК ШЕВЧЕНКА 50А
6-13-39 ДМИТРЕЦЬКА ЛЮБОВ ГР Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-17-71 ДМИТРИК МИХАЙЛО ОНУ ШЕВЧЕНКА 1
6-17-12 ДМИТРИШИН В.В. ОЗЕРНА 3
6-09-74 ДМИТРЕЧКО Наталія А Д.ГАЛИЦЬКОГО 33
6-19-74 ДМИТРIВ Богдан Іван Л.УКРАIНКИ 22
6-18-56 ДМИТРIВ ОРИСЯ МИХАЙ ШЕВЧЕНКА 20
6-22-67 ДМИТРIВ Святослав І 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-08-52 ДМИТРIВ Тетяна Ярос Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-14-48 ДМИТРIВ ЮРІЙ ІЛЛІЧ I.ФРАНКА 14
6-09-96 ДМИТРIВ Iрина Лук’я Д.ГАЛИЦЬКОГО 22
6-01-08 ДМИТРIЕНКО Микола А 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-02-82 ДМIТРIЕВА НІНА МАКС 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-19-58 ДОЛИНСЬКА Марія Іва Л.УКРАIНКИ 11
6-11-58 ДОЛIШНЯ-ЛЮДКЕВИЧ Cт Д.ГАЛИЦЬКОГО 56
6-01-92 ДОМБРОВСЬКИЙ IВАН В 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-77 ДОРОШЕВИЧ Й.I. SICHOVYH Slavyansk Stry 29
6-18-75 ДОРОЩУК НАТАЛЯ ОЛЕК I.ФРАНКА 70
6-18-92 ДОСЯК М.С. Шевченко 49
6-18-99 ДОСЯК СТЕПАН ЯРОСЛА ШЕВЧЕНКА 39
6-08-87 ДОЦЕНКО АНАТОЛІЙ ЄВ I.ФРАНКА 59
6-09-65 ДРАБИК ПЕТРО МИКОЛА I.ФРАНКА 9
6-13-59 ДРОЖЖIНА ВАЛЕНТИНА Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-18-70 ДРОСИК Анастасія Дм ШЕВЧЕНКА 30
6-19-95 ДРОСИК А.Т. D.Galytskogo 25
6-00-45 ДРОСИК ЕМІЛІЯ МИХАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-19-97 ДРОСИК МАРІЯ ДМИТРІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 25А
6-12-18 ДРОСИК М.Т. SICHOVYH Slavyansk Stry 12
6-18-57 ДРОСИК О.С. Шевченко 21
6-12-21 ДРОСИК Є.Т. SICHOVYH Slavyansk Stry 11
6-03-04 ДУДА ОКСАНА ПАВЛІВН 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-21-34 ДУДКА Поліна Кузмін КРАСIВСЬКОГО 6
6-08-05 ДУДКЕВИЧ ЮРІЙ ПАВЛО Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-07-68 ДУЛIБА ЯРОСЛАВ ПАВЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-03-76 ДУНЕЦЬ ЛАРИСА МИКОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-11-41 ДУНЕЦЬ Наталя Степа Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 23
6-11-29 ДУНЕЦЬ СТЕПАН ОЛЕКС Д.ГАЛИЦЬКОГО 47
6-15-90 ДУХ ЛІДІЯ ІВАНІВНА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-08-49 ДЯКIВ ОКСАНА АНТОНІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32

– Є –

6-09-87 ЄВСЄЄВА ІРИНА ЙОСИФ Д.ГАЛИЦЬКОГО 29
6-19-07 ЄВСЄЄВ Б.Іванович I.ФРАНКА 19А
6-17-38 ЄГОРОВА ВАЛЕНТИНА О ОЗЕРНА 3
6-09-58 ЄГУЛЕМОВ СЕРГІЙ ПАН I.ФРАНКА 9
6-03-06 ЄФIМЧУК ОЛЬГА ОЛЕКС 50-РIЧЧЯ УПА 6

– Ж –

6-06-46 ЖЕМЕВКО П.Д. истгоҳи 49
6-23-20 ЖИГАЙЛО Ганна Михай 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-18-46 ЖИХАРЬОВА ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКА 9
6-02-81 ЖОВНIР ВАСИЛЬ МИКОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-82 ЖОВНIР У.Л. ШЕВЧЕНКА 69Б
6-17-04 ЖУК Віра Василівна ОЗЕРНА 3

-З-

6-21-65 ЗАВАДСЬКА АННА ВАСИ I.ФРАНКА 42
6-13-36 ЗАВОДСЬКА Н.I. 8A D.Galytskogo
6-21-73 ЗАВ’ЯЛОВ ВАЛЕНТИН М I.ФРАНКА 42
6-02-58 ЗАГОРАЙКО ЮЛІЯ МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-19-19 ЗАЗУЛЯК ВАСИЛЬ МИКО ШЕВЧЕНКА 59
6-01-19 ЗАЙЦЕВА ГАННА ІВАНІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-39 ЗАЙЦЕВ ВОЛОДИМИР ІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-08-12 ЗАЙЦЕВ ОЛЕКСАНДР ІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-22-06 ЗАЙЧЕНКО Ніні Самій 50-РIЧЧЯ УПА 14А
6-04-74 ЗАЙШЛА Л.М. истгоҳи 2
6-23-22 ЗАЙШЛИЙ IГОР ВАСИЛЬ I.ФРАНКА 42
6-13-12 ЗАРЕВИЧ Н.С. 8A D.Galytskogo
6-02-65 ЗАРУБКО ЛІДІЯ СЕРАП 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-17-01 ЗАРУБКО Л.С. ОЗЕРНА 3
6-13-43 ЗАРІЧНИЙ ЯРОСЛАВ ОМ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-14-18 ЗАТИРАЧ ВІРА ВОЛОДИ I.ФРАНКА 14
6-01-03 ЗВАРИЧ АНДРІЙ ВАСИЛ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-13-13 ЗВАРИЧ Михайло Мико Д.ГАЛИЦЬКОГО 8A
6-12-30 ЗВАРИЧ СТЕФАНІЯ МИК СIЧОВИХ СТРI 8
6-21-46 ЗВАРИЧ I.І. I.ФРАНКА 42
6-01-27 ЗЕЛЕНА МИРОСЛАВА ВА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-19-87 ЗЕЛЕНЧУК ЛІДІЯ РОМА Л.УКРАIНКИ 31
6-21-43 ЗЕЛIНСЬКИЙ М.М. I.ФРАНКА 42
6-01-35 ЗIБРОВСЬКА ТАМАРА Й 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-43 ЗІМІНА І.І. истгоҳи 37
6-20-41 ЗIНЬКОВСЬКА ОЛЬГА В Д.ГАЛИЦЬКОГО 2
6-03-61 ЗЛАТОУС ЛЮДМИЛА МИХ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-08-04 ЗОЗУЛЯК Анна Василі Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-06-70 ЗОЗУЛЯК Богдан Васи ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-19-98 ЗОЛОТУХА IГОР ІВАНО Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-02-72 ЗУБРИЦЬКИЙ ІГОР ЄВГ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-19-80 ЗЯБЛОВА НІНА ПАВЛІВ Л.УКРАIНКИ 26

– І –

6-12-25 ІВАШКІВ ЛЮБОВ МИКОЛ СIЧОВИХ СТРI 13А
6-12-54 ІЛЬНИЦЬКА КАТЕРИНА ПРИВОКЗАЛЬНА 39
6-16-38 ІЛЬНИЦЬКИЙ ЮРІЙ ГРИ СКОРУБСЬКОI 9
6-18-11 ІЛЯШ МАРІЯ ІВАНІВНА ШЕВЧЕНКА 15
6-13-47 IВАНКIВ IВАН МАР’ЯН Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-37 IВАНОВ Володимир Іл КРАСIВСЬКОГО 10А
6-08-31 IВАНУС Р.I. D.Galytskogo 32
6-08-42 IВАНЮК Василь Михай Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-14-09 IВАНЮК КАТЕРИНА ГРИ I.ФРАНКА 14
6-08-76 IВАНЮК МИХАЙЛО ВАСИ I.ФРАНКА 57
6-11-81 IВАНЮК ОКСАНА ВАСИЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 45
6-00-32 IВАНЮК ЯРОСЛАВ МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-22-71 IВАНIВ Марія Іванів 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-63 IВАНIВ ОКСАНА ПЕТРІ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-03-46 IВАСIВ МИХАЙЛО ОНУФ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-13-76 IЛИК МИРОСЛАВА МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-13 IЛЛЯШ КЛАВДІЯ ДАНИЛ КРАСIВСЬКОГО 5
6-13-20 IЛЬКIВ УЛЯНА ВОЛОДИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-09-79 IЛЬНИЦЬКА ОЛЕНА ТОМ Д.ГАЛИЦЬКОГО 33
6-00-12 IЛЬНИЦЬКА СОФІЯ МИК 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-15-58 IЛЬНИЦЬКИЙ МИХАЙЛО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-19-20 IЛЬНИЦЬКИЙ М.Ю. истгоҳи 25
6-21-59 IЛЬНИЦЬКИЙ РОМАН МИ КРАСIВСЬКОГО 24
6-18-10 IЛЬНИЦЬКИЙ ТАДЕЙ ВА ШЕВЧЕНКА 1
6-21-03 IЛЯШ ПЕТРО ОЛЕКСІЙО СКОРУБСЬКОI 14
6-13-26 IЛ’ЄНКО ТАМАРА МИКО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-01-38 IОДЛОВСЬКА ВАЛЕНТИН 50-РIЧЧЯ УПА 4

