МОРШИН:telefon kitabı | İstirahət müalicə ilə sanatoriyalarda Моршина
УкраїнськаРусскийТоҷикӣazərbaycan diliRomânăEnglish
🌳 -real vaxt hava keyfiyyəti⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Telefon kataloq g.Morshin, faydalı məlumat, mənzil guide, g.Morshin directory şirkətləri. bütün, nə lazımdır – Burada tapa! MORSHYN.NET

Biznes Morshin xəritəsi baxmaq /// MORSHIN.INFORMATSIYA Wikipedia
Morshin zəng üçün necəMorshin.PredpriyatiyaMorshin.Kvartirny guide
Morshin Telefon kodu: +380 32606
hara +380 - Ukrayna kodu

Mobil telefon Morshin, Lvov vilayəti üçün zəng
Eyni qədər həyata keçirilən, eləcə də City ilə
telefon.
Başqa bir ölkəyə zəng varsa, sonra ödəmək
beynəlxalq xətti çıxış yolu diqqət.
fərq, kimi telefon kodu zəng zaman
Bu, "10" rəqəmi və rəqəm istifadə edir "0".

Ukrayna Morshin zəng üçün necə:

mobil telefon: +380 32606 X-XX-XX, və ya sadəcə 03249 – X-XX-XX
bir sabit From: 0 şeypur səsi 32606 X-XX-XX (Şəhər sayı 5 rəqəmlər)

Rusiyadan Morshin zəng üçün necə:

mobil telefon: +380 32606 X-XX-XX
bir sabit From: 8 şeypur səsi 10 380 32606 X-XX-XX

Belarus və Qazaxıstandan Morshin, Lvov vilayəti üçün zəng etmək üçün necə:

mobil telefon: +380 32606 X-XX-XX
bir sabit From: 8 şeypur səsi 10 380 32606 X-XX-XX

Bu yadda olmalıdır:
1. Zaman rəqəm arasında müddət yığım artıq olmamalıdır 5 saniyə.
2. Morshin sabit şəhər sıra - Beş-rəqəmli
3. Bu xatırlamaq vacibdir: Ukrayna daxilində zənglər üçün - bir telefon nömrəsi başında rəqəmi "0" bütün çap olunur 1 vaxt. iki dəfə daxil edin, əvəzinə daxili Ukrayna zəng, beynəlxalq rabitə xətti gələcək
4. Xaricdə zəng varsa, Sizin ərazidə vaxt zonası vaxt zonası Morshin fərqli ola bilər. Bu hesab üçün xüsusilə vacibdir, Siz biznes tərəfdaşları və ya digər rəsmi about zəng etmək zaman.
5. Lvov Morshina olan məsafə - 80 km. magistral boyunca müəyyən məsafə.

İsrail Morshin zəng üçün necə: 012 + 380 + 32606 + X-XX-XX (zəng nömrəsi)

Latviya Morshin zəng üçün necə: 00-380 - 32606 X-XX-XX, hara 00 - beynəlxalq giriş code line

Necə Estoniya Morshin zəng etmək üçün: 00-380 - 32606 – X-XX-XX

Moldova Morshin Zəng, Ermənistan və Azərbaycan:

mobil telefon: +380 32606 X-XX-XX
bir sabit From: 0 şeypur səsi 0 380 32606 X-XX-X

xeyriyyə “ser”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. BUD FRANKO. 34
telefon: 64479

HOUSE UKRAYNA əlil
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 76
telefon: 4942

PREVENTİV dezinfeksiya Morshin ŞÖBƏSİ
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 59A
telefon: 64556

VLADIMIR BRANCH Charitable Foundation STOROZHUK “UKRAYNAYA HELP CHILDREN”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Sich Tüfekçi'nin BUD. 18
telefon: 64307

JOINT STOCK COMPANY “YENİ”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 12, CORP. A
telefon: 60630

OPEN JOINT Morshin mineral su zavodu “OSCAR”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 12, CORP. A
telefon: 60630

İCRA KOMİTƏSİNİN CITY COUNCIL Morshinskuyu
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64310

INDUSTRIAL AND TRADING COMPANY “KURORTTORGZBUT” status Məhdud Məsuliyyətli
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. İvan Franko, B. 63
telefon: 64346

Self-dəstək bioloji laboratoriya
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. BUD FRANKO. 37A
telefon: 60565, 60580

State Trading Enterprises “Javir”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН

PUBLIC xeyriyyə “ser”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 36A
telefon: 4491

PUBLIC ORGANIZATION “PROTECTION”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 21A
telefon: 64414

PUBLIC ORGANIZATION “İDMAN DEVELOPMENT FONDU”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 14, KV. 52
telefon: 64191

PUBLIC ORGANIZATION Basketball Club “МОРШИН”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 9, KV. 43
telefon: 60943

PUBLIC ORGANIZATION idman klubları “Aikido”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 11-A
telefon: 63369

Məsih UKRAYNA PUBLIC ORGANIZATION Youth
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 17
telefon: 63448

PUBLIC ORGANIZATION ÜZVLƏRİ qaraj COMPANY “Yavir”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 40A
telefon: 60182

STATE ENTERPRISE “SANATORIJ “Morshinskuyu”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. mənbə BUD. 5
telefon: 60700, 60703

STATE məişət Enterprise “Oksana”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. Sich Tüfekçi'nin, B. 19

State ticarət müəssisələri “Halychanka”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. FRANKO, B. 53
telefon: 64167

STATE TRADE ENTERPRISE “RESORT”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. İvan Franko, B. 47
telefon: 64029

törəmə “Diversified Utilities ” UAB tibbi və istirahət obyektləri UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 10
telefon: 64218

törəmə “Morshin müraciət Balneary” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Parks BUD. 3
telefon: 60575

törəmə “HEALTH” TOV “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Parks BUD. 6
telefon: 64364

törəmə “Cascade mənbə Ltd.” JOINT UKRAYNA-POLŞA LIMITED LIABILITY COMPANY “CASCADE LTD”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 60
telefon: 63766

törəmə “MORSHYNKURORTSERVIS” mƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 34
telefon: 64479

törəmə “MORSHYNKURORTTEPLOENERHO” UAB LIK.-OZDOR.ZAKL.PROFSPIL.UKR.”Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 45
telefon: 64452

törəmə “COMPANY MATER.-TEH.ZABEZP.” UAB LIK. OZDOR.ZAKL.PROFSPILOK-UKRAYNA “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 13
telefon: 64368

törəmə “MƏDƏNİYYƏT PALACE ” UAB tibbi və istirahət obyektləri UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 52
telefon: 64065, 64371

törəmə “Morning Star Plus” TOV “sübh”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 45B
telefon: 50832

törəmə “SANATORIJ “DNISTER” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 100-İLDÖNÜMÜ kurort Morshin BUD. 4
telefon: 60539

törəmə “SANATORIJ “Karpat Pearl” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “UKRPROFOZDO
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 100-İLDÖNÜMÜ kurort Morshin BUD. 5
telefon: 60419

törəmə “SANATORIJ “Svitanok” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. mənbə BUD. 2
telefon: 60744

törəmə “SANATORIJ “Cheremosh” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 100-İLDÖNÜMÜ kurort Morshin BUD. 4
telefon: 60497

törəmə “Lavender SANATORIJ” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 33A
telefon: 60459

Törəmə müəssisələr Prykarpatska hidrogeoloji rejim-əməliyyat STATION ASC LIC-BET sağlam həmkarlar ittifaqı UKRAYNA “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 7
telefon: 64376, 64182

Törəmə Prykarpatska tikinti-quraşdırma idarə JOINT STOCK COMPANY bağlandı “KARPATKURORTBUD”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 12
telefon: 62042

törəmə SANATORIJ “Marble Palace” TOV “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Parks BUD. 6
telefon: 64364, 64030

Törəmə müəssisələr LIMITED LIABILITY COMPANY TRADE PRODUCTION “МОРШИН”- “HOPE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 1
telefon: 64020

törəmə TRK “HORIZON” TOV “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 34
telefon: 64479

Törəmə diaqnostikası və təmiri Ltd. “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 55
telefon: 64479

Pre-məktəbləri “RAINBOW” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 34
telefon: 61977, 60580

Pre-məktəbləri (Nursery bağ ) N2 “ladybird” COMBINED TYPE
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 13
telefon: 64317

QAPALI SƏHMDAR “AKANT”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 39A
telefon: 64548

CINEMA “Verkhovyna”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. FRANKO, B. 40
telefon: 64361

KOLLEKTİV ENTERPRISE “BIOENERHODIAHNOSTYKA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 10
telefon: 64338

KOLLEKTİV ENTERPRISE “VICTORIA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39
telefon: 64253

KOLLEKTİV ENTERPRISE “Doba”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 18A

KOLLEKTİV ENTERPRISE “NATALIA”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 45-A
telefon: 64572

KOLLEKTİV ENTERPRISE “radiomexanika”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 10-A
telefon: 64240

KOLLEKTİV ENTERPRISE “Roksolana”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39
telefon: 64427

KOLLEKTİV ENTERPRISE “Shekil”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39
telefon: 64427

KOLLEKTİV ENTERPRISE “ROCK”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Parks BUD. 45
telefon: 63087

KOLLEKTİV ENTERPRISE “STYLE”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 43
telefon: 64252

KOLLEKTİV ENTERPRISE “Magic top”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39

KOLLEKTİV ENTERPRISE “otaq ayaqqabısı”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 47A
telefon: 64409

Kommersiya TRADE ENTERPRISE “pik”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. Şevçenko, B. 34
telefon: 3330

kommunal şirkətləri “ZHYTLOKOMUNSERVIS”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 47
telefon: 64354

kommunal şirkətləri “MORSHYNVODOKANAL”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 47
telefon: 64274, 64091

kommunal şirkətləri “MORSHYNTEPLOENERHO”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 45A
telefon: 61268

Utility şirkətləri Lvov Regional Council “DRUGSTORE 141 №” Morshin
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 9
telefon: 60969
Hospital reabilitasiya N 2 “VETERANS UPA FOR REHABILITATION CENTER “Hoverla”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 76
telefon: 64173, 63702
Aykido LVIV Regional Federasiyası
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. BUD lake. 3B
Yerli həmkarlar ittifaqları işçi “PRYKARPATKURORT” İş Peşəsi HEALTH UKRAINE
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 11
telefon: 60576
MALE törəmə “Arnika” SMALL müəssisələr “qızçiçəyi”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39A
telefon: 64403
kiçik biznes “Aqroservis-M” status Məhdud Məsuliyyətli
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko
telefon: 63973
kiçik biznes “Halychanka” status Məhdud Məsuliyyətli
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 53
telefon: 64167
kiçik biznes “DEOMIN”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 43
telefon: 64007
Small Private Enterprise “M Birch”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 45-A
telefon: 64346, 63401
Small Private Enterprise “BUKOVYNA”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 4, KV. 98
telefon: 63812
Small Private Enterprise “SPRING-M”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 32, KV. 215
telefon: 63474
Small Private Enterprise “GOLBER”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 5
telefon: 63859
Small Private Enterprise “Evrika”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. İvan Franko, B. 47
Small Private Enterprise “ZEALAND-CENTR”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 36
telefon: 64491
Small Private Enterprise “dəfə”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. 50-UPA İL, B. 4, KV. 21
telefon: 4430, 4451

Small Private Enterprise “Marseille”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 71
telefon: 33130
Small Private Enterprise “HALO”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Kobrin BUD. 2, KV. 1
telefon: 54700
Small Private Enterprise “PRYKARPATTRANSSERVIS”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. 50-UPA İL, B. 14, CORP. 2, KV. 96
telefon: 4224, 3658
kəşfiyyat geoloji xidmət LVIV PARTY MORSHINSKA
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 3
telefon: 4394
MORSHINSKA STATE Notarial Office
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 34
telefon: 64479
MORSHINSKA City Hospital
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. 50-UPA İL, B. 18
telefon: 64391
MORSHINSKA City Hospital
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 20
telefon: 63782
MORSHINSKA Təşkilatı UKRAYNA CONGRESS millətçi UKRAINE
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 32
telefon: 64942
MORSHINSKA şəhər partiya təşkilatı “Qadın Həmrəylik UKRAINE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 10
siyasi partiyaların MORSHINSKA şəhər təşkilatı “Xalq Birliyi Bizim Ukrayna”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 37A
İctimai Demokrat Partiya Ukraynanın MORSHINSKA şəhər təşkilatı (birləşmiş)
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 37A
MORSHINSKA Təşkilatı UKRAYNA GOP “CATHEDRAL”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 12, KV. 33
telefon: 64491
MORSHINSKA şəhər partiya təşkilatı “All-Ukrayna Union “ANA VƏTƏN”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 32, KV. 112
telefon: 60595
MORSHINSKA şəhər partiya təşkilatı Xalq Partiyası
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 2, KV. 6
telefon: 60499
Sosialist Partiyası Ukrayna MORSHINSKA şəhər partiya təşkilatı
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 53B, KV. 4
telefon: 60658
MORSHINSKA CITY COUNCIL
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64310, 64284
MORSHINSKA ərazi seçki komissiyası
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 61, KV. 36
telefon: 60383
UKRAYNA Scout OF MORSHINSKA kənd TƏŞKİLİ “FORMATION”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 32
telefon: 64376
açıq hərəkət MORSHINSKA ƏRAZİ TƏŞKİLİ UKRAINE
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. BUD lake. 2
telefon: 4792
LVIV BRANCH ASSOCIATION MORSHINSKA beynəlxalq gənclər turizm “SATELLITE”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. Kirova
telefon: 63609
ARTS MORSHINSKA SCHOOL
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 61
telefon: 64582
Morshinskuyu şəhər cəmiyyət ƏLİLLƏRİNİN
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 14, KV. 4
telefon: 61133
CITY Morshinskuyu torpaq idarə
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 61035
Morshinskuyu CENTER “HEALTH”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39A
təhsil Kompleksi “Morshin In orta məktəb-lisey”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 36
telefon: 64276
Ayrılmış Enterprise “PRYKARPATKURORTTEPLOENERHO” AT “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 45-A
telefon: 4058
ORENDNE iaşə “balıq sürüsü”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 10
telefon: 64512
Ayrılmış müəssisə SANATORIJ “Svitanok”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. mənbə BUD. 2
telefon: 64215
COMPANY “STRYYENERHOBUD” (törəmə ASC “ENERHOSTROY”)
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 1, KV. 32
ENTERPRISE kommunal
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64354
RESORT Odessa In Morshin,UPA 7A 50 st ildönümü
0326060800
RESORT “MƏNBƏ”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН
RESORT “Zoretsvit” Baş prokuror UKRAYNA
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 8Bu
telefon: 64318
UKRAYNA ilk partiya təşkilatı PARTİYASI NATIONAL İQTİSADİ İNKİŞAF
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 60
telefon: 64154
kommunal şirkətlərinin əsas həmkarlar ittifaqı təşkilatı “MORSHYNTEPLOENERHO”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 45
telefon: 61272
Private Small Enterprise “PILGRIM”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 46
telefon: 64396
PRIVATE P? DPRYYIMSTVO TRK “Pardon? P”
ünvan: Cal qatar? VSKA rayon., M. UL MORSHIN. ? Wang FRANKO BUD. 34
telefon: 64409
Private Enterprise “azalea”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 4B
telefon: 65290
Private Enterprise “BAL-MED”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 14, KV. 68
telefon: 61491
Private Enterprise “SPRING SERVICE”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. KOTSIUBYNSKA BUD. 1
telefon: 59371
Private Enterprise “Dovbusha – Rozhirche”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 9, KV. 55
Private Enterprise “Zeno”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 9, KV. 47
Private Enterprise “ZODChII”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 100-İLDÖNÜMÜ kurort Morshin BUD. 2
telefon: 64280
Private Enterprise “kabinələri”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 34
Private Enterprise “CROWN”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39A
Private Enterprise “Levant INVEST SERVICE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 1
telefon: 41166
Private Enterprise “MORSHYNBUD”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 32, KV. 518
telefon: 60863
Private Enterprise “səhra”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 19A
telefon: 3448
Private Enterprise “SK LEON – 52”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. mənbə BUD. 2
telefon: 60302
Private Enterprise “SOFIA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 53B
Private Enterprise “Stanislaus M”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 65A
telefon: 64095
Private Enterprise “CHOI”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 6, KV. 10
telefon: 64759
Prykarpatska törəmə birgə və sanitar qurğuların UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları Bağlanıb “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 11
telefon: 60560
PRECARPATHIAN Regional Charitable Foundation “parlaqlıq LIFE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 33
Professional komitələri SANATORIUM “LAVENDER”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 33A
telefon: 63695
Dini icma Evangelical Baptist
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 4, KV. 16
telefon: 63519
Dini icma Roman Catholic Church Stryj rayon Morshin
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 6, KV. 4
Dini icmalar Avtokefal Ukrayna pravoslav kilsəsi IN S.M.T.MORSHYN
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 34
SMT MORSHIN Stryjskyj rayonunda dini icmaların Ukrayna Yunan Katolik CHURCH, Lvov rayon
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 40
telefon: 60550
ailə “OPTICS”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 60
telefon: 64261
SANATORIJ “geoloqlar PRYKARPATTYA” törəmə “ZAHIDUKRHEOLOHIYA” NAC “Nadra UKRAYNA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 10
telefon: 62021

