Telefon kataloq g.Morshin, faydalı məlumat, mənzil guide, g.Morshin directory şirkətləri. bütün, nə lazımdır – Burada tapa! MORSHYN.NET

Biznes Morshin xəritəsi baxmaq /// MORSHIN.INFORMATSIYA Wikipedia
Morshin zəng üçün necəMorshin.PredpriyatiyaMorshin.Kvartirny guide
Morshin Telefon kodu: +380 32606
hara +380 - Ukrayna kodu

Mobil telefon Morshin, Lvov vilayəti üçün zəng
Eyni qədər həyata keçirilən, eləcə də City ilə
telefon.
Başqa bir ölkəyə zəng varsa, sonra ödəmək
beynəlxalq xətti çıxış yolu diqqət.
fərq, kimi telefon kodu zəng zaman
Bu, "10" rəqəmi və rəqəm istifadə edir "0".

Ukrayna Morshin zəng üçün necə:

mobil telefon: +380 32606 X-XX-XX, və ya sadəcə 03249 – X-XX-XX
bir sabit From: 0 şeypur səsi 32606 X-XX-XX (Şəhər sayı 5 rəqəmlər)

Rusiyadan Morshin zəng üçün necə:

mobil telefon: +380 32606 X-XX-XX
bir sabit From: 8 şeypur səsi 10 380 32606 X-XX-XX

Belarus və Qazaxıstandan Morshin, Lvov vilayəti üçün zəng etmək üçün necə:

mobil telefon: +380 32606 X-XX-XX
bir sabit From: 8 şeypur səsi 10 380 32606 X-XX-XX

Bu yadda olmalıdır:
1. Zaman rəqəm arasında müddət yığım artıq olmamalıdır 5 saniyə.
2. Morshin sabit şəhər sıra - Beş-rəqəmli
3. Bu xatırlamaq vacibdir: Ukrayna daxilində zənglər üçün - bir telefon nömrəsi başında rəqəmi "0" bütün çap olunur 1 vaxt. iki dəfə daxil edin, əvəzinə daxili Ukrayna zəng, beynəlxalq rabitə xətti gələcək
4. Xaricdə zəng varsa, Sizin ərazidə vaxt zonası vaxt zonası Morshin fərqli ola bilər. Bu hesab üçün xüsusilə vacibdir, Siz biznes tərəfdaşları və ya digər rəsmi about zəng etmək zaman.
5. Lvov Morshina olan məsafə - 80 km. magistral boyunca müəyyən məsafə.

İsrail Morshin zəng üçün necə: 012 + 380 + 32606 + X-XX-XX (zəng nömrəsi)

Latviya Morshin zəng üçün necə: 00-380 - 32606 X-XX-XX, hara 00 - beynəlxalq giriş code line

Necə Estoniya Morshin zəng etmək üçün: 00-380 - 32606 – X-XX-XX

Moldova Morshin Zəng, Ermənistan və Azərbaycan:

mobil telefon: +380 32606 X-XX-XX
bir sabit From: 0 şeypur səsi 0 380 32606 X-XX-X

xeyriyyə “ser”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. BUD FRANKO. 34
telefon: 64479

HOUSE UKRAYNA əlil
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 76
telefon: 4942

PREVENTİV dezinfeksiya Morshin ŞÖBƏSİ
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 59A
telefon: 64556

VLADIMIR BRANCH Charitable Foundation STOROZHUK “UKRAYNAYA HELP CHILDREN”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Sich Tüfekçi'nin BUD. 18
telefon: 64307

JOINT STOCK COMPANY “YENİ”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 12, CORP. A
telefon: 60630

OPEN JOINT Morshin mineral su zavodu “OSCAR”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 12, CORP. A
telefon: 60630

İCRA KOMİTƏSİNİN CITY COUNCIL Morshinskuyu
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64310

INDUSTRIAL AND TRADING COMPANY “KURORTTORGZBUT” status Məhdud Məsuliyyətli
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. İvan Franko, B. 63
telefon: 64346

Self-dəstək bioloji laboratoriya
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. BUD FRANKO. 37A
telefon: 60565, 60580

State Trading Enterprises “Javir”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН

PUBLIC xeyriyyə “ser”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 36A
telefon: 4491

PUBLIC ORGANIZATION “PROTECTION”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 21A
telefon: 64414

PUBLIC ORGANIZATION “İDMAN DEVELOPMENT FONDU”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 14, KV. 52
telefon: 64191

PUBLIC ORGANIZATION Basketball Club “МОРШИН”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 9, KV. 43
telefon: 60943

PUBLIC ORGANIZATION idman klubları “Aikido”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 11-A
telefon: 63369

Məsih UKRAYNA PUBLIC ORGANIZATION Youth
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 17
telefon: 63448

PUBLIC ORGANIZATION ÜZVLƏRİ qaraj COMPANY “Yavir”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 40A
telefon: 60182

STATE ENTERPRISE “SANATORIJ “Morshinskuyu”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. mənbə BUD. 5
telefon: 60700, 60703

STATE məişət Enterprise “Oksana”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. Sich Tüfekçi'nin, B. 19

State ticarət müəssisələri “Halychanka”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. FRANKO, B. 53
telefon: 64167

STATE TRADE ENTERPRISE “RESORT”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. İvan Franko, B. 47
telefon: 64029

törəmə “Diversified Utilities ” UAB tibbi və istirahət obyektləri UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 10
telefon: 64218

törəmə “Morshin müraciət Balneary” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Parks BUD. 3
telefon: 60575

törəmə “HEALTH” TOV “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Parks BUD. 6
telefon: 64364

törəmə “Cascade mənbə Ltd.” JOINT UKRAYNA-POLŞA LIMITED LIABILITY COMPANY “CASCADE LTD”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 60
telefon: 63766

törəmə “MORSHYNKURORTSERVIS” mƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 34
telefon: 64479

törəmə “MORSHYNKURORTTEPLOENERHO” UAB LIK.-OZDOR.ZAKL.PROFSPIL.UKR.”Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 45
telefon: 64452

törəmə “COMPANY MATER.-TEH.ZABEZP.” UAB LIK. OZDOR.ZAKL.PROFSPILOK-UKRAYNA “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 13
telefon: 64368

törəmə “MƏDƏNİYYƏT PALACE ” UAB tibbi və istirahət obyektləri UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 52
telefon: 64065, 64371

törəmə “Morning Star Plus” TOV “sübh”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 45B
telefon: 50832

törəmə “SANATORIJ “DNISTER” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 100-İLDÖNÜMÜ kurort Morshin BUD. 4
telefon: 60539

törəmə “SANATORIJ “Karpat Pearl” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “UKRPROFOZDO
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 100-İLDÖNÜMÜ kurort Morshin BUD. 5
telefon: 60419

törəmə “SANATORIJ “Svitanok” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. mənbə BUD. 2
telefon: 60744

törəmə “SANATORIJ “Cheremosh” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 100-İLDÖNÜMÜ kurort Morshin BUD. 4
telefon: 60497

törəmə “Lavender SANATORIJ” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 33A
telefon: 60459

Törəmə müəssisələr Prykarpatska hidrogeoloji rejim-əməliyyat STATION ASC LIC-BET sağlam həmkarlar ittifaqı UKRAYNA “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 7
telefon: 64376, 64182

Törəmə Prykarpatska tikinti-quraşdırma idarə JOINT STOCK COMPANY bağlandı “KARPATKURORTBUD”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 12
telefon: 62042

törəmə SANATORIJ “Marble Palace” TOV “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Parks BUD. 6
telefon: 64364, 64030

Törəmə müəssisələr LIMITED LIABILITY COMPANY TRADE PRODUCTION “МОРШИН”- “HOPE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 1
telefon: 64020

törəmə TRK “HORIZON” TOV “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 34
telefon: 64479

Törəmə diaqnostikası və təmiri Ltd. “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 55
telefon: 64479

Pre-məktəbləri “RAINBOW” Qapalı birgə və sanitariya UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 34
telefon: 61977, 60580

Pre-məktəbləri (Nursery bağ ) N2 “ladybird” COMBINED TYPE
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 13
telefon: 64317

QAPALI SƏHMDAR “AKANT”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 39A
telefon: 64548

CINEMA “Verkhovyna”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. FRANKO, B. 40
telefon: 64361

KOLLEKTİV ENTERPRISE “BIOENERHODIAHNOSTYKA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 10
telefon: 64338

KOLLEKTİV ENTERPRISE “VICTORIA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39
telefon: 64253

KOLLEKTİV ENTERPRISE “Doba”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 18A

KOLLEKTİV ENTERPRISE “NATALIA”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 45-A
telefon: 64572

KOLLEKTİV ENTERPRISE “radiomexanika”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 10-A
telefon: 64240

KOLLEKTİV ENTERPRISE “Roksolana”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39
telefon: 64427

KOLLEKTİV ENTERPRISE “Shekil”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39
telefon: 64427

KOLLEKTİV ENTERPRISE “ROCK”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Parks BUD. 45
telefon: 63087

KOLLEKTİV ENTERPRISE “STYLE”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 43
telefon: 64252

KOLLEKTİV ENTERPRISE “Magic top”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39

KOLLEKTİV ENTERPRISE “otaq ayaqqabısı”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 47A
telefon: 64409

Kommersiya TRADE ENTERPRISE “pik”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. Şevçenko, B. 34
telefon: 3330

kommunal şirkətləri “ZHYTLOKOMUNSERVIS”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 47
telefon: 64354

kommunal şirkətləri “MORSHYNVODOKANAL”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 47
telefon: 64274, 64091

kommunal şirkətləri “MORSHYNTEPLOENERHO”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 45A
telefon: 61268

Utility şirkətləri Lvov Regional Council “DRUGSTORE 141 №” Morshin
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 9
telefon: 60969
Hospital reabilitasiya N 2 “VETERANS UPA FOR REHABILITATION CENTER “Hoverla”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 76
telefon: 64173, 63702
Aykido LVIV Regional Federasiyası
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. BUD lake. 3B
Yerli həmkarlar ittifaqları işçi “PRYKARPATKURORT” İş Peşəsi HEALTH UKRAINE
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 11
telefon: 60576
MALE törəmə “Arnika” SMALL müəssisələr “qızçiçəyi”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39A
telefon: 64403
kiçik biznes “Aqroservis-M” status Məhdud Məsuliyyətli
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko
telefon: 63973
kiçik biznes “Halychanka” status Məhdud Məsuliyyətli
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 53
telefon: 64167
kiçik biznes “DEOMIN”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 43
telefon: 64007
Small Private Enterprise “M Birch”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 45-A
telefon: 64346, 63401
Small Private Enterprise “BUKOVYNA”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 4, KV. 98
telefon: 63812
Small Private Enterprise “SPRING-M”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 32, KV. 215
telefon: 63474
Small Private Enterprise “GOLBER”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 5
telefon: 63859
Small Private Enterprise “Evrika”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. İvan Franko, B. 47
Small Private Enterprise “ZEALAND-CENTR”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 36
telefon: 64491
Small Private Enterprise “dəfə”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. 50-UPA İL, B. 4, KV. 21
telefon: 4430, 4451

Small Private Enterprise “Marseille”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 71
telefon: 33130
Small Private Enterprise “HALO”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Kobrin BUD. 2, KV. 1
telefon: 54700
Small Private Enterprise “PRYKARPATTRANSSERVIS”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. 50-UPA İL, B. 14, CORP. 2, KV. 96
telefon: 4224, 3658
kəşfiyyat geoloji xidmət LVIV PARTY MORSHINSKA
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 3
telefon: 4394
MORSHINSKA STATE Notarial Office
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 34
telefon: 64479
MORSHINSKA City Hospital
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. 50-UPA İL, B. 18
telefon: 64391
MORSHINSKA City Hospital
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 20
telefon: 63782
MORSHINSKA Təşkilatı UKRAYNA CONGRESS millətçi UKRAINE
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 32
telefon: 64942
MORSHINSKA şəhər partiya təşkilatı “Qadın Həmrəylik UKRAINE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 10
siyasi partiyaların MORSHINSKA şəhər təşkilatı “Xalq Birliyi Bizim Ukrayna”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 37A
İctimai Demokrat Partiya Ukraynanın MORSHINSKA şəhər təşkilatı (birləşmiş)
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 37A
MORSHINSKA Təşkilatı UKRAYNA GOP “CATHEDRAL”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 12, KV. 33
telefon: 64491
MORSHINSKA şəhər partiya təşkilatı “All-Ukrayna Union “ANA VƏTƏN”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 32, KV. 112
telefon: 60595
MORSHINSKA şəhər partiya təşkilatı Xalq Partiyası
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 2, KV. 6
telefon: 60499
Sosialist Partiyası Ukrayna MORSHINSKA şəhər partiya təşkilatı
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 53B, KV. 4
telefon: 60658
MORSHINSKA CITY COUNCIL
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64310, 64284
MORSHINSKA ərazi seçki komissiyası
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 61, KV. 36
telefon: 60383
UKRAYNA Scout OF MORSHINSKA kənd TƏŞKİLİ “FORMATION”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 32
telefon: 64376
açıq hərəkət MORSHINSKA ƏRAZİ TƏŞKİLİ UKRAINE
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. BUD lake. 2
telefon: 4792
LVIV BRANCH ASSOCIATION MORSHINSKA beynəlxalq gənclər turizm “SATELLITE”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. Kirova
telefon: 63609
ARTS MORSHINSKA SCHOOL
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 61
telefon: 64582
Morshinskuyu şəhər cəmiyyət ƏLİLLƏRİNİN
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 14, KV. 4
telefon: 61133
CITY Morshinskuyu torpaq idarə
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 61035
Morshinskuyu CENTER “HEALTH”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39A
təhsil Kompleksi “Morshin In orta məktəb-lisey”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 36
telefon: 64276
Ayrılmış Enterprise “PRYKARPATKURORTTEPLOENERHO” AT “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 45-A
telefon: 4058
ORENDNE iaşə “balıq sürüsü”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 10
telefon: 64512
Ayrılmış müəssisə SANATORIJ “Svitanok”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. mənbə BUD. 2
telefon: 64215
COMPANY “STRYYENERHOBUD” (törəmə ASC “ENERHOSTROY”)
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 1, KV. 32
ENTERPRISE kommunal
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64354
RESORT Odessa In Morshin,UPA 7A 50 st ildönümü
0326060800
RESORT “MƏNBƏ”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН
RESORT “Zoretsvit” Baş prokuror UKRAYNA
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 8Bu
telefon: 64318
UKRAYNA ilk partiya təşkilatı PARTİYASI NATIONAL İQTİSADİ İNKİŞAF
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 60
telefon: 64154
kommunal şirkətlərinin əsas həmkarlar ittifaqı təşkilatı “MORSHYNTEPLOENERHO”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 45
telefon: 61272
Private Small Enterprise “PILGRIM”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 46
telefon: 64396
PRIVATE P? DPRYYIMSTVO TRK “Pardon? P”
ünvan: Cal qatar? VSKA rayon., M. UL MORSHIN. ? Wang FRANKO BUD. 34
telefon: 64409
Private Enterprise “azalea”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 4B
telefon: 65290
Private Enterprise “BAL-MED”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 14, KV. 68
telefon: 61491
Private Enterprise “SPRING SERVICE”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. KOTSIUBYNSKA BUD. 1
telefon: 59371
Private Enterprise “Dovbusha – Rozhirche”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 9, KV. 55
Private Enterprise “Zeno”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 9, KV. 47
Private Enterprise “ZODChII”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 100-İLDÖNÜMÜ kurort Morshin BUD. 2
telefon: 64280
Private Enterprise “kabinələri”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 34
Private Enterprise “CROWN”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39A
Private Enterprise “Levant INVEST SERVICE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 1
telefon: 41166
Private Enterprise “MORSHYNBUD”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 32, KV. 518
telefon: 60863
Private Enterprise “səhra”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 19A
telefon: 3448
Private Enterprise “SK LEON – 52”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. mənbə BUD. 2
telefon: 60302
Private Enterprise “SOFIA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 53B
Private Enterprise “Stanislaus M”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 65A
telefon: 64095
Private Enterprise “CHOI”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 6, KV. 10
telefon: 64759
Prykarpatska törəmə birgə və sanitar qurğuların UKRAYNA Həmkarlar İttifaqları Bağlanıb “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 11
telefon: 60560
PRECARPATHIAN Regional Charitable Foundation “parlaqlıq LIFE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 33
Professional komitələri SANATORIUM “LAVENDER”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 33A
telefon: 63695
Dini icma Evangelical Baptist
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 4, KV. 16
telefon: 63519
Dini icma Roman Catholic Church Stryj rayon Morshin
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 6, KV. 4
Dini icmalar Avtokefal Ukrayna pravoslav kilsəsi IN S.M.T.MORSHYN
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 34
SMT MORSHIN Stryjskyj rayonunda dini icmaların Ukrayna Yunan Katolik CHURCH, Lvov rayon
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 40
telefon: 60550
ailə “OPTICS”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 60
telefon: 64261
SANATORIJ “geoloqlar PRYKARPATTYA” törəmə “ZAHIDUKRHEOLOHIYA” NAC “Nadra UKRAYNA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 10
telefon: 62021