– К –

6-22-07 КАБАЛЬ Федір Дмитро 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-14-95 КАБАЧНА ЛЕСЯ РОМАНІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-02-11 КАБАЧНИЙ ВІКТОР ВАС 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-19-68 КАЗИДУБ ГАННА ЛЕОНТ Л.УКРАIНКИ 21А
6-03-50 КАЗИДУБ ТЕТЯНА ТИМО 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-19-69 КАЗИДУБ CВІТЛАНА ІВ Л.УКРАIНКИ 21А
6-14-53 КАЗМIРЧУК Лідія Сам I.ФРАНКА 14
6-18-05 КАЛИНИЧ Наталія Іго ШЕВЧЕНКА 1
6-08-56 КАЛІЦУН Р.В. D.Galytskogo 32
6-17-46 КАЛIБЕРДА Стефанія ШЕВЧЕНКА 1
6-12-38 КАМИШЕВА ЯРОСЛАВА І СIЧОВИХ СТРI 5Б
6-23-34 КАПАЛЕТ Лідія Григо 50-РIЧЧЯ УПА 16Б
6-21-00 КАПАЛЄТ Світлана Йо КРАСIВСЬКОГО 8
6-21-22 КАПУШ ВОЛОДИМИР ВАС Д.ГАЛИЦЬКОГО 4
6-13-24 КАРБАН Анна Іванівн Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-17-00 КАРДАШОВ ВАЛЕРІЙ ПЕ ОЗЕРНА 3А
6-00-97 КАРПИН ОЛЬГА СЕМЕНІ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-03-28 КАРПИЧ ВОЛОДИМИР МИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-15-91 КАРПИЧ ФЕВРОНІЯ МИК Д.ГАЛИЦЬКОГО 10A
6-14-65 КАСАТКІНА Ніні Іван I.ФРАНКА 8
6-23-31 КАСТОРНИХ Микола Дм 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-57 КАСЬЯН ГАННА ІВАНІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-01-86 КАЧАНОВСЬКИЙ О.С. 50--солагии UPA 4
6-02-41 КАЧАНIВСЬКИЙ Сергій 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-22-31 КАЧУРИНЕЦЬ Світлана 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-25 КАШЕБА МАРІЯ ЯРОСЛА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-24 КАШЕБА МАРІЯ ІВАНІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 44
6-09-85 КАШЕБА МИРОСЛАВА АН Д.ГАЛИЦЬКОГО 37
6-15-46 КАШЕБА СТЕФАНІЯ ДМИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-08-82 КАШЕБА Ярослав Іван I.ФРАНКА 59
6-13-95 КАШЕБА IРИНА МИХАЙЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 6
6-12-11 КВАСНОВСЬКИЙ Андрій СIЧОВИХ СТРI 16
6-21-98 КЕЙВАН Татяна Івані I.ФРАНКА 42
6-13-07 КЕКАВЕЦЬ ВОЛОДИМИР Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-22-63 КЕЦИК Богдан Федоро 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-13-71 КЕЦИК ВОЛОДИМИР ЛЕО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-43 КЕЦИК Володимир Вас Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-11-33 КЕЦИК Зіновія Васил ГАЙДАМАЦЬКА 6
6-13-75 KETSYK Лидия романи D.Galytskogo 8A
6-21-33 KETSYK Мария Григорий KRASIVSKOHO 8B
6-11-82 MM KETSYK. Б.КИРЧIВА 6
6-21-72 KETSIK M. C. I.ФРАНКА 42
6-00-81 Матто KETSYK Олга 50-солагии UPA 2
6-17-15 KETSYK Олга Myron кӯл 3
6-20-18 KETSYK Роман Иванов D.Galytskogo 2
6-20-13 KETSIK S.P. I.ФРАНКА 8
6-19-30 КИКТА ВОЛОДИМИР ОЛЕ I.ФРАНКА 94
6-06-62 КИРИК Галина Антоні ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-17-90 КИРИК С.М. Шевченко 1
6-17-98 КИРИК Ярослав Микол ШЕВЧЕНКА 1
6-02-67 КИРИЛОВА А.Д. 50--солагии UPA 6
6-02-62 КИСIЛЬ ЛЮБОВ ІВНАІВ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-65 КИШИНЮК ОКСАНА МИХА САДОВА 6
6-18-48 КИШКА Л.Е. Шевченко 11
6-03-95 КІСІЛЬ Василь Федор ПРОЛIСКОВА 8
6-17-24 КЛАПАЧ ДАРІЯ МИХАЙЛ ОЗЕРНА 3
6-17-72 КЛИМ МИХАЙЛО САФРОН ШЕВЧЕНКА 1
6-18-06 КЛИМ Михайло Степан ШЕВЧЕНКА 1
6-17-35 КЛОС А.I. ОЗЕРНА 3
6-23-16 КЛОС О.І. 50--солагии UPA 14
6-22-42 КЛIМОВИЧ Iван Федор 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-16-24 КМЕЧАК ЕВДОКІЯ ВАСИ СКОРУБСЬКОI 8
6-12-55 КМІТЬ Микола Іванов СIЧОВИХ СТРI 27
6-17-29 КМIТЬ Василь Петров ОЗЕРНА 3
6-11-98 КМIТЬ ЛЮБОМИР ПЕТРО Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 11
6-09-99 КМIТЬ Iгор Петрович Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 11
6-20-95 КОБИЛИНЕЦЬ ВАСИЛЬ В Д.ГАЛИЦЬКОГО 3Б
6-22-58 КОБКО Ірина Йосипів 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-01-83 КОБУТА ВАСИЛЬ МИХАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-17-79 КОВАЛЕВИЧ М.В. Шевченко 1
6-12-49 КОВАЛЬСЬКИЙ Микола ПРИВОКЗАЛЬНА 13
6-14-23 КОВАЛЬЧУК ЗІНАЇДА С I.ФРАНКА 14
6-09-37 КОВАЛЬЧУК МИКОЛА ІВ I.ФРАНКА 9
6-21-95 КОВАЛЬЧУК Романна І I.ФРАНКА 42
6-11-87 КОВАЛЬ ЛЮБОВ МИХАЙЛ САДОВА 8
6-20-87 КОВАЛЬ ТЕТЯНА ЮРІЇВ I.ФРАНКА 8
6-21-27 КОВАЛЬ Я.I. КРАСIВСЬКОГО 14В
6-09-93 КОВАЧ Павліна Конст I.ФРАНКА 7
6-02-93 КОГУТ ІВАН ЙОСИФОВИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-48 КОГУТ I.I. D.Galytskogo 46
6-01-36 КОЖЕВНIКОВА АННА ПИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-06-38 КОЗАК А.І. 50--солагии UPA 2
6-00-79 КОЗАК ВАСИЛЬ ІВАНОВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-21-61 КОЗАК НАДІЯ ТИМОФІЇ ШЕВЧЕНКА 40
6-08-14 КОЗЕЛ Галина Олексі Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-22-69 КОЗЕЛ Ярослава Андр 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-17-34 КОЗИЧ Василь Федоро ОЗЕРНА 3
6-19-71 КОЗЛОВСЬКА ЕВГЕНІЯ Л.УКРАIНКИ 21
6-01-11 КОЛЕСНИК ЮЛІЯ ПИЛИП 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-09-67 КОЛОСОВСЬКИЙ ДМИТРО I.ФРАНКА 9
6-19-61 КОМАРОВ ВІТАЛІЙ НИК Л.УКРАIНКИ 15
6-01-62 КОМАР Володимир Гри 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-22-47 КОМБАРОВА ВІРА ПАВЛ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-03-05 КОНДРАТЕНКО ІСИДОРА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-09-22 КОНДРАТЮК Віра Миха I.ФРАНКА 9
6-00-43 КОНДРАТ МИХАЙЛО ФЕД 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-08-07 КОНДРАТIВ НАДІЯ ПЕТ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-22-15 КОНДРАШИНА Зінаіда 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-13-74 КОНДРАШИН В.М. 8A D.Galytskogo
6-18-54 КОНТАРОВСЬКИЙ I.В. Шевченко 19
6-08-50 КОПИСТИНСЬКИЙ ОЛЕГ Д.ГАЛИЦЬКОГО 55
6-08-26 КОПЧIЙ РОМАН БОГДАН Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-18-95 КОРЕЕВА С.М. Шевченко 55
6-20-96 КОРЗУН М.I. I.ФРАНКА 6
6-23-48 КОРОБАНОВ Микола Ів 50-РIЧЧЯ УПА 14А
6-18-69 КОРОБОВА ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА 29
6-13-32 КОРОЛЬ ВОЛОДИМИР ДМ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-00-76 КОРОЛЬ МИКОЛА ІВАНО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-22-40 Miko ПОДШОҲ Наталя Шевченко 50
6-17-45 Коротков Зенайда Мард Шевченко 1
6-09-26 Оксана snags Eustace I.FRANKA 9
6-09-25 KORYAHINA Олга Miko I.FRANKA 9
6-09-84 KORINETS I.D. 31A D.Galytskogo
6-15-42 Богдан Kosarev Николай D.Galytskogo 10A
6-12-03 КОСАР ВОЛОДИМИР МИХ СIЧОВИХ СТРI 27
6-15-11 КОСАР М.В. Шевченко 58
6-08-16 КОСАР Світлана Петр Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-09-14 КОСИК ВІТАЛІЙ ПАВЛО I.ФРАНКА 9
6-19-23 КОСИЛО Микола Мирон ПРИВОКЗАЛЬНА 27
6-18-84 КОСТИНЮК НАТАЛЯ СЕМ I.ФРАНКА 19
6-01-39 КОСТИРКО Віля Григо 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-02-04 КОСТОМАНОВА МАРІЯ І 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-14-12 КОСТIВ ВАСИЛЬ ВАСИЛ I.ФРАНКА 14
6-13-62 КОСТIВ ВАСИЛЬ ІВАНО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-12-05 КОСІНСЬКА Любов Ада СIЧОВИХ СТРI 22
6-00-23 КОХАНОВСЬКИЙ АНДРІЙ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-22-66 КОЦКОВИЧ Кароль Фед 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-03-31 КОШЛАТИЙ СЕРГІЙ ВІТ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-00-24 КРАВЕЦЬ БОГДАН МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-12-14 КРАВЕЦЬ Василь Миха СIЧОВИХ СТРI 17А
6-13-21 КРАВЕЦЬ НАТАЛЯ МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-19-56 КРАВЕЦЬ Тарас Яросл Л.УКРАIНКИ 8
6-19-72 КРАВЕЦЬ ІРИНА ІЛЛІВ Л.УКРАIНКИ 21
6-12-06 КРАВЕЦЬ IВАН МИХАЙЛ СIЧОВИХ СТРI 17
6-09-16 КРАВЦІВ Ярослав Вас I.ФРАНКА 9
6-03-59 КРАВЧЕНКО Микола Ми 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-06-35 КРАВЧИК В.Й. I.ФРАНКА 41
6-17-42 КРАВЧИК Л.Я. ОЗЕРНА 3
6-22-16 КРАВЧУК Василь Федо 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-44 КРАВЧУК Ярослава Ва 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-08 КРАСОВСЬКА Юлія Гри ШЕВЧЕНКА 1
6-20-40 КРАСIВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ КРАСIВСЬКОГО 11
6-21-41 КРАСIВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ КРАСIВСЬКОГО 11
6-02-60 КРАЄВСЬКА ЗЕНОВІЯ В 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-43 КРЕМIНСЬКИЙ Володим САДОВА 3
6-15-64 КРИСЬКО МИКОЛА МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-01-17 КРИШТАЛЬ ВАЛЕНТИНА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-14-64 КРОЧАК Є.М. D.Galytskogo 6
6-00-60 КРУК ВАЛЕНТИНА МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-02-01 КРУК ГАЛИНА ІВАНІВН 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-20-84 КРУК С.I. D.Galytskogo 15
6-09-17 КРУПА МИРОСЛАВ ЮЛІА I.ФРАНКА 9
6-15-54 КРУПА МИХАЙЛО ДЕМ’Я Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-01-02 КРУТАШИНСЬКИЙ ВОЛОД 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-09-50 КРУЧАЙ СТЕПАН ОСИПО I.ФРАНКА 9
6-20-70 КУБАЙ ІВАННА ВОЛОДИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-11-18 КУБАНЦIВ Михайло Ів Д.ГАЛИЦЬКОГО 41
6-00-72 КУЗИК ВОЛОДИМИР МИХ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-15-19 КУЗИК ВОЛОДИМИР МИХ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-01-24 KUZYK Олга Дмитрий 50-солагии UPA 4
6-23-25 Ирина Юҳанно KUZMINSKA 50-солагии UPA 14
6-19-65 L.UKRAINKY Kuznetsova Rajisa Санти 19A
6-00-41 KUZNETSOVA Марина Ол 50-солагии UPA 2
6-11-74 KUZMENKO Анна MIK KOBRYNSKOI 3
6-20-17 Kukule Юҳанно Михаил HEOLOHIV 6.а
6-01-25 КУЛИКОВА НІНА ПЕТРІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-03-10 КУЛИКОВСЬКА З.I. 50--солагии UPA 6
6-20-54 КУЛИК ЗІНОВІЙ ІВАНО Д.ГАЛИЦЬКОГО 17
6-17-60 КУЛИК НЕЛЯ АНАТОЛІВ ШЕВЧЕНКА 1
6-12-29 КУЛИК ОЛЬГА ВАСИЛІВ СIЧОВИХ СТРI 8
6-23-43 КУЛІЙ Микола Володи 50-РIЧЧЯ УПА 18
6-01-79 КУПЕЦЬ ЯРОСЛАВ ДАНИ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-01-65 КУПРАНЕЦЬ ЛЮБОМИР М 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-15-77 КУПРАНЕЦЬ Михайло И Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-02-78 КУРБАНОВ МАМЕД ІМАМ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-23-49 КУРИЛИШИН Ганна Гри 50-РIЧЧЯ УПА 16А
6-09-28 КУРИЛО НАТАЛЯ МИХАЙ I.ФРАНКА 9
6-18-17 КУРИЛО Петро Микола ШЕВЧЕНКА 1
6-14-01 КУРОЧКА ЛЕОНІД ЯКОВ I.ФРАНКА 14
6-18-74 КУРОЧКІН М.Ф. I.ФРАНКА 70
6-14-32 КУРЧИК ОКСАНА МИКОЛ I.ФРАНКА 14
6-00-54 КУТКОВСЬКИЙ ЯН ВОЛО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-21-24 КУЦУРУК ГАЛИНА РОМА КРАСIВСЬКОГО 16A
6-19-96 КУЧЕР ВАСИЛЬ МИРОНО I.ФРАНКА 1А
6-17-78 КУЧМА Олексій Михай ШЕВЧЕНКА 1
6-13-05 КУЧУК О.Д. 8A D.Galytskogo
6-21-21 КУШИНА А.С. KRASIVSKOHO 24
6-17-57 КУШИНА Віра Петрівн ШЕВЧЕНКА 1
6-01-82 КУШИНА ГАННА МИКОЛА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-20-20 КУШИНА Роман Федоро I.ФРАНКА 42
6-01-71 КУШИНА IВАН МИКОЛАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-01-59 Владимир Кушнир VA 50-солагии UPA 4
6-15-65 Владимир IP Кушнир САБЗ 14
6-00-69 Кушнир LOVE Дмитрий UPA 50-солагии 2
6-23-41 Қадами Кушнир Jaroslav UPA 50-солагии 18
6-01-23 КУШПIР МИХАЙЛО ВОЛО 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-08 KULENKO Алла Николай Шевченко 66