JOINT MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ UKRAYNA-POLŞA “PARTNER”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 1, KV. 19
telefon: 65172
İdman klubları “GRACE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 36, KV. 11
telefon: 64493
Əlillər Əlillər Lviv Regional Assosiasiyasının OF Stryjskyj DISTRICT ASSOCIATION
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 10 A
telefon: 61133
Stryjskyj Partiya İlçe Təşkilatı “Qadın Həmrəylik UKRAINE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 12
telefon: 64038
Stryjskyj FOOTBALL CLUB “SCALE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 11
Bölmələri Art Association MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ “Digal”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. İvan Franko, B. 52
LIMITED LIABILITY COMPANY “EURO EKO TECHNOLOGIES”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 6, KV. 100
telefon: 60287
LIMITED LIABILITY COMPANY “ANDREY Ltd.”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. İvan Franko, B. 33
telefon: 63536
LIMITED LIABILITY COMPANY “PHARMACY -OBRIY”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 47
telefon: 60755
LIMITED LIABILITY COMPANY “ATOL ALLIANCE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 52
LIMITED LIABILITY COMPANY “Mən bilmirdim”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 10
LIMITED LIABILITY COMPANY “ANA VƏTƏN”
ünvan: Lvov rayon., M. PL MORSHIN. Parks BUD. 2
telefon: 64364
LIMITED LIABILITY COMPANY “Ana PLUS”
ünvan: Lvov rayon., M. PL MORSHIN. Parks BUD. 2
telefon: 60508
LIMITED LIABILITY COMPANY “Birch-2”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. geoloq, B. 3
telefon: 64394
LIMITED LIABILITY COMPANY “MART”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. 50-UPA İL, B. 2, KV. 56
telefon: 63658
LIMITED LIABILITY COMPANY “CONSTRUCTION COMPANY “VITOM”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 10A
telefon: 61589
LIMITED LIABILITY COMPANY “AQUARIUS”
ünvan: Lvov rayon., M. PL MORSHIN. Parks BUD. 2
telefon: 60508
LIMITED LIABILITY COMPANY “hidrogeoloq”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 6
telefon: 61283
LIMITED LIABILITY COMPANY “Galicia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 19A, KV. 1
telefon: 63018
LIMITED LIABILITY COMPANY “GALANT” LTD
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Sich Tüfekçi'nin BUD. 17-A
telefon: 64458
LIMITED LIABILITY COMPANY “Galina”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 63
telefon: 64346
LIMITED LIABILITY COMPANY “Tower Count”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 27
telefon: 60630
LIMITED LIABILITY COMPANY “Ducat”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. qalisian, B. 49, KV. 1
telefon: 4962
LIMITED LIABILITY COMPANY “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 34
telefon: 64479
LIMITED LIABILITY COMPANY “Karpatlar”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 46
telefon: 62220
LIMITED LIABILITY COMPANY “CHESTNUT”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 48
telefon: 60044, 56960
LIMITED LIABILITY COMPANY “QUARTZ”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 65A
telefon: 63026
LIMITED LIABILITY COMPANY “KOLOS GROUP”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 12
telefon: 60691
LIMITED LIABILITY COMPANY “LUXURY”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. mənbə BUD. 1
LIMITED LIABILITY COMPANY “MINERAL WATER PRYKARPATTYA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 36
telefon: 64491
LIMITED LIABILITY COMPANY “MINZAVOD”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 2, KV. 58
telefon: 61283
LIMITED LIABILITY COMPANY “Marichka”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 43
telefon: 64734
LIMITED LIABILITY COMPANY “MARKET-M”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 10, KV. 43
telefon: 63730
LIMITED LIABILITY COMPANY “HOPE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 42
telefon: 62169
LIMITED LIABILITY COMPANY “NEON”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 100-İLDÖNÜMÜ kurort Morshin BUD. 8
telefon: 63624
LIMITED LIABILITY COMPANY “NEW-Torg”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 10
telefon: 60630
LIMITED LIABILITY COMPANY “ƏSASLARI-B”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. KOBRİNSKOЇ, B. 6, KV. 4
LIMITED LIABILITY COMPANY “Karpat Pearl”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Sich Tüfekçi'nin BUD. 17
telefon: 60416
LIMITED LIABILITY COMPANY “PROMNAFTOIMPEKS”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 42, KV. 20
telefon: 52182
LIMITED LIABILITY COMPANY “SAMSON”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 47
telefon: 64441
LIMITED LIABILITY COMPANY “SANATORIJ “Marble Palace”
ünvan: Lvov rayon., M. PL MORSHIN. Parks BUD. 2
telefon: 4364, 4030
LIMITED LIABILITY COMPANY “Valideynlər uşaqlar üçün sanatoriya “PROLISOK”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 10
telefon: 61050
LIMITED LIABILITY COMPANY “zarafat etmək”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 10, KV. 51
telefon: 64220, 64482
LIMITED LIABILITY COMPANY “STEBOR”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Dovbusha BUD. 6A
telefon: 63488
LIMITED LIABILITY COMPANY “thermotechnics”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 19A, KV. 1
telefon: 60406

LIMITED LIABILITY COMPANY “süjet”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Bogdan Khmelnitsky BUD. 25, KV. 2
telefon: 62179
LIMITED LIABILITY COMPANY “Triplicity”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. UKRAYNA Lesia, B. 19A, KV. 1
telefon: 63018, 64377
LIMITED LIABILITY COMPANY “UKRAYNA”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 64
telefon: 64025
LIMITED LIABILITY COMPANY “UKRAYNA geotexniki ROAD”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 36
telefon: 64491
LIMITED LIABILITY COMPANY “FOOTBALL CLUB “МОРШИН”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Sich Tüfekçi'nin BUD. 27, KV. 2
MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ törəmə “OSCAR M” SMALL ENTERPRISES “OSCAR”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. 50-UPA İL, B. 4, KV. 93
telefon: 3087
MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ kiçik biznes “tədqiqatçı”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. Şevçenko, B. 38
telefon: 64542
LIMITED LIABILITY COMPANY kiçik biznes “COMPLEX”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 10-A, KV. 56
telefon: 3992
LIMITED LIABILITY Morshinskuyu istehsal və ticarət şirkəti “MEDTEKHNIKA”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 8
telefon: 63671
LIMITED LIABILITY Tədqiqat və İstehsalat Mərkəzi “GALMEDSERVIS”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39A
telefon: 63536
LIMITED LIABILITY COMPANY COMMERCIAL PRODUCTION “МОРШИН”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. UKRAYNA Lesia, B. 1
telefon: 63748, 64475
LIMITED LIABILITY COMPANY COMMERCIAL PRODUCTION “lake District”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 8A
telefon: 64005
LIMITED LIABILITY COMPANY COMMERCIAL PRODUCTION “Yavir”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 53B
telefon: 60672
LIMITED LIABILITY COMPANY “Halych”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 56A
telefon: 64745
Venture SHOP LIMITED LIABILITY “KULTTOVARİ”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 51A
telefon: 64176

FORM Məhdud Məsuliyyətli kommersiya və PRODUCTION COMPANY “qalantereya”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 51B
telefon: 64257
Ticarət və istehsal müəssisələri “FIRE” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyətinin STATUS
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 64A
telefon: 63622
Ticarət və istehsal müəssisələri “homeware” Məhdud Məsuliyyətli STATUS
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 53B
telefon: 60671
TRANSPORT stansiyası “TRANSLISSERVIS”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 10
telefon: 65334
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Morshinskuyu CITY ŞURASI şöbəsi
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64437
sosial və humanitar siyasət Morshinskuyu Şəhər Şurası İdarə
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64437
İdman və istirahət klubları “Playa”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 9, KV. 9
telefon: 63742
BRANCH “Morshin Lvov vilayətində Prominvestbankının filialı”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 60
telefon: 64153
BRANCH “Evrika” Limited Liability “Eureka-PLUS”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Krasovsky BUD. 2
MƏNZİL BRANCH təmir şirkətləri PRYKARPAT SE QSC sanitariya PROFSP UKRAINE müalicə “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 7
telefon: 64348
TURİZM VƏ Ekskursiya BRANCH LVIVIVSKOHO QAPALI SƏHMDAR CƏMİYYƏTİ “LVIVTURYST” -Morshinskuyu səyahət və turlar
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 61A
telefon: 64096
BRANCH özəl müəssisələr “strateq”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 27-A
telefon: 712220
BRANCH PRYK.DP.ZAT LIC-ODR QURUMLARI PROFSP.UKR.”Ukrprofozdorovnytsia” SANATORIJ “TROYANDA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39A
telefon: 64305
BRANCH PRYKAR Törəmə ASC LIC-ODR KLA PROFSP EN “Ukrprofozdorovnytsia” Q-VO “KURORTZELENREMBU
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 47
telefon: 64343
BRANCH PRYKAR Törəmə ASC LIC-ODR PROFS EN spells “Ukrprofozdorovnytsia” P-IN PROCESSING kətan
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 14
telefon: 64455, 64407

FINANCIAL MANAGEMENT Morshinskuyu CITY COUNCIL
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64284

FONDU “Karpat Cup Morshin”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 27
telefon: 64037

- A -

6-00-18 Avdeeva STANISLAV O. 50-ildönümü UPA 2
6-02-27 Avčin Olga MIKI 50-Ricci UPA 6
6-01-88 PAUL AYKALO Fedota 50 illiyi UPA 4
6-14-05 AKSENTIY Yuri məxsus I.FRANKA 14
6-13-65 ALBATOVA Rajisa məhsul D.Galytskogo 8A
6-15-71 AMENYTSKA Antonina D.Galytskogo 10A
6-14-82 MM Andreeva. I.FRANKA 14
6-08-46 Andreyka Nicholas Ev D.Galytskogo 32
6-01-58 Androsov Evgeniya F 50 ildönümü UPA 4
6-12-58 ANDRUSEYKO R.B. stansiya 41
6-14-46 D.Galytskogo Andrew Vladimir 56
6-13-53 ANDRIYTSIV Ivan Ivan D.Galytskogo 8A
6-09-62 ANDRIYCHAK Nicholas Lu I.FRANKA 9
6-15-38 ANDRIYCHENKO İRİNA Oh D.Galytskogo 10A
6-13-25 ANTOSHKINA Irina STE D.Galytskogo 8A
6-18-65 ANICHIN VI. 27A Shevchenko
6-15-63 Qarpız-10A Gavrilova D.Galytskogo
6-23-15 ARYKOVA HOPE Egor 50 illiyi UPA 14
6-03-43 ARTYSH Daniel Vasyl 50 illiyi UPA 10
6-15-84 ASAF'YEVA İRİNA Bow’ I.FRANKA 24b
6-23-32 ASAF'YEV Andrew Timo 50 illiyi UPA 16A
6-15-17 Ataman Vasyl Micah D.Galytskogo 10A

- B -

6-02-96 Final BABKEVYCH LIDIA 50 illiyi UPA 6
6-03-63 PETER Paul BABKEVYCH 50 illiyi UPA 10
6-19-91 BABCHIY Nicholas Basil L.UKRAINKY 17A
6-15-47 BABCHIY NICHOLAS Vasile D.Galytskogo 10A
6-08-21 Micah Stephen BABCHIY D.Galytskogo 32
6-08-32 BAHRIY Z.A. D.Galytskogo 32
6-17-65 Mixail Shevchenko BAHRIY Roma 1
6-22-02 Baeva Galina dərəcə 50 RICHCHYA oup 5
6-22-28 BAYDALKA Stephanie E 50th ildönümü UPA 14
6-21-10 Fables ALEXANDER WE SKORUBSKOI 6
6-19-43 Bike ROMAN PETROVI RESORT 16
6-19-35 SVETLANA təmsil Vasa I.FRANKA 90
6-03-53 Fables IVAN Jaroslav 50 illiyi UPA 10
6-09-57 BAYTALA Bogdan Peter I.FRANKA 9
6-14-31 Peter I.FRANKA ilə BAYTALA roman 14
6-17-40 Balabansko məxsus lake 3
6-11-35 Balabansko Mixail B. Khmelnitsky 25
6-12-99 Balabansko ROMAN D.Galytskogo 11
6-00-56 Balaban ALINA Fedor 50 illiyi UPA 2
6-11-17 Balaban Zenoviy boyunduruq B.Khmelnitsky 21
6-14-59 BALABAN KATERINA MI I.Franka 14
6-03-23 Maria Balaban Grieg 50 illiyi UPA 10
6-06-82 Bally Zoya POLIEVKTO stansiyası 31A
6-17-83 Bogdan Barabash analog Şevçenko 1
6-16-25 Barabash Vladimir Şevçenko M 48A
6-23-44 Baranchuk Leontine K I.FRANKA 42
6-03-32 BARAN VO. 50-ildönümü UPA 10
6-02-84 BARAN Andre Z. 50 illiyi UPA 6
6-22-18 BARAN Christine IVAN 50 illiyi UPA 14
6-11-26 Barhan Katerina PET D.Galytskogo 45
6-18-15 Mixail Shevchenko Ivan Bardin 1
6-03-29 BARLOZHETSKA LYUDVINA 50 illiyi UPA 10
6-03-02 BARONETSYKA EVDOKІYA 50 RICHCHYA oup 6
6-20-75 BASSARAB Julia Vasile I.FRANKA 8
6-19-08 ALS Galina Petrovna I.FRANKA 21
6-03-65 BATAROV Valery KOH 50 illiyi UPA 10
6-18-97 Batiouk Galyna roman Şevçenko 41
6-19-59 Bakhtiarov mükəmməl və L.UKRAINKY 13
6-17-77 Bezrukov Viktor Andes 50 illiyi UPA 18
6-20-53 Belsky Nikolay MIK I.FRANKA 6
6-21-60 BENEV'YAT S.D. I.FRANKA 42
6-14-07 BENCH Ivanna P. D.Galytskogo 10
6-08-45 BENYUH Z.V. D.Galytskogo 32
6-12-15 BENYUH Stepan Dmitri SICHOVYH Slavyansk Stry 11A
6-19-54 Berdal Anastasiya C L.UKRAINKY 7A
6-13-98 Berezin SV. I.FRANKA 32 6
6-12-36 Birch Catherine SICHOVYH Slavyansk Stry 6
6-08-72 Berezovyi MICHAEL D I.FRANKA 57
6-09-92 Bernik VV. I.FRANKA 5
6-03-60 BESCHAROVA HOPE ABB 50 illiyi UPA 10
6-14-71 Belov Galyna GEORG I.FRANKA 14
6-13-23 BIHANYCH MARIA D.Galytskogo 8A məxsus
6-15-55 Bilas Vsevolod ökseotu 50 illiyi UPA 14
6-02-50 WHITE Juliana Yosypivna 50 illiyi UPA 6
6-19-29 Biliak Ostap Bogdan Shevchenko 51
6-02-57 BILANIV Leontina VA 50 Ricci UPA 6
6-00-93 BILETSKA Z.M. 50-ildönümü UPA 2
6-17-52 Micah BILSKA Maria Shevchenko 1
6-11-06 BILINSKA Anna Mic Dovbusha 8
6-11-37 BILINSKA BO NATALIA Dovbusha 3
6-17-54 BILINSKYY MIR Oleg Shevchenko 1
6-12-24 YAXŞI Oksana Theodore SICHOVYH Slavyansk Stry 11 g
6-18-87 GOODS I. D. Şevçenko 45
6-15-62 Vasyl D.Galytskogo 10A fayda Theodore
6-03-64 Twin OLGA Sergey 50 illiyi UPA 10
6-11-80 BOBURCHAK L.YU. B.KIRČIVA 3
6-08-71 Bovino VI. I.FRANKA 57
6-11-27 BOHAETS NICHOLAS Joses Gajdamatcka 6
6-14-42 Alexander Bogachev Viktor I.FRANKA 14
6-23-35 Alexander Bogachev C 50 ildönümü UPA 16B
6-19-33 Galina zəngin Bogdan Railway Station 3
6-09-05 Bogdan Zenoviy YEVST KOBRYNSKOI 6
6-13-54 Peter Bondarçuk Wall D.Galytskogo 8A
6-01-72 Bodnar Galyna ROMAN 50 illiyi UPA 4
6-08-81 Bodnar K.V. I.FRANKA 59
6-02-12 Bodnar Nicholas zakharii 50 illiyi UPA 6
6-18-01 Bodnar MICHAEL Alexander Shevchenko 1
6-22-75 Bodnar Maria Vasili 50 illiyi UPA 14
6-03-24 Bodnar Oksana Nikolay 50 illiyi UPA 10
6-14-27 Bodnar OLGA Vasile I.FRANKA 14
6-08-73 Bodnar Jaroslav Zaha I.FRANKA 57
6-15-21 Bodnar Jaroslav Alexander D.Galytskogo 10A
6-21-31 Bojko ee. KRASIVSKOHO 3
6-12-04 Boyko L.P. SICHOVYH Slavyansk Stry 20
6-15-34 Boyko PETER MICHAEL D.Galytskogo 10A
6-21-63 Boyko Ivan Nikolaev I.FRANKA 42
6-05-94 Boyko LV. Şevçenko 77
6-09-07 BOICHUK Basil Dmitry I.FRANKA 9
6-11-83 Bokach TAMARA Anton B.KIRCHIVA 5
6-02-24 Bolekhiv Oksana 50 illiyi UPA 6
6-21-49 BOLYAK I.S. KRASIVSKOHO 12
6-11-12 BORYM Maria Lukyaniv Dovbusha 6
6-15-28 BORYNH Maya D.Galytskogo 10A məxsus
6-09-81 BORISLAVSKY Bogd KOBRYNSKOI 6
6-02-69 BORIS ALLA Anadolu 50 illiyi UPA 6
6-15-09 BORIS NIONILA KASYA D.Galytskogo 10A
6-08-92 BOTLYUK YV. I.FRANKA 68
6-11-46 Bokhonko Natalia Car GARDEN 5
6-19-26 BRYZITSKA Andriana Shevchenko 43V
6-22-74 BRIC Elena Yosypivna 50 illiyi UPA 14
6-17-81 BRIC Stepan Ivanov Şevçenko 1
6-21-48 BRODYCH Juliana Stepan KRASIVSKOHO 18
6-19-94 Beam Marya L.UKRAINKY 23B
6-01-61 Beam Maria İvanovna 50 illiyi UPA 4
6-23-08 Bubnov I.O. 50-ildönümü UPA 14
6-20-93 SOFIA Michael I.FRANKA bulls 6
6-17-86 Alex Buda Theodore Shevchenko 1
6-11-52 BUZHENKO Elena Eumenes GARDEN 7
6-06-69 BUZINA NATALIA Vasili 50 illiyi UPA 6
6-02-31 YOU BUZINA Yaroslav 50 illiyi UPA 6
6-12-07 Bukreeva Eugene Ivano Railway Station 23
6-19-60 Kök yumruları Bogdan Micah L.UKRAINKY 14
6-15-30 Kök yumruları OLGA PYLYP I.FRANKA 30
6-01-33 Biz Burtsev SVETLANA 50 illik yubileyi UPA 4
6-03-67 BURIAK Michael Luk'ya 50 illiyi UPA 10
6-18-18 BURIY Orest Yuriyovy I.FRANKA 36
6-03-16 BUKhINSIKA Oksana Heritage 50 RIChChYa UPA 10