JOINT MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ UKRAYNA-POLŞA “PARTNER”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 1, KV. 19
telefon: 65172
İdman klubları “GRACE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 36, KV. 11
telefon: 64493
Əlillər Əlillər Lviv Regional Assosiasiyasının OF Stryjskyj DISTRICT ASSOCIATION
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 10 A
telefon: 61133
Stryjskyj Partiya İlçe Təşkilatı “Qadın Həmrəylik UKRAINE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 12
telefon: 64038
Stryjskyj FOOTBALL CLUB “SCALE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 11
Bölmələri Art Association MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ “Digal”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. İvan Franko, B. 52
LIMITED LIABILITY COMPANY “EURO EKO TECHNOLOGIES”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 6, KV. 100
telefon: 60287
LIMITED LIABILITY COMPANY “ANDREY Ltd.”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. İvan Franko, B. 33
telefon: 63536
LIMITED LIABILITY COMPANY “PHARMACY -OBRIY”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 47
telefon: 60755
LIMITED LIABILITY COMPANY “ATOL ALLIANCE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 52
LIMITED LIABILITY COMPANY “Mən bilmirdim”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 10
LIMITED LIABILITY COMPANY “ANA VƏTƏN”
ünvan: Lvov rayon., M. PL MORSHIN. Parks BUD. 2
telefon: 64364
LIMITED LIABILITY COMPANY “Ana PLUS”
ünvan: Lvov rayon., M. PL MORSHIN. Parks BUD. 2
telefon: 60508
LIMITED LIABILITY COMPANY “Birch-2”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. geoloq, B. 3
telefon: 64394
LIMITED LIABILITY COMPANY “MART”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. 50-UPA İL, B. 2, KV. 56
telefon: 63658
LIMITED LIABILITY COMPANY “CONSTRUCTION COMPANY “VITOM”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 10A
telefon: 61589
LIMITED LIABILITY COMPANY “AQUARIUS”
ünvan: Lvov rayon., M. PL MORSHIN. Parks BUD. 2
telefon: 60508
LIMITED LIABILITY COMPANY “hidrogeoloq”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 6
telefon: 61283
LIMITED LIABILITY COMPANY “Galicia”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 19A, KV. 1
telefon: 63018
LIMITED LIABILITY COMPANY “GALANT” LTD
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Sich Tüfekçi'nin BUD. 17-A
telefon: 64458
LIMITED LIABILITY COMPANY “Galina”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 63
telefon: 64346
LIMITED LIABILITY COMPANY “Tower Count”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 27
telefon: 60630
LIMITED LIABILITY COMPANY “Ducat”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. qalisian, B. 49, KV. 1
telefon: 4962
LIMITED LIABILITY COMPANY “zodiak”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 34
telefon: 64479
LIMITED LIABILITY COMPANY “Karpatlar”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 46
telefon: 62220
LIMITED LIABILITY COMPANY “CHESTNUT”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 48
telefon: 60044, 56960
LIMITED LIABILITY COMPANY “QUARTZ”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 65A
telefon: 63026
LIMITED LIABILITY COMPANY “KOLOS GROUP”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 12
telefon: 60691
LIMITED LIABILITY COMPANY “LUXURY”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. mənbə BUD. 1
LIMITED LIABILITY COMPANY “MINERAL WATER PRYKARPATTYA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 36
telefon: 64491
LIMITED LIABILITY COMPANY “MINZAVOD”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 2, KV. 58
telefon: 61283
LIMITED LIABILITY COMPANY “Marichka”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 43
telefon: 64734
LIMITED LIABILITY COMPANY “MARKET-M”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 10, KV. 43
telefon: 63730
LIMITED LIABILITY COMPANY “HOPE”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 42
telefon: 62169
LIMITED LIABILITY COMPANY “NEON”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 100-İLDÖNÜMÜ kurort Morshin BUD. 8
telefon: 63624
LIMITED LIABILITY COMPANY “NEW-Torg”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 10
telefon: 60630
LIMITED LIABILITY COMPANY “ƏSASLARI-B”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. KOBRİNSKOЇ, B. 6, KV. 4
LIMITED LIABILITY COMPANY “Karpat Pearl”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Sich Tüfekçi'nin BUD. 17
telefon: 60416
LIMITED LIABILITY COMPANY “PROMNAFTOIMPEKS”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 42, KV. 20
telefon: 52182
LIMITED LIABILITY COMPANY “SAMSON”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 47
telefon: 64441
LIMITED LIABILITY COMPANY “SANATORIJ “Marble Palace”
ünvan: Lvov rayon., M. PL MORSHIN. Parks BUD. 2
telefon: 4364, 4030
LIMITED LIABILITY COMPANY “Valideynlər uşaqlar üçün sanatoriya “PROLISOK”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 10
telefon: 61050
LIMITED LIABILITY COMPANY “zarafat etmək”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 10, KV. 51
telefon: 64220, 64482
LIMITED LIABILITY COMPANY “STEBOR”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Dovbusha BUD. 6A
telefon: 63488
LIMITED LIABILITY COMPANY “thermotechnics”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. UKRAYNA Lesia BUD. 19A, KV. 1
telefon: 60406

LIMITED LIABILITY COMPANY “süjet”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Bogdan Khmelnitsky BUD. 25, KV. 2
telefon: 62179
LIMITED LIABILITY COMPANY “Triplicity”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. UKRAYNA Lesia, B. 19A, KV. 1
telefon: 63018, 64377
LIMITED LIABILITY COMPANY “UKRAYNA”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 64
telefon: 64025
LIMITED LIABILITY COMPANY “UKRAYNA geotexniki ROAD”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 36
telefon: 64491
LIMITED LIABILITY COMPANY “FOOTBALL CLUB “МОРШИН”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Sich Tüfekçi'nin BUD. 27, KV. 2
MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ törəmə “OSCAR M” SMALL ENTERPRISES “OSCAR”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. 50-UPA İL, B. 4, KV. 93
telefon: 3087
MƏHDUD MƏSULİYYƏTLİ kiçik biznes “tədqiqatçı”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. Şevçenko, B. 38
telefon: 64542
LIMITED LIABILITY COMPANY kiçik biznes “COMPLEX”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. qalisian BUD. 10-A, KV. 56
telefon: 3992
LIMITED LIABILITY Morshinskuyu istehsal və ticarət şirkəti “MEDTEKHNIKA”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. PROLISKOVA BUD. 8
telefon: 63671
LIMITED LIABILITY Tədqiqat və İstehsalat Mərkəzi “GALMEDSERVIS”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39A
telefon: 63536
LIMITED LIABILITY COMPANY COMMERCIAL PRODUCTION “МОРШИН”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. МОРШИН, UL. UKRAYNA Lesia, B. 1
telefon: 63748, 64475
LIMITED LIABILITY COMPANY COMMERCIAL PRODUCTION “lake District”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Daniel qalisian BUD. 8A
telefon: 64005
LIMITED LIABILITY COMPANY COMMERCIAL PRODUCTION “Yavir”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 53B
telefon: 60672
LIMITED LIABILITY COMPANY “Halych”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. Shevchenko BUD. 56A
telefon: 64745
Venture SHOP LIMITED LIABILITY “KULTTOVARİ”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. station BUD. 51A
telefon: 64176

FORM Məhdud Məsuliyyətli kommersiya və PRODUCTION COMPANY “qalantereya”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 51B
telefon: 64257
Ticarət və istehsal müəssisələri “FIRE” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyətinin STATUS
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 64A
telefon: 63622
Ticarət və istehsal müəssisələri “homeware” Məhdud Məsuliyyətli STATUS
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 53B
telefon: 60671
TRANSPORT stansiyası “TRANSLISSERVIS”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 10
telefon: 65334
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Morshinskuyu CITY ŞURASI şöbəsi
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64437
sosial və humanitar siyasət Morshinskuyu Şəhər Şurası İdarə
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64437
İdman və istirahət klubları “Playa”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 9, KV. 9
telefon: 63742
BRANCH “Morshin Lvov vilayətində Prominvestbankının filialı”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 60
telefon: 64153
BRANCH “Evrika” Limited Liability “Eureka-PLUS”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. Krasovsky BUD. 2
MƏNZİL BRANCH təmir şirkətləri PRYKARPAT SE QSC sanitariya PROFSP UKRAINE müalicə “Ukrprofozdorovnytsia”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. 50-İLDÖNÜMÜ UPA BUD. 7
telefon: 64348
TURİZM VƏ Ekskursiya BRANCH LVIVIVSKOHO QAPALI SƏHMDAR CƏMİYYƏTİ “LVIVTURYST” -Morshinskuyu səyahət və turlar
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 61A
telefon: 64096
BRANCH özəl müəssisələr “strateq”
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 27-A
telefon: 712220
BRANCH PRYK.DP.ZAT LIC-ODR QURUMLARI PROFSP.UKR.”Ukrprofozdorovnytsia” SANATORIJ “TROYANDA”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 39A
telefon: 64305
BRANCH PRYKAR Törəmə ASC LIC-ODR KLA PROFSP EN “Ukrprofozdorovnytsia” Q-VO “KURORTZELENREMBU
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. station BUD. 47
telefon: 64343
BRANCH PRYKAR Törəmə ASC LIC-ODR PROFS EN spells “Ukrprofozdorovnytsia” P-IN PROCESSING kətan
ünvan: Lvov rayon., Stryj rayon, M. UL MORSHIN. geoloqlar BUD. 14
telefon: 64455, 64407

FINANCIAL MANAGEMENT Morshinskuyu CITY COUNCIL
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 15
telefon: 64284

FONDU “Karpat Cup Morshin”
ünvan: Lvov rayon., M. UL MORSHIN. İvan Franko BUD. 27
telefon: 64037

- A -

6-00-18 Avdeeva STANISLAV O. 50-ildönümü UPA 2
6-02-27 Avčin Olga MIKI 50-Ricci UPA 6
6-01-88 PAUL AYKALO Fedota 50 illiyi UPA 4
6-14-05 AKSENTIY Yuri məxsus I.FRANKA 14
6-13-65 ALBATOVA Rajisa məhsul D.Galytskogo 8A
6-15-71 AMENYTSKA Antonina D.Galytskogo 10A
6-14-82 MM Andreeva. I.FRANKA 14
6-08-46 Andreyka Nicholas Ev D.Galytskogo 32
6-01-58 Androsov Evgeniya F 50 ildönümü UPA 4
6-12-58 ANDRUSEYKO R.B. stansiya 41
6-14-46 D.Galytskogo Andrew Vladimir 56
6-13-53 ANDRIYTSIV Ivan Ivan D.Galytskogo 8A
6-09-62 ANDRIYCHAK Nicholas Lu I.FRANKA 9
6-15-38 ANDRIYCHENKO İRİNA Oh D.Galytskogo 10A
6-13-25 ANTOSHKINA Irina STE D.Galytskogo 8A
6-18-65 ANICHIN VI. 27A Shevchenko
6-15-63 Qarpız-10A Gavrilova D.Galytskogo
6-23-15 ARYKOVA HOPE Egor 50 illiyi UPA 14
6-03-43 ARTYSH Daniel Vasyl 50 illiyi UPA 10
6-15-84 ASAF'YEVA İRİNA Bow’ I.FRANKA 24b
6-23-32 ASAF'YEV Andrew Timo 50 illiyi UPA 16A
6-15-17 Ataman Vasyl Micah D.Galytskogo 10A