- L -

6-03-78 ЛАВРIВ КАТЕРИНА ВАС 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-17-28 ЛАЗУРКЕВИЧ IГОР В. ОЗЕРНА 3
6-01-26 ЛАНОВИЙ МИКОЛА АНДР 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-01-78 ЛАНОВИЙ СЕРГІЙ МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-74 ЛАПЦУН НАТАЛЯ ОНУФР 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-14-87 ЛАТИК ВАЛЕНТИНА МИХ I.ФРАНКА 14
6-09-45 ЛАТИК МИХАЙЛО ІЗИДО I.ФРАНКА 9
6-14-83 ЛАТИК СТЕФАН ДМИТРО I.ФРАНКА 14
6-22-48 ЛАТИШ Олексій Конст 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-90 ЛЕВИЦЬКА ЮЛІЯ ПЕТРІ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-13-49 ЛЕВИЦЬКИЙ В.В. 8A D.Galytskogo
6-13-34 ЛЕВКОВИЧ МАРІЯ ПЕТР Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-50 ЛЕВКОВИЧ РОМАН ГРИГ I.ФРАНКА 42
6-13-48 ЛЕВКОВИЧ РОМАН МИКО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-08-75 ЛЕВКОВИЧ Ярослав Во I.ФРАНКА 57
6-12-95 ЛЕВКІВ МИРОН МИКОЛА ГЕОЛОГIВ 15
6-14-11 ЛЕВКIВ IРИНА ІВАНІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-22-19 ЛЕВЧЕНКО НАДІЯ АНДР 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-19 ЛЕМЕХА ОЛЬГА ІВАНІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-22-52 LENYK B.M. 50--солагии UPA 14
6-17-56 MIK LENYK Владимир Шевченко 1
6-02-95 LENYK Эмилия нутфа UPA 50-солагии 6
6-21-15 MM LENYSHYN. KRASIVSKOHO 22
6-21-68 Теодор fiefs GALYNA I.FRANKA 42
6-11-53 LENIV Анастасия Сэйнти D.Galytskogo 51
6-11-01 LESYSHYN Олга Насли Gajdamatcka 4
6-17-76 ЛЕСИШИН Ярослава Та ШЕВЧЕНКА 1
6-11-03 ЛЕСИШИН ІГОР ЄВГЕНО ГАЙДАМАЦЬКА 4
6-17-23 ЛЕСЬКО Ольга Іванів ОЗЕРНА 3
6-09-24 ЛЕСЮК ВІРА МИХАЙЛІВ I.ФРАНКА 9
6-13-08 ЛЕСІВ Анастасія Вас Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-22-49 ЛЕСІВ МАРІЯ ПИЛИПІВ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-19-93 ЛЕСIВ БОГДАННА ДМИТ Л.УКРАIНКИ 19А
6-19-03 ЛЕСIВ ВАСИЛЬ РОМАНО I.ФРАНКА 26
6-15-45 ЛЕСIВ МАРІЯ НІКІФОР ШЕВЧЕНКА 63
6-09-75 ЛЕСIВ МАРIЯ ВАСИЛIВ КОБРИНСЬКОI 4
6-19-27 ЛЕСIВ М.Д. Шевченко 43
6-15-41 ЛЕСIВ СОФІЯ АНДРІЇВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-15-40 ЛЕСIВ ЄВФРОСИНІЯ ВА ШЕВЧЕНКА 63А
6-14-15 ЛЕСIВ ІВАН ПЕТРОВИЧ I.ФРАНКА 14
6-14-92 ЛЕСIВ ІВАН ІВАНОВИЧ I.ФРАНКА 14
6-11-21 ЛЄЙКІНА ЛЮБОВ СЕРГІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 45
6-02-59 ЛІСІНОВА Аліна Ігор 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-20-16 ЛІСНИЧУК Г.І. ГЕОЛОГIВ 6
6-00-10 ЛIТВIНОВ ВАСИЛЬ МИК 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-01-98 ЛИНДА НАТАЛЯ ОЛЕКСА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-01-43 ЛИНДА ОЛЬГА ГРИГОРІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-14 ЛИСЕНКО ЕВДОКІЯ ІВА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-17-16 ЛИС В.С. ОЗЕРНА 3
6-02-30 ЛИС ТЕТЯНА ПЕТРІВНА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-03-12 ЛИТАЄВА О.О. 50--солагии UPA 6
6-06-54 ЛИТАЄВ Олександр Ва ПРИВОКЗАЛЬНА 49
6-19-13 ЛИТВИН ГАННА ІЛЛІВН I.ФРАНКА 21
6-14-88 ЛОБАНIНА МАРІЯ ФЕДО Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-22-13 ЛОБОДА Марія Дмитрі 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-01-47 ЛОБОДА НАДІЯ ОСТАПІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-11-77 ЛОБОЙКО ЛЮДМИЛА МИХ I.ФРАНКА 13А
6-11-55 ЛОБОЙКО ПЕТРО МИХАЙ I.ФРАНКА 13А
6-14-34 ЛОЗІНСЬКА Д. Дар. I.ФРАНКА 6
6-11-64 ЛОЗIНСЬКИЙ Любомир САДОВА 6А
6-08-43 ЛОМАЖИНСЬКА С.Й. D.Galytskogo 32
6-05-92 ЛОМАКО Н.М. Шевченко 77
6-18-96 ЛОПАТИНСЬКИЙ Л.Р. Шевченко 69
6-19-73 ЛОПАТИНСЬКИЙ ЮРІЙ Р Л.УКРАIНКИ 32
6-01-13 ЛОПАТЮК ЛАРИСА ПЕТР 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-13-38 ЛОПАТIЙ МИКОЛА ФЕДО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-38 ЛОШАК МАРІЯ СТЕПАНІ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-20-86 ЛУБСАНОВА АНТОНІНА I.ФРАНКА 8
6-21-57 ЛУГОВА Г.Р. KRASIVSKOHO 22
6-21-56 ЛУГОВА ОЛЬГА МИРОСЛ КРАСIВСЬКОГО 19
6-13-70 ЛУЖЕЦЬКА ЛЕСЯ ВАСИЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-22-73 ЛУКАЧ В.I. 50--солагии UPA 14
6-01-34 ЛУТЧИН Е.Ф. 50--солагии UPA 4
6-11-11 ЛУТЧИН МАРІЯ АНДРІЇ Д.ГАЛИЦЬКОГО 45
6-14-81 ЛУТЧИН ОЛЬГА ІВАНІВ I.ФРАНКА 14
6-08-58 ЛУЦЬ ЛІДІЯ ЮРІЇВНА Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-08-03 ЛУЦIВ Iгор Васильов Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-17-17 ЛУЧКIВ АЛЛА ВОЛОДИМ ОЗЕРНА 3
6-17-06 ЛУЧКIВ Анна Михайлі ОЗЕРНА 3
6-13-27 ЛУЧКIВ ВОЛОДИМИР ЮР Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-19-86 ЛУЧКIВ КСЕНІЯ МИХАЙ Л.УКРАIНКИ 30
6-09-66 ЛУЧКIВ МАРІЯ ГРИГОР I.ФРАНКА 9
6-08-59 ЛЬОТИЧ Н.О. D.Galytskogo 32
6-22-60 ЛЮБЧЕНКО ОЛЬГА КОСТ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-20-12 ЛЮДКЕВИЧ Володимир 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-23-07 ЛЮДКЕВИЧ Iванна Вол 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-21-36 ЛЯШОВА НАДІЯ ПАВЛІВ КРАСIВСЬКОГО 8А