- In -

6-15-00 Wajda Vasil IVANOV D.Galytskogo 8
6-15-10 Wajda VV. 8B D.Galytskogo
6-13-57 MICHAEL VALAHA Final D.Galytskogo 8A
6-17-21 Walewski Oleksandr lake 3
6-11-59 VAPEYNYK Daniel Brough D.Galytskogo 58A
6-23-33 Varivoda Ivan Micah 50 illiyi UPA 16
6-00-71 Necə Helen Vasetskaya 50 illiyi UPA 2
6-00-26 VASYLENKO NATALIA OL 50 illiyi UPA 2
6-03-09 Vasylyshyn Vasyl VA 50 illiyi UPA 6
6-22-99 Biz Vasylyshyn Galyna 50 illiyi UPA 5
6-13-64 D.Galytskogo 8A Vasylyshyn Zenoviy
6-13-16 Vasylyshyn Rosalie M D.Galytskogo 8A
6-05-91 Vasylyshyn Theodore IIR Shevchenko 75
6-21-70 Vasylyshyn Yefrosinya SKORUBSKOI 3
6-23-40 Vasilyeva Anna Mark 50 RICHCHYA UPA 18
6-06-37 Vasylchuk Oleg Joses I.FRANKA 27A
6-14-43 VASYLYANSKA OLGA M I.FRANKA 14
6-11-00 VASYLIV ANNA NICHOLAS KRASIVSKOHO 7
6-03-49 Vaskovych Vasyl Yar 50 illiyi UPA 10
6-19-66 Nicholas Vaskovych Co. L.UKRAINKY 20
6-12-16 PAUL Vaskovych KOH SICHOVYH Slavyansk Stry 14
6-14-66 VASCHYSHYN Maria Vasile D.Galytskogo 8A
6-02-89 Weber Yuri KURTOVYCH 50 illiyi UPA 6
6-09-02 Venture SVETLANA PET I.FRANKA 9
6-02-52 VERBOVSKA MIROSLAV 50 RICHCHYA UPA 6
6-00-42 Və Valeri Vershigory 50 illiyi UPA 2
6-23-42 Vershigory M.İ. 50-ildönümü UPA 18
6-23-46 Ivan Ivan Vershigory 50 illiyi UPA 12B
6-08-66 Vershigory John Vale D.Galytskogo 32
6-19-51 VYDYSH DINA D. L.UKRAINKY 5
6-19-50 VYDYSH Oru Michael L.UKRAINKY 4
6-19-16 VYDYSH Stephanie Yuriyi stansiyası 5
6-19-09 VINOVSKA Lesya Miko I.FRANKA 23A
6-09-23 VINTSIV Igor YURIYOVY I.FRANKA 9
6-17-61 VISLOPOLOVA Galina Shevchenko 1
6-18-07 VITRIV Nicholas Taras Şevçenko 1
6-08-63 Vysochanskiy O.I. D.Galytskogo 32
6-01-69 Vytvytsky Stephanie 50 illiyi UPA 4
6-23-09 VITVITSKY Marco Ba 50 RICHCHYA UPA 14
6-15-51 Mary D. VOLK D.Galytskogo 10A
6-00-20 50 illik yubileyi ilə VOVCHYNA Vladimir UPA 2
6-03-57 İRİNA Joseph VOVCHYNA 50 illiyi UPA 10
6-17-13 VOVCHYNA Ivan Stepan lake 3
6-12-12 Vovchok VT. D.Galytskogo 32
6-06-47 Vovchok Michael Teod stansiyası 51
6-20-76 Vovchok STEPANIYA YOU D.Galytskogo 4
6-11-05 Voskoboyeva Les Yves Dovbusha 8
6-09-09 MARIA Stakhiv I.FRANKA Magistratura 9
6-17-47 Stepan Shevchenko dəlidolu Bogd 1
6-15-81 VOYNAROVYCH NICHOLAS O I.FRANKA 16
6-01-48 VOYNAROVYCH Evdokia 50 illiyi UPA 4
6-12-09 Aleksey Voytovych PA SICHOVYH Slavyansk Stry 19A
6-09-01 Voytovych Ivan Fedor I.FRANKA 9
6-05-88 VOLOSETSKYY Shevchenko 76a məxsus
6-19-62 VOLOSHANYUK Oksana Yar L.UKRAINKY 15
6-01-37 Anatoli GN Volyanyk 50 illiyi UPA 4
6-16-01 VONSACH Ivan Antonov SHEVCHENKA 52A
6-07-66 VORKO LYUBOMIR VASIL KURORTNA 3
6-08-61 Sərçə Stepan Mick D. GALITSKY 32
6-17-02 VOROBYOVA Maria Vas OZERNA 3
6-01-04 VOROBYOV UPANIN 50 illik yubileyinin IV 4
6-03-18 VOROBLEVSKA MIROSL UPA-nın 50-Cİ İL 10
6-01-76 VORONCHIHINA Galyna 50 illiyi UPA 4
6-15-73 Wroblewski NATALIA D.Galytskogo 10A
6-15-02 VRUBLOVSKYY YA.M. 10A D.Galytskogo
6-01-51 VUYTSYK MARIA IVAN 50 illiyi UPA 4

- G -

6-17-95 Və Vladimir Şevçenko HABRUS 1
6-06-85 HAVAK Oleg Railway Station 31
6-00-58 HAVDEY Eustace Theo 50 illiyi UPA 2
6-11-70 Julian Gabriel Lesya KOBRYNSKOI 5
6-13-18 GAVRILIV E.M. 8A D.Galytskogo
6-15-27 HAVRYLIV MT. 10A D.Galytskogo
6-20-92 HAVRYLIV Ostap DMYT I.FRANKA 6
6-22-03 HAV'YAK Lina I. 50 illiyi UPA 5
6-15-37 HADZHUN Yuriy Ivanov D.Galytskogo 10A
6-09-95 HALAYTSO MICHAEL AN B.KYRCHIVA 8A
6-11-32 Galamay GREGORIOUS OL D.Galytskogo 49
6-17-89 Galamay NICHOLAS Ivan Shevchenko 1
6-02-56 Oksana səs YAROSLA 50 illiyi UPA 6
6-02-05 Julia səs Stanislaus 50 illiyi UPA 6
6-12-60 Igor Haletska stansiyası ROMA 41
6-18-16 Galik VV. Şevçenko 1
6-20-50 Halyk TAMARA Aleksey D.Galytskogo 10A
6-22-77 çakıl Z.F. I.FRANKA 9
6-11-73 GALOVICH MO. D.Galytskogo 26
6-00-28 SVETLANA HANDZYUK VI 50 illik yubileyi UPA 2
6-09-68 Oksana cirə Richard I.FRANKA 9
6-02-21 Söndürüldü LYUDMİLA Edouard 50 RICHCHYA oup 6
6-12-94 HASYAK Maria Petrovna D.Galytskogo 3
6-17-26 Hasina Irina Nicholas lake 3
6-01-91 Ivan HATELYAK OLGA 50 illiyi UPA 4
6-00-25 HATELYAK Sergey məhsul 50 illiyi UPA 2
6-13-15 HAFTKOVYCH Oksana PE D.Galytskogo 8A
6-11-34 HELETSKA Juliana məhsul D.Galytskogo 49
6-20-03 Gerasimov Lyudmyla D.Galytskogo 15
6-01-45 Biz Roman 50 illik yubileyi UPA HERASYMCHUK 4
6-21-89 Ivan Guerin Vasilyovo I.FRANKA 40
6-01-31 Gibuli MARCINA STEP 50 Ricci UPA 4
6-15-61 HIMON Oksana PETRIV D.Galytskogo 10A
6-18-79 HIP Anna Shevchenko 67A
6-18-85 GIP MİHAEL GRIGORO SHEVCHENKA 67
6-19-49 GIRNYAK ROMAN MYKOLA PRIVOKZALNA 21
6-22-76 ŞAD MM. 50-ildönümü UPA 14
6-03-34 GLYNSKA DARIYA MYKHA UPA-nın 50 illik yubileyi 10
6-00-33 GLYNSKA NATALIA IVA UPA-nın 50-ci ildönümü 2
6-00-83 GLYNSKA SOLOMIYA və UPA-nın 50 illik yubileyi 2
6-20-02 Alexander Glinski D.Galytskogo 15
6-11-69 Biz glushko Vladimir B.Khmelnitsky 5
6-15-72 HNATYK Lesya Stepan D.Galytskogo 10A
6-18-09 Ignat Vladimir Yar lake 3
6-17-62 MICHAEL HNATIV DMYT Şevçenko 1
6-03-47 MICHAEL HNATIV FEDO 50 illiyi UPA 10
6-03-26 GNIDIN D.S.. 50-ildönümü UPA 10
6-15-03 HNYLYANSKA Anastas D.Galytskogo 10A
6-09-97 Holovaty Maria Alexander B.KYRCHIVA 7
6-19-28 Holovaty Bogdan PE 27A Shevchenko
6-12-89 MM Holovaty. SICHOVYH Slavyansk Stry 26
6-18-64 Holovaty RM. Şevçenko 27
6-19-76 Holovaty Yaroslav L.UKRAINKY 24
6-11-47 Biz rəhbərləri GARDEN Jaroslav 4
6-12-13 HOLODYSHYN Anastasiya SICHOVYH Slavyansk Stry 19
6-00-37 WP Gololobova OLGA 50 illiyi UPA 2
6-13-06 Golubev O.Z. 8A D.Galytskogo
6-12-34 Golubovska Basil SICHOVYH Slavyansk Stry 5A
6-13-35 HONCHAROVA Stephanie D.Galytskogo 8A
6-03-19 Taras hər HONCHARUK 50 illiyi UPA 10
6-08-84 HONCHARUK Igor Lyubom I.FRANKA 59
6-23-38 HONCHAR Basil Fedor 50 illiyi UPA 16
6-01-55 Mixail Qorbaçov IP 50 illiyi UPA 6
6-17-58 Oksana Qorbunovadır Biz Şevçenko 1
6-17-75 HORODYTSKA Sias Vera Shevchenko 1
6-15-49 HORODYTSKYY ROMAN M D.Galytskogo 10A
6-21-11 ГОРОДНИК О.И.. КРАСІВСЬКОГО 14А
6-20-48 GORODOVICH V.D.. D.Galytskogo 2
6-21-32 GORUK OKSANA MYKOLA KRASIVSKY 15
6-01-93 GOTZ ANNA S. 50-ildönümü UPA 4
6-17-19 GOSHOVSKA Olga Mich OZERNA 3
6-09-31 GOSHOVSKY VASYL G I. FRANKA 9
6-08-38 D. HALYTSKY HAQQINDA Vasiliy GOSHOVSKY 32
6-17-05 Goshovsky John Roman lake 3
6-14-25 IK Goshovsky. D.Galytskogo 6B
6-15-07 Goshovsky John ABB D.Galytskogo 10A
6-18-50 Holovaty Allah Oksana Shevchenko 27
6-02-85 WP Alexander Grabar 50 illiyi UPA 6
6-02-16 HRABACHKO Orest Thaddeus 50 illiyi UPA 6
6-17-73 HREBINCHAK MARIA Sias Şevçenko 1
6-02-20 HREBIN Bohdanna GR 50 ildönümü UPA 6
6-18-14 HRESKIV Catherine M Şevçenko 1
6-01-90 HRECHANYUK Ivan Vasile 50 illiyi UPA 4
6-18-76 HRECHYNSKA Katerina I.FRANKA 70
6-23-11 HRECHYNSKA HOPE ST I.FRANKA 42
6-09-83 M. Mən GREČIŠIN. KOBRİNSKOI 6
6-21-01 Michael Green Faith I.FRANKA 42
6-21-96 An HRYNNYK Svetlana I.FRANKA 42
6-22-43 HRYNCHARYK YU.M. 50-ildönümü UPA 14
6-06-36 Gritsay Oksana Roman I.FRANKA 29B
6-14-94 Godwit Orest Michael D.Galytskogo 7
6-18-77 Grytsyshyn MARIA Əlcəzair Railway Station 51
6-08-79 Biz Grytsyshyn Jaroslav I.FRANKA 59
6-20-49 Grytsyshyn I.I. D.Galytskogo 2
6-14-02 Grits Lesya Bogdan I.FRANKA 14
6-15-23 HRYTSIV Bogdan Dmitry D.Galytskogo 10A
6-09-21 HROMOSYAK Natalie Wall I.FRANKA 9
6-20-83 HRUSCHYK NV. 4A D.Galytskogo
6-17-08 Gubar A. F. lake District 3
6-20-07 HUBYCH Maria Vasyliv D.Galytskogo 15
6-17-53 Hood Bogdan Ivanov Şevçenko 1
6-15-15 Basil Hood Yuriyovy Dovbusha 6
6-22-23 Joseph Hood Oksana 50 illiyi UPA 14
6-00-84 Hood Tatiana Vasile 50 illiyi UPA 2
6-11-60 guda YP. D.Galytskogo 54
6-03-81 Hood Yaroslav Yurkov 50 illiyi UPA 10
6-03-80 Hood Yaroslav Yurkov 50 illiyi UPA 10
6-10-88 guda YA.YU. Şevçenko 34
6-09-39 Hutz ALEXANDER VA I.FRANKA 9
6-12-27 GUNKEVICH AO. SICHOVYH Slavyansk Stry 10
6-18-89 HUNKEVYCH Vasyl IIR I.FRANKA 74
6-07-60 HUNKEVYCH Anna Steph I.FRANKA 78
6-18-78 HUNKEVYCH OLGA Grieg I.FRANKA 74
6-12-23 HUNKEVYCH Yaroslav AD SICHOVYH Slavyansk Stry 10
6-01-50 GUNKEVYCH IVANNA ROM UPANIN 50 YILI 4
6-12-80 GUNKEVYCH IOANNA DMY SICHOVYH STRI 31
6-18-13 STEPANİYA MYK SHEVCHENKO GURALI 1
6-03-27 GURIY OREST STEPANO UPANIN 50 YILI 10
6-18-28 GUSAKOV Gennadi Pet Shevchenko 7
6-11-92 GUSAK O.I. B.XMELNYTSK 7
6-02-07 Alexander Gusev Lyudmila 50 illiyi UPA 6
6-09-18 Guta Galina Stepan I.FRANKA 9
6-03-41 SVETLANA HUTNIKEVYCH 50 illiyi UPA 10
6-08-64 HUTNIKEVYCH Stephanie D.Galytskogo 32

- D -

6-00-87 Nikolay Davidenko WE 50 illiyi UPA 2
6-09-12 DAVYDYAK Bogdan Miko I.FRANKA 9
6-03-42 DANILYSHYN MARIA ROM UPA'nın 50 illik yubileyi 10
6-12-87 DANILKIV O.Y. SICHOVYH Slavyansk Stry 24
6-17-32 DANILIV Mykhailo Mykh OZERNA 3
6-08-83 DANKIV YAROSLAV ILK I. FRANKO 57
6-17-36 DARMONUK ANDRIY ROM I. FRANKO 34
6-09-80 DARMONUK Roman Mikha KOBRINSKOI 2
6-17-07 DARMONUK TR. I.FRANKA 34
6-08-95 DARMOPUK Lubomir IG I.FRANKA 68
6-03-48 DATKIV Maria Vasile 50 illiyi UPA 10
6-23-36 Və Lyudmila DEMBITSKA 50 illiyi UPA 16
6-21-97 Dembowski Valery I.FRANKA 42
6-11-76 MART DEMKIV Michael KOBRYNSKOI 5
6-02-46 NINA Franz Demski 50 illiyi UPA 6
6-02-86 Demchyshyn Yaroslav VA 50 illiyi UPA 6
6-08-91 Derkach Olga Olexa I.FRANKA 66
6-00-75 SOFIA Gregory 50 illik yubileyi rack UPA 2
6-21-04 DYDYN Dmitri Bogdan SKORUBSKOI 9B
6-20-11 DYDYN Ivan Nikolaev SKORUBSKOI 9B
6-20-94 DICK M.İ. I.FRANKA 6
6-01-06 DIMEEVA AM. 50-ildönümü UPA 4
6-01-96 Julian DYTSO Zenoviy 50 illiyi UPA 4
6-14-78 DIZHAK ROMAN Dmitrov I.FRANKA 14
6-19-40 MIK DIRDUSHOK Oksana Shevchenko 50A
6-13-39 DMYTRETSKA LOVE GR D.Galytskogo 8A
6-17-71 ONU MICHAEL Dima Shevchenko 1
6-17-12 Dmitrishin VV. lake District 3
6-09-74 DMYTRECHKO Natalia A D.Galytskogo 33
6-19-74 DMYTRIV Bogdan Ivan L.UKRAINKY 22
6-18-56 Micah DMYTRIV Arina Shevchenko 20
6-22-67 Və Svyatoslav DMYTRIV 50 illiyi UPA 14
6-08-52 DMYTRIV Tatiana Yaros D.Galytskogo 32
6-14-48 DMYTRIV Yuri Illich I.FRANKA 14
6-09-96 DMYTRIV Irina Luk'ya D.Galytskogo 22
6-01-08 DMYTRIENKO Nicholas A 50 illiyi UPA 4
6-02-82 NINA MAX Dmitrieva 50 illiyi UPA 6
6-19-58 Mary Dolinsky Yves L.UKRAINKY 11
6-11-58 DOLISHNYA-Ljudkevych əsrlər D.Galytskogo 56
6-01-92 50 illik yubileyi ilə John Dombrowski UPA 4
6-12-77 Doroshevich Y.I. SICHOVYH Slavyansk Stry 29
6-18-75 DOROSCHUK NATALIA Alexander I.FRANKA 70
6-18-92 DOSYAK MS. Şevçenko 49
6-18-99 DOSYAK Stepan Shevchenko YAROSLA 39
6-08-87 DOTSENKO Anatoli EO I.FRANKA 59
6-09-65 Drabyk PETER NICHOLAS I.FRANKA 9
6-13-59 DROZHZHINA Valentina D.Galytskogo 8A
6-18-70 DROSYK Anastasia Şevçenko dm 30
6-19-95 DROSIK A.T. D.Galytskogo 25
6-00-45 DROSYK EMİLİYA MYKHAY UPANIN 50 YAŞLIĞI 2
6-19-97 DROSYK MARIYA DMITRY D. HALYTSKOGO 25A
6-12-18 Drosik M.T. SICHOVYH Slavyansk Stry 12
6-18-57 Drosik O.S.. Şevçenko 21
6-12-21 Şirkət Adı DROSYK ET. SICHOVYH Slavyansk Stry 11
6-03-04 DUDA OKSANA PAVLIVN UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-21-34 DUDKA Polina Kuzmin KRASIVSKOGO 6
6-08-05 DUDKEVYCH Yuri PAUL D.Galytskogo 32
6-07-68 DULIBA Yaroslav Paul D.Galytskogo 32
6-03-76 Nicholas DUNETS Larysa 50 illiyi UPA 10
6-11-41 DUNETS Natalia STEP B.Khmelnitsky 23
6-11-29 DUNETS Stepan Aleksey D.Galytskogo 47
6-15-90 RUH LYDIA IVANOVNA D. HALYTSKOGO 10A
6-08-49 OKSAN ANTONA D. HALYTSKY-yə təşəkkür edirəm 32