- B -

6-02-96 Final BABKEVYCH LIDIA 50 illiyi UPA 6
6-03-63 PETER Paul BABKEVYCH 50 illiyi UPA 10
6-19-91 BABCHIY Nicholas Basil L.UKRAINKY 17A
6-15-47 BABCHIY NICHOLAS Vasile D.Galytskogo 10A
6-08-21 Micah Stephen BABCHIY D.Galytskogo 32
6-08-32 BAHRIY Z.A. D.Galytskogo 32
6-17-65 Mixail Shevchenko BAHRIY Roma 1
6-22-02 Baeva Galina dərəcə 50 RICHCHYA oup 5
6-22-28 BAYDALKA Stephanie E 50th ildönümü UPA 14
6-21-10 Fables ALEXANDER WE SKORUBSKOI 6
6-19-43 Bike ROMAN PETROVI RESORT 16
6-19-35 SVETLANA təmsil Vasa I.FRANKA 90
6-03-53 Fables IVAN Jaroslav 50 illiyi UPA 10
6-09-57 BAYTALA Bogdan Peter I.FRANKA 9
6-14-31 Peter I.FRANKA ilə BAYTALA roman 14
6-17-40 Balabansko məxsus lake 3
6-11-35 Balabansko Mixail B. Khmelnitsky 25
6-12-99 Balabansko ROMAN D.Galytskogo 11
6-00-56 Balaban ALINA Fedor 50 illiyi UPA 2
6-11-17 Balaban Zenoviy boyunduruq B.Khmelnitsky 21
6-14-59 BALABAN KATERINA MI I.Franka 14
6-03-23 Maria Balaban Grieg 50 illiyi UPA 10
6-06-82 Bally Zoya POLIEVKTO stansiyası 31A
6-17-83 Bogdan Barabash analog Şevçenko 1
6-16-25 Barabash Vladimir Şevçenko M 48A
6-23-44 Baranchuk Leontine K I.FRANKA 42
6-03-32 БАРАН В.О. 50-ildönümü UPA 10
6-02-84 БАРАН ЗИНОВІЙ АНДРІ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-22-18 БАРАН ХРИСТИНА ІВАН 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-11-26 БАРГАН КАТЕРИНА ПЕТ Д.ГАЛИЦЬКОГО 45
6-18-15 БАРДИН Iван Михайло ШЕВЧЕНКА 1
6-03-29 БАРЛОЖЕЦЬКА ЛЮДВІНА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-03-02 БАРОНЕЦЬКА ЕВДОКІЯ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-20-75 BASSARAB Julia Vasile I.FRANKA 8
6-19-08 ALS Galina Petrovna I.FRANKA 21
6-03-65 BATAROV Valery KOH 50 illiyi UPA 10
6-18-97 Batiouk Galyna roman Şevçenko 41
6-19-59 Bakhtiarov mükəmməl və L.UKRAINKY 13
6-17-77 Bezrukov Viktor Andes 50 illiyi UPA 18
6-20-53 Belsky Nikolay MIK I.FRANKA 6
6-21-60 BENEV'YAT S.D. I.FRANKA 42
6-14-07 BENCH Ivanna P. D.Galytskogo 10
6-08-45 BENYUH Z.V. D.Galytskogo 32
6-12-15 BENYUH Stepan Dmitri SICHOVYH Slavyansk Stry 11A
6-19-54 Berdal Anastasiya C L.UKRAINKY 7A
6-13-98 Berezin SV. I.FRANKA 32 6
6-12-36 Birch Catherine SICHOVYH Slavyansk Stry 6
6-08-72 Berezovyi MICHAEL D I.FRANKA 57
6-09-92 Bernik VV. I.FRANKA 5
6-03-60 BESCHAROVA HOPE ABB 50 illiyi UPA 10
6-14-71 Belov Galyna GEORG I.FRANKA 14
6-13-23 BIHANYCH MARIA D.Galytskogo 8A məxsus
6-15-55 Bilas Vsevolod ökseotu 50 illiyi UPA 14
6-02-50 WHITE Juliana Yosypivna 50 illiyi UPA 6
6-19-29 БІЛЯК ОСТАП БОГДАНО ШЕВЧЕНКА 51
6-02-57 БIЛАНIВ ЛЕОНТИНА ВА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-00-93 БIЛЕЦЬКА З.М. 50-ildönümü UPA 2
6-17-52 БIЛЬСЬКА Марія Миха ШЕВЧЕНКА 1
6-11-06 БIЛIНСЬКА Ганна Мих ДОВБУША 8
6-11-37 БIЛIНСЬКА НАТАЛЯ БО ДОВБУША 3
6-17-54 БIЛIНСЬКИЙ ОЛЕГ МИР ШЕВЧЕНКА 1
6-12-24 YAXŞI Oksana Theodore SICHOVYH Slavyansk Stry 11 g
6-18-87 GOODS I. D. Şevçenko 45
6-15-62 Vasyl D.Galytskogo 10A fayda Theodore
6-03-64 Twin OLGA Sergey 50 illiyi UPA 10
6-11-80 BOBURCHAK L.YU. B.KIRČIVA 3
6-08-71 Bovino VI. I.FRANKA 57
6-11-27 BOHAETS NICHOLAS Joses Gajdamatcka 6
6-14-42 Alexander Bogachev Viktor I.FRANKA 14
6-23-35 Alexander Bogachev C 50 ildönümü UPA 16B
6-19-33 Galina zəngin Bogdan Railway Station 3
6-09-05 Bogdan Zenoviy YEVST KOBRYNSKOI 6
6-13-54 Peter Bondarçuk Wall D.Galytskogo 8A
6-01-72 Bodnar Galyna ROMAN 50 illiyi UPA 4
6-08-81 Bodnar K.V. I.FRANKA 59
6-02-12 Bodnar Nicholas zakharii 50 illiyi UPA 6
6-18-01 Bodnar MICHAEL Alexander Shevchenko 1
6-22-75 Bodnar Maria Vasili 50 illiyi UPA 14
6-03-24 Bodnar Oksana Nikolay 50 illiyi UPA 10
6-14-27 Bodnar OLGA Vasile I.FRANKA 14
6-08-73 Bodnar Jaroslav Zaha I.FRANKA 57
6-15-21 БОДНАР Ярослав Олек Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-21-31 БОЖКО Е.Е. КРАСIВСЬКОГО 3
6-12-04 БОЙКО Л.П. СIЧОВИХ СТРI 20
6-15-34 БОЙКО ПЕТРО МИХАЙЛО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-21-63 БОЙКО IВАН ДМИТРОВИ I.ФРАНКА 42
6-05-94 БОЙКІВ Л.В. Şevçenko 77
6-09-07 БОЙЧУК Василь Дмитр I.ФРАНКА 9
6-11-83 Bokach TAMARA Anton B.KIRCHIVA 5
6-02-24 Bolekhiv Oksana 50 illiyi UPA 6
6-21-49 BOLYAK I.S. КРАСIВСЬКОГО 12
6-11-12 BORYM Maria Lukyaniv Dovbusha 6
6-15-28 BORYNH Maya D.Galytskogo 10A məxsus
6-09-81 BORISLAVSKY Bogd KOBRYNSKOI 6
6-02-69 BORIS ALLA Anadolu 50 illiyi UPA 6
6-15-09 BORIS NIONILA KASYA D.Galytskogo 10A
6-08-92 BOTLYUK YV. I.FRANKA 68
6-11-46 Bokhonko Natalia Car GARDEN 5
6-19-26 BRYZITSKA Andriana Shevchenko 43V
6-22-74 BRIC Elena Yosypivna 50 illiyi UPA 14
6-17-81 BRIC Stepan Ivanov Şevçenko 1
6-21-48 BRODYCH Juliana Stepan KRASIVSKOHO 18
6-19-94 Beam Marya L.UKRAINKY 23B
6-01-61 Beam Maria İvanovna 50 illiyi UPA 4
6-23-08 Bubnov I.O. 50-ildönümü UPA 14
6-20-93 SOFIA Michael I.FRANKA bulls 6
6-17-86 Alex Buda Theodore Shevchenko 1
6-11-52 BUZHENKO Elena Eumenes GARDEN 7
6-06-69 BUZINA NATALIA Vasili 50 illiyi UPA 6
6-02-31 YOU BUZINA Yaroslav 50 illiyi UPA 6
6-12-07 Bukreeva Eugene Ivano Railway Station 23
6-19-60 Kök yumruları Bogdan Micah L.UKRAINKY 14
6-15-30 Kök yumruları OLGA PYLYP I.FRANKA 30
6-01-33 Biz Burtsev SVETLANA 50 illik yubileyi UPA 4
6-03-67 BURIAK Michael Luk'ya 50 illiyi UPA 10
6-18-18 BURIY Orest Yuriyovy I.FRANKA 36
6-03-16 BUKhINSIKA Oksana Heritage 50 RIChChYa UPA 10

- In -

6-15-00 Wajda Vasil IVANOV D.Galytskogo 8
6-15-10 Wajda VV. 8B D.Galytskogo
6-13-57 MICHAEL VALAHA Final D.Galytskogo 8A
6-17-21 Walewski Oleksandr lake 3
6-11-59 VAPEYNYK Daniel Brough D.Galytskogo 58A
6-23-33 Varivoda Ivan Micah 50 illiyi UPA 16
6-00-71 Necə Helen Vasetskaya 50 illiyi UPA 2
6-00-26 VASYLENKO NATALIA OL 50 illiyi UPA 2
6-03-09 Vasylyshyn Vasyl VA 50 illiyi UPA 6
6-22-99 Biz Vasylyshyn Galyna 50 illiyi UPA 5
6-13-64 D.Galytskogo 8A Vasylyshyn Zenoviy
6-13-16 Vasylyshyn Rosalie M D.Galytskogo 8A
6-05-91 Vasylyshyn Theodore IIR Shevchenko 75
6-21-70 ВАСИЛИШИН Єфросинія СКОРУБСЬКОI 3
6-23-40 ВАСИЛЬЕВА Анна Марк 50-РIЧЧЯ УПА 18
6-06-37 ВАСИЛЬЧУК Олег Йоси I.ФРАНКА 27А
6-14-43 ВАСИЛЯНСЬКА ОЛЬГА М I.ФРАНКА 14
6-11-00 ВАСИЛIВ АННА МИКОЛА КРАСIВСЬКОГО 7
6-03-49 ВАСЬКОВИЧ ВАСИЛЬ ЯР 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-19-66 Nicholas Vaskovych Co. L.UKRAINKY 20
6-12-16 PAUL Vaskovych KOH SICHOVYH Slavyansk Stry 14
6-14-66 VASCHYSHYN Maria Vasile D.Galytskogo 8A
6-02-89 Weber Yuri KURTOVYCH 50 illiyi UPA 6
6-09-02 Venture SVETLANA PET I.FRANKA 9
6-02-52 VERBOVSKA MIROSLAV 50 RICHCHYA UPA 6
6-00-42 Və Valeri Vershigory 50 illiyi UPA 2
6-23-42 Vershigory M.İ. 50-ildönümü UPA 18
6-23-46 Ivan Ivan Vershigory 50 illiyi UPA 12B
6-08-66 Vershigory John Vale D.Galytskogo 32
6-19-51 VYDYSH DINA D. L.UKRAINKY 5
6-19-50 VYDYSH Oru Michael L.UKRAINKY 4
6-19-16 VYDYSH Stephanie Yuriyi stansiyası 5
6-19-09 VINOVSKA Lesya Miko I.FRANKA 23A
6-09-23 VINTSIV Igor YURIYOVY I.FRANKA 9
6-17-61 VISLOPOLOVA Galina Shevchenko 1
6-18-07 VITRIV Nicholas Taras Şevçenko 1
6-08-63 Vysochanskiy O.I. D.Galytskogo 32
6-01-69 Vytvytsky Stephanie 50 illiyi UPA 4
6-23-09 ВИТВИЦЬКИЙ Марко Ва 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-15-51 ВОВК МАРІЯ ДМИТРІВН Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-00-20 ВОВЧИНА ВОЛОДИМИР В 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-03-57 ВОВЧИНА ІРИНА ЙОСИФ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-17-13 ВОВЧИНА Iван Степан ОЗЕРНА 3
6-12-12 ВОВЧОК В.Т. D.Galytskogo 32
6-06-47 Vovchok Michael Teod stansiyası 51
6-20-76 Vovchok STEPANIYA YOU D.Galytskogo 4
6-11-05 Voskoboyeva Les Yves Dovbusha 8
6-09-09 MARIA Stakhiv I.FRANKA Magistratura 9
6-17-47 Stepan Shevchenko dəlidolu Bogd 1
6-15-81 VOYNAROVYCH NICHOLAS O I.FRANKA 16
6-01-48 VOYNAROVYCH Evdokia 50 illiyi UPA 4
6-12-09 Aleksey Voytovych PA SICHOVYH Slavyansk Stry 19A
6-09-01 Voytovych Ivan Fedor I.FRANKA 9
6-05-88 VOLOSETSKYY Shevchenko 76a məxsus
6-19-62 VOLOSHANYUK Oksana Yar L.UKRAINKY 15
6-01-37 Anatoli GN Volyanyk 50 illiyi UPA 4
6-16-01 ВОНСАЧ Iван Антонов ШЕВЧЕНКА 52А
6-07-66 ВОРКО ЛЮБОМИР ВАСИЛ КУРОРТНА 3
6-08-61 ВОРОБЕЦЬ Степан Мик Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-17-02 ВОРОБЙОВА Марія Вас ОЗЕРНА 3
6-01-04 ВОРОБЙОВ ГЕОРГІЙ ІВ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-03-18 ВОРОБЛЕВСЬКА МИРОСЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-01-76 ВОРОНЧІХІНА ГАЛИНА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-15-73 ВРУБЛЕВСЬКА НАТАЛЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-15-02 ВРУБЛЬОВСЬКИЙ Я.М. Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-01-51 ВУЙЦИК МАРІЯ ІВАНІВ 50-РIЧЧЯ УПА 4