– М –

6-12-96 МАГАСЕВИЧ АНАТОЛІЙ Д.ГАЛИЦЬКОГО 9
6-16-00 МАГАСЕВИЧ КВІТОСЛАВ ШЕВЧЕНКА 44
6-12-97 МАГАСЕВИЧ ОЛЕКСАНДР Д.ГАЛИЦЬКОГО 9
6-14-10 МАГАСЕВИЧ РОМАН ІВА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10
6-19-46 МАГАС В.В. I.ФРАНКА 92А
6-21-17 МАГАС Микола Юрійов КРАСIВСЬКОГО 16
6-15-18 МАГАС ЯРОСЛАВ АНДРІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-19-57 МАГУЦІЙ Наталя Богд ШЕВЧЕНКА 14
6-01-15 МАГУЦIЙ АННА ПЕТРIВ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-59 МАГУЦIЙ ТЕТЯНА МИКО ПРИВОКЗАЛЬНА 41
6-15-06 МАГУЦIЙ ІВАН ОЛЕКСІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-08-27 МАДАЙ ЛЮБОМИР ПАВЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-16-96 МАЗУРЕНКО Р.М. Шевченко 56
6-18-45 МАКАРОВА Н.О. Шевченко 8
6-00-16 МАКОВЕЙ ТЕТЯНА ІВАН 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-19-79 МАКОГОНОВА Любов Па Л.УКРАIНКИ 26
6-22-17 МАКОГОНОВА Тетяна І 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-18-00 МАКОГОНОВА Оксана Ю I.ФРАНКА 70
6-03-71 МАКОГОНОВ МИКОЛА ПЕ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-13-29 МАКОТА ОЛЬГА ЙОСИПI Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-54 МАКСИМЕЦЬ ЛЮДМИЛА Л КРАСIВСЬКОГО 26
6-21-42 МАКСИМЕЦЬ ІГОР ЗЕНО КРАСIВСЬКОГО 26
6-17-33 МАКСИМОВА Богдана ОЗЕРНА 3
6-14-68 МАКСИМОВИЧ МАРІЯ ІВ I.ФРАНКА 14
6-08-18 МАЛАНИН НІНА МИХАЙЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-16-39 МАЛАНІЙ ОКСАНА БОГД I.ФРАНКА 40
6-01-20 МАЛАНIЙ ГАННА АФАНА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-19-25 МАЛАНIЙ МАРIЯ IВАНI ПРИВОКЗАЛЬНА 3А
6-08-93 МАЛАНIЙ МИХАЙЛО ІВА I.ФРАНКА 68
6-01-22 МАЛАНIЙ НАДІЯ ЮРКІВ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-21-94 МАЛИК Марія Василів I.ФРАНКА 42
6-00-94 МАЛИМОН ГАЛИНА ЙОСИ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-01-42 МАЛИНОВСЬКА ЛЕСЯ МИ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-13-63 МАЛИНОВСЬКИЙ ЗЕНОВІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-01-14 МАЛИШКIНА МАРІЯ ТЕР 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-03-72 МАЛИШ ЛЮБОВ ВІТАЛІЇ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-00-61 МАМАЙ НАДІЯ ЙОСИФІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-17-41 МАМЧIЙ Василь Васил ОЗЕРНА 3
6-01-52 МАНЬКО АЛІНА ЯРОСЛА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-02-79 МАРГАЛЬ МИРОН ІВАНО 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-55 МАРИНИЧ IВАН ЙОСИПО ШЕВЧЕНКА 38
6-14-33 МАРИСЕЙ ОЛЬГА ІЛЛІВ ГЕОЛОГIВ 7
6-11-44 МАРИСЕЙ IВАННА ВАСИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-09-98 МАРКУЛА В.С. Б.КИРЧIВА 5
6-14-93 МАРКУС МИХАЙЛО ДМИТ I.ФРАНКА 14
6-19-89 МАРТИН МАРІЯ ТРОХИМ Л.УКРАIНКИ 32А
6-01-49 МАРТИН ОКСАНА ЮРІЇВ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-19-64 МАРТИНIВ Марія Петр Л.УКРАIНКИ 18
6-00-67 МАРТИНIВ ОКСАНА ВАС 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-19-02 MARTISHEVSKA SV. I.ФРАНКА 21
6-09-00 Marusyak Васил DMYT D.Galytskogo 31
6-13-67 Marusyak Vasile ROMAN D.Galytskogo 8A
6-23-24 Marusyak Ярослав CT 50-солагии UPA 14
6-11-02 Maruschak Ирина ЮСУФ Gajdamatcka 4
6-22-05 Marchak VM. 50--солагии UPA 5
6-14-79 Marchak Михаил ПЕТРУС I.FRANKA 14
6-02-40 МАРЧЕНКО М.Я. 50--солагии UPA 6
6-17-69 МАРЧУК АНАТОЛІЙ ДЕМ ШЕВЧЕНКА 1
6-09-03 МАСЛОВА КЛАРА ЄВТИФ I.ФРАНКА 9
6-00-85 МАТВЕЕВА НІНА ГРИГО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-01-41 МАТВІЇШИН МИРОСЛАВ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-22-65 МАТВIЕНКО ЛІДІЯ ГРИ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-59 МАТИНIНА АННА МИКИТ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-05-84 МАТКОВСЬКА ВАЛЕНТИН I.ФРАНКА 35А
6-09-56 МАТКОВСЬКА ВАЛЕНТИН I.ФРАНКА 9
6-06-86 МАТКIВСЬКИЙ Лев Іва ПРИВОКЗАЛЬНА 35
6-06-84 МАТКIВСЬКИЙ Iван Ль ПРИВОКЗАЛЬНА 35
6-12-56 МАТТIЕН Л.Н. истгоҳи 39
6-05-90 МАЦЕВИЧ ТЕТЯНА МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-16-27 МАЦИБУРА АНАТОЛІЙ Ф СКОРУБСЬКОI 2А
6-09-44 МАЦИК СВІТЛАНА ВАСИ I.ФРАНКА 9
6-17-85 МАЦИК Ярослав Івано ШЕВЧЕНКА 1
6-14-47 МАЧАЛАБА Mихайло Ст I.ФРАНКА 14
6-17-64 МАШКАНОВ СЕРГІЙ ВОЛ ШЕВЧЕНКА 1
6-01-87 МАШЛЯНКА Василина І 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-18-71 МЕГОВИЧ ОЛЬГА ЮРІЇВ ШЕВЧЕНКА 31
6-19-41 МЕДВІДЬ ЯРОСЛАВ ВАС КУРОРТНА 16А
6-01-12 МЕДВIДЬ ГАННА МИХАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-20-45 МЕЛЕНЕВИЧ ОЛЬГА ФЕД Д.ГАЛИЦЬКОГО 4А
6-21-12 МЕЛЕН МИРОСЛАВ ОЛЕК КРАСIВСЬКОГО 11
6-08-70 Худк Ярослав OSTAP D.Galytskogo 32
6-08-30 Игор худк Ostapov D.Galytskogo 32
6-09-64 MELYMUKA Юрий Мико I.FRANKA 9
6-02-06 Melnik AI. 50--солагии UPA 6
6-15-13 Melnik Богдан Tere D.Galytskogo 10A
6-14-86 Иван Melnik Богдан I.FRANKA 14
6-08-13 МЕЛЬНИК ВАСИЛЬ ПЕТР Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-11-23 МЕЛЬНИК Василь Іван ДОВБУША 5
6-02-77 МЕЛЬНИК ВІКТОРІЯ ДМ I.ФРАНКА 9
6-20-00 МЕЛЬНИК ГАЛИНА МИКО Д.ГАЛИЦЬКОГО 2
6-03-01 МЕЛЬНИК Дмитро Мико 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-63 МЕЛЬНИК Евгенія Пет ШЕВЧЕНКА 27А
6-05-99 Melnik EM. Шевченко 79
6-08-34 Алексей Melnik Love D.Galytskogo 32
6-16-03 Melnik LN. 9A SKORUBSKOI
6-08-74 Иван Melnik Мария I.FRANKA 57
6-16-20 Melnik М.М.. 42A Шевченко
6-12-57 Melnik Наталя истгоҳи роҳи оҳани Алҷазоир 41
6-03-37 Оксана Иван Melnik 50-солагии UPA 10
6-14-58 МЕЛЬНИК ОЛЬГА ЄВСТА I.ФРАНКА 14
6-02-63 МЕЛЬНИК Олександра 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-23-29 МЕЛЬНИК Петро Васил 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-13-01 МЕЛЬНИК РОМАН МИКОЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8A
6-17-68 МЕЛЬНИК ФРОСИНІЯ ПА ШЕВЧЕНКА 1
6-21-05 МЕЛЬНИК Євстафій Ми КРАСIВСЬКОГО 9
6-22-30 МЕЛЬНИК IВАН ВАСИЛЬ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-76 МЕЛЬНИК IРИНА ВОЛОД 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-23-05 МЕЛЬНИЧЕНКО Наталя 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-13 МЕЛЬНИЧЕНКО Стефані 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-23-47 МЕПАРАШВIЛI Платон 50-РIЧЧЯ УПА 14А
6-22-39 МЕПОРОШВIЛI Л. 50--солагии UPA 14
6-23-45 МЕТЕЛЮК О.Е. 50--солагии UPA 18
6-02-73 МЕШКОВА АНАСТАСІЯ Я 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-03-36 МЕШКОВ ЕВГЕН СТЕПАН 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-14-67 МIНАКОВ АНАТОЛІЙ ІВ I.ФРАНКА 14
6-17-27 МIХУРЧУК Мирослав О ОЗЕРНА 3
6-03-44 МIХIНА ОКСАНА СТЕПА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-12-52 МIЩУК ВАСИЛЬ ГРИГОР ПРИВОКЗАЛЬНА 37А
6-03-33 МИКИТИН ОМЕЛЬЯН МИХ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-14-21 МИКИТЮК АННА ТЕОДОР I.ФРАНКА 14
6-03-45 МИНДЮК ГАННА МИРОСЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-23-12 МИРГОРОДСЬКИЙ В.I. 50--солагии UPA 14
6-20-74 МИРОНОВ ГЕНАДІЙ ДМИ ГЕОЛОГIВ 11
6-22-79 МИРОНЧУК Галина Сем 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-15-36 МИСIВ ОЛЬГА ІВАНІВН Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-14-51 МИХАВКIВ СТЕФАНІЯ Й I.ФРАНКА 14
6-19-90 МИХАЙЛЕВИЧ БОГДАН Д Л.УКРАIНКИ 13А
6-00-34 МИХАЙЛИШИН ВАСИЛЬ С 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-08-39 МИХАЙЛИШИН ОЛЬГА МИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-22-78 МИХАЙЛЮК Володимир 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-19-01 МИХАЙЛІВ НАТАЛЯ МИК ШЕВЧЕНКА 57А
6-20-04 МИХАЙЛIВ МАРIЯ МИКО Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-09-49 МИХАЛЬЧУК ТЕТЯНА СЕ I.ФРАНКА 9
6-18-93 МИХНИЧ Б.С. ШЕВЧЕНКА 36А
6-17-51 МИЦАК МАРІЯ ВАСИЛІВ ШЕВЧЕНКА 1
6-13-09 МОЗДІР МАРІЯ СТЕПАН Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-09-13 МОЛОШИК ОЛЕКСІЙ СЕМ I.ФРАНКА 9
6-01-56 МОРГЕНШТЕЙН ВОЛОДИМ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-09-34 МОРОЗ Надія Петрівн I.ФРАНКА 9
6-08-35 МОСКАЛЬ Iванна Миха Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-18-81 МОСКОВЕЦЬ УЛЯНА ПЕТ I.ФРАНКА 21
6-12-32 МОТИЛЬОВА ВІРА БОГД СIЧОВИХ СТРI 5
6-17-92 МОЧАРСЬКА НАТАЛЯ МИ ШЕВЧЕНКА 1
6-19-55 МОЧАРСЬКИЙ ВОЛОДИМИ Л.УКРАIНКИ 10
6-13-37 МУДРАК МИКОЛА АДОЛЬ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-70 МУДРИЦЬКИЙ ВОЛОДИМИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-06-57 МУЗИЧКА Ірина Яроса ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-02-87 МУРОВСЬКА I.I. 50--солагии UPA 6
6-17-31 МУРОВСЬКА I.I. ОЗЕРНА 3
6-00-99 МУСКА ВАСИЛЬ ВАСИЛЬ САДОВА 3

– Н –

6-17-18 НАЛАПШИЙ Василь Мик ОЗЕРНА 3
6-21-99 НАЛАПШІЙ МАРІЯ МИХА I.ФРАНКА 42
6-15-24 НАЛАПШIЙ ВОЛОДИМИР Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-11-30 НАЛИСНИК Ярослав Пе Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 21
6-20-10 НАТИНКА Микола Ярос I.ФРАНКА 42
6-02-74 Некрасов оташ Оле 50 RICHCHYA UPA 6
6-15-35 Nesterenko M.I. 56A Шевченко
6-00-65 Oleksandr Nesterenko 50-солагии UPA 2
6-09-73 Oleksandr Nesterenko KOBRYNSKOI 2
6-06-75 Аҷнабӣ Nesterovskiy 53A истгоҳ
6-08-86 Nyzhnyk H.P. I.ФРАНКА 68
6-09-54 НИКОЛИН Остап Олекс I.ФРАНКА 9
6-22-95 НИКIТЮК Катерина Фе 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-92 НИКIФОРОВ РОМАН ФЕД 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-19-10 НIКIФОРОВА НАДІЯ ПЕ I.ФРАНКА 21
6-21-39 НОВIКОВ МИКОЛА ВАСИ СКОРУБСЬКОI 9

– О –

6-05-86 ОВОД Богдан Дмитров ШЕВЧЕНКА 81
6-09-35 ОГОРОДНИК ЛЮБОВ СТЕ I.ФРАНКА 9
6-08-01 ОГОРОДНИК НАТАЛЯ СЕ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-11-28 ОГОРОДНИК ІРИНА БОГ Д.ГАЛИЦЬКОГО 47
6-15-76 ОГУЛЬ НАТАЛІЯ ФЕДОР Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-00-86 ОДИНАК ГАЛИНА ВАСИЛ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-20-81 ОДИНАК СОФІЯ ГНАТІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 2
6-14-36 ОЗЕРЧУК IРИНА ІВАНІ I.ФРАНКА 14
6-19-81 ОКУНЕВСЬКИЙ В.Л. Л.УКРАIНКИ 6
6-19-53 ОКУНЕВСЬКИЙ В.П. Л.УКРАIНКИ 6
6-13-28 ОЛЕКСИН ОРИСЯ МИХАЙ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-17-39 ОЛЕКСИШИН М.В. ОЗЕРНА 3
6-20-14 ОЛЕКСЮК АЛЛА ПАВЛІВ ГЕОЛОГIВ 13
6-08-69 ОЛЕСЬКІВ Ольга Васи Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-00-35 ОЛЕХОВА ВІРА БОРИСІ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-14-85 ОЛIЙНИК В.А. Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-03-79 ОЛIЙНИК ОРИСЯ МИКОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-20-15 ОЛIЙНИК I.О. Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 9
6-11-85 ОНИЩУК Григорій Іва Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 13
6-09-47 ОНИЩУК ІГОР ГРИГОРО I.ФРАНКА 9
6-20-35 ОРИСИК Iван Семенов КРАСIВСЬКОГО 12
6-19-38 ОРIХIВСЬКА ДАРIЯ МИ I.ФРАНКА 86
6-23-39 ОСАДЦЕВА Л.М. 50--солагии UPA 16
6-17-09 ОСИПЕНКО Любов Леон ОЗЕРНА 3