- Bəli -

6-09-87 YEVSEEVA IRINA YOSYF D. HALYTSKY 29
6-19-07 EVSEEV B.Ivanoviç I.FRANKA 19A
6-17-38 YEGOROVA VALENTINA O OZERNA 3
6-09-58 YEGULEMOV SERGEY MR I. FRANKO 9
6-03-06 YEFIMCHUK OLHA OLEKS UPANIN 50 YILLIĞI 6

- F -

6-06-46 ЖЕМЕВКО П.Д.. stansiya 49
6-23-20 ZHIGAYLO Anna Mihai UPA-nın 50-ci ildönümü 14
6-18-46 ZİXARYOVA OLEKSANDR SHEVCHENKA 9
6-02-81 ZHOVNIR VASYL MYKOL UPANIN 50 YILI 6
6-18-82 ZHOVNIR UL. ШЕВЧЕНКА 69B
6-17-04 ZHUK Vira Vasylivna OZERNA 3

-İLƏ-

6-21-65 ZAVADSKA ANNA VASI I. FRANKA 42
6-13-36 ZAVODSKA N.I. 8A D.Galytskogo
6-21-73 ZAVYALOV VALENTIN M I. FRANKA 42
6-02-58 ZAGORAYKO YULIYA MYKO UPA'nın 50 illik yubileyi 6
6-19-19 ZAZULYAK VASYL MYKO SHEVCHENKO 59
6-01-19 ZAITSEVA ANNA IVANI UPA-nın 50-ci ildönümü 4
6-00-39 ZAITSEV VOLODYMYR IV UPA'nın 50-ci ildönümü 2
6-08-12 ZAYTSEV OLEKSANDR IV D. HALYTSKY 32
6-22-06 ZAYCHENKO Bu gün UPA 14A'nın 50 illik yubileyi
6-04-74 ZAYSHLA L.M. stansiya 2
6-23-22 SON İGOR VASIL I. FRANKO 42
6-13-12 ZAREVICH NS. 8A D.Galytskogo
6-02-65 ZARUBKO LYDIA SERAP UPANIN 50 YILI 6
6-17-01 ZARUBKO L.S.. lake District 3
6-13-43 ZARICHNYI YAROSLAV OM D. HALYTSKOGO 8A
6-14-18 ZATIRACH VIRA VOLODY I. FRANKO 14
6-01-03 ZVARICH ANDRIY VASYL UPA-nın 50 illik yubileyi 4
6-13-13 ZVARYCH Mykhailo Myko D. HALYTSKOGO 8A
6-12-30 ZVARYCH STEPHANIA MYK SICHOVYH STRI 8
6-21-46 ZVARYCH II. I.FRANKA 42
6-01-27 UPANIN 50 illik yubileyində GREEN MIROSLAVA 4
6-19-87 ZELENCHUK LYDIA ROMA L. UKRAINKA 31
6-21-43 ZELINSKY MM. I.FRANKA 42
6-01-35 ZIBROVSKA TAMARA VƏ UPANIN 50 illik yubileyi 4
6-12-43 ZIMINA II. stansiya 37
6-20-41 D. HALYTSKİDƏ ZINKOVSKA OLGA 2
6-03-61 ZLATOUS LYUDMYLA MICH UPA-nın 50-Cİ İL 10
6-08-04 ZOZULYAK Anna Vasyli D. HALYTSKY 32
6-06-70 ZOZULYAK Bogdan Vasy PRIVOKZALNA 51
6-19-98 ZOLOTUKHA IHOR IVANO D. HALYTSKY 15
6-02-72 ZUBRYTSKYI IHOR YEVH UPA'nın 50-ci ildönümü 6
6-19-80 ZYABLOVA NINA PAVLIV L. UKRAINKA 26

- Və -

6-12-25 IVASHKIV LYUBOV MYKOL SICHOVYKH STRI 13A
6-12-54 ILNYTSKA KATERYNA PRIVOKZALNA 39
6-16-38 SKORUBSKY OYUNUNUN YULNYTSKY YURIY 9
6-18-11 İLYASH MARIYA İVANOVNA ŞEVCHENKA 15
6-13-47 IVANKIV IVAN MARIAN D. HALYTSKOGO 8A
6-21-37 IVANOV Vladimir IL KRASIVSKOGO 10A
6-08-31 IVANUS R.I.. D.Galytskogo 32
6-08-42 IVANYUK Vasyl Mykhailo D. HALYTSKY 32
6-14-09 IVANIUK KATERINA GRI I. FRANKA 14
6-08-76 IVANYUK MYKHAYLO VASI I. FRANKA 57
6-11-81 IVANYUK OKSANA VASYL D. HALYTSKY 45
6-00-32 IVANIUK YAROSLAV MYKO UPA-nın 50 illik yubileyi 2
6-22-71 IVANIV Maria İvaniv UPA-nın 50 illik yubileyi 14
6-00-63 IVANIV OKSANA PETRI UPA-nın 50-ci ildönümü 2
6-03-46 IVASIV MYXAYLO UPANIN 50-Cİ İLLƏRİ 10
6-13-76 ILIK MYROSLAVA MYKHA D. HALYTSKOGO 8A
6-21-13 İLLYASH KLAUDIYA DANYL KRASIVSKY 5
6-13-20 ILKIV ULYANA VOLODY D. HALYTSKOGO 8A
6-09-79 D. HALYTSKYIN OLNYTSKA OLENA SƏHMİ 33
6-00-12 ILNYTSK SOFIA MYK UPA-nın 50-ci ildönümü 2
6-15-58 ILNYTSKY MYXAYLO D. HALYTSKOGO 10A
6-19-20 İLNYTSKY M.Yu.. stansiya 25
6-21-59 ILNYTSKYİN NOVEL KRASIVSKY'SI 24
6-18-10 ILNYTSKY TADEY VA SHEVCHENKO 1
6-21-03 ILYASH PETRO OLEKSIYO SKORUBSKOI 14
6-13-26 ILENKO TAMARA MYKO D. HALYTSKOGO 8A
6-01-38 IODLOVSKA VALENTIN UPANIN 50 YILI 4

- K -

6-22-07 KABAL Fedor Dmytro, UPA-nın 50-ci ildönümü 14
6-14-95 PUMPKIN meşə YENİ D. HALYTSKY 6B
6-02-11 PUMPKIN VƏZİFƏSİNİZ UPANIN 50 YAŞLANMASI 6
6-19-68 KAZIDUB GANNA LEONT L. UKRAINKI 21A
6-03-50 KAZIDUB TETYANA TIMO UPA-nın 50-Cİ İL 10
6-19-69 KAZIDUB SVITLANA IV L. UKRAINKA 21A
6-14-53 KAZMIRCHUK Lydia Sam I. FRANKO 14
6-18-05 KALYNYCH Natalia Iho SHEVCHENKO 1
6-08-56 KALITSUN RV. D.Galytskogo 32
6-17-46 CALIBER Stefania Shevchenko 1
6-12-38 KAMYSHEVA YAROSLAVA Və SICHOVYH STRI 5B
6-23-34 CAPPAL Lydia Grigo UPA 16B-nin 50-ci ildönümü
6-21-00 KAPALET Svitlana Yo KRASIVSKOGO 8
6-21-22 KAPUSH VOLODYMYR VAS D. HALYTSKY 4
6-13-24 KARBAN Anna İvanivna D. HALYTSKOGO 8A
6-17-00 KARDASHOV VALERIY PE OZERNA 3A
6-00-97 KARPIN OLGA UPA-nın 50 illik yubileyi 2
6-03-28 KARPICH VLADIMIR, UPA-nın 50-Cİ İLLİYİMİZ 10
6-15-91 KARPYCH FEVRONIYA MYK D. HALYTSKY 10A
6-14-65 KASATKINA Nina İvan I. FRANKO 8
6-23-31 KASTORNYKH Mykola Dm UPA-nın 50-ci ildönümü 14
6-00-57 KASIAN HANNA IVANIV UPA'nın 50 illik yubileyi 2
6-01-86 KACHANOVSKY O.S.. 50-ildönümü UPA 4
6-02-41 KACHANIVSKY Serhiy UPANIN 50 YILI 6
6-22-31 KACHURYNETS Svitlana UPA-nın 50 illik yubileyi 14
6-02-25 KASHEBA MARIYA YAROSLA UPANIN 50 YILI 6
6-11-24 KASHEBA MARIYA IVANIV D. HALYTSKY 44
6-09-85 KASHEBA MIROSLAVA AN D.GALITSKOGO 37
6-15-46 KASHEBA STEFANIYA DMY D. HALYTSKY 10A
6-08-82 KASHEBA Yaroslav İvan I. FRANKO 59
6-13-95 KASHEBA IRINA MICHAEL D. HALYTSKY 6
6-12-11 KVASNOVSKY Andriy SICHOVYKH STRI 16
6-21-98 KEIVAN Tatiana Ivani I. FRANKO 42
6-13-07 KEKAVETS VOLODYMYR D. HALYTSKOGO 8A
6-22-63 KETSİK Bogdan Fedoro UPA-nın 50-ci ildönümü 14
6-13-71 KETSIK VOLODYMYR LEO D. HALYTSKOGO 8A
6-15-43 KETSIK Vladimir Vas D.GALITSKOGO 10A
6-11-33 KETSYK Zinovia Vasil HAYDAMATSKA 6
6-13-75 KETSYK LYDIA ROMANIV D. HALYTSKOGO 8A
6-21-33 KETSYK MARIA GRIGORI KRASIVSKOGO 8B
6-11-82 KETSIK MM. B.KIRČIVA 6
6-21-72 KETSİK M.S.. I.FRANKA 42
6-00-81 KETSYK OLHA MATVIYIV UPA'nın 50 illik yubileyi 2
6-17-15 KETSYK OLGA MYRONIV OZERNA 3
6-20-18 KETSYK ROMAN İVANOVY D. HALYTSKY 2
6-20-13 KETSİK S.P. I.FRANKA 8
6-19-30 KIKTA VOLODYMYR OLE I. FRANKA 94
6-06-62 KYRYK Halyna Antoni PRIVOKZALNA 51
6-17-90 KIRIK SM. Şevçenko 1
6-17-98 KIRIK Yaroslav Mykol ŞEVCHENKA 1
6-02-67 KIRILOVA AD. 50-ildönümü UPA 6
6-02-62 KISIL LYUBOV IVNAIV UPA'nın 50 illik yubileyi 6
6-11-65 KISHINYUK OKSANA MIHA SADOVA 6
6-18-48 INTESTINE L.E.. Şevçenko 11
6-03-95 KISIL Vasil Fedor PROLISKOVA 8
6-17-24 KLAPACH DARIYA MYKHAYL OZERNA 3
6-17-72 KLIM MİHAILO SAFRON SHEVCHENKA 1
6-18-06 KLIMAT Mixail Stepan SHEVCHENKO 1
6-17-35 YAXŞI A.I. lake District 3
6-23-16 KLASS OI. 50-ildönümü UPA 14
6-22-42 KLIMOVYCH Ivan Fedor UPA-nın 50 illik yubileyi 14
6-16-24 KEMECHAK EVDOKIYA VASY SKORUBSKOI 8
6-12-55 KMIT Mykola Ivanov SICHOVYH STRI 27
6-17-29 KMIT Vasil Petrov KEÇİRİB 3
6-11-98 KMIT LYUBOMIR PETRO B.XMELNYTSK 11
6-09-99 KMIT İqor Petroviç B.KHMELNYTSK 11
6-20-95 KOBILİNETLƏR VASIL V D.GALYTSKOGO 3B
6-22-58 KOBKO İryna Yosypiv UPA-nın 50-ci ildönümü 14
6-01-83 KOBUTA VASYL MYKHAY UPANIN 50 YILI 4
6-17-79 KOVALEVICH MV. Şevçenko 1
6-12-49 KOVALSKY Mykola PRIVOKZALNA 13
6-14-23 KOVALCHUK ZINAIDA I.FRANKA 14
6-09-37 KOVALCHUK MYKOL IV I. FRANKO 9
6-21-95 KOVALCHUK Romanna və I. FRANKO 42
6-11-87 KOVAL LYUBOV MİXAYL SADOVA 8
6-20-87 KOVAL TETYANA YURIYIV I. FRANKA 8
6-21-27 KOVAL Ya.I.. КРАСІВСЬКОГО 14В
6-09-93 KOVACH Pavlina Const I. FRANKO 7
6-02-93 KOHUT İVAN YOSYFOV UPANIN 50-Cİ İL 6
6-11-48 SƏHƏR I.I. D.Galytskogo 46
6-01-36 KOJEVNIKOVA ANNA PI 50-RİCHCHA UPA 6
6-06-38 KOZAK AI. 50-ildönümü UPA 2
6-00-79 COSSACK VASYL IVANOV UPANIN 50-Cİ İL 2
6-21-61 TIMOFIA SHEVCHENKO-nun COSSACK ÜMUMİ 40
6-08-14 Keçi Halyna Oleksi D. HALYTSKY 32
6-22-69 Keçi Yaroslava Andr UPA-nın 50-ci ildönümü 14
6-17-34 KOZICH Vasil Fedoro OZERNA 3
6-19-71 KOZLOVSKA EVGENIYA L. UKRAINKA 21
6-01-11 KOLESNYK YULIYA FİLİP UPA-nın 50 illik yubileyi 4
6-09-67 KOLOSOVSKY DMITRY I. FRANKO 9
6-19-61 KOMAROV VITALY NYK L. UKRAINKA 15
6-01-62 MOSQUITO Vladimir Gri UPA-nın 50 illik yubileyi 4
6-22-47 KOMBAROVA VIRA PAVL UPANIN 50 illik yubileyi 14
6-03-05 KONDRATENKO İŞİDOR UPA-nın 50-Cİ İL 6
6-09-22 KONDRATYUK Vera Mykhailo I. FRANKO 9
6-00-43 KONDRAT MİHAEL UPA-nın 50-Cİ İLLİYİNƏ DAXİR 2
6-08-07 KONDRATIV NADIA PET D. HALYTSKY 32
6-22-15 KONDRASHINA Zinaida UPA-nın 50 illik yubileyi 14
6-13-74 KONDRASHIN VM. 8A D.Galytskogo
6-18-54 KONTAROVSKY IV. Şevçenko 19
6-08-50 KOPISTINSKY OLEH D. HALYTSKY 55
6-08-26 SMOKERİN BOSHDAN D. HALYTSKYİN YOXDUR 32
6-18-95 KOREEV S.M. Şevçenko 55
6-20-96 KORZUN M.I. I.FRANKA 6
6-23-48 KOROBANOV Mykola Iv UPA 14A'nın 50-ci ildönümü
6-18-69 KOROBOVA OLEKSANDRA SHEVCHENKA 29
6-13-32 KING VOLODYMYR DM D. HALYTSKY 8A
6-00-76 KING MYKOL IVANO UPA-nın 50-ci ildönümü 2
6-22-40 Kral Natiqalı MYKO ŞEVCHENKO 50
6-17-45 QISA ZINAIDA M SHEVCHENKO 1
6-09-26 KORCH OKSANA EVSTAFI I. FRANKO 9
6-09-25 KORYAGINA OLGA MIKO I. FRANKO 9
6-09-84 Kök I.D.. Д.ГАЛИЦЬКОГО 31А
6-15-42 KOSAR BOHDAN MYKOLA D. HALYTSKOGO 10A
6-12-03 KOSAR VOLODYMYR MƏN SOSHOVY STRI 27
6-15-11 KOSAR M.V.. Şevçenko 58
6-08-16 KOSAR Svitlana Petr D. HALYTSKY 32
6-09-14 KOSYK VITALY PAVLO I. FRANKO 9
6-19-23 KOSILO Mykola Myron PRIVOKZALNA 27
6-18-84 KOSTINYUK NATALIA SEM I. FRANKA 19
6-01-39 KOSTYRKO Villa Hryho UPA-nın 50 illik yubileyi 4
6-02-04 KOSTOMANOVA MARİYA VƏ UPA-nın 50 illik yubileyi 6
6-14-12 KOSTIV VASIL VASIL I. FRANKA 14
6-13-62 KOSTIV VASYL IVANO D. HALYTSKOGO 8A
6-12-05 KOSINSKA Lyubov Ada SICHOVYKH STRI 22
6-00-23 KOKHANOVSKY ANDRIY UPA-nın 50-Cİ İL 2
6-22-66 KOTSKOVYCH Karol UPA-nın 50-ci ildönümündə qidalanır 14
6-03-31 UPA'nın 50 illik yubileyində ŞƏRKİ SERHİY VİT 10
6-00-24 TAILOR BOHDAN MIKO UPA-nın 50 illik yubileyi 2
6-12-14 TAILOR Vasyl Mikha SICHOVYKH STRI 17A
6-13-21 KRAVETS NATALİYA MİXA D. HALYTSKOGO 8A
6-19-56 TAILOR Taras Yaroslav L. UKRAINIAN 8
6-19-72 TAILOR IRINA ILLIV L. UKRAINKA 21
6-12-06 TAILOR IVAN MICHAEL SICHOVYH STRI 17
6-09-16 TAILORS Yaroslav Siz I. FRANKO 9
6-03-59 KRAVCHENKO Mykola Biz Ukrayna İstiqlal Ordusunun 50 illik yubileyiyik 10
6-06-35 KRAVÇIK V.Y.. I.FRANKA 41
6-17-42 KRAVCHIK L.Ya.. lake District 3
6-22-16 KRAVCHUK Vasil Fedo UPA-nın 50-ci ildönümü 14
6-02-44 KRAVCHUK Yaroslav UPA-nın 50 illik yubileyində 6
6-18-08 KRASOVSKA Yulia Hry Shevchenko 1
6-20-40 KRASIVSKY YAROSLAV KRASIVSKY 11
6-21-41 KRASIVSKY YAROSLAV KRASIVSKY 11
6-02-60 UPA-nın 50 illik yubileyində YERLİ ZENOVİYA 6
6-11-43 KREMINSKY Volodymyr SADOVA 3
6-15-64 KRYSKO MYKOLA MYKHA D. HALYTSKOGO 10A
6-01-17 UPA-nın 50 illik yubileyinin kristal valentinası 4
6-14-64 KROCHAK EM. D.Galytskogo 6
6-00-60 VALENTINA MIKO HOOK 50TH RIVER UPA 2
6-02-01 KRUK HALYNA İVANOVN UPANIN 50 YILI 6
6-20-84 CROC C.I. D.Galytskogo 15
6-09-17 KRUPA MYROSLAV JULIA I. FRANKO 9
6-15-54 KRUPA MYKHAYLO DEM'YA D. HALYTSKOGO 10A
6-01-02 KRUTASHYNSKY VOLOD UPANIN 50-Cİ İL 4
6-09-50 KRUCHAY STEPAN OSIPO I. FRANKA 9
6-20-70 KUBAI IVANNA VOLODY D. HALYTSKOGO 6B
6-11-18 KUBANTSIV Mykhailo Iv D. HALYTSKY 41
6-00-72 KUZYK VOLODYMYR MIH UPA'nın 50-ci ildönümü 2
6-15-19 KUZYK VOLODYMYR MYKH D. HALYTSKOGO 10A
6-01-24 KUZYK OLHA DMYTRIV UPA-nın 50 illik yubileyi 4
6-23-25 KUZMINSKA Iryna Iv UPA-nın 50 illik yubileyi 14
6-19-65 KUZNETSOVA RAISA STE L. UKRAINKA 19A
6-00-41 KUZNETSOVA MARINA OL UPA-nın 50 illik yubileyi 2
6-11-74 KUZMENKO Anna Mick KOBRYNSKOI 3
6-20-17 KUKUL İVAN MİXAYLO GEOLOGIV 6A
6-01-25 Kulikov NINA PETRI 50 illiyi UPA 4
6-03-10 kulikov Z.I. 50-ildönümü UPA 6
6-20-54 KULYK Z. Ivano D.Galytskogo 17
6-17-60 KULYK Nelia Anatoli Shevchenko 1
6-12-29 KULYK OLGA Vasile SICHOVYH Slavyansk Stry 8
6-23-43 Nicholas Cooley məxsus 50 illiyi UPA 18
6-01-79 MERCHANT YAROSLAV UPANIN 50-Cİ İLLƏRİNƏ VERİLİR 4
6-01-65 KUPRANETS LYUBOMIR M UPUNUN 50-Cİ İL 4
6-15-77 KUPRANETS Mixail I D.GALITSKOGO 10A
6-02-78 KURBANOV MƏMƏD UPANIN 50-Cİ İLLƏRİNƏ BAŞLAYIB 6
6-23-49 KURILISHIN Anna Grey 50-ci İLLİK UPA 16A
6-09-28 KURILO NATALIA MIHAY I. FRANKA 9
6-18-17 SMOKER Petro Mykola SHEVCHENKA 1
6-14-01 CHICKEN LEONID YAKOV I. FRANKO 14
6-18-74 KUROCHKIN MF. I.FRANKA 70
6-14-32 KURCHIK OKSANA MYKOL I. FRANKA 14
6-00-54 KUTKOVSKY YAN VOLO 50-RİCHCHYA UPA 2
6-21-24 KUTSURUK GALINA ROMA KRASIVSKOGO 16A
6-19-96 KUCHER VASIL MIRONO I. FRANKA 1A
6-17-78 KUCHMA Oleksiy Mykhai SHEVCHENKO 1
6-13-05 KUČUK OD. 8A D.Galytskogo
6-21-21 KUSHINA A.S.. KRASIVSKOHO 24
6-17-57 KUSHINA Vira Petrovna ŞEVCHENKA 1
6-01-82 KUSHINA GANNA MYKOLA 50-RİCHCHYA UPA 4
6-20-20 KUSHINA Roman Fedoro I. FRANKO 42
6-01-71 KUSHINA İVAN MYKOLAY UPANIN 50-Cİ İL 4
6-01-59 VLADIMIR Kuşnir VA 50 illik yubileyi UPA 4
6-15-65 VLADIMIR IP Kuşnir GREEN 14
6-00-69 Kuşnir LOVE Dmitri 50 illiyi UPA 2
6-23-41 Step Kuşnir Jaroslav 50 illiyi UPA 18
6-01-23 KUŞPIR MIXAJLO yüksək 50-RICCJa UPA 4
6-12-08 KULENKO Alla Nikolay Shevchenko 66