– Г –

6-17-95 ГАБРУСЬ Володимир І ШЕВЧЕНКА 1
6-06-85 ГАВАК Олег Іванович ПРИВОКЗАЛЬНА 31
6-00-58 ГАВДЕЙ Євстахій Тео 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-11-70 ГАВРИЛІВ ЛЕСЯ ЮЛІЯН КОБРИНСЬКОI 5
6-13-18 ГАВРИЛIВ Е.М. Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-27 ГАВРИЛIВ М.Т. Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-20-92 ГАВРИЛIВ ОСТАП ДМИТ I.ФРАНКА 6
6-22-03 ГАВ’ЯК Ліна Іванівн 50-РIЧЧЯ УПА 5
6-15-37 ГАДЖУН ЮРІЙ ІВАНОВИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-09-95 ГАЛАЙЦЬО МИХАЙЛО АН Б.КИРЧIВА 8А
6-11-32 ГАЛАМАЙ ГРИГОРІЙ ОЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 49
6-17-89 ГАЛАМАЙ МИКОЛА ІВАН ШЕВЧЕНКА 1
6-02-56 ГАЛАС ОКСАНА ЯРОСЛА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-05 ГАЛАС СТАНІСЛАВ-ЮЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-12-60 Igor Haletska stansiyası ROMA 41
6-18-16 Galik VV. Şevçenko 1
6-20-50 Halyk TAMARA Aleksey D.Galytskogo 10A
6-22-77 çakıl Z.F. I.FRANKA 9
6-11-73 GALOVICH MO. D.Galytskogo 26
6-00-28 SVETLANA HANDZYUK VI 50 illik yubileyi UPA 2
6-09-68 Oksana cirə Richard I.FRANKA 9
6-02-21 Söndürüldü LYUDMİLA Edouard 50 RICHCHYA oup 6
6-12-94 HASYAK Maria Petrovna D.Galytskogo 3
6-17-26 Hasina Irina Nicholas lake 3
6-01-91 Ivan HATELYAK OLGA 50 illiyi UPA 4
6-00-25 HATELYAK Sergey məhsul 50 illiyi UPA 2
6-13-15 HAFTKOVYCH Oksana PE D.Galytskogo 8A
6-11-34 HELETSKA Juliana məhsul D.Galytskogo 49
6-20-03 Gerasimov Lyudmyla D.Galytskogo 15
6-01-45 Biz Roman 50 illik yubileyi UPA HERASYMCHUK 4
6-21-89 Ivan Guerin Vasilyovo I.FRANKA 40
6-01-31 Gibuli MARCINA STEP 50 Ricci UPA 4
6-15-61 HIMON Oksana PETRIV D.Galytskogo 10A
6-18-79 HIP Anna Shevchenko 67A
6-18-85 ГIП МИХАЙЛО ГРИГОРО ШЕВЧЕНКА 67
6-19-49 ГIРНЯК РОМАН МИКОЛА ПРИВОКЗАЛЬНА 21
6-22-76 ГЛАДИШ М.М. 50-ildönümü UPA 14
6-03-34 ГЛИНСЬКА ДАРІЯ МИХА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-00-33 ГЛИНСЬКА НАТАЛЯ ІВА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-00-83 ГЛИНСЬКА СОЛОМІЯ ТА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-20-02 ГЛИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-11-69 ГЛУШКО Володимир Ми Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 5
6-15-72 ГНАТИК ЛЕСЯ СТЕПАНІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-18-09 ГНАТІВ Володимир Яр ОЗЕРНА 3
6-17-62 ГНАТIВ МИХАЙЛО ДМИТ ШЕВЧЕНКА 1
6-03-47 ГНАТIВ МИХАЙЛО ФЕДО 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-03-26 GNIDIN D.S.. 50-ildönümü UPA 10
6-15-03 HNYLYANSKA Anastas D.Galytskogo 10A
6-09-97 Holovaty Maria Alexander B.KYRCHIVA 7
6-19-28 Holovaty Bogdan PE 27A Shevchenko
6-12-89 MM Holovaty. СIЧОВИХ СТРI 26
6-18-64 Holovaty RM. Şevçenko 27
6-19-76 Holovaty Yaroslav L.UKRAINKY 24
6-11-47 Biz rəhbərləri GARDEN Jaroslav 4
6-12-13 ГОЛОДИШИН АНАСТАСІЯ СIЧОВИХ СТРI 19
6-00-37 ГОЛОЛОБОВА ОЛЬГА ЮР 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-13-06 ГОЛУБЕВА О.З. Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-12-34 ГОЛУБОВСЬКИЙ Василь СIЧОВИХ СТРI 5А
6-13-35 ГОНЧАРОВА СТЕФАНІЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-19 ГОНЧАРУК ТАРАС ЛЮБО 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-08-84 ГОНЧАРУК Iгор Любом I.ФРАНКА 59
6-23-38 ГОНЧАР Василь Федор 50-РIЧЧЯ УПА 16
6-01-55 ГОРБАЧЕВ МИХАЙЛО ІВ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-17-58 ГОРБУНОВА ОКСАНА МИ ШЕВЧЕНКА 1
6-17-75 ГОРОДИЦЬКА Віра Дми ШЕВЧЕНКА 1
6-15-49 ГОРОДИЦЬКИЙ РОМАН М Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-21-11 ГОРОДНИК О.I. КРАСIВСЬКОГО 14А
6-20-48 ГОРОДОВИЧ В.Д. D.Galytskogo 2
6-21-32 ГОРУК ОКСАНА МИКОЛА КРАСIВСЬКОГО 15
6-01-93 ГОЦ АННА С. 50-ildönümü UPA 4
6-17-19 ГОШОВСЬКА Ольга Мих ОЗЕРНА 3
6-09-31 ГОШОВСЬКИЙ ВАСИЛЬ Г I.ФРАНКА 9
6-08-38 ГОШОВСЬКИЙ Василь О Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-17-05 ГОШОВСЬКИЙ Роман Ів ОЗЕРНА 3
6-14-25 ГОШОВСЬКИЙ І.К. Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-15-07 ГОШОВСЬКИЙ IВАН ІВА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-18-50 ГОЛОВАТА Оксана Бог ШЕВЧЕНКА 27
6-02-85 ГРАБАР ОЛЕКСАНДР ЮР 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-16 ГРАБАЧКО ОРЕСТ ТАДЕ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-17-73 HREBINCHAK MARIA Sias Şevçenko 1
6-02-20 HREBIN Bohdanna GR 50 ildönümü UPA 6
6-18-14 HRESKIV Catherine M Şevçenko 1
6-01-90 HRECHANYUK Ivan Vasile 50 illiyi UPA 4
6-18-76 HRECHYNSKA Katerina I.FRANKA 70
6-23-11 HRECHYNSKA HOPE ST I.FRANKA 42
6-09-83 M. Mən GREČIŠIN. КОБРИНСЬКОI 6
6-21-01 ГРИНІВ Віра Михайлі I.ФРАНКА 42
6-21-96 ГРИННИК Світлана Ан I.ФРАНКА 42
6-22-43 ГРИНЧАРИК Ю.М. 50-ildönümü UPA 14
6-06-36 ГРИЦАЙ Оксана Роман I.ФРАНКА 29В
6-14-94 ГРИЦИК ОРЕСТ МИХАЙЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 7
6-18-77 ГРИЦИШИН МАРІЯ АНДР ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-08-79 ГРИЦИШИН Ярослав Ми I.ФРАНКА 59
6-20-49 ГРИЦИШИН І.І. D.Galytskogo 2
6-14-02 ГРИЦІВ ЛЕСЯ БОГДАНІ I.ФРАНКА 14
6-15-23 ГРИЦIВ БОГДАН ДМИТР Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-09-21 ГРОМОСЯК Наталя Вол I.ФРАНКА 9
6-20-83 ГРУЩИК Н.В. Д.ГАЛИЦЬКОГО 4А
6-17-08 ГУБАР А.Ф. ОЗЕРНА 3
6-20-07 ГУБИЧ Марія Василів Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-17-53 ГУДА Богдан Іванови ШЕВЧЕНКА 1
6-15-15 ГУДА Василь Юрійови ДОВБУША 6
6-22-23 ГУДА ОКСАНА ЙОСИПІВ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-84 ГУДА ТЕТЯНА ВАСИЛІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-11-60 ГУДА Ю.П. D.Galytskogo 54
6-03-81 ГУДА ЯРОСЛАВ ЮРКОВИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-03-80 ГУДА ЯРОСЛАВ ЮРКОВИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-10-88 ГУДА Я.Ю. Şevçenko 34
6-09-39 ГУДЗЬ ОЛЕКСАНДРА ВА I.ФРАНКА 9
6-12-27 ГУНКЕВИЧ А.О. СIЧОВИХ СТРI 10
6-18-89 ГУНКЕВИЧ ВАСИЛЬ МИХ I.ФРАНКА 74
6-07-60 ГУНКЕВИЧ Ганна Стеф I.ФРАНКА 78
6-18-78 ГУНКЕВИЧ ОЛЬГА ГРИГ I.ФРАНКА 74
6-12-23 ГУНКЕВИЧ ЯРОСЛАВ АД СIЧОВИХ СТРI 10
6-01-50 ГУНКЕВИЧ ІВАННА РОМ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-80 ГУНКЕВИЧ ІОАННА ДМИ СIЧОВИХ СТРI 31
6-18-13 ГУРАЛЬ СТЕПАНІЯ МИК ШЕВЧЕНКА 1
6-03-27 ГУРIЙ ОРЕСТ СТЕПАНО 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-18-28 ГУСАКОВ Генадій Пет ШЕВЧЕНКА 7
6-11-92 ГУСАК О.I. Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 7
6-02-07 ГУСЄВА Людмила Олек 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-09-18 ГУТА Галина Степані I.ФРАНКА 9
6-03-41 ГУТНIКЕВИЧ СВІТЛАНА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-08-64 ГУТНIКЕВИЧ Стефанія Д.ГАЛИЦЬКОГО 32

– Д –

6-00-87 ДАВИДЕНКО МИКОЛА МИ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-09-12 ДАВИДЯК БОГДАН МИКО I.ФРАНКА 9
6-03-42 ДАНИЛИШИН МАРІЯ РОМ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-12-87 ДАНИЛКIВ О.Й. СIЧОВИХ СТРI 24
6-17-32 ДАНИЛІВ Михайло Мих ОЗЕРНА 3
6-08-83 ДАНКIВ ЯРОСЛАВ ІЛЬК I.ФРАНКА 57
6-17-36 ДАРМОНУК АНДРІЙ РОМ I.ФРАНКА 34
6-09-80 ДАРМОНУК Роман Миха КОБРИНСЬКОI 2
6-17-07 ДАРМОНУК Т.Р. I.FRANKA 34
6-08-95 ДАРМОПУК Любомир Іг I.ФРАНКА 68
6-03-48 ДАТКIВ МАРІЯ ВАСИЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-23-36 ДЕМБІЦЬКА Людмила І 50-РIЧЧЯ УПА 16
6-21-97 ДЕМБОВСЬКИЙ Валерій I.ФРАНКА 42
6-11-76 ДЕМКIВ МАРТА МИХАЙЛ КОБРИНСЬКОI 5
6-02-46 ДЕМСЬКА НІНА ФРАНЦІ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-86 ДЕМЧИШИН ЯРОСЛАВ ВА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-08-91 ДЕРКАЧ Ольга Олекса I.ФРАНКА 66
6-00-75 ДИБА СОФІЯ ГРИГОРІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-21-04 ДИДИН БОГДАН ДМИТРО СКОРУБСЬКОI 9Б
6-20-11 ДИДИН IВАН ДМИТРОВИ СКОРУБСЬКОI 9Б
6-20-94 ДИКА М.I. I.FRANKA 6
6-01-06 ДИМЕЕВА А.М. 50-ildönümü UPA 4
6-01-96 ДИЦЬО ЗЕНОВІЙ ЮЛІАН 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-14-78 ДIЖАК РОМАН ДМИТРОВ I.ФРАНКА 14
6-19-40 ДIРДУШОК ОКСАНА МИК ШЕВЧЕНКА 50А
6-13-39 ДМИТРЕЦЬКА ЛЮБОВ ГР Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-17-71 ДМИТРИК МИХАЙЛО ОНУ ШЕВЧЕНКА 1
6-17-12 ДМИТРИШИН В.В. ОЗЕРНА 3
6-09-74 ДМИТРЕЧКО Наталія А Д.ГАЛИЦЬКОГО 33
6-19-74 ДМИТРIВ Богдан Іван Л.УКРАIНКИ 22
6-18-56 ДМИТРIВ ОРИСЯ МИХАЙ ШЕВЧЕНКА 20
6-22-67 ДМИТРIВ Святослав І 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-08-52 ДМИТРIВ Тетяна Ярос Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-14-48 ДМИТРIВ ЮРІЙ ІЛЛІЧ I.ФРАНКА 14
6-09-96 ДМИТРIВ Iрина Лук’я Д.ГАЛИЦЬКОГО 22
6-01-08 ДМИТРIЕНКО Микола А 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-02-82 ДМIТРIЕВА НІНА МАКС 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-19-58 ДОЛИНСЬКА Марія Іва Л.УКРАIНКИ 11
6-11-58 ДОЛIШНЯ-ЛЮДКЕВИЧ Cт Д.ГАЛИЦЬКОГО 56
6-01-92 ДОМБРОВСЬКИЙ IВАН В 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-77 ДОРОШЕВИЧ Й.I. СIЧОВИХ СТРI 29
6-18-75 ДОРОЩУК НАТАЛЯ ОЛЕК I.ФРАНКА 70
6-18-92 ДОСЯК М.С. Şevçenko 49
6-18-99 ДОСЯК СТЕПАН ЯРОСЛА ШЕВЧЕНКА 39
6-08-87 ДОЦЕНКО АНАТОЛІЙ ЄВ I.ФРАНКА 59
6-09-65 ДРАБИК ПЕТРО МИКОЛА I.ФРАНКА 9
6-13-59 ДРОЖЖIНА ВАЛЕНТИНА Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-18-70 ДРОСИК Анастасія Дм ШЕВЧЕНКА 30
6-19-95 ДРОСИК А.Т. D.Galytskogo 25
6-00-45 ДРОСИК ЕМІЛІЯ МИХАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-19-97 ДРОСИК МАРІЯ ДМИТРІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 25А
6-12-18 ДРОСИК М.Т. СIЧОВИХ СТРI 12
6-18-57 ДРОСИК О.С. Şevçenko 21
6-12-21 ДРОСИК Є.Т. СIЧОВИХ СТРI 11
6-03-04 ДУДА ОКСАНА ПАВЛІВН 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-21-34 ДУДКА Поліна Кузмін КРАСIВСЬКОГО 6
6-08-05 ДУДКЕВИЧ ЮРІЙ ПАВЛО Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-07-68 ДУЛIБА ЯРОСЛАВ ПАВЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-03-76 ДУНЕЦЬ ЛАРИСА МИКОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-11-41 ДУНЕЦЬ Наталя Степа Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 23
6-11-29 ДУНЕЦЬ СТЕПАН ОЛЕКС Д.ГАЛИЦЬКОГО 47
6-15-90 ДУХ ЛІДІЯ ІВАНІВНА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-08-49 ДЯКIВ ОКСАНА АНТОНІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32