– П –

6-13-17 ПАВЛЕНКО КАТЕРИНА М Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-11-90 ПАВЛИК ЛЮБОМИР МИКО Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 11
6-00-51 ПАВЛИШИН О.М. 50--солагии UPA 2
6-17-87 ПАВЛИШИН Юстина Іва ШЕВЧЕНКА 1
6-19-67 ПАВЛИШИН ЄВГЕН ОРЕС Л.УКРАIНКИ 12
6-17-43 ПАВЛОВА РОЗА ІВАНІВ ОЗЕРНА 3
6-03-17 ПАВЛЮК ЛЮБОВ МИХАЙЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-08-54 ПАВЛЮК Надія Богдан Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-01-63 ПАВЛЮК ОКСАНА ГРИГО 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-07-77 Павлус Юсуф Васил I.FRANKA 63
6-13-40 8A PAVLIV Васил Ivano D.Galytskogo
6-01-57 Иван PAVLIV GALYNA UPA 50-солагии 4
6-22-14 PAVLIV H.I. 50--солагии UPA 14
6-08-88 PAVLIV SV. I.ФРАНКА 69
6-00-78 PAVLIV Иван Алексей UPA 50-солагии 2
6-09-32 PAVLIY S.M. I.ФРАНКА 9
6-20-06 PALOSH Александр гео D.Galytskogo 15
6-03-77 PALYUK Мария Федор UPA 50-солагии 10
6-01-30 PALYUK Елена OLEKSAN UPA 50-солагии 4
6-18-27 PALIY T.M. Шевченко, 7а
6-00-52 PANEVNYK Praskov'ja UPA 50-солагии 2
6-19-34 PANEVNYK Степан SIAs чораи 6
6-17-59 Васил Шевченко Олга PANKINA 1
6-21-53 ПАНЬКІВ ВОЛОДИМИР Ф КРАСIВСЬКОГО 23
6-11-04 ПАНЬКІВ КАТЕРИНА ПИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 30
6-19-24 ПАНЬКІВ М.Р. ПРИВОКЗАЛЬНА 19Б
6-16-23 ПАНЬКІВ РОМАН ОЛЕКС ШЕВЧЕНКА 54А
6-18-62 ПАНЬКІВ Тарас Роман ШЕВЧЕНКА 26
6-19-18 ПАНЬКIВ А.А. ПРИВОКЗАЛЬНА 19А
6-16-30 ПАНЬКIВ БОГДАН ОЛЕК ШЕВЧЕНКА 54
6-19-17 ПАНЬКIВ ГАННА МАРКІ ПРИВОКЗАЛЬНА 19
6-18-86 ПАНЬКIВ ОЛЕСЯ ОЛЕКС ШЕВЧЕНКА 51А
6-11-86 ПАНЬКIВ РОМАН ОЛЕКС Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 13
6-13-50 ПАПЛІНСЬКА АННА ВАС Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-09-90 ПАСТУШКЕВИЧ ВАСИЛЬ Д.ГАЛИЦЬКОГО 31
6-18-02 ПАТУЛЯК Володимир В ШЕВЧЕНКА 1
6-18-98 ПАХТЕР НУХІМ ІЦКОВИ I.ФРАНКА 19
6-14-37 ПЕВНЄВА Ольга Васил I.ФРАНКА 14
6-19-00 ПЕКАР МАРІЯ МИХАЙЛІ СIЧОВИХ СТРI 7
6-09-63 ПЕЛЬВЕЦЬКИЙ АНДРІЙ I.ФРАНКА 9
6-11-36 ПЕЛЬО Евстафій Евст Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 23
6-19-83 ПЕЛIНСЬКА Віра Воло Л.УКРАIНКИ 28
6-17-50 ПЕРЕГІНЕЦЬ НІНА ІВА I.ФРАНКА 32
6-14-90 ПЕРЕПЕЛИЦЯ Людмила Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-08-57 ПЕРНАК О.В. D.Galytskogo 32
6-21-28 ПЕРЧИК ГАННА ПЕТРІВ КРАСIВСЬКОГО 21
6-11-14 Petrasha Иван Fedorov B.Khmelnitsky 15
6-09-42 PETRECHKO LOVE Мика I.FRANKA 9
6-02-15 Петрус Теодор Васил UPA 50-солагии 6
6-19-75 Патрик Юсуф Теодор L.UKRAINKY 23
6-08-78 Патрик ҲОУП соҳиби I.FRANKA 59
6-18-19 Petryshak Markiyan Юҳанно Шевченко 1
6-00-95 ПЕТРИШИН БОГДАН МИК 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-01-07 ПЕТРОВ ВІКТОР ІВАНО 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-18-67 ПЕТРОВ I.П. Шевченко 28
6-03-20 ПЕТРЮК НАДІЯ ВОЛОДИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-17-11 ПЕТРІВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ ОЗЕРНА 3
6-10-86 ПЕТРІВ ІГОР ВАСИЛЬО Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-18-88 ПЕТРIВСЬКИЙ Микола ОЗЕРНА 3
6-17-96 ПЕТРIВСЬКИЙ Михайло ШЕВЧЕНКА 1
6-03-68 ПЕТРIВСЬКИЙ ІВАН ЄВ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-05-55 ПЕЦЮХ ІВАН МИХАЙЛОВ ПРИВОКЗАЛЬНА 33
6-09-72 ПИВОВАРЧУК ВІРА ВАС КОБРИНСЬКОI 2
6-11-63 ПИЛИПЕНКО В.В. Б.КИРЧIВА 3
6-17-70 ПИЛИПИШИН РОМАН ВАС ШЕВЧЕНКА 37
6-18-73 ПИЛИПЧАТIН А.М. истгоҳи 29
6-11-10 ПИЛИПЧIЙ Микола Дми Д.ГАЛИЦЬКОГО 39
6-08-15 ПИЛИПЧIЙ Микола Мих Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-02-45 ПИЛИПЧIЙ Христина Я 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-68 ПИЛИПІВ ДМИТРО ЯРОС 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-03-55 ПИЛИПІВ ЯРОСЛАВ ІЛЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-14-69 ПИЛИПIВ ЕКАТЕРИНА Ю I.ФРАНКА 14
6-09-51 ПИЛИПIВ Мирослав Во I.ФРАНКА 9
6-19-52 ПИЛИПIВ СТЕПАН ФЕДО Л.УКРАIНКИ 14
6-06-81 ПИЛЯВСЬКИЙ М.I. ПРИВОКЗАЛЬНА 33А
6-14-75 ПИСАНА С.І. Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-14-56 ПИТОМЦЕВА НАДІЯ СЕМ I.ФРАНКА 14
6-15-29 ПИЦИК IВАН КОРНИЛОВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-15-16 ПИЦКО М.В. Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-14-17 ПИЦКО IВАН ВАСИЛЬОВ I.ФРАНКА 14
6-21-38 ПИШНИЙ ГЕОРГІЙ АНДР КРАСIВСЬКОГО 14
6-14-73 ПІДГОРОДЕЦЬКА НАТАЛ I.ФРАНКА 14
6-22-34 ПІКАС ЛЮБОВ ДМИТРІВ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-11-61 ПІЦИК ГАННА ВАСИЛІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 53
6-14-72 ПIДВИСОЦЬКА НАТАЛЯ I.ФРАНКА 14
6-14-63 PIKAS LOVE Дмитрий I.FRANKA 14
6-11-42 PIKULYA Игор Yuriyovy биҳишт 5
6-08-51 PISKUN LV. D.Galytskogo 32
6-13-52 8A PISKUN Николас Яъқуб D.Galytskogo
6-13-31 8A PITUH MYROSLAVA PAHs D.Galytskogo
6-14-16 PISCHALNYK имони Александр I.FRANKA 14
6-02-42 Дмитрий PLESHKANOV 50-солагии UPA 6
6-14-54 Pliska Ирина Иванов HEOLOHIV 9
6-03-39 Богдан ПЕТ POVHANYCH 50-солагии UPA 10
6-23-00 POVHANICH L.T. 38A I.FRANKA
6-17-48 Олга Шевченко POVHANYCH Vasa 1
6-13-00 оилаҳои PODILNYAK Иван D.Galytskogo 8A
6-03-54 Pozdnyakov Виктор Ол 50-солагии UPA 10
6-03-58 ПОЗНАНСЬКИЙ АНАТОЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-13-56 ПОКОТИЛО СВІТЛАНА С Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-09-27 ПОЛАГНЮК Марія Васи I.ФРАНКА 9
6-15-87 ПОЛЬНЮК ЛЕСЯ МИКОЛА Д.ГАЛИЦЬКОГО 16
6-13-03 ПОЛЬНЮК ЯРОСЛАВ МИК Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-05-98 КИШТЗОР Ма Светлана Шевченко 76B
6-16-02 Polyansky PRASKOVIYA KRASIVSKOHO 4
6-17-80 Polyansky MIK Игор Шевченко 1
6-01-89 Пономарев имон мо 50-солагии UPA 4
6-12-92 P.I Popadynets. ГЕОЛОГIВ 5
6-19-45 POPADINEC' Т. Мард. курорт 10
6-13-44 ПОПАДЮК МИНДОРА ФЕД Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-15-67 ПОПИК В.П. Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-23-19 ПОПИК Iгор Іванович 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-19-78 ПОПКО ЄВСТАХІЙ ПЕТР Л.УКРАIНКИ 25
6-23-14 ПОПОВИЧ Марія Івані 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-19-63 ПОПУШОЙ Марія Степа Л.УКРАIНКИ 17
6-11-51 ПОПУШОЙ Ольга М. САДОВА 4
6-00-40 ПОРУХ ОЛЕКСІЙ ДМИТР 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-03-30 ПОРУХ ІВАН ПЕТРОВИЧ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-00-31 ПОСЕЛЕНСЬКА ВАЛЕНТИ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-11-68 ПОСЕЛЕНСЬКА ОЛЕСЯ Т Д.ГАЛИЦЬКОГО 38
6-19-42 ПОХОНСЬКА МАРІЯ АНТ ЛИСОВИЦЬКА
6-09-04 ПРИЙМИЧ ПЕТРО ПЕТРО I.ФРАНКА 9
6-02-28 ПРИНДА М.К. 50--солагии UPA 6
6-11-56 ПРИСТАЙ Валентина Ф ДОВБУША 5
6-11-45 ПРИСТАЙ МАРІЯ МИКОЛ САДОВА 7
6-21-47 ПРИСТАЙ ОКСАНА ВАСИ I.ФРАНКА 42
6-06-49 ПРИСТАЙ Iлля Микола ПРИВОКЗАЛЬНА 49
6-14-35 ПРИСТАЙ I.О. D.Galytskogo 5
6-01-85 ПРИХОДЬКО IВАН МИХА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-03-22 ПРОКОПЧУК МИКОЛА МИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-16-28 ПРОЦЮК М.М. Шевченко 52
6-22-25 ПРОCКУРНИЦЬКИЙ ДМИТ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-12-19 ПРЯДКО В.В. SICHOVYH Slavyansk Stry 15
6-23-28 ПРЯДКО ЯРОСЛАВ ДАНИ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-18-03 ПТАЩЕНКО МИКОЛА ПАВ ШЕВЧЕНКА 1
6-15-04 ПУКАЛЯК ГАЛИНА АДАМ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-22-29 ПУКАС Олексій Микол 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-17-37 ПУКАС ЯРОСЛАВ МИХАЙ ОЗЕРНА 3
6-23-26 ПУХАЛЬСЬКА КСЕНІЯ З 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-01-46 ПУХАЛЬСЬКИЙ АНАТОЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-21-16 ПУШКАР Н.С. KRASIVSKOHO 16