- L -

6-03-78 LAVRIV KATERINA UPA-nın 50-ci ildönümüdür 10
6-17-28 LAZURKEVICH IGOR V. lake District 3
6-01-26 LANOVY MYKOLA ANDR UPA-nın 50 illik yubileyi 4
6-01-78 LANOVY SERHIY MYKO UPA'nın 50-ci ildönümü 4
6-00-74 LAPTSUN NATALIA ONUFR UPA-nın 50 illik yubileyi 2
6-14-87 LATIK VALENTINA MIH I. FRANKA 14
6-09-45 LATYK MYKHAYLO IZIDO I. FRANKA 9
6-14-83 LATIK STEFAN DMITRO I. FRANKA 14
6-22-48 LATVIAN Oleksiy Konst UPA-nın 50-ci ildönümü 14
6-02-90 UPA'nın 50 illik yubileyi LEVYTSKA JULIA PETRI 6
6-13-49 ЛЕВИЦЬКИЙ В.В.. 8A D.Galytskogo
6-13-34 LEVKOVYCH MARIA PETR D.HALYTSKOGO 8A
6-21-50 LEVKOVYCH NOVEL GRIG I. FRANKA 42
6-13-48 LEVKOVYCH NOVEL MYKO D. HALYTSKOGO 8A
6-08-75 LEVKOVYCH Yaroslav I. FRANKADA 57
6-12-95 LEVKIV MYRON MYKOLA GEOLOGIV 15
6-14-11 LEVKIV IRYNA IVANIV D. HALYTSKOGO 6B
6-22-19 LEVCHENKO NADIA ANDR UPA-nın 50 illik yubileyi 14
6-00-19 LEMEKHA OLHA IVANIV UPA-nın 50-ci ildönümü 2
6-22-52 LENIK B.M. 50-ildönümü UPA 14
6-17-56 LENİK Vladimir Mick SHEVCHENKO 1
6-02-95 LENYK EMİLİYA UPA-nın 50 illik yubileyi 6
6-21-15 LƏNİŞİN M.M. KRASIVSKOHO 22
6-21-68 LENIV HALINA FEDORI I. FRANKO 42
6-11-53 LENIV Anastasiya Ste D. HALYTSKY 51
6-11-01 LESISHIN OLGA SEMEN HAYDAMATSKA 4
6-17-76 LESISHYN Yaroslav və SHEVCHENKO 1
6-11-03 LESYSHYN IHOR YEVHENO HAYDAMATSKA 4
6-17-23 LESKO Olga İvaniv OZERNA 3
6-09-24 LESIUK VIRA MYKHAYLIV I. FRANKA 9
6-13-08 LESIV Anastasiya Vas D.HALYTSKOGO 8A
6-22-49 LESIV MARIYA PHYLYPIV UPA'nın 50 illik yubileyi 14
6-19-93 LESIV BOGDANNA DMIT L. UKRAINKI 19A
6-19-03 LESIV VASIL ROMANO I. FRANKO 26
6-15-45 LESIV MARIA NIKIFOR SHEVCHENKO 63
6-09-75 LESIV MARIA VASILIV KOBRINSKOI 4
6-19-27 LESIV M.D.. Şevçenko 43
6-15-41 LESIV SOFIA ANDRIYIV D. HALYTSKOGO 10A
6-15-40 LESIV EVFROSINIYA VA SHEVCHENKA 63A
6-14-15 LESIV IVAN PETROVYCH I. FRANKA 14
6-14-92 LESIV IVAN IVANOVYCH I. FRANKA 14
6-11-21 LEYKINA SEVGİSİ SERGE D. HALYTSKY 45
6-02-59 LISINOVA Alina Ihor UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-20-16 LISNYCHUK GI. GEOLOGIST 6
6-00-10 LITVINOV VASYL MIK UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-01-98 LINDA NATALIA OLEXA UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-01-43 LINDA OLGA GRIGORI UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-00-14 LYSENKO EVDOKIYA IVA UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-17-16 ЛИС В.С. lake District 3
6-02-30 LYS TETYANA PETRIVNA UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-03-12 LITAVA O.O. 50-ildönümü UPA 6
6-06-54 LITAYEV Alexander Va PRIVOKZALNA 49
6-19-13 LYTVYN HANNA ILLIVN I. FRANKA 21
6-14-88 LOBANINA MARIA FEDO D. HALYTSKOGO 6B
6-22-13 LOBODA Maria Dmytro, UPA-nın 50-ci ildönümü 14
6-01-47 LOBODA NADIA NAPAPI UPANIN 50-Cİ İL 4
6-11-77 LOBOYKO LYUDMILA MIH I. FRANKA 13A
6-11-55 LOBOYKO PETRO MIHAY I. FRANKA 13A
6-14-34 LOZINSKA D. Bu. I.FRANKA 6
6-11-64 LOZINSKY Lubomyr SADOVA 6A
6-08-43 LOMAJINSЬKA S.Y. D.Galytskogo 32
6-05-92 LOMAKO NM. Şevçenko 77
6-18-96 Şirkət Adı LOPATINSKY LR. Şevçenko 69
6-19-73 LOPATINSKY YURIY R L. UKRAINKA 32
6-01-13 LOPATYUK LARISA PETR 50-RİCHCHA UPA 4
6-13-38 LOPATIY MYKOLA FEDO D.HALYTSKOGO 8A
6-03-38 LOSHAK MARIA STEPANI UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-20-86 LUBSANOVA ANTONINA I. FRANKO 8
6-21-57 LUGOVA GR. KRASIVSKOHO 22
6-21-56 LUGOVA OLGA MIROSL KRASIVSKOGO 19
6-13-70 LUZHETSKA LESYA VASIL D. HALYTSKOGO 8A
6-22-73 LUKACH VI. 50-ildönümü UPA 14
6-01-34 LUTCHIN EF. 50-ildönümü UPA 4
6-11-11 LUTCHYN MARIA ANDRIYA D. HALYTSKY 45
6-14-81 LUTCHYN OLHA IVANIV I. FRANKA 14
6-08-58 LUDIA YURIYIVNA D. HALYTSKY 32
6-08-03 LUTSIV Igor Vasilyov D. HALYTSKY 32
6-17-17 LUCHKİV ALLAHIMIZ, GÖLLƏRƏ MƏLUM OLUR 3
6-17-06 LUCHKIV Anna Mykhaili OZERNA 3
6-13-27 LUCHKIV VOLODYMYR YUR D. HALYTSKOGO 8A
6-19-86 LUCHKIV KSENIYA MYKHAY L. UKRAINKA 30
6-09-66 LUCHKIV MARIA GRIGOR I. FRANKO 9
6-08-59 ЛЬОТИЧ Н.О.. D.Galytskogo 32
6-22-60 LYUBCHENKO OLGA, UPA-nın 50 İLLİYİNİ KEÇDİ 14
6-20-12 LYUDKEVYCH Volodymyr UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-23-07 LYUDKEVYCH Ivanna Vol UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-21-36 LYASHOVA NADIA PAVLIV KRASIVSKOGO 8A

- M -

6-12-96 MAGASEVYCH ANATOLIY D. HALYTSKY 9
6-16-00 MAGASEVYCH KVITOSLAV SHEVCHENKO 44
6-12-97 MAGASEVICH OLEKSANDR D. HALYTSKOGO 9
6-14-10 MAGASEVYCH IV D. HALYTSKY-nin YAXŞILIĞI 10
6-19-46 MAGAS V.V. I.FRANKA 92A
6-21-17 MAGAS Mykola Yuriyov KRASIVSKY 16
6-15-18 MAGAS YAROSLAV ANDRI D. HALYTSKY 10A
6-19-57 MAGUTIY Natalia Bogd SHEVCHENKO 14
6-01-15 MAGUTSIY ANNA PETRIV UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-12-59 MAGUTSIY TETYANA MIKO PRIVOKZALNA 41
6-15-06 MAGUTSIY IVAN OLEKSI D. HALYTSKOGO 10A
6-08-27 MADAY LYUBOMIR PAVL D. HALYTSKY 32
6-16-96 MAZURENKO RM. Şevçenko 56
6-18-45 MAKAROVA N.O. Şevçenko 8
6-00-16 MAKOVEY TETYANA IVAN UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-19-79 MAKOGONOVA Lyubov Pa L. UKRAINKI 26
6-22-17 MAKOGONOVA Tatiana VƏ UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-18-00 MAKOGONOVA Oksana Yu I. FRANKA 70
6-03-71 MAKOGONOV MYKOLA PE UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-13-29 MAKOTA OLHA YOSIPI D. HALYTSKOGO 8A
6-21-54 MAXIMETS LYUDMIL L KRASIVSKY 26
6-21-42 MAXIMETS IHOR ZENO KRASIVSKY 26
6-17-33 MAKSIMOVA Bogdana OZERNA 3
6-14-68 MAKSYMOVYCH MARIA IV I. FRANKO 14
6-08-18 MALANYN NINA MYHHAYL D. HALYTSKY 32
6-16-39 MALANIY OKSANA BOGD I. FRANKO 40
6-01-20 MALANIY ANNA AFANA UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-19-25 MALANIY MARIA IVANI PRIVOKZALNA 3A
6-08-93 MALANIY MYHHAYLO IVA I. FRANKO 68
6-01-22 MALANIY NADIA YURKIV UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-21-94 MALYK Maria Vasyliv I. FRANKA 42
6-00-94 MALIMON GALINA YOSI 50-RİCHCHA UPA 2
6-01-42 MALINOV meşəsi UPA-nın 50 illik yubileyidir 4
6-13-63 MALYNOVSKI ZENOV D. HALYTSKY 8A
6-01-14 MALYSHKINA MARIA TER UPANIN 50-Cİ İL 4
6-03-72 Uşaqlar UPA-nın 50-ci ildönümündə VİTALİYANI sevirlər 10
6-00-61 ANA ÜMİD JOSEPH UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-17-41 ANA Vasil Vasil OZERNA 3
6-01-52 MANKO ALINA YAROSLA UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-02-79 MARGAL MYRON IVANO UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-18-55 MARYNYCH IVAN YOSYPO ŞEVÇENKA 38
6-14-33 MARISEY OLGA ILLIV GEOLOGISTS 7
6-11-44 Marys IVANNA Vasa D.Galytskogo 32
6-09-98 Markku VS. B.KIRČIVA 5
6-14-93 Marcus MICHAEL DMYT I.FRANKA 14
6-19-89 yüngül Martin MARIA L.UKRAINKY 32A
6-01-49 Martin Oksana George 50 illik yubileyi UPA 4
6-19-64 MARTYNIV Mary Peter L.UKRAINKY 18
6-00-67 Oksana YOU MARTYNIV 50 illiyi UPA 2
6-19-02 MARTISHEVSKA SV. I.FRANKA 21
6-09-00 MARUSYAK VASYL DMIT D.GALYTSKY 31
6-13-67 MARUSYAK ROMAN VASIL D. HALYTSKOGO 8A
6-23-24 MARUSYAK YAROSLAVA ST UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-11-02 MARUSCHAK IRINA YOSYP HAYDAMATSKA 4
6-22-05 MARCHAK VM. 50-ildönümü UPA 5
6-14-79 MARCHAK MICHAEL PETER I. FRANKO 14
6-02-40 MARCHENKO M.Ya.. 50-ildönümü UPA 6
6-17-69 MARÇUK ANADOLUĞU DEM ŞEVÇENKO 1
6-09-03 BUTTER CLARA EVTIF I. FRANK 9
6-00-85 MATVEEVA NINA GRIGO UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-01-41 MATVIISHYN MYROSLAV UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-22-65 UPA-nın 50 İLLİYİNİN MATVIENKO LİDİYA OYUNLARI 14
6-00-59 MATININA ANNA MIKIT 50-RICHCHIA UPA 2
6-05-84 MATKOVSKA VALENTİN I. FRANKA 35A
6-09-56 MATKOVSKA VALENTİN I. FRANKA 9
6-06-86 MATKIVSKY Lev Iva PRIVOKZALNA 35
6-06-84 MATKIVSKYI Ivan L PRIVOKZALNA 35
6-12-56 MATTHIEN L.N.. stansiya 39
6-05-90 MATSEVYCH TETYANA MYKHA D. HALYTSKOGO 8A
6-16-27 MATSIBURA ANATOLIY F SKORUBSKOI 2A
6-09-44 MATSYK SVITLANA VASY I. FRANK 9
6-17-85 MATSYK Yaroslav İvano Şevçenko 1
6-14-47 MACHALABA Mixail St. I. FRANKO 14
6-17-64 MASHKANOV SERGIY VOL SHEVCHENKO 1
6-01-87 MASHLYANKA Vasilina və UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-18-71 MEGOVYCH OLHA YURIYIV SHEVCHENKO 31
6-19-41 Ayı YAROSLAV VAS KORORTNA 16A
6-01-12 UPA-nın 50 İLLİYİNDƏ HANNA BEAR MICHAEL 4
6-20-45 MELENEVICH OLGA FED D.GALITSKOGO 4A
6-21-12 MELEN MIROSLAV OLEK KRASIVSYKOGO 11
6-08-70 MELEN YAROSLAV OSTAP D. HALYTSKY 32
6-08-30 MELEN Igor Ostapov D.GALITSKY 32
6-09-64 MELYMUK YURIY MYKHAY I. FRANKO 9
6-02-06 MELNYK AI. 50-ildönümü UPA 6
6-15-13 MELNYK BOHDAN TERE D.HALYTSKOGO 10A
6-14-86 MELNYK BOHDAN IVAN I. FRANKA 14
6-08-13 Melnik Vasyl Peter D.Galytskogo 32
6-11-23 Vasili Melnik Ivan Dovbusha 5
6-02-77 Melnik Victoria DM I.FRANKA 9
6-20-00 Melnik Galyna Miko D.Galytskogo 2
6-03-01 Dmitri Melnik Miko 50 illiyi UPA 6
6-18-63 Eugenia Melnik Pat 27A Shevchenko
6-05-99 MELNIK EM. Şevçenko 79
6-08-34 MELNYK Lyubov Oleks D. HALYTSKOGO 32
6-16-03 MELNIK LM. SKORUBSKOI 9A
6-08-74 MELNYK MARIA IVANI I. FRANKO 57
6-16-20 МЕЛНИК М.М.. ŞEVÇENKA 42A
6-12-57 MELNYK NATALIA ANDR PRIVOKZALNA 41
6-03-37 MELNYK OKSANA IVAN UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-14-58 MELNYK OLHA EVSTA I. FRANKA 14
6-02-63 MELNYK Oleksandra UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-23-29 MELNYK Petro Vasil UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-13-01 MELNYK ROMAN MYKOL D. HALYTSKOGO 8A
6-17-68 MILL FROSINIYA PA ŞEVÇENKO 1
6-21-05 MELNYK Evstafiy Biz KRASIVSKYyik 9
6-22-30 MELNYK IVAN VASYL UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-02-76 MELNYK IRINA VOLOD UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-23-05 MELNYCHENKO Natalia UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-00-13 MELNYCHENKO Stefani UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-23-47 MEPARASHVILI PLATO 50-RICHCHYA UPA 14A
6-22-39 MEPOROSHVILI L. 50-ildönümü UPA 14
6-23-45 МЕТЕЛЮК О.Е.. 50-ildönümü UPA 18
6-02-73 ÇANTA ANASTASİYA Mən UPA-nın 50-ci ildönümüyəm 6
6-03-36 MESHKOV EVGEN STEPAN 50-RICHCHIA UPA 10
6-14-67 MINAKOV ANADOLU IV I. FRANKO 14
6-17-27 MIHURCHUK Miroslav O OZERNA 3
6-03-44 MIXINA OKSANA STEPA 50-RICHCHYA UPA 10
6-12-52 MISHCHUK VASYL GRIGOR PRIVOKZALNA 37A
6-03-33 MYKITIN OMELYAN MICH UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-14-21 MIKYTYUK ANNA THEODOR I. FRANKA 14
6-03-45 MINDYUK HANNA MIROSL UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-23-12 MYRGORODSKY VI. 50-ildönümü UPA 14
6-20-74 MYRONOV GENADIY DMY GEOLOGISTS 11
6-22-79 MYRONCHUK Galina UPA-nın 50 İLLİK YUBLUĞU 14
6-15-36 MYSIV OLHA IVANOVN D. HALYTSKOGO 10A
6-14-51 MYHHAVKIV STEFANİYA VƏ I. FRANKO 14
6-19-90 MIKHAYLEVICH BOGDAN D L. UKRAINKI 13A
6-00-34 UPA-nın 50 İLLİYİNDƏN VASIL MYHHAYLISHIN 2
6-08-39 MYHHAYLYSHYN OLHA MI D. HALYTSKY 32
6-22-78 MYHHAYLUK Volodymyr UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-19-01 MYKHAYLIV NATALIA MYK SHEVCHENKA 57A
6-20-04 MYKHAYLIV MARIYA MYKO D. HALYTSKY 15
6-09-49 MYHALCHUK TETYANA SE I. FRANKA 9
6-18-93 MIHNICH BS. ŞEVÇENKA 36А
6-17-51 MYTSAK MARIYA VASYLIV ŞEVÇENKO 1
6-13-09 MOZDIR MARIA STEPAN D. HALYTSKOGO 8A
6-09-13 MOLOSHYK OLEKSIY SAM I. FRANKA 9
6-01-56 MORGENSTEIN UPA-nın 50 İLLİYİ YARADIQ 4
6-09-34 MOROZ Nadiya Petrovna I. FRANKA 9
6-08-35 MOSKVA Ivanna Mikha D. GALITSKOGO 32
6-18-81 MOSKVALI ULYANA PET I. FRANKO 21
6-12-32 ŞİRKƏTLƏRİN ALLAHININ Kəpənək İMANI 5
6-17-92 MOCHARSKA NATALIA MI SHEVCHENKA 1
6-19-55 MOCHARSKY VLADIMI L. UKRAINKA tərəfindən 10
6-13-37 MUDRAK MYKOLA ADOL D. HALYTSKOGO 8A
6-03-70 MUDRYTSKY UPA-nın 50 İLLİYİ YARADIQ 10
6-06-57 MUSİQİ Irina Yarosa PRIVOKZALNA 51
6-02-87 MUROVSKA I.I. 50-ildönümü UPA 6
6-17-31 MUROVSKA I.I. lake District 3
6-00-99 MUSKA VASIL VASIL SADOVA 3