– Є –

6-09-87 ЄВСЄЄВА ІРИНА ЙОСИФ Д.ГАЛИЦЬКОГО 29
6-19-07 ЄВСЄЄВ Б.Іванович I.ФРАНКА 19А
6-17-38 ЄГОРОВА ВАЛЕНТИНА О ОЗЕРНА 3
6-09-58 ЄГУЛЕМОВ СЕРГІЙ ПАН I.ФРАНКА 9
6-03-06 ЄФIМЧУК ОЛЬГА ОЛЕКС 50-РIЧЧЯ УПА 6

– Ж –

6-06-46 ЖЕМЕВКО П.Д. stansiya 49
6-23-20 ЖИГАЙЛО Ганна Михай 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-18-46 ЖИХАРЬОВА ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКА 9
6-02-81 ЖОВНIР ВАСИЛЬ МИКОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-82 ЖОВНIР У.Л. ШЕВЧЕНКА 69Б
6-17-04 ЖУК Віра Василівна ОЗЕРНА 3

-З-

6-21-65 ЗАВАДСЬКА АННА ВАСИ I.ФРАНКА 42
6-13-36 ЗАВОДСЬКА Н.I. Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-73 ЗАВ’ЯЛОВ ВАЛЕНТИН М I.ФРАНКА 42
6-02-58 ЗАГОРАЙКО ЮЛІЯ МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-19-19 ЗАЗУЛЯК ВАСИЛЬ МИКО ШЕВЧЕНКА 59
6-01-19 ЗАЙЦЕВА ГАННА ІВАНІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-39 ЗАЙЦЕВ ВОЛОДИМИР ІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-08-12 ЗАЙЦЕВ ОЛЕКСАНДР ІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-22-06 ЗАЙЧЕНКО Ніні Самій 50-РIЧЧЯ УПА 14А
6-04-74 ЗАЙШЛА Л.М. stansiya 2
6-23-22 ЗАЙШЛИЙ IГОР ВАСИЛЬ I.ФРАНКА 42
6-13-12 ЗАРЕВИЧ Н.С. Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-02-65 ЗАРУБКО ЛІДІЯ СЕРАП 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-17-01 ЗАРУБКО Л.С. ОЗЕРНА 3
6-13-43 ЗАРІЧНИЙ ЯРОСЛАВ ОМ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-14-18 ЗАТИРАЧ ВІРА ВОЛОДИ I.ФРАНКА 14
6-01-03 ЗВАРИЧ АНДРІЙ ВАСИЛ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-13-13 ЗВАРИЧ Михайло Мико Д.ГАЛИЦЬКОГО 8A
6-12-30 ЗВАРИЧ СТЕФАНІЯ МИК СIЧОВИХ СТРI 8
6-21-46 ЗВАРИЧ I.І. I.FRANKA 42
6-01-27 ЗЕЛЕНА МИРОСЛАВА ВА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-19-87 ЗЕЛЕНЧУК ЛІДІЯ РОМА Л.УКРАIНКИ 31
6-21-43 ЗЕЛIНСЬКИЙ М.М. I.FRANKA 42
6-01-35 ЗIБРОВСЬКА ТАМАРА Й 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-43 ЗІМІНА І.І. stansiya 37
6-20-41 ЗIНЬКОВСЬКА ОЛЬГА В Д.ГАЛИЦЬКОГО 2
6-03-61 ЗЛАТОУС ЛЮДМИЛА МИХ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-08-04 ЗОЗУЛЯК Анна Василі Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-06-70 ЗОЗУЛЯК Богдан Васи ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-19-98 ЗОЛОТУХА IГОР ІВАНО Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-02-72 ЗУБРИЦЬКИЙ ІГОР ЄВГ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-19-80 ЗЯБЛОВА НІНА ПАВЛІВ Л.УКРАIНКИ 26

– І –

6-12-25 ІВАШКІВ ЛЮБОВ МИКОЛ СIЧОВИХ СТРI 13А
6-12-54 ІЛЬНИЦЬКА КАТЕРИНА ПРИВОКЗАЛЬНА 39
6-16-38 ІЛЬНИЦЬКИЙ ЮРІЙ ГРИ СКОРУБСЬКОI 9
6-18-11 ІЛЯШ МАРІЯ ІВАНІВНА ШЕВЧЕНКА 15
6-13-47 IВАНКIВ IВАН МАР’ЯН Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-37 IВАНОВ Володимир Іл КРАСIВСЬКОГО 10А
6-08-31 IВАНУС Р.I. D.Galytskogo 32
6-08-42 IВАНЮК Василь Михай Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-14-09 IВАНЮК КАТЕРИНА ГРИ I.ФРАНКА 14
6-08-76 IВАНЮК МИХАЙЛО ВАСИ I.ФРАНКА 57
6-11-81 IВАНЮК ОКСАНА ВАСИЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 45
6-00-32 IВАНЮК ЯРОСЛАВ МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-22-71 IВАНIВ Марія Іванів 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-63 IВАНIВ ОКСАНА ПЕТРІ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-03-46 IВАСIВ МИХАЙЛО ОНУФ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-13-76 IЛИК МИРОСЛАВА МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-13 IЛЛЯШ КЛАВДІЯ ДАНИЛ КРАСIВСЬКОГО 5
6-13-20 IЛЬКIВ УЛЯНА ВОЛОДИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-09-79 IЛЬНИЦЬКА ОЛЕНА ТОМ Д.ГАЛИЦЬКОГО 33
6-00-12 IЛЬНИЦЬКА СОФІЯ МИК 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-15-58 IЛЬНИЦЬКИЙ МИХАЙЛО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-19-20 IЛЬНИЦЬКИЙ М.Ю. stansiya 25
6-21-59 IЛЬНИЦЬКИЙ РОМАН МИ КРАСIВСЬКОГО 24
6-18-10 IЛЬНИЦЬКИЙ ТАДЕЙ ВА ШЕВЧЕНКА 1
6-21-03 IЛЯШ ПЕТРО ОЛЕКСІЙО СКОРУБСЬКОI 14
6-13-26 IЛ’ЄНКО ТАМАРА МИКО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-01-38 IОДЛОВСЬКА ВАЛЕНТИН 50-РIЧЧЯ УПА 4

– К –

6-22-07 КАБАЛЬ Федір Дмитро 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-14-95 КАБАЧНА ЛЕСЯ РОМАНІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-02-11 КАБАЧНИЙ ВІКТОР ВАС 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-19-68 КАЗИДУБ ГАННА ЛЕОНТ Л.УКРАIНКИ 21А
6-03-50 КАЗИДУБ ТЕТЯНА ТИМО 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-19-69 КАЗИДУБ CВІТЛАНА ІВ Л.УКРАIНКИ 21А
6-14-53 КАЗМIРЧУК Лідія Сам I.ФРАНКА 14
6-18-05 КАЛИНИЧ Наталія Іго ШЕВЧЕНКА 1
6-08-56 КАЛІЦУН Р.В. D.Galytskogo 32
6-17-46 КАЛIБЕРДА Стефанія ШЕВЧЕНКА 1
6-12-38 КАМИШЕВА ЯРОСЛАВА І СIЧОВИХ СТРI 5Б
6-23-34 КАПАЛЕТ Лідія Григо 50-РIЧЧЯ УПА 16Б
6-21-00 КАПАЛЄТ Світлана Йо КРАСIВСЬКОГО 8
6-21-22 КАПУШ ВОЛОДИМИР ВАС Д.ГАЛИЦЬКОГО 4
6-13-24 КАРБАН Анна Іванівн Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-17-00 КАРДАШОВ ВАЛЕРІЙ ПЕ ОЗЕРНА 3А
6-00-97 КАРПИН ОЛЬГА СЕМЕНІ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-03-28 КАРПИЧ ВОЛОДИМИР МИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-15-91 КАРПИЧ ФЕВРОНІЯ МИК Д.ГАЛИЦЬКОГО 10A
6-14-65 КАСАТКІНА Ніні Іван I.ФРАНКА 8
6-23-31 КАСТОРНИХ Микола Дм 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-57 КАСЬЯН ГАННА ІВАНІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-01-86 КАЧАНОВСЬКИЙ О.С. 50-ildönümü UPA 4
6-02-41 КАЧАНIВСЬКИЙ Сергій 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-22-31 КАЧУРИНЕЦЬ Світлана 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-25 КАШЕБА МАРІЯ ЯРОСЛА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-24 КАШЕБА МАРІЯ ІВАНІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 44
6-09-85 КАШЕБА МИРОСЛАВА АН Д.ГАЛИЦЬКОГО 37
6-15-46 КАШЕБА СТЕФАНІЯ ДМИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-08-82 КАШЕБА Ярослав Іван I.ФРАНКА 59
6-13-95 КАШЕБА IРИНА МИХАЙЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 6
6-12-11 КВАСНОВСЬКИЙ Андрій СIЧОВИХ СТРI 16
6-21-98 КЕЙВАН Татяна Івані I.ФРАНКА 42
6-13-07 КЕКАВЕЦЬ ВОЛОДИМИР Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-22-63 КЕЦИК Богдан Федоро 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-13-71 КЕЦИК ВОЛОДИМИР ЛЕО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-43 КЕЦИК Володимир Вас Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-11-33 КЕЦИК Зіновія Васил ГАЙДАМАЦЬКА 6
6-13-75 КЕЦИК ЛІДІЯ РОМАНІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-33 КЕЦИК МАРІЯ ГРИГОРІ КРАСIВСЬКОГО 8Б
6-11-82 КЕЦИК М.М. B.KIRČIVA 6
6-21-72 КЕЦИК М.С. I.FRANKA 42
6-00-81 КЕЦИК ОЛЬГА МАТВІЇВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-17-15 КЕЦИК ОЛЬГА МИРОНІВ ОЗЕРНА 3
6-20-18 КЕЦИК РОМАН ІВАНОВИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 2
6-20-13 КЕЦИК С.П. I.FRANKA 8
6-19-30 КИКТА ВОЛОДИМИР ОЛЕ I.ФРАНКА 94
6-06-62 КИРИК Галина Антоні ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-17-90 КИРИК С.М. Şevçenko 1
6-17-98 КИРИК Ярослав Микол ШЕВЧЕНКА 1
6-02-67 КИРИЛОВА А.Д. 50-ildönümü UPA 6
6-02-62 КИСIЛЬ ЛЮБОВ ІВНАІВ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-65 КИШИНЮК ОКСАНА МИХА САДОВА 6
6-18-48 КИШКА Л.Е. Şevçenko 11
6-03-95 КІСІЛЬ Василь Федор ПРОЛIСКОВА 8
6-17-24 КЛАПАЧ ДАРІЯ МИХАЙЛ ОЗЕРНА 3
6-17-72 КЛИМ МИХАЙЛО САФРОН ШЕВЧЕНКА 1
6-18-06 КЛИМ Михайло Степан ШЕВЧЕНКА 1
6-17-35 КЛОС А.I. ОЗЕРНА 3
6-23-16 КЛОС О.І. 50-ildönümü UPA 14
6-22-42 КЛIМОВИЧ Iван Федор 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-16-24 КМЕЧАК ЕВДОКІЯ ВАСИ СКОРУБСЬКОI 8
6-12-55 КМІТЬ Микола Іванов СIЧОВИХ СТРI 27
6-17-29 КМIТЬ Василь Петров ОЗЕРНА 3
6-11-98 КМIТЬ ЛЮБОМИР ПЕТРО Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 11
6-09-99 КМIТЬ Iгор Петрович Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 11
6-20-95 КОБИЛИНЕЦЬ ВАСИЛЬ В Д.ГАЛИЦЬКОГО 3Б
6-22-58 КОБКО Ірина Йосипів 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-01-83 КОБУТА ВАСИЛЬ МИХАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-17-79 КОВАЛЕВИЧ М.В. Şevçenko 1
6-12-49 КОВАЛЬСЬКИЙ Микола ПРИВОКЗАЛЬНА 13
6-14-23 КОВАЛЬЧУК ЗІНАЇДА С I.ФРАНКА 14
6-09-37 КОВАЛЬЧУК МИКОЛА ІВ I.ФРАНКА 9
6-21-95 КОВАЛЬЧУК Романна І I.ФРАНКА 42
6-11-87 КОВАЛЬ ЛЮБОВ МИХАЙЛ САДОВА 8
6-20-87 КОВАЛЬ ТЕТЯНА ЮРІЇВ I.ФРАНКА 8
6-21-27 КОВАЛЬ Я.I. КРАСIВСЬКОГО 14В
6-09-93 КОВАЧ Павліна Конст I.ФРАНКА 7
6-02-93 КОГУТ ІВАН ЙОСИФОВИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-48 КОГУТ I.I. D.Galytskogo 46
6-01-36 КОЖЕВНIКОВА АННА ПИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-06-38 КОЗАК А.І. 50-ildönümü UPA 2
6-00-79 КОЗАК ВАСИЛЬ ІВАНОВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-21-61 КОЗАК НАДІЯ ТИМОФІЇ ШЕВЧЕНКА 40
6-08-14 КОЗЕЛ Галина Олексі Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-22-69 КОЗЕЛ Ярослава Андр 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-17-34 КОЗИЧ Василь Федоро ОЗЕРНА 3
6-19-71 КОЗЛОВСЬКА ЕВГЕНІЯ Л.УКРАIНКИ 21
6-01-11 КОЛЕСНИК ЮЛІЯ ПИЛИП 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-09-67 КОЛОСОВСЬКИЙ ДМИТРО I.ФРАНКА 9
6-19-61 КОМАРОВ ВІТАЛІЙ НИК Л.УКРАIНКИ 15
6-01-62 КОМАР Володимир Гри 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-22-47 КОМБАРОВА ВІРА ПАВЛ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-03-05 КОНДРАТЕНКО ІСИДОРА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-09-22 КОНДРАТЮК Віра Миха I.ФРАНКА 9
6-00-43 КОНДРАТ МИХАЙЛО ФЕД 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-08-07 КОНДРАТIВ НАДІЯ ПЕТ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-22-15 КОНДРАШИНА Зінаіда 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-13-74 КОНДРАШИН В.М. Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-18-54 КОНТАРОВСЬКИЙ I.В. Şevçenko 19
6-08-50 КОПИСТИНСЬКИЙ ОЛЕГ Д.ГАЛИЦЬКОГО 55
6-08-26 КОПЧIЙ РОМАН БОГДАН Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-18-95 КОРЕЕВА С.М. Şevçenko 55
6-20-96 КОРЗУН М.I. I.FRANKA 6
6-23-48 КОРОБАНОВ Микола Ів 50-РIЧЧЯ УПА 14А
6-18-69 КОРОБОВА ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА 29
6-13-32 КОРОЛЬ ВОЛОДИМИР ДМ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-00-76 КОРОЛЬ МИКОЛА ІВАНО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-22-40 КОРОЛЬ НАТАЛІЯ МИКО ШЕВЧЕНКА 50
6-17-45 КОРОТКОВА ЗІНАЇДА М ШЕВЧЕНКА 1
6-09-26 КОРЧ ОКСАНА ЄВСТАФІ I.ФРАНКА 9
6-09-25 КОРЯГIНА ОЛЬГА МИКО I.ФРАНКА 9
6-09-84 КОРIНЕЦЬ I.Д. Д.ГАЛИЦЬКОГО 31А
6-15-42 КОСАР БОГДАН МИКОЛА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-12-03 КОСАР ВОЛОДИМИР МИХ СIЧОВИХ СТРI 27
6-15-11 КОСАР М.В. Şevçenko 58
6-08-16 КОСАР Світлана Петр Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-09-14 КОСИК ВІТАЛІЙ ПАВЛО I.ФРАНКА 9
6-19-23 КОСИЛО Микола Мирон ПРИВОКЗАЛЬНА 27
6-18-84 КОСТИНЮК НАТАЛЯ СЕМ I.ФРАНКА 19
6-01-39 КОСТИРКО Віля Григо 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-02-04 КОСТОМАНОВА МАРІЯ І 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-14-12 КОСТIВ ВАСИЛЬ ВАСИЛ I.ФРАНКА 14
6-13-62 КОСТIВ ВАСИЛЬ ІВАНО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-12-05 КОСІНСЬКА Любов Ада СIЧОВИХ СТРI 22
6-00-23 КОХАНОВСЬКИЙ АНДРІЙ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-22-66 КОЦКОВИЧ Кароль Фед 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-03-31 КОШЛАТИЙ СЕРГІЙ ВІТ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-00-24 КРАВЕЦЬ БОГДАН МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-12-14 КРАВЕЦЬ Василь Миха СIЧОВИХ СТРI 17А
6-13-21 КРАВЕЦЬ НАТАЛЯ МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-19-56 КРАВЕЦЬ Тарас Яросл Л.УКРАIНКИ 8
6-19-72 КРАВЕЦЬ ІРИНА ІЛЛІВ Л.УКРАIНКИ 21
6-12-06 КРАВЕЦЬ IВАН МИХАЙЛ СIЧОВИХ СТРI 17
6-09-16 КРАВЦІВ Ярослав Вас I.ФРАНКА 9
6-03-59 КРАВЧЕНКО Микола Ми 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-06-35 КРАВЧИК В.Й. I.FRANKA 41
6-17-42 КРАВЧИК Л.Я. ОЗЕРНА 3
6-22-16 КРАВЧУК Василь Федо 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-44 КРАВЧУК Ярослава Ва 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-08 КРАСОВСЬКА Юлія Гри ШЕВЧЕНКА 1
6-20-40 КРАСIВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ КРАСIВСЬКОГО 11
6-21-41 КРАСIВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ КРАСIВСЬКОГО 11
6-02-60 КРАЄВСЬКА ЗЕНОВІЯ В 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-43 КРЕМIНСЬКИЙ Володим САДОВА 3
6-15-64 КРИСЬКО МИКОЛА МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-01-17 КРИШТАЛЬ ВАЛЕНТИНА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-14-64 КРОЧАК Є.М. D.Galytskogo 6
6-00-60 КРУК ВАЛЕНТИНА МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-02-01 КРУК ГАЛИНА ІВАНІВН 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-20-84 КРУК С.I. D.Galytskogo 15
6-09-17 КРУПА МИРОСЛАВ ЮЛІА I.ФРАНКА 9
6-15-54 КРУПА МИХАЙЛО ДЕМ’Я Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-01-02 КРУТАШИНСЬКИЙ ВОЛОД 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-09-50 КРУЧАЙ СТЕПАН ОСИПО I.ФРАНКА 9
6-20-70 КУБАЙ ІВАННА ВОЛОДИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-11-18 КУБАНЦIВ Михайло Ів Д.ГАЛИЦЬКОГО 41
6-00-72 КУЗИК ВОЛОДИМИР МИХ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-15-19 КУЗИК ВОЛОДИМИР МИХ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-01-24 КУЗИК ОЛЬГА ДМИТРІВ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-23-25 КУЗМIНСЬКА Iрина Ів 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-19-65 КУЗНЕЦОВА РАЇСА СТЕ Л.УКРАIНКИ 19А
6-00-41 КУЗНЄЦОВА МАРИНА ОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-11-74 КУЗЬМЕНКО Ганна Мик КОБРИНСЬКОI 3
6-20-17 КУКУЛЬ IВАН МИХАЙЛО ГЕОЛОГIВ 6А
6-01-25 Kulikov NINA PETRI 50 illiyi UPA 4
6-03-10 kulikov Z.I. 50-ildönümü UPA 6
6-20-54 KULYK Z. Ivano D.Galytskogo 17
6-17-60 KULYK Nelia Anatoli Shevchenko 1
6-12-29 KULYK OLGA Vasile SICHOVYH Slavyansk Stry 8
6-23-43 Nicholas Cooley məxsus 50 illiyi UPA 18
6-01-79 КУПЕЦЬ ЯРОСЛАВ ДАНИ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-01-65 КУПРАНЕЦЬ ЛЮБОМИР М 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-15-77 КУПРАНЕЦЬ Михайло И Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-02-78 КУРБАНОВ МАМЕД ІМАМ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-23-49 КУРИЛИШИН Ганна Гри 50-РIЧЧЯ УПА 16А
6-09-28 КУРИЛО НАТАЛЯ МИХАЙ I.ФРАНКА 9
6-18-17 КУРИЛО Петро Микола ШЕВЧЕНКА 1
6-14-01 КУРОЧКА ЛЕОНІД ЯКОВ I.ФРАНКА 14
6-18-74 КУРОЧКІН М.Ф. I.FRANKA 70
6-14-32 КУРЧИК ОКСАНА МИКОЛ I.ФРАНКА 14
6-00-54 КУТКОВСЬКИЙ ЯН ВОЛО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-21-24 КУЦУРУК ГАЛИНА РОМА КРАСIВСЬКОГО 16A
6-19-96 КУЧЕР ВАСИЛЬ МИРОНО I.ФРАНКА 1А
6-17-78 КУЧМА Олексій Михай ШЕВЧЕНКА 1
6-13-05 КУЧУК О.Д. Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-21 КУШИНА А.С. КРАСIВСЬКОГО 24
6-17-57 КУШИНА Віра Петрівн ШЕВЧЕНКА 1
6-01-82 КУШИНА ГАННА МИКОЛА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-20-20 КУШИНА Роман Федоро I.ФРАНКА 42
6-01-71 КУШИНА IВАН МИКОЛАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-01-59 VLADIMIR Kuşnir VA 50 illik yubileyi UPA 4
6-15-65 VLADIMIR IP Kuşnir GREEN 14
6-00-69 Kuşnir LOVE Dmitri 50 illiyi UPA 2
6-23-41 Step Kuşnir Jaroslav 50 illiyi UPA 18
6-01-23 KUŞPIR MIXAJLO yüksək 50-RICCJa UPA 4
6-12-08 KULENKO Alla Nikolay Shevchenko 66