– Р –

6-09-61 РАЗДОМАХІН РОЛАНД А I.ФРАНКА 9
6-01-05 РАЗУМНОВА М.М. 50--солагии UPA 4
6-14-24 Саратон Васил Stepanov D.Galytskogo 6b
6-00-09 саратон S.I. 50--солагии UPA 2
6-18-12 Rapilly Оксана Шевченко YAROSLA 1
6-18-26 RAPIY V.I. Шевченко 6
6-16-26 RAPIY Николай Степан Шевченко 50
6-22-72 RAPIY Николас Коста KRASIVSKOHO 17
6-18-20 RAPIY Майкл Васил Шевченко 1
6-00-64 РАПIЙ ОРИСЯ ТЕОДОРІ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-09-29 РАПIЙ РОЗАЛІЯ ВАСИЛ I.ФРАНКА 9
6-18-68 РАПIЙ Р.Г. ШЕВЧЕНКА 29А
6-18-47 РАПIЙ Є.О. Шевченко 10
6-01-68 РАЧИНСЬКИЙ ЮРІЙ ВІК 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-02-49 РЕВН’ЮК Олександр Ф 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-09-06 РЕГА Анастасія Кири I.ФРАНКА 9
6-22-62 РЕПКА Б.Г. 50--солагии UPA 14
6-13-99 РЕШЕТОВ С.I. I.ФРАНКА 14а
6-03-75 РИБАЛЬЧЕНКО БОГДАНА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-02-32 РИБЧАК В.І. 50--солагии UPA 6
6-22-27 РИЖОВА Оксана Васил 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-21-02 РIЙ В.I. СКОРУБСЬКОI 9
6-23-17 РIЛЬ Петро Валентин 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-15-39 РIМЖУС ГAЛИНА ВАСИЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-06-52 РОБЧУК Любов Михайл ПРИВОКЗАЛЬНА 49
6-01-81 РОЗДОМАХIНА НАДІЯ Ф 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-19-12 РОЗМАРИНОВИЧ Лідія ПРИВОКЗАЛЬНА 17
6-22-64 РОМАНИК Ярослав Сте 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-06-41 РОМАНИШИН КАТЕРИНА СIЧОВИХ СТРI 28
6-11-75 РОМАНИШИН ЛЮБОВ ДМИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 44
6-08-19 РОМАНЧУК Галина Мих Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-00-30 РОМАНЮК МЕЛАНІЯ ЮЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-02-97 РОМАН СТЕПАН ЙОСИФО 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-00-53 РОСПОПА ОКСАНА ІВАН 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-06-51 РУБЛЬОВСЬКА Тетяна ПРИВОКЗАЛЬНА 49
6-09-52 РУДАВЕЦЬ Михайло Ми I.ФРАНКА 9
6-13-14 РУДАВСЬКА ІВАННА ЙО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-51 РУДЕНКО Владислав В 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-13-69 РУДИЙ ГРИГОРІЙ СЕМЕ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-56 РУДНИК ОЛЕНА ОЛЕКСА I.ФРАНКА 72
6-22-68 РУЖЕВИЧ Анна Іванів 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-09-94 РУЖЕВИЧ Микола Дмит Б.КИРЧIВА 8
6-21-62 РУЖИНСЬКА НАДІЯ МИХ I.ФРАНКА 42
6-04-94 РУЙ МИКОЛА ІВАНОВИЧ ПРИВОКЗАЛЬНА 2

– С –

6-08-89 САБАТ МИХАЙЛО ІВАНО I.ФРАНКА 68
6-02-43 САБЛЕВ ВОЛОДИМИР ПА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-13-73 САВАГIНА ОЛЬГА ОЛЕК Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-08-44 САВАГIНА ЮЛIЯ ОЛЕКС I.ФРАНКА 57
6-20-97 SAVARCHUK Татяна ҶАҲОН I.FRANKA 6
6-13-42 Бахшад, Вадим Петров D.Galytskogo 8A
6-08-96 SAVCHUK Ярослав Иван I.FRANKA 68
6-21-58 SAV'YUK Олег Петров D.Galytskogo 15
6-11-84 B.KYRCHIVA ПЕТРУС SAV'YUK Теодор 6
6-13-30 ЮСУФ quiver Мико D.Galytskogo 8A
6-21-45 САДЛИЧ ЙОСИФ СТЕПАН I.ФРАНКА 42
6-14-20 САКАЛЬ Анна Петрівн I.ФРАНКА 14
6-17-66 САКАЛЬ БОГДАН СТЕФА ШЕВЧЕНКА 37А
6-05-89 САКАЛЬ Д.М. истгоҳи 11
6-12-00 САКАЛЬ Марія Василі ПРИВОКЗАЛЬНА 11А
6-15-26 САКАЛЬ ЯРОСЛАВ МИКО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-18-51 САКАЛЬ ІРИНА ІВАНІВ ШЕВЧЕНКА 16
6-02-75 САМОЙЛЕНКО АЛІСА ОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-80 САМОЙЛЕНКО МАРІЯ ПЕ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-26 САСС ТЕКЛЯ СЕМЕНІВН 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-08 САФІЯНИК Ярослав Ми 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-12-35 САХНІЙ МАРІЯ АНДРІЇ СIЧОВИХ СТРI 7А
6-12-39 SVYATKIVSKA SV. SICHOVYH Slavyansk Stry 37
6-09-19 Selivanov PYLYP ШУМО I.FRANKA 9
6-20-82 SEMBRAT MYROSLAVA ва D.Galytskogo 2
6-20-85 SEMELYAK ТҶ. I.ФРАНКА 8
6-00-46 Semenenko Олга ОНҲО 50 RICHCHYA UPA 2
6-20-01 SEMCHAKEVYCH соҳиби D.Galytskogo 15
6-00-15 SENDEHA Yefrosinya дар 50-солагии UPA 2
6-17-30 Василий Senko Лидия кӯл 3
6-20-71 VP Senyuk. I.ФРАНКА 6
6-09-70 Seniv Zenoviya Bogd KOBRYNSKOI 4
6-08-68 Servetnyk Владимир D.Galytskogo 32
6-17-91 Seredyuk Богдан Шевченко Vasa 1
6-09-43 ки дар байни онњо M.S. I.ФРАНКА 9
6-02-33 SYVULYAK GALYNA Яъқуб 50-солагии UPA 6
6-08-24 СИДОРАК БОГДАН МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-14-29 СИДОРАК Володимир І I.ФРАНКА 14
6-11-07 СИДОРАК ЛЕВ ОЛЕКСІЙ Д.ГАЛИЦЬКОГО 48
6-18-90 СИДОРАК МИКОЛА МИХА ШЕВЧЕНКА 65
6-11-50 СИДОРАК ОКСАНА МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 48
6-12-37 СИДОРАК Роман Микол СIЧОВИХ СТРI 2a
6-21-35 Sydorak YU.B. I.ФРАНКА 40
6-11-71 Мо Sydorak Ярослав KOBRYNSKOI 3
6-12-42 Николай Шевченко Ирина Sydorak 66
6-03-40 Sidorenko Владимир UPA 50-солагии 10
6-20-89 Ким Стефани P I.FRANKA 8
6-13-66 8A Сидоров Николай Anat D.Galytskogo
6-14-84 СИДОР ПЕТРО ВАСИЛЬО Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-08-85 СИМОНIВ Р.М. I.ФРАНКА 68
6-06-48 СИРМАЙ АЛЛА МИКОЛАЇ ПРИВОКЗАЛЬНА 49
6-05-93 СІКОРА А.М. Шевченко 74
6-18-24 CIКОРА Марія Микола ШЕВЧЕНКА 4
6-02-70 СIХОВСЬКИЙ АНТОН СТ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-03-14 СКАЗИК МИХАЙЛО МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-23 Юҳанно Skvyra Владимир Шевченко 3
6-17-94 Мирослав порча ба шумо Шевченко 1
6-03-62 Нина SKORBEZH Василий 50-солагии UPA 10
6-21-91 Scooby Михаил ЮҲ I.FRANKA 42
6-13-72 Мо SKURCHAK KATERYNA D.Galytskogo 8A
6-22-21 SKURChANSIKII Майкл Русия 50-RIChChYa UPA 14
6-23-37 СЛИВЧУК М.В. 50--солагии UPA 16
6-06-42 СЛИМКО Наталія Олек ШЕВЧЕНКА 73
6-00-88 СЛОБОДЯН ЕВГЕН РОМА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-02-66 СМОЛЬСЬКА Iванна Ро 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-14-89 СМІРНОВА ГАННА ЯРЕМ I.ФРАНКА 14
6-01-60 СМІРНОВА ЛЮБОВ ПАВЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-14-70 СМIХНОВ ВОЛОДИМИР М Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-11-38 Irene Николас Snegur Dovbusha 7
6-11-19 SNIHUR Irene Николас Dovbusha 7
6-14-62 SNIZHKOVA GALYNA гео I.FRANKA 14
6-19-05 SNITKO Ars Антонина Шевченко 36
6-01-67 SOBOLEVSKA Людмила 50 RICHCHYA UPA 4
6-19-21 Sable Олег Ярослав истгоҳи 5а
6-02-34 Иван Татяна Sobol UPA 50-солагии 6
6-22-54 SOBOL YV. 50--солагии UPA 14
6-13-11 SOVINSKA Бронислав D.Galytskogo 8A
6-21-67 Sokal Николай Дмитрий I.FRANKA 42
6-22-26 Олга Sokal Михаил UPA 50-солагии 14
6-18-60 Sokal R.O. Шевченко 24
6-11-91 SOKOLIK D.S. Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 9
6-20-47 Solov'ova Мария Ulya D.Galytskogo 2
6-03-69 СОЛОВЙОВА ОЛЬГА БОР 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-21-52 СОЛОВІЙ Роман Яросл I.ФРАНКА 42
6-11-13 СОЛОДЧУК Анна Івані Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 15
6-08-29 СОЛОНИНКО Тарас Іва Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-14-03 СОЛОПОНОВА А.З. I.ФРАНКА 14
6-14-38 СОЛТИС ДАРІЯ ЙОСИФІ I.ФРАНКА 14
6-17-20 СОЛТИС О.М. ОЗЕРНА 3
6-11-67 СОРОКА В.В. D.Galytskogo 40
6-22-24 СОСНА Б.А. 50--солагии UPA 14
6-20-98 СОСНОВСЬКИЙ ІГОР СЕ I.ФРАНКА 6
6-08-09 СОСУЛОВСЬКА М.П. D.Galytskogo 32
6-18-61 СПОНДИЧ БОГДАН ІВАН ШЕВЧЕНКА 24
6-12-01 СПОНДИЧ ГАННА ВАСИЛ СIЧОВИХ СТРI 23
6-21-76 СПІЦИНА М.А. I.ФРАНКА 42
6-15-12 СПIЦИН ЕВГЕН ДМИТРО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-09-11 СТАРОВЕЦЬКА ЛЮДМИЛА I.ФРАНКА 47А
6-21-40 СТАСІВ СТЕПАНІЯ МИХ КРАСIВСЬКОГО 11
6-08-40 СТАСIВ Зеновій Миха Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-18-53 СТАСIВ М.В. Шевченко 18
6-00-50 СТАСIВ ОСТАП МИКОЛА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-17-93 СТАШКIВ Володимир В ШЕВЧЕНКА 1
6-05-83 СТЕЛЬМАХ ГАННА МИРО 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-23-21 Stelmach Андре Miron 50-солагии UPA 14
6-00-36 Руслан B Stefanko 50-солагии UPA 2
6-00-08 Stefanko Ярослав R 50-солагии UPA 2
6-10-31 41H ДМ STEFANKIV Васил Шевченко
6-15-05 STEFANKIV VI. D.Galytskogo 14
6-19-31 STEFANKIV Kateryna Шевченко 41A
6-02-92 СТЕФАНКIВ ЛюбОВ ВОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-08-62 СТЕФАНКIВ Микола Ми Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-18-22 СТЕФАНКIВ М.Д. ШЕВЧЕНКА 41В
6-22-04 СТЕФАНСЬКА ЛЮБОМИРА 50-РIЧЧЯ УПА 5
6-12-50 СТЕФАНЮК ГАЛИНА МИХ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-11-79 СТЕФАНIВ НАДІЯ МИХА Б.КИРЧIВА 4
6-15-68 СТЕФАНIВ СЕРГІЙ КАЗ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-22-50 СТЕФАНIВ Ю.С. 50--солагии UPA 14
6-02-23 СТОЛЯРОВА СТЕФАНІЯ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-08-53 СТОЛЯРСЬКИЙ Тарас Б Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-17-10 СТОЛЯР Марія Михайл ОЗЕРНА 3
6-14-41 СТУЛЬНІКОВА ТЕТЯНА I.ФРАНКА 14
6-14-52 СТУЛЬНIКОВА ОЛЬГА І I.ФРАНКА 14
6-14-96 СТУЛЬНIКОВ ВІКТОР І I.ФРАНКА 14
6-20-05 Stupnytskyi соҳиби D.Galytskogo 15
6-15-48 Шанбе Степан Ivano D.Galytskogo 10A
6-00-47 SUZHINA LYUDMYLA ҲАО UPA 50-солагии 2
6-02-64 Николас SUNAK LYUDMYLA UPA 50-солагии 6
6-22-01 SUNAK Ирина Onuphry UPA 50-солагии 5
6-13-51 8A Gopher Игор Иванов D.Galytskogo
6-01-73 СУХОМЛИН I.П. 50--солагии UPA 4
6-08-36 СУХIНА Роман Миросл Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-00-96 СУШКО ВАСИЛЬ ІВАНОВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-09-20 СУШКО МАРІЯ ГРИГОРІ I.ФРАНКА 9
6-12-02 СУЩЕНКО Г.М. SICHOVYH Slavyansk Stry 25
6-00-73 СЯЗIНА ВІРА ВАСИЛІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2