- N -

6-17-18 Ən yaxşı Vasil Mick OZERNA 3
6-21-99 EN İYİ MARIA MICHAEL I. FRANKO 42
6-15-24 NALAPSHIY VOLODYMYR D. HALYTSKOGO 10A
6-11-30 NALYSNYK Yaroslav Pe B.KHMELNYTSK 21
6-20-10 NATINKA Mykola Yaros I. FRANKA 42
6-02-74 NEKRASOVA AGNIYA OLE UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-15-35 NESTERENKO MI. ŞEVÇENKA 56А
6-00-65 UPA-nın 50 İLLİYİNİN NESTERENKO OLEKSANDI 2
6-09-73 NESTERENKO Oleksandr KOBRYNSKOI 2
6-06-75 NESTEROVSKA Varvar PRIVOKZALNA 53A
6-08-86 NİJNİK GP. I.FRANKA 68
6-09-54 Nikolina Alexey Ostap I.FRANKA 9
6-22-95 Catherine Fe NYKITYUK 50 illiyi UPA 14
6-00-92 Nikiforov roman Fed 50 RICHCHYA oup 2
6-19-10 NIKIFOROVA HOPE PE I.FRANKA 21
6-21-39 Nikolay Novikov Vasa SKORUBSKOI 9

- Haqqında -

6-05-86 Bogdan Shevchenko Dmitrov uçur 81
6-09-35 SEVGİ BAĞÇISI I. FRANK 9
6-08-01 GARDENER NATALIA SE D. HALYTSKY 32
6-11-28 BAĞÇI İRİNA ALLAH D. HALYTSKY 47
6-15-76 OĞUL NATALİYA FEDORU D. HALYTSKOGO 10A
6-00-86 ODINAK GALINA VASIL 50-RICHCHYA UPA 2
6-20-81 SOFIA tək İqnat D.Galytskogo 2
6-14-36 OZERCHUK Irina Ivan I.FRANKA 14
6-19-81 VL Okunevsky. L.UKRAINKY 6
6-19-53 VP Okunevsky. L.UKRAINKY 6
6-13-28 Oru Micah D.Galytskogo 8A Aleksin
6-17-39 MV Oleksyshyn. lake District 3
6-20-14 Oleksjuk ALLA Paul HEOLOHIV 13
6-08-69 OLESKIV Olga Vasy D. HALYTSKY 32
6-00-35 OLEKHOVA VYRA BORYSI UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-14-85 OLIINIK V.A.. D.Galytskogo 6B
6-03-79 OLIYNYK ORISYA MYKOL UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-20-15 OLIINIK I. HAQQINDA. B.XMELNYTSK 9
6-11-85 ONİŞÇUK Hryhoriy İva B.XMELNYTSK 13
6-09-47 ONISHCHUK IHOR GRIGORO I. FRANKA 9
6-20-35 ORISIK Ivan Semenov KRASIVSKOGO 12
6-19-38 ORIXİV DARİYA BİZ I. FRANKA 86
6-23-39 OSADTSEVA LM. 50-ildönümü UPA 16
6-17-09 OSIPENKO Sevgi Leon LAKES 3

- P -

6-13-17 PAVLENKO KATERINA M D. HALYTSKOGO 8A
6-11-90 PAVLYK LYUBOMYR MYKO B.XMELNYTSK 11
6-00-51 PAVLİŞİN OM. 50-ildönümü UPA 2
6-17-87 PAVLYSHYN Justyna Iva SHEVCHENKA 1
6-19-67 PAVLYŞYN YEVHEN ORES L. UKRAINKA 12
6-17-43 PAVLOVA ROSA IVANIV OZERNA 3
6-03-17 PAVLYUK LYUBOV MYHHAYL UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-08-54 PAVLYUK Nadiya Bohdan D. HALYTSKY 32
6-01-63 PAVLYUK OKSANA GRIGO UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-07-77 PAVLIV VASYL YOSYF I. FRANKA 63
6-13-40 PAVLIV VASYL IVANO D. HALYTSKOGO 8A
6-01-57 PAVLIV HALYNA IVANI UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-22-14 PAVLIV G.I. 50-ildönümü UPA 14
6-08-88 PAVLIV S.V. I.FRANKA 69
6-00-78 PAVLIV IVAN OLEKSIY UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-09-32 PAVLIY S.M.. I.FRANKA 9
6-20-06 PALOSH ALEXANDER GEO D. GALITSKY 15
6-03-77 PALYUK MARIYA FEDORIV UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-01-30 PALYUK OLENA OLEKSAN UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-18-27 PALIUM TM. ŞEVÇENKA 7А
6-00-52 PARASKOVİYA RABİDİ UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-19-34 PANEVNIK STEPAN DMI RESORT 6
6-17-59 PANKINA Olga Vasil Şevçenko 1
6-21-53 PANKIV VOLODYMYR F KRASIVSKY 23
6-11-04 PANKIV KATERYNA PY D. HALYTSKY 30
6-19-24 PANKIV MR. PRIVOKZALNA 19B
6-16-23 PANKIV ROMAN OLEKS SHEVCHENKA 54A
6-18-62 PANKIV Taras Roman Şevçenko 26
6-19-18 A.A. PANKIV. PRIVOKZALNA 19A
6-16-30 PANKİV BOHDAN OLEK ŞEVÇENKO 54
6-19-17 PANKIV HANNA MARKI PRIVOKZALNA 19
6-18-86 PANKIV OLESYA OLEKS SHEVCHENKA 51A
6-11-86 PANKIV ROMAN OLEKS B.XMELNYTSK 13
6-13-50 PAPLINSKA ANNA VAS D. HALYTSKOGO 8A
6-09-90 PASTUSHKEVICH VASYL D. HALYTSKY 31
6-18-02 PATULYAK Vladimir V ŞEVÇENKO 1
6-18-98 PAKTER NUKİM İTSKOVİ I. FRANKO 19
6-14-37 PEVNEVA Olga Vasyl I. FRANKA 14
6-19-00 BAKER MARIA MICHAEL SICHOVYH STRI 7
6-09-63 ANDRIY I. FRANKO PELVETSKY 9
6-11-36 PELO Evstafiy Evst B.KHELNYTSK 23
6-19-83 PELINSKA Vira Volo L. UKRAINKA 28
6-17-50 NINA IVA I. FRANKO'yu əks etdirin 32
6-14-90 QUALIYA Lyudmila D. HALYTSKOGO 6B
6-08-57 O. PERNAK. D.Galytskogo 32
6-21-28 Bibər Hanna PETRIV KRASIVSKY 21
6-11-14 Petrasha Ivan Fedorov B.Khmelnitsky 15
6-09-42 PETRECHKO LOVE MIKA I.FRANKA 9
6-02-15 Peter Theodore Vasyl 50 illiyi UPA 6
6-19-75 Patrick Joseph Theodore L.UKRAINKY 23
6-08-78 Patrick HOPE I.FRANKA məxsus 59
6-18-19 Petryshak Markiyan John Şevçenko 1
6-00-95 PETRISHIN BOGDAN MIK 50TH RIVER UPA 2
6-01-07 PETROV VICTOR IVANO UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-18-67 PETROV IP. Şevçenko 28
6-03-20 PETRYUK NADIYA VOLODY UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-17-11 PETRIVSKY YAROSLAV OZERNA 3
6-10-86 PETRIV IHOR VASYLO D. HALYTSKY 32
6-18-88 PETRIVSKY Mykola OZERNA 3
6-17-96 PETRIVSKY Mykhailo SHEVCHENKA 1
6-03-68 PETRIVSKY IVAN UPA-nın 50 İLLİYİDİR 10
6-05-55 PETSYUKH IVAN MYHHAYLOV PRIVOKZALNA 33
6-09-72 PIVOVARCHUK VIRA VAS KOBRYNSKOI 2
6-11-63 PILIPENKO VV. B.KIRČIVA 3
6-17-70 PİLİPİŞİNİN NOVELİ VAS ŞEVÇENKA 37
6-18-73 PİLİPÇATİN A.M. stansiya 29
6-11-10 ПИЛИПЧИЙ Микола Микола Д.ГАЛИЦЬКОГО 39
6-08-15 PYLYPCHIY Mykola Mykh D. HALYTSKY 32
6-02-45 ПИЛИПЧИЙ Христина Я 50-РИЧЧЯ УПА 6
6-02-68 PYLYPIV DMITRY YAROS UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-03-55 PYLYPIV YAROSLAV ILPA UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-14-69 PILYPIV EKATERINA I I. FRANKA 14
6-09-51 PILYPIV Miroslav Vo I.FRANKA 9
6-19-52 PILYPIV STEPAN FEDO L. UKRAINKI 14
6-06-81 ПИЛЯВСЬКИЙ М.И. PRIVOKZALNA 33A
6-14-75 YAZIN SI. D.Galytskogo 6B
6-14-56 PETS YEDDİNİ ÜMİD EDİRƏM. FRANK 14
6-15-29 PIZZYK IVAN KORNYLOV D. HALYTSKOGO 10A
6-15-16 PITSKO M.V. 10A D.Galytskogo
6-14-17 PYTSKO John Vasilyovo I.FRANKA 14
6-21-38 Qanuni Georgi Cezayir KRASIVSKOHO 14
6-14-73 Podgorodetskiy Natal I.FRANKA 14
6-22-34 Picasso LOVE Dmitri 50 illiyi UPA 14
6-11-61 Pitsyk ANNA Vasile D.Galytskogo 53
6-14-72 PIDVYSOTSKA NATALIA I.FRANKA 14
6-14-63 DMITRY I. FRANKO tərəfindən SEVGİ PICASUS 14
6-11-42 PİKULYA İqor Yuriyova SADOVA 5
6-08-51 PISKUN LV. D.Galytskogo 32
6-13-52 PISKUN MYKOLA YAKOVI D. HALYTSKOGO 8A
6-13-31 PITUKH MYROSLAVA PAV D.HALYTSKOGO 8A
6-14-16 SQUAKER VIRA OLEK I. FRANKO 14
6-02-42 DMITRY PLESHKANOV UPA-nın 50 İLLİYİDİR 6
6-14-54 PLYSKA Iryna Ivaniv GEOLOGISTS 9
6-03-39 POVXANYCH BOGDAN UPA-nın BEŞ 50 İLLİYİ 10
6-23-00 POVKANICH LT. I.FRANKA 38A
6-17-48 POVXANYCH Olga Vasya SHEVCHENKA 1
6-13-00 PODILNYAK IVAN SEME D. HALYTSKOGO 8A
6-03-54 POZDNYAKOV UPA-nın 50 İLLİYİNİN QALİBİ 10
6-03-58 Poznan Anatole 50 illiyi UPA 10
6-13-56 SVETLANA D.Galytskogo C 8A sürdü
6-09-27 POLAHNYUK Maria Vasa I.FRANKA 9
6-15-87 POLNYUK Lesya NICHOLAS D.Galytskogo 16
6-13-03 POLNYUK Yaroslav MIK D.Galytskogo 8A
6-05-98 POLYOVA Svitlana Ma SHEVCHENKA 76B
6-16-02 POLYANSKA ŞƏFTƏLİ KRASIVSKY 4
6-17-80 POLYANSKY İHOR MİK ŞEVÇENKO 1
6-01-89 PONOMARYOVA İNADI UPA-nın 50 İLLİYİNİZ 4
6-12-92 POPADINETS P.I.. GEOLOGIST 5
6-19-45 POPADINETS TM. KURORT 10
6-13-44 POPADIUK MINDOR FED D.GALYTSKOGO 6B
6-15-67 POPIK VP. 10A D.Galytskogo
6-23-19 POPYK Ihor Ivanovych UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-19-78 POPKO EVSTAHIY PETR L. UKRAINKA 25
6-23-14 POPOVYCH Maria Iva UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-19-63 POPUSHA Maria Stepa L. UKRAYNILAR 17
6-11-51 POPUSHOY Olga M. SADOVA 4
6-00-40 Hərəkət OLEKSIY DMITRY UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-03-30 Hərəkət IVAN PETROVYCH UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-00-31 UPA-nın 50 İLLİYİNİN QƏSƏBƏ VALENTİ 2
6-11-68 Qəsəbə OLESYA T. D. HALYTSKY 38
6-19-42 POHONSKAYA MARIA ANT LYSOVYTSKA
6-09-04 PETRO PETRO QƏBUL EDƏN I. FRANK 9
6-02-28 PRINDA M.K. 50-ildönümü UPA 6
6-11-56 Valentina F DOVBUSHA STANDA 5
6-11-45 MARIA MYKOL SADOVA QALIN 7
6-21-47 STAND OXANA VASI I. FRANK 42
6-06-49 İlya Mykola PRIVOKZALNA QALIN 49
6-14-35 PORT I.O.. D.Galytskogo 5
6-01-85 PRIKHODKO IVAN MYHA UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-03-22 Biz Prokopçuk NICHOLAS 50 illiyi UPA 10
6-16-28 MM Protsiuk. Şevçenko 52
6-22-25 PROCKURNYTSKYY DMYT 50 illiyi UPA 14
6-12-19 qıfıllar VV. SICHOVYH Slavyansk Stry 15
6-23-28 Spinning Yaroslav hazırda 50 illiyi UPA 14
6-18-03 Ptashchenko Pahsa Nikolay Shevchenko 1
6-15-04 PUKALYAK Galyna ADAM D.Galytskogo 10A
6-22-29 PUKAS Oleksiy Mykol UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-17-37 PUKAS YAROSLAV MIXAI OZERNA 3
6-23-26 PUKHALSKA XENIA UPA-nın 50 İLLİYİNDƏN 14
6-01-46 PUHALSKY ANATOLI UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-21-16 PUSHKAR NS. KRASIVSKOHO 16