- L -

6-03-78 ЛАВРIВ КАТЕРИНА ВАС 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-17-28 ЛАЗУРКЕВИЧ IГОР В. ОЗЕРНА 3
6-01-26 ЛАНОВИЙ МИКОЛА АНДР 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-01-78 ЛАНОВИЙ СЕРГІЙ МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-74 ЛАПЦУН НАТАЛЯ ОНУФР 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-14-87 ЛАТИК ВАЛЕНТИНА МИХ I.ФРАНКА 14
6-09-45 ЛАТИК МИХАЙЛО ІЗИДО I.ФРАНКА 9
6-14-83 ЛАТИК СТЕФАН ДМИТРО I.ФРАНКА 14
6-22-48 ЛАТИШ Олексій Конст 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-90 ЛЕВИЦЬКА ЮЛІЯ ПЕТРІ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-13-49 ЛЕВИЦЬКИЙ В.В. Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-13-34 ЛЕВКОВИЧ МАРІЯ ПЕТР Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-50 ЛЕВКОВИЧ РОМАН ГРИГ I.ФРАНКА 42
6-13-48 ЛЕВКОВИЧ РОМАН МИКО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-08-75 ЛЕВКОВИЧ Ярослав Во I.ФРАНКА 57
6-12-95 ЛЕВКІВ МИРОН МИКОЛА ГЕОЛОГIВ 15
6-14-11 ЛЕВКIВ IРИНА ІВАНІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-22-19 ЛЕВЧЕНКО НАДІЯ АНДР 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-19 ЛЕМЕХА ОЛЬГА ІВАНІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-22-52 ЛЕНИК Б.М. 50-ildönümü UPA 14
6-17-56 ЛЕНИК Володимир Мик ШЕВЧЕНКА 1
6-02-95 ЛЕНИК ЕМІЛІЯ СЕМЕНІ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-21-15 ЛЕНИШИН М.М. КРАСIВСЬКОГО 22
6-21-68 ЛЕНІВ ГАЛИНА ФЕДОРІ I.ФРАНКА 42
6-11-53 ЛЕНIВ Анастасія Сте Д.ГАЛИЦЬКОГО 51
6-11-01 ЛЕСИШИН ОЛЬГА СЕМЕН ГАЙДАМАЦЬКА 4
6-17-76 ЛЕСИШИН Ярослава Та ШЕВЧЕНКА 1
6-11-03 ЛЕСИШИН ІГОР ЄВГЕНО ГАЙДАМАЦЬКА 4
6-17-23 ЛЕСЬКО Ольга Іванів ОЗЕРНА 3
6-09-24 ЛЕСЮК ВІРА МИХАЙЛІВ I.ФРАНКА 9
6-13-08 ЛЕСІВ Анастасія Вас Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-22-49 ЛЕСІВ МАРІЯ ПИЛИПІВ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-19-93 ЛЕСIВ БОГДАННА ДМИТ Л.УКРАIНКИ 19А
6-19-03 ЛЕСIВ ВАСИЛЬ РОМАНО I.ФРАНКА 26
6-15-45 ЛЕСIВ МАРІЯ НІКІФОР ШЕВЧЕНКА 63
6-09-75 ЛЕСIВ МАРIЯ ВАСИЛIВ КОБРИНСЬКОI 4
6-19-27 ЛЕСIВ М.Д. Şevçenko 43
6-15-41 ЛЕСIВ СОФІЯ АНДРІЇВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-15-40 ЛЕСIВ ЄВФРОСИНІЯ ВА ШЕВЧЕНКА 63А
6-14-15 ЛЕСIВ ІВАН ПЕТРОВИЧ I.ФРАНКА 14
6-14-92 ЛЕСIВ ІВАН ІВАНОВИЧ I.ФРАНКА 14
6-11-21 ЛЄЙКІНА ЛЮБОВ СЕРГІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 45
6-02-59 ЛІСІНОВА Аліна Ігор 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-20-16 ЛІСНИЧУК Г.І. ГЕОЛОГIВ 6
6-00-10 ЛIТВIНОВ ВАСИЛЬ МИК 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-01-98 ЛИНДА НАТАЛЯ ОЛЕКСА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-01-43 ЛИНДА ОЛЬГА ГРИГОРІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-14 ЛИСЕНКО ЕВДОКІЯ ІВА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-17-16 ЛИС В.С. ОЗЕРНА 3
6-02-30 ЛИС ТЕТЯНА ПЕТРІВНА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-03-12 ЛИТАЄВА О.О. 50-ildönümü UPA 6
6-06-54 ЛИТАЄВ Олександр Ва ПРИВОКЗАЛЬНА 49
6-19-13 ЛИТВИН ГАННА ІЛЛІВН I.ФРАНКА 21
6-14-88 ЛОБАНIНА МАРІЯ ФЕДО Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-22-13 ЛОБОДА Марія Дмитрі 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-01-47 ЛОБОДА НАДІЯ ОСТАПІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-11-77 ЛОБОЙКО ЛЮДМИЛА МИХ I.ФРАНКА 13А
6-11-55 ЛОБОЙКО ПЕТРО МИХАЙ I.ФРАНКА 13А
6-14-34 ЛОЗІНСЬКА Д. Bu. I.FRANKA 6
6-11-64 ЛОЗIНСЬКИЙ Любомир САДОВА 6А
6-08-43 ЛОМАЖИНСЬКА С.Й. D.Galytskogo 32
6-05-92 ЛОМАКО Н.М. Şevçenko 77
6-18-96 ЛОПАТИНСЬКИЙ Л.Р. Şevçenko 69
6-19-73 ЛОПАТИНСЬКИЙ ЮРІЙ Р Л.УКРАIНКИ 32
6-01-13 ЛОПАТЮК ЛАРИСА ПЕТР 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-13-38 ЛОПАТIЙ МИКОЛА ФЕДО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-38 ЛОШАК МАРІЯ СТЕПАНІ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-20-86 ЛУБСАНОВА АНТОНІНА I.ФРАНКА 8
6-21-57 ЛУГОВА Г.Р. КРАСIВСЬКОГО 22
6-21-56 ЛУГОВА ОЛЬГА МИРОСЛ КРАСIВСЬКОГО 19
6-13-70 ЛУЖЕЦЬКА ЛЕСЯ ВАСИЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-22-73 ЛУКАЧ В.I. 50-ildönümü UPA 14
6-01-34 ЛУТЧИН Е.Ф. 50-ildönümü UPA 4
6-11-11 ЛУТЧИН МАРІЯ АНДРІЇ Д.ГАЛИЦЬКОГО 45
6-14-81 ЛУТЧИН ОЛЬГА ІВАНІВ I.ФРАНКА 14
6-08-58 ЛУЦЬ ЛІДІЯ ЮРІЇВНА Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-08-03 ЛУЦIВ Iгор Васильов Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-17-17 ЛУЧКIВ АЛЛА ВОЛОДИМ ОЗЕРНА 3
6-17-06 ЛУЧКIВ Анна Михайлі ОЗЕРНА 3
6-13-27 ЛУЧКIВ ВОЛОДИМИР ЮР Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-19-86 ЛУЧКIВ КСЕНІЯ МИХАЙ Л.УКРАIНКИ 30
6-09-66 ЛУЧКIВ МАРІЯ ГРИГОР I.ФРАНКА 9
6-08-59 ЛЬОТИЧ Н.О. D.Galytskogo 32
6-22-60 ЛЮБЧЕНКО ОЛЬГА КОСТ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-20-12 ЛЮДКЕВИЧ Володимир 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-23-07 ЛЮДКЕВИЧ Iванна Вол 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-21-36 ЛЯШОВА НАДІЯ ПАВЛІВ КРАСIВСЬКОГО 8А