– Т –

6-20-19 ТАЛАЛАЙ НАТАЛЯ СТЕП I.ФРАНКА 8
6-01-80 ТАРАБУЗАН ОЛЕКСАНДР 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-38 ТАРАСОВА ЛАРИСА ГЕО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-14-91 ТАРАСОВА МАРІЯ ПЕТР I.ФРАНКА 14
6-16-61 ТАРАСЮК ЮРІЙ ПАВЛОВ ШЕВЧЕНКА 59
6-02-83 ТАТАЛІБА ГАННА ВАСИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-04-66 ТЕЛЬКА Софія Михайл ПРИВОКЗАЛЬНА 2
6-21-84 ТЕРЛЕЦЬКА МАРІЯ ПЕТ I.ФРАНКА 42
6-09-38 ТЕСЛЯ АННА ІВАНІВНА I.ФРАНКА 11
6-19-92 ТИМКІВ ОКСАНА МИКОЛ Л.УКРАIНКИ 19А
6-05-85 ТИМКIВ ОЛЬГА ДМИТРI Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 19
6-13-46 ТИМКIВ О.М. 8A D.Galytskogo
6-08-37 ТИМЧАК Iгор Ярослав Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-03-21 ТИСОВСЬКИЙ ІГОР ВАС 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-15-89 ТИСОВСЬКИЙ ІГОР ВАС Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-01-29 ТИТАРЕВА МАРІЯ ПЕТР 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-06-76 ТИТАРЕНКО Наталя Пе ПРИВОКЗАЛЬНА 57Б
6-06-25 ТИТАРЕНКО П.М. SICHOVYH Slavyansk Stry 16
6-13-58 ТКАЧУК Микола Павло Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-74 ТОВКАН IЛЛЯ ВАСИЛЬО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-17-82 ТОВСТЮК Олександра ШЕВЧЕНКА 1
6-12-53 ТОВСТЮК РАЇСА ВАСИЛ ПРИВОКЗАЛЬНА 39
6-22-45 ТОДОРОВИЧ Олена Гна 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-14-61 ТОЛСТОП’ЯТ ВІКТОР О I.ФРАНКА 14
6-09-89 ТОМЧУК МАРІЯ ДМИТРІ КОБРИНСЬКОI 2А
6-08-06 ТОЦЬКИЙ ЛЕОНТІЙ ІГО Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-01-75 ТРИНОГА ЛЮБОВ ОЛЕКС 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-17-74 ТРОЙНЯК Олег Михайл ШЕВЧЕНКА 1
6-14-08 ТРІЩ ЄВГЕН ВАСИЛЬОВ I.ФРАНКА 14
6-17-14 ТРIЩ Любов Андріівн ОЗЕРНА 3
6-12-20 Михаил Шевченко Pavlina TRISCH 68
6-15-08 TULIN Виктор Майкл D.Galytskogo 10A
6-00-68 Tumaco Михаил нутфа 50-солагии UPA 2
6-17-03 Мария Людвиг кӯли jerk 3
6-22-61 KIRA Мард TURAHODZHAEVA 50-солагии UPA 14
6-22-53 Андрей TURURA Юрий 50-солагии UPA 14
6-02-14 Нина TURURA Evdokim 50-солагии UPA 6
6-17-97 Turchyk Владимир Шевченко FR 1
6-13-68 Тур G.O. 8A D.Galytskogo
6-12-31 TUTUR Леонид Vasile SICHOVYH Slavyansk Stry 3
6-22-09 TOTÇENKO Худо кушоед 50-RIÇÇYa UPA 14
6-02-17 Майкл Умеди TYURINA 50-солагии UPA 6
6-02-47 ВАЗНИНИ Алексей Vasa 50-солагии UPA 6
6-09-36 ТЯЖКИЙ IГОР ОЛЕКСІЙ I.ФРАНКА 9

– У –

6-14-57 УГРИНОВСЬКА ГАЛИНА I.ФРАНКА 14
6-15-78 УГРИН ДМИТРО ФЕДОРО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-14-45 УЛИНЕЦЬ Михайло Юрк I.ФРАНКА 14
6-03-25 УСЕНКО АНАТОЛІЙ МИК 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-13-10 УТКІНА АЛЛА ВІТАЛІЇ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-11-16 УШАК Михайло Степан Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 19
6-14-00 УШАК Павліна Микола ШЕВЧЕНКА 25
6-15-57 USHNEVYCH Мария Антон D.Galytskogo 10A

- F -

6-06-40 FALACH Анатолий Леон D.Galytskogo 10A
6-15-59 FALACH Мария ANTONIV D.Galytskogo 10A
6-09-53 Камари Андрей Андрей I.FRANKA 9
6-02-54 FEDENCHUK OLESYA FEDO UPA 50-солагии 6
6-01-77 ФЕДИНЕЦЬ РОСТИСЛАВ ОЗЕРНА 3
6-01-09 ФЕДОРЕНКО АННА ДМИТ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-14-26 ФЕДОРЕНКО ОЛЬГА ІВА I.ФРАНКА 14
6-01-54 ФЕДОРЕНКО ТЕТЯНА МИ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-62 ФЕДОРЕНКО IВАН ФЕДО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-13-60 ФЕДОРИШИН ГАННА ОЛЕ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-22-41 ФЕДОРИШИН Зіновій В 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-01-18 ФЕДОРКО Ганна Васил 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-01-94 ФЕДОРКО МИКОЛА ВАСИ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-15-52 ФЕДУСІВ Степан Олек Д.ГАЛИЦЬКОГО 10а
6-11-89 ФЕДОРНЯК В. Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 7
6-20-52 ФЕДОРОВА В.А. D.Galytskogo 2
6-20-51 ФЕДОРОВА ОЛЬГА ЮРІЇ Д.ГАЛИЦЬКОГО 2
6-12-26 ФЕДОРОВИЧ IВАН ІВАН СIЧОВИХ СТРI 13Б
6-13-02 ФЕДОРОВ АРТУР ВЯЧЕС Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-00-89 ФЕДОРЧУК СТЕФАНІЯ Д 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-11-72 ФЕДОРІВ ЛЮБОВ ДМИТР КОБРИНСЬКОI 3
6-03-07 ПАВЛУС FEDORIV Василий 50-солагии UPA 6
6-03-66 50-солагии FEDOSYUK Олга Ҷорҷ кард UPA 10
6-03-13 FYeDUSІV Галина Bogd 50-RIChChYa UPA 6
6-14-13 FEDUSIV Богдан Мико I.FRANKA 14
6-09-78 FEDUSIV B.O. КОБРИНСЬКОI 4
6-18-94 FEDUSIV VLADYSLAV C 53A Шевченко
6-18-52 FEDUSIV Мария Николай Шевченко 17
6-15-82 FEDUSIV Мария Павлус I.FRANKA 24A
6-12-86 FEDUSIV Мария Иван SICHOVYH Slavyansk Stry 24A
6-09-76 FEDUSIV Николас Александр KOBRYNSKOI 4
6-18-25 FEDUSIV SIAs Наталя Шевченко 5
6-19-32 FEDUSIV ROMAN Мико Шевченко 55
6-18-72 FEDUSIV Стефани фосилаи Шевченко 33
6-18-58 FEDUSIV I.O. Шевченко 22
6-09-30 Федченко Анна Miko I.FRANKA 9
6-13-61 ҳунармандӣ Оксана IP D.Galytskogo 6.а
6-05-96 Ирина Шевченко, ҳунармандӣ ШУМО 74
6-21-51 Фёдор Jaroslav Мик I.FRANKA 42
6-22-98 Михаил ҲАО FEDIRKO 50-солагии UPA 14
6-18-91 София FEDIRKO Мико Шевченко 57
6-21-18 i.m. Fedirko. KRASIVSKOHO 13
6-00-21 ФЕЛЬДМАН МИХАЙЛО ЮЛ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-15-83 ФЕЛЬДМАН Михайло Юл I.ФРАНКА 24А
6-00-17 ФЕРЕНЦ ГАЛИНА БОГДА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-15-14 ФЕСОВЕЦЬ Кароліна Ю Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-21-75 ФИЛИК Степан Василь Д.ГАЛИЦЬКОГО 21
6-02-51 ФІЛЬЧИНСЬКИЙ ТИМУР 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-54 ФIГЕЛЬ ЯРОСЛАВ ТЕОД ДОВБУША 7
6-16-21 ФIСЕНКО ОЛЕГ ЮРІЙОВ ШЕВЧЕНКА 52Б
6-11-57 ФЛЬОРКО Л.М. D.Galytskogo 50
6-15-31 ФЛЬОРКО I.I. Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-03-73 ФОРКУЦА АННА ВАСИЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-02-13 ФРАНЦКЕВИЧ НАТАЛЯ М 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-40 ФРАНЦКЕВИЧ ЮРІЙ ІВА Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 25
6-01-40 ФРОЛОВА М.Т. 50--солагии UPA 4
6-00-80 ФУРМАНЮК МИКОЛА ФЕД 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-15-01 ФУТРАК БОГДАН ВАСИЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А

- X -

6-17-25 HABAZNYA OP. ОЗЕРНА 3
6-01-74 HABAZNYA I.M. 50--солагии UPA 4
6-18-29 HAYKOVA-юми. Шевченко 7
6-09-91 Khanas Orest Zenoviy I.FRANKA 5
6-02-94 Juliana Павел Kharchenko UPA 50-солагии 6
6-11-78 HARIV Rosalia Panko D.Galytskogo 24
6-09-86 24a Роман Майкл Khariv D.Galytskogo
6-22-70 HODOVITSKA Oxana C 50 RICHCHYA UPA 14
6-21-71 ХОМА УЛЯНА БОГДАНІВ I.ФРАНКА 42
6-21-23 ХОМЕНКО Володимир Д КРАСIВСЬКОГО 14Б
6-11-49 ХОМЕНКО ОЛЕНА ЮРІЇВ Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 5
6-19-06 ХОМЕНКО Олександр І ПРИВОКЗАЛЬНА 15
6-12-10 ХОМИН Марія Петрівн СIЧОВИХ СТРI 22
6-01-21 ХОМИН СТЕПАН ЙОСИПО 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-98 ХОМИН Ю.Ю. D.Galytskogo 12
6-08-47 ХОМИЧ Iгор Іванович Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-22-97 Богдан Иванов Khomko 50-солагии UPA 14
6-02-10 Khomko Владимир Jos 50-солагии UPA 6
6-22-96 Khomko Владимир Yo 50-солагии UPA 14
6-01-32 Khomko Мария Vasile 50-солагии UPA 4
6-21-30 Khomko Ева Ф. KRASIVSKOHO 3
6-20-09 HORKUTSA VM. 4а HEOLOHIV
6-02-91 ХРАМОВА ОЛЕНА МИхАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-21-64 ХРУЩ ВЄЧЕСЛАВ МИКОЛ I.ФРАНКА 42
6-20-78 ХШАНОВСЬКА ГАЛИНА О Д.ГАЛИЦЬКОГО 2