- Р -

6-09-61 RAZDOMAXIN ROLAND VƏ I. SƏZİN 9
6-01-05 RAZUMNOVA MM. 50-ildönümü UPA 4
6-14-24 XƏRÇƏNG VASYL STEPANOV D. HALYTSKOGO 6B
6-00-09 XƏRÇƏNG. 50-ildönümü UPA 2
6-18-12 RAPIY OKSANA YAROSLA SHEVCHENKO 1
6-18-26 RAPI V.I. Şevçenko 6
6-16-26 RAPIY MYKOLA STEPAN ŞEVÇENKA 50
6-22-72 RAPIY Mykola Kosta KRASIVSKOGO 17
6-18-20 RAPIY Mykhailo Vasyl SHEVCHENKA 1
6-00-64 RAPIY Oru Teodoro 50 illiyi UPA 2
6-09-29 RAPIY Rosalia Vasile I.FRANKA 9
6-18-68 RAPIY R.H. 29A Shevchenko
6-18-47 RAPIY YE.O. Şevçenko 10
6-01-68 Rachinsky YURİ Yaş 50 illik yubileyi UPA 4
6-02-49 REVN'YUK Alexander F 50 ildönümü UPA 6
6-09-06 Anastasia Rega Kyry I.FRANKA 9
6-22-62 Repko BG. 50-ildönümü UPA 14
6-13-99 C. I RESHETOV. I.FRANKA 14a
6-03-75 RYBALCHENKO BOHDAN UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-02-32 RYBÇAK VI. 50-ildönümü UPA 6
6-22-27 RİJOVA Oksana Vasil UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-21-02 RIY VI. СКОРУБСЬКОI 9
6-23-17 RIL Petro Valentin UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-15-39 RIMZHUS HALINA VASIL D. HALYTSKOGO 10A
6-06-52 ROBCHUK Lyubov Mixail PRIVOKZALNA 49
6-01-81 ROZDOMAKHINA NADIA F UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-19-12 ROZMARYNOVYCH Lidiya PRIVOKZALNA 17
6-22-64 ROMANIK Yaroslav Ste UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-06-41 ROMANISHYN KATERYNA SICHOVYKH STRI 28
6-11-75 ROMANİŞİNİN DOVANI DMI D. HALYTSKY 44
6-08-19 ROMANCHUK Halyna Mykh D. HALYTSKY 32
6-00-30 ROMANIUK MELANIA UPA-nın İYULUN 50 İLLİYİ 2
6-02-97 NOVEL STEPAN YOSIFO UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-00-53 ROSPOPA OKSANA IVAN UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-06-51 RUBLOVSKAYA Tetyana PRIVOKZALNA 49
6-09-52 RUDAVETS Mykhailo Mi I. FRANKA 9
6-13-14 RUDAVSKA IVANNA YO D. HALYTSKOGO 8A
6-03-51 RUDENKO Vladislav UPA-nın 50 İLLİYİNDƏ 10
6-13-69 RUDY HRIHORIY SEME D. HALYTSKOGO 8A
6-15-56 OLENA OLEKS MİNİ I. FRANKO 72
6-22-68 RUZHEVYCH Anna Ivaniv UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-09-94 RUZHEVICH Mykola Dmytro B. KIRCHIVA 8
6-21-62 RUZHYNSKA NADIA MYKH I. FRANKA 42
6-04-94 RUY MYKOLA IVANOVYCH PRIVOKZALNA 2

- İLƏ -

6-08-89 SABAT MICHAEL IVAN I. FRANKO 68
6-02-43 SABLEV VOLODYMYR, UPA-nın 50 İLLİYİNDƏ 6
6-13-73 SAVAGINA OLGA OLEK D.GALYTSKOGO 8A
6-08-44 SAVAGINA JULIA OLEKS I. FRANKO 57
6-20-97 SAVARCHUK TETYANA MIR I. FRANKA 6
6-13-42 SAVÇIN VADIM PETROV D.GALITSKOGO 8A
6-08-96 SAVCHUK YAROSLAV IVAN I. FRANKO 68
6-21-58 SAVYUK Oleq Petrova D. HALYTSKY 15
6-11-84 SAV'YUK PETRO FEDORO B. KIRCHIVA 6
6-13-30 SAGAYDAK YOSIP MYKHA D. HALYTSKOGO 8A
6-21-45 SADLICH JOSEPH STEPAN I. FRANKA 42
6-14-20 SAKAL Anna Petrovna I. FRANKA 14
6-17-66 SAKAL BOHDAN STEF SHEVCHENKO 37A
6-05-89 SAKAL DM. stansiya 11
6-12-00 SAKAL Maria Vasily PRIVOKZALNA 11A
6-15-26 SAKAL YAROSLAV MIKO D. HALYTSKOGO 10A
6-18-51 SAKAL IRINA IVANIV SHEVCHENKO 16
6-02-75 Samoilenko ALISA OL 50 illik yubileyi UPA 6
6-02-80 Samoilenko MARIA PE 50 ildönümü UPA 6
6-02-26 Sasso S. 50 illik yubileyi axdı UPA 6
6-02-08 Biz Jaroslav 50 illiyi Upa SAFIYANYK 6
6-12-35 Maria Andrei Sakhno SICHOVYH Slavyansk Stry 7A
6-12-39 SVYATKIVSKA SV. SICHOVYH Slavyansk Stry 37
6-09-19 SELIVANOV FİLİP SƏNİ I. SƏSİN 9
6-20-82 MYROSLAV VƏ D. HALYTSKI SEMBRATUSU 2
6-20-85 P. A. SEMELYAK. I.FRANKA 8
6-00-46 SEMENENKO OLGA ONI 50-RICHCHYA UPA 2
6-20-01 SEMCHAKEVYCH VOLODYMY D. HALYTSKY 15
6-00-15 SENDEGA Euphrosyne, UPA-nın 50 İLLİYİNDƏ 2
6-17-30 SENKO LYDIA VASYL OZERNA 3
6-20-71 СЕНЮК В.П.. I.FRANKA 6
6-09-70 SENIV ZENOVIYA BOHDA KOBRYNSKOI 4
6-08-68 ŞƏBƏKƏ VOLODYMYR D. HALYTSKY 32
6-17-91 SEREDYUK Bogdan Vasya SHEVCHENKA 1
6-09-43 SEREDYAK MS. I.FRANKA 9
6-02-33 SYVULYAK HALYNA YAKIV UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-08-24 SIDORAK BOHDAN MICHAEL D. HALYTSKY 32
6-14-29 SIDORAK Vladimir I I.FRANKA 14
6-11-07 SIDORAK LEV ALEXEY D. HALYTSKY 48
6-18-90 SIDORAK MYKOLA MIHA SHEVCHENKA 65
6-11-50 SIDORAK OKSANA MIXA D. HALYTSKY 48
6-12-37 SIDORAK Roman Mykol SICHOVYKH STRI 2a
6-21-35 Sydorak YU.B. I.FRANKA 40
6-11-71 Biz Yaroslav KOBRYNSKOI Sydorak 3
6-12-42 Nikolay Shevchenko Irina Sydorak 66
6-03-40 Sidorenko Vladimir 50 illiyi UPA 10
6-20-89 Kim Stephanie P I.FRANKA 8
6-13-66 Sidorov Nikolay Anat D.Galytskogo 8A
6-14-84 SIDOR PETRO VASYLO D. HALYTSKOGO 6B
6-08-85 SIMONIV RM. I.FRANKA 68
6-06-48 SYRMAY ALLA NIKOLAI PRIVOKZALNA 49
6-05-93 SIKORA AM. Şevçenko 74
6-18-24 CIKORA Maria Mykola SHEVCHENKO 4
6-02-70 SIXOVSKY UPA-nın 50 İLLİYİNİN ANTONU 6
6-03-14 UPA-nın 50 İLLİYİNDƏ MİKAEL MİKO NAQLI 6
6-18-23 SQUID Volodymyr Iv SHEVCHENKO 3
6-17-94 SKIBA Miroslav Vas Şevçenko 1
6-03-62 SORBEZH NINA VASYL UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-21-91 SKUBYSH MYHHAYLO IVAN I. FRANKA 42
6-13-72 SKURCHAK KATERINA MI D. HALYTSKOGO 8A
6-22-21 SKURCHANSKY MIKHAIL 50-RICHCHYA UPA 14
6-23-37 MV SLYVCHUK. 50-ildönümü UPA 16
6-06-42 Alexander Shevchenko Nataliya SLYMKO 73
6-00-88 EUGENE SLOBODIAN ROMA 50 illiyi UPA 2
6-02-66 Smolskaya Ivanna Ro 50 illiyi UPA 6
6-14-89 Smirnov ANNA Yarema I.FRANKA 14
6-01-60 Pavel Smirnov LOVE 50 illiyi UPA 6
6-14-70 SMIHNOV VLADIMIR M D.Galytskogo 6B
6-11-38 SNIGUR İryna Mykola DOVBUSHA 7
6-11-19 SNIGUR İryna Mykola DOVBUSHA 7
6-14-62 SNOW BRANCH GEO I. FRANKA 14
6-19-05 SNITKO Antonina Ars ŞEVÇENKO 36
6-01-67 SOBOLEVSKA LYUDMILA 50-RICHCHYA UPA 4
6-19-21 SOBOL OLEH YAROSLAV PRIVOKZALNA 5A
6-02-34 SOBOL TETYANA IVANI UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-22-54 I. SOBOL. 50-ildönümü UPA 14
6-13-11 SOVINSKA BRONISLAV D. HALYTSKOGO 8A
6-21-67 SOKAL Mykola Dmytro I. FRANKA 42
6-22-26 SOKAL Olga Mixail UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-18-60 SOKAL RO. Şevçenko 24
6-11-91 SOKOLIK DS. B.XMELNYTSK 9
6-20-47 Bülbül MARIA ULIA D. HALYTSKY 2
6-03-69 Bülbül OLGA və ya UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-21-52 Bülbül Roman Yarosl I. FRANKO 42
6-11-13 SOLODÇUK Anna İvani B.XMELNYTSK 15
6-08-29 SOLONINKO Taras Iva D. HALYTSKY 32
6-14-03 SOLOPONOVA AZ. I.FRANKA 14
6-14-38 SOLTIS DARIY YOSIFI I. FRANKO 14
6-17-20 SOLTIS O.M. lake District 3
6-11-67 QIRK V.V. D.Galytskogo 40
6-22-24 PINE BA. 50-ildönümü UPA 14
6-20-98 Igor Sosnowski CE I.FRANKA 6
6-08-09 Stamp SOSULOVSKA. D.Galytskogo 32
6-18-61 SPONDYCH Bogdan Ivan Shevchenko 24
6-12-01 SPONDICH Ghannam Vasil SICHOVIH Stri 23
6-21-76 Spitsyna MA. I.FRANKA 42
6-15-12 EUGENE SPITSYN Dmitri D.Galytskogo 10A
6-09-11 STAROVETSKA Lyudmyla I.FRANKA 47A
6-21-40 STASIV STEPANIA MYKH KRASIVSKY 11
6-08-40 STASIV Zenovia Mykhailo D. HALYTSKY 32
6-18-53 STASIV M.V. Şevçenko 18
6-00-50 UPA-nın 50 İLLİYİNİN STASİV OSTAP MİKOLASI 2
6-17-93 STASKKIV Vladimir V ŞEVÇENKO 1
6-05-83 STELMACH ANNA MIRO UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-23-21 STELMACH Myron Andr UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-00-36 STEFANKIV RUSLAN B UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-00-08 STEFANKIV YAROSLAV P UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-10-31 STEFANKIV VASIL DM SHEVCHENKA 41G
6-15-05 STEFANKIV VI. D.Galytskogo 14
6-19-31 STEFANKIV KATERINA SHEVCHENKA 41A
6-02-92 STEFANKIV Lyubov VOL UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-08-62 STEFANKIV Mykola D. D. HALYTSKY 32
6-18-22 STEFANKIV MD. ŞEVÇENKA 41В
6-22-04 STEFANSKA LYUBOMIR UPA-nın 50 İLLİYİ 5
6-12-50 STEFANIUK HALINA MICH UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-11-79 STEFANIV NADIYA MYKHA B. KYRCHIV 4
6-15-68 STEFANIV Sergey KAZ D.Galytskogo 10A
6-22-50 STEFANIV YU.S. 50-ildönümü UPA 14
6-02-23 Stolyarov Stephanie 50 illiyi UPA 6
6-08-53 Stolyarskiy Taras B D.Galytskogo 32
6-17-10 Stoliar Maria Mixail lake 3
6-14-41 STULNIKOVA TATIANA I.FRANKA 14
6-14-52 STULNIKOVA Olga və I.FRANKA 14
6-14-96 STULNIKOV VƏZİFƏSİ VƏ I. FRANKO 14
6-20-05 STUPNYTSKY VOLODYM D. HALYTSKY 15
6-15-48 SATURDAY STEPAN IVANO D. HALYTSKOGO 10A
6-00-47 SUZGINA LYUDMYLA IVA UPA-nın 50-Cİ İL 2
6-02-64 SUNAK LUDMILA MIKOL 50-RİCHCHA UPA 6
6-22-01 SUNAK Irina Onufrii UPA-nın 50-ci ildönümü 5
6-13-51 SUSLYK IHOR IVANOVI D. HALYTSKOGO 8A
6-01-73 SUKHOMLIN IP. 50-ildönümü UPA 4
6-08-36 SUKHINA Roman Mirosl D. HALYTSKOGO 32
6-00-96 SUSHKO VASYL IVANOV UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-09-20 SUSHKO MARIA GRIGORI I. FRANKO 9
6-12-02 SUCHENKO GM. SICHOVYH Slavyansk Stry 25
6-00-73 SIAZINA VIRA VASYLIV UPA-nın 50 İLLİYİ 2

- T -

6-20-19 TALALAY NATALIA ADIM I. FRANKO 8
6-01-80 UPA-nın 50 İLLİYİNİN TARABUZAN ALEXANDERI 4
6-00-38 TARASOVA LARISA GEO 50-RICHCHIA UPA 2
6-14-91 TARASOVA MARIA PETER I. FRANKO 14
6-16-61 TARASYUK YURIY PAVLOV ŞEVÇENKO 59
6-02-83 TATALIBA ANNE VASY UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-04-66 TELKA Sofiya Mykhailo PRIVOKZALNA 2
6-21-84 TERLETSKA MARIA PET I. FRANKO 42
6-09-38 TESLA ANNA IVANOVNA I. FRANKA 11
6-19-92 TYMKIV OKSANA MYKOL L. UKRAINKA 19A
6-05-85 TIMKIV OLGA DMITRY B.XMELNYTSK 19
6-13-46 TIMKIV O.M. 8A D.Galytskogo
6-08-37 TYMCHAK Igor Yaroslav D. HALYTSKY 32
6-03-21 TYSOVSKY İHOR SİZƏ UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-15-89 TYSOVSKYI IHOR VAS D. HALYTSKOGO 10A
6-01-29 TITAREVA MARIA PETER UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-06-76 TITARENKO Natalia Pe PRIVOKZALNA 57B
6-06-25 TITARENKO PM. SICHOVYH Slavyansk Stry 16
6-13-58 TKACHUK Mykola Pavlo D. HALYTSKOGO 8A
6-15-74 TOVKAN ILLYA VASYLO D. HALYTSKOGO 10A
6-17-82 TOVSTYUK Oleksandra ŞEVÇENKO 1
6-12-53 TOVSTYUK RAISA VASYL PRYVOKZALNA 39
6-22-45 TODOROVYCH Olena Hna UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-14-61 TOLSTOPYAT VIKTOR O I. FRANKA 14
6-09-89 TOMCHUK MARIYA DMITRY KOBRYNSKOI 2A
6-08-06 TOTSKY LEONTIY IGO D. HALYTSKY 32
6-01-75 TRINOG LOVE OLEX UPA-nın 50 İLLİK YUBLUĞU 4
6-17-74 TROYNYAK Oleq Mixail ŞEVÇENKO 1
6-14-08 TRICH YEVHEN VASYLOV I. FRANKA 14
6-17-14 TRISHCH Lyubov Andreevna OZERNA 3
6-12-20 Mixail Shevchenko Pavlina TRISCH 68
6-15-08 Tülin VICTOR Michael D.Galytskogo 10A
6-00-68 Tumaco MICHAEL Semen 50 illiyi UPA 2
6-17-03 Maria Ludwig qaxac lake 3
6-22-61 Kira M TURAHODZHAEVA 50 illiyi UPA 14
6-22-53 ANDREY TURURA Yuri 50 illiyi UPA 14
6-02-14 TOURURA NINA EVDOKYM UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-17-97 TURCHIK VOLODYMYR FR SHEVCHENKO 1
6-13-68 TOUR G.O.. 8A D.Galytskogo
6-12-31 TUTUR LEONID VASYL SICHOVYKH STRI 3
6-22-09 TYOTCHENKO ALLA ANAT 50-RICHCHYA UPA 14
6-02-17 TYURINA NADIYA MYHHAYL UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-02-47 Ağır OLEKSIY VASY UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-09-36 AĞIR İQOR OLEKSIY I. FRANKO 9

- У -

6-14-57 UHRYNOVSKA HALINA I. FRANKA 14
6-15-78 UHRYN DMITRY FEDORO D. HALYTSKOGO 10A
6-14-45 ULINETS Mykhailo Yurk I. FRANKA 14
6-03-25 UPA-nın 50 İLLİYİNİN USENKO ANADOLU MYK 10
6-13-10 UTKINA ALLA VITALIA D.HALYTSKOGO 8A
6-11-16 USHAK Mykhailo Stepan B.KHMELNYTSK 19
6-14-00 USHAK Pavlina Mykola SHEVCHENKO 25
6-15-57 USHNEVYCH Maria Anton D. HALYTSKOGO 10A