– М –

6-12-96 МАГАСЕВИЧ АНАТОЛІЙ Д.ГАЛИЦЬКОГО 9
6-16-00 МАГАСЕВИЧ КВІТОСЛАВ ШЕВЧЕНКА 44
6-12-97 МАГАСЕВИЧ ОЛЕКСАНДР Д.ГАЛИЦЬКОГО 9
6-14-10 МАГАСЕВИЧ РОМАН ІВА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10
6-19-46 МАГАС В.В. I.ФРАНКА 92А
6-21-17 МАГАС Микола Юрійов КРАСIВСЬКОГО 16
6-15-18 МАГАС ЯРОСЛАВ АНДРІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-19-57 МАГУЦІЙ Наталя Богд ШЕВЧЕНКА 14
6-01-15 МАГУЦIЙ АННА ПЕТРIВ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-59 МАГУЦIЙ ТЕТЯНА МИКО ПРИВОКЗАЛЬНА 41
6-15-06 МАГУЦIЙ ІВАН ОЛЕКСІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-08-27 МАДАЙ ЛЮБОМИР ПАВЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-16-96 МАЗУРЕНКО Р.М. Şevçenko 56
6-18-45 МАКАРОВА Н.О. Şevçenko 8
6-00-16 МАКОВЕЙ ТЕТЯНА ІВАН 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-19-79 МАКОГОНОВА Любов Па Л.УКРАIНКИ 26
6-22-17 МАКОГОНОВА Тетяна І 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-18-00 МАКОГОНОВА Оксана Ю I.ФРАНКА 70
6-03-71 МАКОГОНОВ МИКОЛА ПЕ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-13-29 МАКОТА ОЛЬГА ЙОСИПI Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-54 МАКСИМЕЦЬ ЛЮДМИЛА Л КРАСIВСЬКОГО 26
6-21-42 МАКСИМЕЦЬ ІГОР ЗЕНО КРАСIВСЬКОГО 26
6-17-33 МАКСИМОВА Богдана ОЗЕРНА 3
6-14-68 МАКСИМОВИЧ МАРІЯ ІВ I.ФРАНКА 14
6-08-18 МАЛАНИН НІНА МИХАЙЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-16-39 МАЛАНІЙ ОКСАНА БОГД I.ФРАНКА 40
6-01-20 МАЛАНIЙ ГАННА АФАНА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-19-25 МАЛАНIЙ МАРIЯ IВАНI ПРИВОКЗАЛЬНА 3А
6-08-93 МАЛАНIЙ МИХАЙЛО ІВА I.ФРАНКА 68
6-01-22 МАЛАНIЙ НАДІЯ ЮРКІВ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-21-94 МАЛИК Марія Василів I.ФРАНКА 42
6-00-94 МАЛИМОН ГАЛИНА ЙОСИ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-01-42 МАЛИНОВСЬКА ЛЕСЯ МИ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-13-63 МАЛИНОВСЬКИЙ ЗЕНОВІ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-01-14 МАЛИШКIНА МАРІЯ ТЕР 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-03-72 МАЛИШ ЛЮБОВ ВІТАЛІЇ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-00-61 МАМАЙ НАДІЯ ЙОСИФІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-17-41 МАМЧIЙ Василь Васил ОЗЕРНА 3
6-01-52 МАНЬКО АЛІНА ЯРОСЛА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-02-79 МАРГАЛЬ МИРОН ІВАНО 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-55 МАРИНИЧ IВАН ЙОСИПО ШЕВЧЕНКА 38
6-14-33 МАРИСЕЙ ОЛЬГА ІЛЛІВ ГЕОЛОГIВ 7
6-11-44 Marys IVANNA Vasa D.Galytskogo 32
6-09-98 Markku VS. B.KIRČIVA 5
6-14-93 Marcus MICHAEL DMYT I.FRANKA 14
6-19-89 yüngül Martin MARIA L.UKRAINKY 32A
6-01-49 Martin Oksana George 50 illik yubileyi UPA 4
6-19-64 MARTYNIV Mary Peter L.UKRAINKY 18
6-00-67 Oksana YOU MARTYNIV 50 illiyi UPA 2
6-19-02 МАРТИШЕВСЬКА С.В. I.FRANKA 21
6-09-00 МАРУСЯК ВАСИЛЬ ДМИТ Д.ГАЛИЦЬКОГО 31
6-13-67 МАРУСЯК РОМАН ВАСИЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-23-24 МАРУСЯК ЯРОСЛАВА СТ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-11-02 МАРУЩАК ІРИНА ЙОСИП ГАЙДАМАЦЬКА 4
6-22-05 МАРЧАК В.М. 50-ildönümü UPA 5
6-14-79 МАРЧАК МИХАЙЛО ПЕТР I.ФРАНКА 14
6-02-40 МАРЧЕНКО М.Я. 50-ildönümü UPA 6
6-17-69 МАРЧУК АНАТОЛІЙ ДЕМ ШЕВЧЕНКА 1
6-09-03 МАСЛОВА КЛАРА ЄВТИФ I.ФРАНКА 9
6-00-85 МАТВЕЕВА НІНА ГРИГО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-01-41 МАТВІЇШИН МИРОСЛАВ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-22-65 МАТВIЕНКО ЛІДІЯ ГРИ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-59 МАТИНIНА АННА МИКИТ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-05-84 МАТКОВСЬКА ВАЛЕНТИН I.ФРАНКА 35А
6-09-56 МАТКОВСЬКА ВАЛЕНТИН I.ФРАНКА 9
6-06-86 МАТКIВСЬКИЙ Лев Іва ПРИВОКЗАЛЬНА 35
6-06-84 МАТКIВСЬКИЙ Iван Ль ПРИВОКЗАЛЬНА 35
6-12-56 МАТТIЕН Л.Н. stansiya 39
6-05-90 МАЦЕВИЧ ТЕТЯНА МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-16-27 МАЦИБУРА АНАТОЛІЙ Ф СКОРУБСЬКОI 2А
6-09-44 МАЦИК СВІТЛАНА ВАСИ I.ФРАНКА 9
6-17-85 МАЦИК Ярослав Івано ШЕВЧЕНКА 1
6-14-47 МАЧАЛАБА Mихайло Ст I.ФРАНКА 14
6-17-64 МАШКАНОВ СЕРГІЙ ВОЛ ШЕВЧЕНКА 1
6-01-87 МАШЛЯНКА Василина І 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-18-71 МЕГОВИЧ ОЛЬГА ЮРІЇВ ШЕВЧЕНКА 31
6-19-41 МЕДВІДЬ ЯРОСЛАВ ВАС КУРОРТНА 16А
6-01-12 МЕДВIДЬ ГАННА МИХАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-20-45 МЕЛЕНЕВИЧ ОЛЬГА ФЕД Д.ГАЛИЦЬКОГО 4А
6-21-12 МЕЛЕН МИРОСЛАВ ОЛЕК КРАСIВСЬКОГО 11
6-08-70 МЕЛЕН ЯРОСЛАВ ОСТАП Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-08-30 МЕЛЕН Iгор Остапови Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-09-64 МЕЛИМУКА ЮРІЙ МИХАЙ I.ФРАНКА 9
6-02-06 МЕЛЬНИК А.І. 50-ildönümü UPA 6
6-15-13 МЕЛЬНИК БОГДАН ТЕРЕ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-14-86 МЕЛЬНИК БОГДАН ІВАН I.ФРАНКА 14
6-08-13 Melnik Vasyl Peter D.Galytskogo 32
6-11-23 Vasili Melnik Ivan Dovbusha 5
6-02-77 Melnik Victoria DM I.FRANKA 9
6-20-00 Melnik Galyna Miko D.Galytskogo 2
6-03-01 Dmitri Melnik Miko 50 illiyi UPA 6
6-18-63 Eugenia Melnik Pat 27A Shevchenko
6-05-99 МЕЛЬНИК Е.М. Şevçenko 79
6-08-34 МЕЛЬНИК Любов Олекс Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-16-03 МЕЛЬНИК Л.М. СКОРУБСЬКОI 9А
6-08-74 МЕЛЬНИК МАРІЯ ІВАНІ I.ФРАНКА 57
6-16-20 МЕЛЬНИК М.М. ШЕВЧЕНКА 42А
6-12-57 МЕЛЬНИК НАТАЛЯ АНДР ПРИВОКЗАЛЬНА 41
6-03-37 МЕЛЬНИК ОКСАНА ІВАН 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-14-58 МЕЛЬНИК ОЛЬГА ЄВСТА I.ФРАНКА 14
6-02-63 МЕЛЬНИК Олександра 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-23-29 МЕЛЬНИК Петро Васил 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-13-01 МЕЛЬНИК РОМАН МИКОЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8A
6-17-68 МЕЛЬНИК ФРОСИНІЯ ПА ШЕВЧЕНКА 1
6-21-05 МЕЛЬНИК Євстафій Ми КРАСIВСЬКОГО 9
6-22-30 МЕЛЬНИК IВАН ВАСИЛЬ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-76 МЕЛЬНИК IРИНА ВОЛОД 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-23-05 МЕЛЬНИЧЕНКО Наталя 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-13 МЕЛЬНИЧЕНКО Стефані 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-23-47 МЕПАРАШВIЛI Платон 50-РIЧЧЯ УПА 14А
6-22-39 МЕПОРОШВIЛI Л. 50-ildönümü UPA 14
6-23-45 МЕТЕЛЮК О.Е. 50-ildönümü UPA 18
6-02-73 МЕШКОВА АНАСТАСІЯ Я 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-03-36 МЕШКОВ ЕВГЕН СТЕПАН 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-14-67 МIНАКОВ АНАТОЛІЙ ІВ I.ФРАНКА 14
6-17-27 МIХУРЧУК Мирослав О ОЗЕРНА 3
6-03-44 МIХIНА ОКСАНА СТЕПА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-12-52 МIЩУК ВАСИЛЬ ГРИГОР ПРИВОКЗАЛЬНА 37А
6-03-33 МИКИТИН ОМЕЛЬЯН МИХ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-14-21 МИКИТЮК АННА ТЕОДОР I.ФРАНКА 14
6-03-45 МИНДЮК ГАННА МИРОСЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-23-12 МИРГОРОДСЬКИЙ В.I. 50-ildönümü UPA 14
6-20-74 МИРОНОВ ГЕНАДІЙ ДМИ ГЕОЛОГIВ 11
6-22-79 МИРОНЧУК Галина Сем 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-15-36 МИСIВ ОЛЬГА ІВАНІВН Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-14-51 МИХАВКIВ СТЕФАНІЯ Й I.ФРАНКА 14
6-19-90 МИХАЙЛЕВИЧ БОГДАН Д Л.УКРАIНКИ 13А
6-00-34 МИХАЙЛИШИН ВАСИЛЬ С 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-08-39 МИХАЙЛИШИН ОЛЬГА МИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-22-78 МИХАЙЛЮК Володимир 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-19-01 МИХАЙЛІВ НАТАЛЯ МИК ШЕВЧЕНКА 57А
6-20-04 МИХАЙЛIВ МАРIЯ МИКО Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-09-49 МИХАЛЬЧУК ТЕТЯНА СЕ I.ФРАНКА 9
6-18-93 МИХНИЧ Б.С. ШЕВЧЕНКА 36А
6-17-51 МИЦАК МАРІЯ ВАСИЛІВ ШЕВЧЕНКА 1
6-13-09 МОЗДІР МАРІЯ СТЕПАН Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-09-13 МОЛОШИК ОЛЕКСІЙ СЕМ I.ФРАНКА 9
6-01-56 МОРГЕНШТЕЙН ВОЛОДИМ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-09-34 МОРОЗ Надія Петрівн I.ФРАНКА 9
6-08-35 МОСКАЛЬ Iванна Миха Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-18-81 МОСКОВЕЦЬ УЛЯНА ПЕТ I.ФРАНКА 21
6-12-32 МОТИЛЬОВА ВІРА БОГД СIЧОВИХ СТРI 5
6-17-92 МОЧАРСЬКА НАТАЛЯ МИ ШЕВЧЕНКА 1
6-19-55 МОЧАРСЬКИЙ ВОЛОДИМИ Л.УКРАIНКИ 10
6-13-37 МУДРАК МИКОЛА АДОЛЬ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-70 МУДРИЦЬКИЙ ВОЛОДИМИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-06-57 МУЗИЧКА Ірина Яроса ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-02-87 МУРОВСЬКА I.I. 50-ildönümü UPA 6
6-17-31 МУРОВСЬКА I.I. ОЗЕРНА 3
6-00-99 МУСКА ВАСИЛЬ ВАСИЛЬ САДОВА 3

– Н –

6-17-18 НАЛАПШИЙ Василь Мик ОЗЕРНА 3
6-21-99 НАЛАПШІЙ МАРІЯ МИХА I.ФРАНКА 42
6-15-24 НАЛАПШIЙ ВОЛОДИМИР Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-11-30 НАЛИСНИК Ярослав Пе Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 21
6-20-10 НАТИНКА Микола Ярос I.ФРАНКА 42
6-02-74 НЕКРАСОВА АГНІЯ ОЛЕ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-15-35 НЕСТЕРЕНКО М.I. ШЕВЧЕНКА 56А
6-00-65 НЕСТЕРЕНКО ОЛЕКСАНД 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-09-73 НЕСТЕРЕНКО Олександ КОБРИНСЬКОI 2
6-06-75 НЕСТЕРОВСЬКА Варвар ПРИВОКЗАЛЬНА 53А
6-08-86 НИЖНИК Г.П. I.FRANKA 68
6-09-54 Nikolina Alexey Ostap I.FRANKA 9
6-22-95 Catherine Fe NYKITYUK 50 illiyi UPA 14
6-00-92 Nikiforov roman Fed 50 RICHCHYA oup 2
6-19-10 NIKIFOROVA HOPE PE I.FRANKA 21
6-21-39 Nikolay Novikov Vasa SKORUBSKOI 9