– Ц –

6-12-28 ЦАРЕНКО РАЇСА КИРИЛ СIЧОВИХ СТРI 9
6-17-67 ЦАРИЦЯ РОМАН ВОЛОДИ ШЕВЧЕНКА 1
6-19-22 ЦВЄТКОВ МИХАЙЛО ОЛЕ ШЕВЧЕНКА 68
6-18-49 ЦЕЛIКОВА М.І. Шевченко 13
6-21-14 ЦЕЛIКIНА АННА ЯРОСЛ КРАСIВСЬКОГО 5
6-21-20 ЦЕЛIКIН ЯРОСЛАВ ФЕД КРАСIВСЬКОГО 14
6-13-04 ЦИБУЛЬКIНА ТАМАРА Н Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-13-41 ЦИКОШ МАРІЯ ЙОСИПІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-53 ЦИМБАЛIСТА ЯРОСЛАВА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-19-44 ЦИПУК Павліна Івані ШЕВЧЕНКА 64
6-19-47 ЦЮКЕВИЧ НАДІЯ СТЕПА КУРОРТНА 4
6-12-93 ЦЮК М.Ф. D.Galytskogo 27
6-12-17 ЦЮЦЮРА ДМИТРО МИКОЛ СIЧОВИХ СТРI 13
6-23-13 ЦЯПКО ОКСАНА ВАСИЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 14

– Ч –

6-17-84 ЧАБАНЕНКО Ганна Мин ШЕВЧЕНКА 1
6-14-97 ЧАЙКІВСЬКА Наталя Б I.ФРАНКА 14
6-00-27 ЧАЛАЯ АНТОНІНА ВАСИ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-14-06 ЧАЛИЙ ЮPIЙ ЮРІЙОВИЧ I.ФРАНКА 14
6-13-45 ЧАПКАЙЛО ДМИТРО ПЕТ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-15 ЧАПКАЙЛО МИРОСЛАВА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-02-09 ЧАПЛИНСЬКА ЛІДІЯ ОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-22-51 ЧЕВЕРДА Марія Степа 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-15-79 ЧЕРКАШИНА МАРІЯ ВАС Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-18-04 ЧЕРНЕТА Дмитро Павл ШЕВЧЕНКА 1
6-19-11 ЧЕРНИШЕВА ГАННА ІВА ПРИВОКЗАЛЬНА 1
6-01-70 ЧЕРНОВА ЛЮДМИЛА ІВА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-23-30 ЧЕРНЯХIВСЬКА Ольга 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-12-41 ЧЕРНІХIВСЬКА Марія СIЧОВИХ СТРI 4А
6-20-91 ЧЕРТКОВА КЛАРА МИХА I.ФРАНКА 8
6-00-91 ЧЕРТОРИЛЬСЬКА ОЛЬГА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-02-19 ЧЕРТОРИЛЬСЬКИЙ IВАН 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-06-79 ЧЕСНОК В.О. ПРИВОКЗАЛЬНА 35А
6-03-56 ЧЕТАЙКIН ВАЛЕРІЙ МИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-01-64 ЧЕХIНДА ЄФРОСИНІЯ-К 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-08-94 ЧУБКО Віра Яківна I.ФРАНКА 68
6-08-90 ЧУБУКОВ ОЛЕКСАНДР П I.ФРАНКА 59
6-19-85 ЧУЛУПIН МИХАЙЛО ВАС Л.УКРАIНКИ 29
6-19-84 ЧУЛУПIН ОЛЬГА ДМИТР Л.УКРАIНКИ 29
6-18-59 ЧУХНА Е.В. Шевченко 23
6-12-85 ЧУХНО ОЛЕГ ВАСИЛЬОВ СIЧОВИХ СТРI 4

– Ш –

6-12-33 ШАБАН Світлана Петр СIЧОВИХ СТРI 30
6-18-83 ШАБАН Стефанія Петр ШЕВЧЕНКА 36Б
6-17-63 ШАГУН Анатолій Прок ШЕВЧЕНКА 1
6-21-25 ШАГУН ВІКТОР АНАТОЛ КРАСIВСЬКОГО 14Б
6-01-84 ШАНКОВСЬКИЙ РОМАН Є 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-09-59 ШАРАК МИХАЙЛО М. I.ФРАНКА 9
6-23-10 ШАРЕНКО Віра Семені 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-21-29 ШАРКО МАРІЯ МИРОСЛА КРАСIВСЬКОГО 25
6-02-71 ШАУЛА ВЯЧЕСЛАВ ІВАН 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-61 ШАШЛОВА ТЕТЯНА МАТВ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-08-02 ШВАБ’ЮК Іван Дмитро Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-20-79 ШВЕДИК Л.I. ГЕОЛОГIВ 8
6-05-97 ШВЕЦЬ М.I. Шевченко 71
6-00-29 ШЕВЕЛЬОВА АНАСТАСІЯ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-22-46 ШЕВЕЛЬОВ БОРИС ОЛЕК 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-98 Васил Шевчук Руслан UPA 50-солагии 6
6-19-39 Татяна Шевчук Мико I.FRANKA 97
6-08-23 Иван Шевчук Vasylo D.Galytskogo 32
6-20-46 Иван Шевчук соҳиби D.Galytskogo 2
6-23-27 Sherstiuk Владимир ва 50-солагии UPA 14
6-09-46 SHIDLOVSKA I.I. I.ФРАНКА 9
6-08-67 ШИКОР Анна Дмитрівн Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-17-49 ШИМАНСЬКА ЗІНАЇДА О ШЕВЧЕНКА 1
6-09-48 ШИМКО СЕРГІЙ ІВАНОВ I.ФРАНКА 9
6-00-48 ШИМКІВ ВАСИЛЬ ІВАНО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-21-90 ШИМКIВ ОКСАНА МИХАЙ I.ФРАНКА 40
6-22-12 ШИМКIВ Iрина Микола 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-14-74 ШИПЕНКО С.В. Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-03-35 ШИЯН МИХАЙЛО МИХАЙЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-22-38 ШИЯН Марія Юстинівн 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-11-39 ШIТИК Iван Васильов ДОВБУША 3
6-22-32 ШКУРДА О.І. 50--солагии UPA 14
6-06-59 ШЛАБАН Світлана Ону ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-12-61 ШМЕГА М.Ю. истгоҳи 41
6-13-97 ШМIГЕЛЬСЬКА Г.Р. I.ФРАНКА 14а
6-14-28 SHMIHELSKYY Васил I.FRANKA 14
6-03-74 SHOKYRA Ярослав LUKA 50-солагии UPA 10
6-00-70 SHOLUPATA Васил MIK 50-солагии UPA 2
6-08-28 SHPITSER Майкл Мико D.Galytskogo 32
6-00-90 Подш SHPITSER Ярослав 50-солагии UPA 2
6-14-76 SHTYMENKO VALENTYNA I.FRANKA 14
6-22-33 SHTINDA VM. 50--солагии UPA 14
6-19-14 ШТИНДА ОКСАНА БОГДА ШЕВЧЕНКА 47А
6-02-53 ШТУРМАК СТЕФАНІЯ МИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-14-30 ШУЛЬГА В.А. Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-15-69 ШУМЕЙ ТЕТЯНА ВОЛОДИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-08-48 ШУМИЛО Валентина Во Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-00-82 ШУМОВСЬКИЙ ЕВГЕНIЙ 50-РIЧЧЯ УПА 2

– Щ –

6-19-82 ЩЕГЕЛЬСЬКА ІРИНА ВО Л.УКРАIНКИ 27
6-14-14 ЩЕРБАН ОЛЕГ ФЕДОРОВ I.ФРАНКА 14
6-12-90 ЩЕРБИНА СЕРГІЙ ПЕТР Д.ГАЛИЦЬКОГО 5
6-01-95 ЩУПАК ОКСАНА СТЕПАН 50-РIЧЧЯ УПА 4

– Ю –

6-23-06 ЮЗЬКIВ Олександр Ми 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-21-74 ЮКIШ ГАННА ВАСИЛІВН I.ФРАНКА 42
6-21-87 ЮРИШИН Мирон Дмитро I.ФРАНКА 42
6-22-57 ЮРКІВ НАТАЛЯ ІГОРІВ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-01-97 ЮРКIВ IВАН ПЕТРОВИЧ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-15-86 ЮРОВИЧ Борис Яросла Д.ГАЛИЦЬКОГО 18
6-22-59 ЮХИМЧУК Світлана Ан 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-14-44 ЮХНЕЙ СТЕПАН ІВАНОВ I.ФРАНКА 9
6-01-53 ЮШКЕВИЧ Євдокія Євс 50-РIЧЧЯ УПА 4

– Я –

6-16-04 ЯВІР Наталя Ярослав ШЕВЧЕНКА 44Б
6-14-39 ЯЙКО РУСЛАН МИХАЙЛО I.ФРАНКА 14
6-09-71 ЯКОВЕНКО Т.А. КОБРИНСЬКОI 2
6-20-73 ЯКОВЕНКО IРИНА ІВАН I.ФРАНКА 8
6-01-44 ЯКОВЛЕВА АНТОНІНА Д 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-22-10 ЯМБОРКО УЛЯНА МИКОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-15-50 ЯМНИЧ Ярослава Андр 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-06-56 Yanyshyn Галина истгоҳи роҳи оҳани Борис 51
6-14-04 Janko Jaroslav Мико D.Galytskogo 8
6-09-60 YANKIV Андрей Богдан I.FRANKA 9
6-06-61 YANKIV Анна истгоҳи роҳи оҳани Д. 51
6-20-90 Yankiv геолог Юрий Ya 15
6-12-91 Тавре 5а Александр Янчук HEOLOHIV
6-11-09 ЯРЕМИН ВАСИЛЬ МИХАЙ ДОВБУША 4
6-18-80 ЯРЕМИШИН Я.С. ШЕВЧЕНКА 36А
6-06-53 ЯРЕМКО Богдан Микол ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-08-17 ЯРЕМКО Йосип Михайл Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-01-16 ЯРОМIЙ МИКОЛА МИХАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-11-25 ЯСЕНИЦЬКИЙ Роман Ан Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 17
6-11-15 ЯСЕНИЦЬКИЙ ЯРОСЛАВ Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 17
6-09-82 ЯЦИШИН Я.О. КОБРИНСЬКОI 6
6-09-08 ЯЦКIВ МИКОЛА МИКОЛА I.ФРАНКА 9
6-15-32 ЯЦКIВ IГОР ВАСИЛЬОВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-03-52 ЯЦIВ ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-09-15 ЯЦIВ НАТАЛЯ МИКОЛАЇ I.ФРАНКА 9

 ВАЖНО
Вокзал Моршин: 03260-6-21-92 круглосуточно/cтационар
Вокзал Стрый: 032-45-99-554 круглосуточно/cтационар
Моршин Бронирование номеров: 063-19-19-252 круглосуточно/моб


Моршин -Бальнеологический курорт с 1878 г.
Месторасположение – Львовская обл., Стрыйский р-н.
Тип рельефа – Прикарпатский изгиб (340 м. над уровнем моря)
Горная рекаБережница
Природный ландшафт – широколиственные и мешаные леса (предгорье).
ИсторияПервое письменное упоминание – 2.01.1482 г.
Минеральные источники №1, №6, №4
Месторасположение источников №1 – на правом берегу р.Березница в лесной зоне, №6на участке Баня (s.Lisoviči), №4 – в районе санатория «Мраморный дворец» (в лесной зоне).
Маъданӣ ҳуҷраи обкашї - майдони Парк ,2. +38(03260) 64420
Balneolechebnitsa _ майдони Парк,3. +38(03260) 60566
Дар кӯчаи марказии - кӯчаи Иван Franko
истгоҳ – 64492 истгоҳи автобус - 64503 Агентии Аэрофлот – 64492
Расстояние – Львов(82 км.), Ивано-Франковск(100 км.), Дрогобыч(45 км.), Стрый(15 км.)
Телефонный код – 03260 Почтовый индекс – 82482

 

 

 

 

3

3 Назари занҷираи
0 Ҷавобҳо дар занҷир
0 зерин
 
шарҳҳои маъруф
Занҷираи шарҳҳои воқеии
3 тафсирњо Муаллифон
  Садо
огоҳ намудани
Ярослав

ПРИВАТ-ТАКСІ
0509705567,
0676801487,
0938666806.
Ярослав

роман

Хорошое такси в Моршине тел:066-148-85-79

Светлана

Ташаккур, очень полезная информация

+38 (066) 521 24 24 (Vodafone) +38 (093) 558 24 24 (layfsel) +38 (097) 658 24 24 (kyivstar)