- F -

6-06-40 FALACH Anatoliy Leon D. HALYTSKOGO 10A
6-15-59 FALACH MARIYA ANTONIV D. HALYTSKOGO 10A
6-09-53 APRON ANDRIY ANDRI I. FRANKO 9
6-02-54 UPA-nın 50 İLLİYİ FEDENÇUK OLESYA FEDO 6
6-01-77 FEDINETS ROSTISLAV OZERNA 3
6-01-09 FEDORENKO ANNA DMIT UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-14-26 FEDORENKO OLGA IVA I. FRANKO 14
6-01-54 FEDORENKO TETYANA UPA-nın 50 İLLİYİMDİR 4
6-00-62 FEDORENKO IVAN FEDO UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-13-60 FEDORİŞİN HANNA OLE D. HALYTSKOGO 8A
6-22-41 FEDORYSHYN Zinovy ​​UPA-nın 50 İLLİYİNDƏ 14
6-01-18 FEDORKO Anna Vasil UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-01-94 FEDORKO MYKOLA VASI UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-15-52 FEDUSIV Stepan Olek D. HALYTSKOGO 10a
6-11-89 FEDORNYAK In. B.XMELNYTSK 7
6-20-52 Fedorov VA. D.Galytskogo 2
6-20-51 Fedorova Olga YURIYI D.Galytskogo 2
6-12-26 John F. Ivan SICHOVYH Slavyansk Stry 13B
6-13-02 Fedorov ARTHUR VYACHES D.Galytskogo 8A
6-00-89 Stephanie D FEDORCHUK 50 illiyi UPA 2
6-11-72 Theodore LOVE Dmitry KOBRYNSKOI 3
6-03-07 FEDORIV PAVLO VASIL UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-03-66 FEDOSYUK OLHA YURIYIV UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-03-13 FEDUSIV Galina Bogd UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-14-13 FEDUSIV BOGDAN MIHA I. FRANKA 14
6-09-78 FEDUSİV B.O. KOBRİNSKOI 4
6-18-94 FEDUSIV VLADISLAV S SHEVCHENKA 53A
6-18-52 FEDUSIV MARIA MYKOL SHEVCHENKO 17
6-15-82 FEDUSIV MARIA PAVLA I. FRANKO 24A
6-12-86 FEDUSIV MARIYA IVANI SICHOVYKH STRI 24A
6-09-76 FEDUSIV Mykola Olek KOBRYNSKOI 4
6-18-25 FEDUSIV NATALIYA DMY SHEVCHENKO 5
6-19-32 FEDUSIV NOVEL MICHAEL SHEVCHENKO 55
6-18-72 FEDUSIV STEFANIA KI SHEVCHENKO 33
6-18-58 FEDUSIV I.O.. Şevçenko 22
6-09-30 FEDCHENKO GANNA MIKO I. FRANKA 9
6-13-61 FEDKOVYCH OKSANA IV D. HALYTSKOGO 6A
6-05-96 FEDKOVYCH IRINA VAS SHEVCHENKA 74
6-21-51 FEDKO Yaroslava Mich I. FRANKO 42
6-22-98 FEDIRKO MYXAYLO IVA UPA-nın 50 illik yubileyi 14
6-18-91 FEDIRKO SOFIA MYKHAY SHEVCHENKO 57
6-21-18 FEDIRKO I.M.. KRASIVSKOHO 13
6-00-21 MICHAEL FELDMAN Luik 50 illiyi UPA 2
6-15-83 Michael FELDMAN Yul I.FRANKA 24A
6-00-17 Ferenc Galina Bogd 50 RICHCHYA UPA 2
6-15-14 FESOVETS Carolina S D.Galytskogo 10A
6-21-75 FYLYK Stephen Basil D.Galytskogo 21
6-02-51 FILCHYNSKYY TIMUR 50 illiyi UPA 6
6-11-54 FIHEL Yaroslav TEOD Dovbusha 7
6-16-21 FISENKO YURIYOV Oleg Shevchenko 52B
6-11-57 FLORKO LN. D.Galytskogo 50
6-15-31 Florka I.Į. 10A D.Galytskogo
6-03-73 FORKUTSA ANNA Vasili 50 illiyi UPA 10
6-02-13 NATALIA M Frantskevych 50 illiyi UPA 6
6-11-40 Frantskevych Yuri ABB B.Khmelnitsky 25
6-01-40 frolova MT. 50-ildönümü UPA 4
6-00-80 FURMANYUK MYKOLA UPA-nın 50-Cİ İLLİYİNƏ DAİR 2
6-15-01 FUTRAK BOHDAN VASIL D. HALYTSKOGO 10A

- X -

6-17-25 HOPPER O.P. lake District 3
6-01-74 BAYRAMI I.M. 50-ildönümü UPA 4
6-18-29 ХАЙКОВА Н.Д.. Şevçenko 7
6-09-91 HANAS OREST ZENOVIY I. FRANK 5
6-02-94 KHARCHENKO ULYANA UPA-nın 50 illik yubileyi 6
6-11-78 KHARIV Rozalia Pank D. HALYTSKY 24
6-09-86 XARIV Roman Mykhailo D. HALYTSKOGO 24a
6-22-70 XODOVITSKA Oksana, UPA-nın 50 İLLİYİNDƏ 14
6-21-71 HOMA ULYANA BOHDANIV I. FRANKA 42
6-21-23 KHOMENKO Volodymyr D KRASIVSKOGO 14B
6-11-49 Elena Khomenko St. George B.Khmelnitsky 5
6-19-06 Alexander Khomenko və stansiya 15
6-12-10 Khomyn Maria Petrovna SICHOVYH Slavyansk Stry 22
6-01-21 Stepan Joseph Khomyn 50 illiyi UPA 4
6-12-98 Hominy YU.YU. D.Galytskogo 12
6-08-47 Khomich Igor İvanoviç D.Galytskogo 32
6-22-97 KHOMKO Bohdan İvanov UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-02-10 Khomko Vladimir Jos 50 illiyi UPA 6
6-22-96 Khomko Vladimir Yo 50 illiyi UPA 14
6-01-32 Khomko Maria Vasile 50 illiyi UPA 4
6-21-30 Khomko Eva F. KRASIVSKOHO 3
6-20-09 HORKUTSA VM. 4A HEOLOHIV
6-02-91 Elena Temple Micah 50 illiyi UPA 6
6-21-64 Nikolay Xruşşov VYECHESLAV I.FRANKA 42
6-20-78 HSHANOVSKA Galyna O D.Galytskogo 2

- C -

6-12-28 Tsarenko Rajisa Cyril SICHOVYH Slavyansk Stry 9
6-17-67 ROMAN queen Şevçenko məxsus 1
6-19-22 Tsvetkov MICHAEL Ole Şevçenko 68
6-18-49 TSELIKOVA MI. Şevçenko 13
6-21-14 TSELIKINA ANNA YAROSL KRASIVSKOGO 5
6-21-20 TSELIKIN YAROSLAV FED KRASIVSKY 14
6-13-04 TSIBULKINA TAMARA N D.GALITSKOGO 8A
6-13-41 TSYKOSH MARIYA YOSYPIV D. HALYTSKOGO 8A
6-15-53 KİMBALIST YAROSLAV D. HALYTSKY 10A
6-19-44 Tsypuk Pavlina İvana ŞEVCHENKO 64
6-19-47 TSYUKEVYCH STEPA İSTƏMƏZ ÜMÜNÜ 4
6-12-93 ЦЮК М.Ф.. D.Galytskogo 27
6-12-17 TSYUTSYURA DMITRY MYKOL SICHOVYKH STRI 13
6-23-13 TSYAPKO OKSANA VASYL UPA-nın 50 illik yubileyi 14

- H -

6-17-84 CHABANENKO Anna Min SHEVCHENKA 1
6-14-97 Çaykovski Natalya B I. FRANKO 14
6-00-27 CHALAYA ANTONINA VASY UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-14-06 CHALYY YUPIY YURIYOVYCH I. FRANKA 14
6-13-45 CHAPKAYLO DMITRY PET D.GALYTSKOGO 8A
6-03-15 CHAPKAYLO MIROSLAV UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-02-09 CHAPLIN LYDIA OL UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-22-51 CHEVERDA Maria Stepa UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-15-79 CHERKASHYNA MARIA VAS D. HALYTSKOGO 10A
6-18-04 QARA Dmitri Pavlo Şevçenko 1
6-19-11 CHERNYSHEVA ANNA IVA PRIVOKZALNA 1
6-01-70 CHERNOVA LYUDMYLA IVA UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-23-30 CHERNYAKHIVSKA Olga UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-12-41 CHERNIKHIVSKA Maria SICHOVYKH STRI 4A
6-20-91 ŞEYTAN CLARA MIHA I. FRANKA 8
6-00-91 CHERTORILSKA OLGA UPA-nın 50 İLLİYİ 2
6-02-19 CHERTORILSKY IVAN UPA-nın 50 İLLİYİ 6
6-06-79 GARLIC V.O. PRIVOKZALNA 35A
6-03-56 ÇETAYKİN VALERİYASI UPA-nın 50 İLLİYİNİZ 10
6-01-64 ÇEKİNDA EFORSİNİYA-UPA-nın 50 İLLİYİNƏ 4
6-08-94 CHUBKO Vira Yakivna I. FRANKA 68
6-08-90 ÇUBUKOV OLEKSANDR P I.FRANKA 59
6-19-85 CHULUPIN MICHAEL VAS L. UKRAINKA 29
6-19-84 CHULUPIN OLGA DMITRY L. UKRAINKA 29
6-18-59 ЧУХНА Е.В.. Şevçenko 23
6-12-85 CHUKHNO OLEG VASYLYOV SICHOVYH STRI 4

- W -

6-12-33 SHABAN Svitlana Petr SICHOVYH STRI 30
6-18-83 ŞABAN Stefania Peter SHEVCHENKO 36B
6-17-63 SHAGUN Anatoliy Prok SHEVCHENKO 1
6-21-25 SHAGUN VICTOR ANATOL KRASIVSKOGO 14B
6-01-84 ŞANKOVUN NOVELİ UPA-nın 50 İLLİYİDİR 4
6-09-59 ŞARAK MICHAEL M. I.FRANKA 9
6-23-10 SHARENKO Vira Semeni UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-21-29 MARIA Shark MYROSLA KRASIVSKOHO 25
6-02-71 Şaul Vyaçeslav IVAN 50 illiyi UPA 6
6-02-61 SHASHLOVA TATIANA IETA 50 illiyi UPA 6
6-08-02 John SHVAB'YUK Dmitry D.Galytskogo 32
6-20-79 Svědík L.İ.. GEOLOGIST 8
6-05-97 Shvets M.İ. Şevçenko 71
6-00-29 Sheveleva Anastasiya 50 illiyi UPA 2
6-22-46 Alexander Shevelev Boris 50 illiyi UPA 14
6-02-98 Vasyl Shevchuk RUSLAN 50 illiyi UPA 6
6-19-39 Tatiana Shevchuk Micah I.FRANKA 97
6-08-23 Ivan Shevchuk Vasylo D.Galytskogo 32
6-20-46 Ivan Shevchuk D.Galytskogo məxsus 2
6-23-27 Sherstiuk Vladimir və 50 illiyi UPA 14
6-09-46 SHIDLOVSKA I.I. I.FRANKA 9
6-08-67 SHYKOR Anna D. D.Galytskogo 32
6-17-49 Szymanski Zenaida O Şevçenko 1
6-09-48 Shymkiv Sergey İvanov I.FRANKA 9
6-00-48 Shymkiv Vasyl Ivano 50 illiyi UPA 2
6-21-90 SHYMKIV Oksana Micah I.FRANKA 40
6-22-12 Irina Nicholas SHYMKIV 50 illiyi UPA 14
6-14-74 Shipenko SV. D.Galytskogo 6B
6-03-35 MICHAEL Michael Shiyan 50 illiyi UPA 10
6-22-38 Shiyan Maria Yustynivn 50 illiyi UPA 14
6-11-39 SHITYK Ivan Vasilyovo Dovbusha 3
6-22-32 OI SHKURDA. 50-ildönümü UPA 14
6-06-59 Station Svetlana SHLABAN 51
6-12-61 SHMEGA M.Yu.. stansiya 41
6-13-97 SHMIHELSKA H.R. I.FRANKA 14a
6-14-28 SHMIHELSKYY Vasyl I.FRANKA 14
6-03-74 SHOKYRA Yaroslav LUKA 50 illiyi UPA 10
6-00-70 SHOLUPATA Vasyl MIK 50 illiyi UPA 2
6-08-28 SHPITSER Michael Micah D.Galytskogo 32
6-00-90 Sam SHPITSER Yaroslav 50 illiyi UPA 2
6-14-76 SHTYMENKO Valentina I.FRANKA 14
6-22-33 SHTINDA VM. 50-ildönümü UPA 14
6-19-14 SHTINDA OKSANA BOGDA SHEVCHENKA 47A
6-02-53 STUFANIA STURMAK BİZ UPA-nın 50 İLLİYİNİZ 6
6-14-30 ŞULQA VA. D.Galytskogo 6B
6-15-69 SHUMEY TETYANA VOLODY D. HALYTSKOGO 10A
6-08-48 Sevgililər D. HALYTSKY-də səs-küy saldı 32
6-00-82 SHUMOVSKYI EVHENIY UPA-nın 50 İLLİYİ 2

- Щ -

6-19-82 L. UKRAINKADA ŞCHEGELSKA İRİNA 27
6-14-14 SHCHERBAN OLEH FEDOROV I. FRANKA 14
6-12-90 SHCHERBYNA SERHIY PETR D. HALYTSKY 5
6-01-95 Tentacle OKSANA STEPAN 50-ci İLLİK UPA 4

- Yu -

6-23-06 YUZKIV Alexander Biz Ukrayna İstiqlal Ordusunun 50 illik yubileyiyik 14
6-21-74 YUKISH HANNA VASYLIVN I. FRANKA 42
6-21-87 YURISHIN Myron Dmitri I. FRANKA 42
6-22-57 YURKIV NATALIA IHORIV UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-01-97 YURKIV IVAN PETROVYCH UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-15-86 YUROVYCH Boris Yaroslav D. HALYTSKY 18
6-22-59 YUKHYMCHUK Svitlana, UPA-nın 50 İLLİYİ 14
6-14-44 YUHNEY STEPAN IVANOV I. FRANKO 9
6-01-53 Yushkevich Evdokia EMU 50 illiyi UPA 4

- I -

6-16-04 Yavir Natalia Shevchenko Yaroslav 44B
6-14-39 YAYKO RUSLAN MICHAEL I.FRANKA 14
6-09-71 AT Yakovenko. KOBRİNSKOI 2
6-20-73 Yakovenko Irina Ivan I.FRANKA 8
6-01-44 Dr. Yaqub Antonina 50 illiyi UPA 4
6-22-10 Juliana Nicholas YAMBORKO 50 illiyi UPA 14
6-15-50 Jaroslav Andre YAMNYCH 50 illiyi UPA 14
6-06-56 Yanyshyn Galina Boris Railway Station 51
6-14-04 Janko Jaroslav Micah D.Galytskogo 8
6-09-60 YANKIV Andriy Bogdan I.FRANKA 9
6-06-61 YANKIV Anna D. Railway Station 51
6-20-90 Yankiv geoloq Yuri Ya 15
6-12-91 Alexander Yanchuk HEOLOHIV 5A kimi
6-11-09 YAREMYN Vasyl Micah Dovbusha 4
6-18-80 YAREMISHIN YA.S. ŞEVÇENKA 36А
6-06-53 Yaremko Bogdan Nicholas Railway Station 51
6-08-17 Yaremko Joseph Mixail D.Galytskogo 32
6-01-16 YAROMIY MYKOLA MYKHAY UPA-nın 50 İLLİYİ 4
6-11-25 YASENYTSKY Roman An B. Khmelnytsky 17
6-11-15 YASENYTSKY YAROSLAV B.XMELNYTSK 17
6-09-82 YATŞİŞİN Y.O. KOBRİNSKOI 6
6-09-08 YATSKIV MYKOLA MYKOLA I. FRANKA 9
6-15-32 YATSKIV İHOR VASYLOV D. HALYTSKOGO 10A
6-03-52 YATSIV VASYL YAROSLAV UPA-nın 50 İLLİYİ 10
6-09-15 YATSIV NATALIA MYKOLAYI I. FRANKA 9

 Vacibdir
Morshyn dəmir yolu stansiyası: 03260-6-21-92 gecə-gündüz / stasionar
Stryi stansiyası: 032-45-99-554 gecə-gündüz / stasionar
Morshin Otaq rezervasiyası: 063-19-19-252 saat / mob ətrafında


Morshin -Balneoloji kurort 1878 d.
Yer - Lviv bölgəsi., Stryi rayonu.
Relyef növü - Karpat döngəsi (340 m. dəniz səviyyəsindən yuxarı)
Dağ çayı – Berejnitsa
Təbii mənzərə - yarpaqlı və qarışıq meşələr (ətəklər).
Tarix – İlk yazılı qeyd - 2.01.1482 d.
№1 mineral bulaqlar, №6, №4
1 nömrəli bulaqların yeri - meşə zonasında Bereznitsa çayının sağ sahilində, №6 – saytında Banya (s.Lisoviči), 4 saylı - "Mərmər Saray" sanatoriyası ərazisində (meşə zonasında).
Mineral su nasos otağı - Park Meydanı ,2. +38(03260) 64420
Balneoterapiya _ Park Meydanı,3. +38(03260) 60566
Mərkəzi küçə - I.Franka küçəsi
Qatar stansiyası – 64492 Avtobus dayanacağı - 64503 Aeroflot Agentliyi – 64492
Lvova qədər məsafə(82 km.), İvano-Frankivsk(100 km.), Drohobych(45 km.), Stryi(15 km.)
Telefon kodu - 03260 Poçt kodu – 82482

 

 

 

 

Abunə olun
Notify of
3 Şərhlər
Inline rəylər
Bütün şərhlərə baxın
Yaroslav
5 il öncə

XÜSUSİ VERGİ
0509705567,
0676801487,
0938666806.
Yaroslav

roman
6 il öncə

Morshyn yaxşı taksi tel:066-148-85-79

Svetlana
6 il öncə

təşəkkür edirik, çox faydalı məlumatlar