- Haqqında -

6-05-86 Bogdan Shevchenko Dmitrov uçur 81
6-09-35 ОГОРОДНИК ЛЮБОВ СТЕ I.ФРАНКА 9
6-08-01 ОГОРОДНИК НАТАЛЯ СЕ Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-11-28 ОГОРОДНИК ІРИНА БОГ Д.ГАЛИЦЬКОГО 47
6-15-76 ОГУЛЬ НАТАЛІЯ ФЕДОР Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-00-86 ОДИНАК ГАЛИНА ВАСИЛ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-20-81 SOFIA tək İqnat D.Galytskogo 2
6-14-36 OZERCHUK Irina Ivan I.FRANKA 14
6-19-81 VL Okunevsky. L.UKRAINKY 6
6-19-53 VP Okunevsky. L.UKRAINKY 6
6-13-28 Oru Micah D.Galytskogo 8A Aleksin
6-17-39 MV Oleksyshyn. ОЗЕРНА 3
6-20-14 Oleksjuk ALLA Paul HEOLOHIV 13
6-08-69 ОЛЕСЬКІВ Ольга Васи Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-00-35 ОЛЕХОВА ВІРА БОРИСІ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-14-85 ОЛIЙНИК В.А. Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-03-79 ОЛIЙНИК ОРИСЯ МИКОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-20-15 ОЛIЙНИК I.О. Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 9
6-11-85 ОНИЩУК Григорій Іва Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 13
6-09-47 ОНИЩУК ІГОР ГРИГОРО I.ФРАНКА 9
6-20-35 ОРИСИК Iван Семенов КРАСIВСЬКОГО 12
6-19-38 ОРIХIВСЬКА ДАРIЯ МИ I.ФРАНКА 86
6-23-39 ОСАДЦЕВА Л.М. 50-ildönümü UPA 16
6-17-09 ОСИПЕНКО Любов Леон ОЗЕРНА 3

– П –

6-13-17 ПАВЛЕНКО КАТЕРИНА М Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-11-90 ПАВЛИК ЛЮБОМИР МИКО Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 11
6-00-51 ПАВЛИШИН О.М. 50-ildönümü UPA 2
6-17-87 ПАВЛИШИН Юстина Іва ШЕВЧЕНКА 1
6-19-67 ПАВЛИШИН ЄВГЕН ОРЕС Л.УКРАIНКИ 12
6-17-43 ПАВЛОВА РОЗА ІВАНІВ ОЗЕРНА 3
6-03-17 ПАВЛЮК ЛЮБОВ МИХАЙЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-08-54 ПАВЛЮК Надія Богдан Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-01-63 ПАВЛЮК ОКСАНА ГРИГО 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-07-77 ПАВЛІВ ВАСИЛЬ ЙОСИФ I.ФРАНКА 63
6-13-40 ПАВЛIВ ВАСИЛЬ ІВАНО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-01-57 ПАВЛIВ ГАЛИНА ІВАНІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-22-14 ПАВЛIВ Г.I. 50-ildönümü UPA 14
6-08-88 ПАВЛIВ С.В. I.FRANKA 69
6-00-78 ПАВЛIВ ІВАН ОЛЕКСІЙ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-09-32 ПАВЛIЙ С.М. I.FRANKA 9
6-20-06 ПАЛОШ ОЛЕКСАНДР ГЕО Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-03-77 ПАЛЮК МАРІЯ ФЕДОРІВ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-01-30 ПАЛЮК ОЛЕНА ОЛЕКСАН 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-18-27 ПАЛIЙ Т.М. ШЕВЧЕНКА 7А
6-00-52 ПАНЕВНИК ПАРАСКОВІЯ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-19-34 ПАНЕВНИК СТЕПАН ДМИ КУРОРТНА 6
6-17-59 ПАНКIНА Ольга Васил ШЕВЧЕНКА 1
6-21-53 ПАНЬКІВ ВОЛОДИМИР Ф КРАСIВСЬКОГО 23
6-11-04 ПАНЬКІВ КАТЕРИНА ПИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 30
6-19-24 ПАНЬКІВ М.Р. ПРИВОКЗАЛЬНА 19Б
6-16-23 ПАНЬКІВ РОМАН ОЛЕКС ШЕВЧЕНКА 54А
6-18-62 ПАНЬКІВ Тарас Роман ШЕВЧЕНКА 26
6-19-18 ПАНЬКIВ А.А. ПРИВОКЗАЛЬНА 19А
6-16-30 ПАНЬКIВ БОГДАН ОЛЕК ШЕВЧЕНКА 54
6-19-17 ПАНЬКIВ ГАННА МАРКІ ПРИВОКЗАЛЬНА 19
6-18-86 ПАНЬКIВ ОЛЕСЯ ОЛЕКС ШЕВЧЕНКА 51А
6-11-86 ПАНЬКIВ РОМАН ОЛЕКС Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 13
6-13-50 ПАПЛІНСЬКА АННА ВАС Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-09-90 ПАСТУШКЕВИЧ ВАСИЛЬ Д.ГАЛИЦЬКОГО 31
6-18-02 ПАТУЛЯК Володимир В ШЕВЧЕНКА 1
6-18-98 ПАХТЕР НУХІМ ІЦКОВИ I.ФРАНКА 19
6-14-37 ПЕВНЄВА Ольга Васил I.ФРАНКА 14
6-19-00 ПЕКАР МАРІЯ МИХАЙЛІ СIЧОВИХ СТРI 7
6-09-63 ПЕЛЬВЕЦЬКИЙ АНДРІЙ I.ФРАНКА 9
6-11-36 ПЕЛЬО Евстафій Евст Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 23
6-19-83 ПЕЛIНСЬКА Віра Воло Л.УКРАIНКИ 28
6-17-50 ПЕРЕГІНЕЦЬ НІНА ІВА I.ФРАНКА 32
6-14-90 ПЕРЕПЕЛИЦЯ Людмила Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-08-57 ПЕРНАК О.В. D.Galytskogo 32
6-21-28 ПЕРЧИК ГАННА ПЕТРІВ КРАСIВСЬКОГО 21
6-11-14 Petrasha Ivan Fedorov B.Khmelnitsky 15
6-09-42 PETRECHKO LOVE MIKA I.FRANKA 9
6-02-15 Peter Theodore Vasyl 50 illiyi UPA 6
6-19-75 Patrick Joseph Theodore L.UKRAINKY 23
6-08-78 Patrick HOPE I.FRANKA məxsus 59
6-18-19 Petryshak Markiyan John Şevçenko 1
6-00-95 ПЕТРИШИН БОГДАН МИК 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-01-07 ПЕТРОВ ВІКТОР ІВАНО 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-18-67 ПЕТРОВ I.П. Şevçenko 28
6-03-20 ПЕТРЮК НАДІЯ ВОЛОДИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-17-11 ПЕТРІВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ ОЗЕРНА 3
6-10-86 ПЕТРІВ ІГОР ВАСИЛЬО Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-18-88 ПЕТРIВСЬКИЙ Микола ОЗЕРНА 3
6-17-96 ПЕТРIВСЬКИЙ Михайло ШЕВЧЕНКА 1
6-03-68 ПЕТРIВСЬКИЙ ІВАН ЄВ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-05-55 ПЕЦЮХ ІВАН МИХАЙЛОВ ПРИВОКЗАЛЬНА 33
6-09-72 ПИВОВАРЧУК ВІРА ВАС КОБРИНСЬКОI 2
6-11-63 ПИЛИПЕНКО В.В. B.KIRČIVA 3
6-17-70 ПИЛИПИШИН РОМАН ВАС ШЕВЧЕНКА 37
6-18-73 ПИЛИПЧАТIН А.М. stansiya 29
6-11-10 ПИЛИПЧIЙ Микола Дми Д.ГАЛИЦЬКОГО 39
6-08-15 ПИЛИПЧIЙ Микола Мих Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-02-45 ПИЛИПЧIЙ Христина Я 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-68 ПИЛИПІВ ДМИТРО ЯРОС 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-03-55 ПИЛИПІВ ЯРОСЛАВ ІЛЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-14-69 ПИЛИПIВ ЕКАТЕРИНА Ю I.ФРАНКА 14
6-09-51 ПИЛИПIВ Мирослав Во I.ФРАНКА 9
6-19-52 ПИЛИПIВ СТЕПАН ФЕДО Л.УКРАIНКИ 14
6-06-81 ПИЛЯВСЬКИЙ М.I. ПРИВОКЗАЛЬНА 33А
6-14-75 ПИСАНА С.І. Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-14-56 ПИТОМЦЕВА НАДІЯ СЕМ I.ФРАНКА 14
6-15-29 ПИЦИК IВАН КОРНИЛОВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-15-16 ПИЦКО М.В. Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-14-17 PYTSKO John Vasilyovo I.FRANKA 14
6-21-38 Qanuni Georgi Cezayir KRASIVSKOHO 14
6-14-73 Podgorodetskiy Natal I.FRANKA 14
6-22-34 Picasso LOVE Dmitri 50 illiyi UPA 14
6-11-61 Pitsyk ANNA Vasile D.Galytskogo 53
6-14-72 PIDVYSOTSKA NATALIA I.FRANKA 14
6-14-63 ПIКАС ЛЮБОВ ДМИТРІВ I.ФРАНКА 14
6-11-42 ПIКУЛЯ Iгор Юрійови САДОВА 5
6-08-51 ПIСКУН Л.В. D.Galytskogo 32
6-13-52 ПIСКУН МИКОЛА ЯКОВИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-13-31 ПIТУХ МИРОСЛАВА ПАВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-14-16 ПIЩАЛЬНИК ВІРА ОЛЕК I.ФРАНКА 14
6-02-42 ПЛЕШКАНЬОВ ДМИТРО Є 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-14-54 ПЛИСКА Ірина Іванів ГЕОЛОГIВ 9
6-03-39 ПОВХАНИЧ БОГДАН ПЕТ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-23-00 ПОВХАНИЧ Л.Т. I.ФРАНКА 38А
6-17-48 ПОВХАНИЧ Ольга Васи ШЕВЧЕНКА 1
6-13-00 ПОДIЛЬНЯК ІВАН СЕМЕ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-54 ПОЗДНЯКОВ ВІКТОР ОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-03-58 Poznan Anatole 50 illiyi UPA 10
6-13-56 SVETLANA D.Galytskogo C 8A sürdü
6-09-27 POLAHNYUK Maria Vasa I.FRANKA 9
6-15-87 POLNYUK Lesya NICHOLAS D.Galytskogo 16
6-13-03 POLNYUK Yaroslav MIK D.Galytskogo 8A
6-05-98 ПОЛЬОВА Світлана Ма ШЕВЧЕНКА 76Б
6-16-02 ПОЛЯНСЬКА ПРАСКОВІЯ КРАСIВСЬКОГО 4
6-17-80 ПОЛЯНСЬКИЙ IГОР МИК ШЕВЧЕНКА 1
6-01-89 ПОНОМАРЬОВА ВІРА МИ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-12-92 ПОПАДИНЕЦЬ П.I. ГЕОЛОГIВ 5
6-19-45 ПОПАДИНЕЦЬ Т.М. КУРОРТНА 10
6-13-44 ПОПАДЮК МИНДОРА ФЕД Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-15-67 ПОПИК В.П. Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-23-19 ПОПИК Iгор Іванович 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-19-78 ПОПКО ЄВСТАХІЙ ПЕТР Л.УКРАIНКИ 25
6-23-14 ПОПОВИЧ Марія Івані 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-19-63 ПОПУШОЙ Марія Степа Л.УКРАIНКИ 17
6-11-51 ПОПУШОЙ Ольга М. САДОВА 4
6-00-40 ПОРУХ ОЛЕКСІЙ ДМИТР 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-03-30 ПОРУХ ІВАН ПЕТРОВИЧ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-00-31 ПОСЕЛЕНСЬКА ВАЛЕНТИ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-11-68 ПОСЕЛЕНСЬКА ОЛЕСЯ Т Д.ГАЛИЦЬКОГО 38
6-19-42 ПОХОНСЬКА МАРІЯ АНТ ЛИСОВИЦЬКА
6-09-04 ПРИЙМИЧ ПЕТРО ПЕТРО I.ФРАНКА 9
6-02-28 ПРИНДА М.К. 50-ildönümü UPA 6
6-11-56 ПРИСТАЙ Валентина Ф ДОВБУША 5
6-11-45 ПРИСТАЙ МАРІЯ МИКОЛ САДОВА 7
6-21-47 ПРИСТАЙ ОКСАНА ВАСИ I.ФРАНКА 42
6-06-49 ПРИСТАЙ Iлля Микола ПРИВОКЗАЛЬНА 49
6-14-35 ПРИСТАЙ I.О. D.Galytskogo 5
6-01-85 ПРИХОДЬКО IВАН МИХА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-03-22 Biz Prokopçuk NICHOLAS 50 illiyi UPA 10
6-16-28 MM Protsiuk. Şevçenko 52
6-22-25 PROCKURNYTSKYY DMYT 50 illiyi UPA 14
6-12-19 qıfıllar VV. СIЧОВИХ СТРI 15
6-23-28 Spinning Yaroslav hazırda 50 illiyi UPA 14
6-18-03 Ptashchenko Pahsa Nikolay Shevchenko 1
6-15-04 PUKALYAK Galyna ADAM D.Galytskogo 10A
6-22-29 ПУКАС Олексій Микол 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-17-37 ПУКАС ЯРОСЛАВ МИХАЙ ОЗЕРНА 3
6-23-26 ПУХАЛЬСЬКА КСЕНІЯ З 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-01-46 ПУХАЛЬСЬКИЙ АНАТОЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-21-16 ПУШКАР Н.С. КРАСIВСЬКОГО 16

– Р –

6-09-61 РАЗДОМАХІН РОЛАНД А I.ФРАНКА 9
6-01-05 РАЗУМНОВА М.М. 50-ildönümü UPA 4
6-14-24 РАК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-00-09 РАК С.I. 50-ildönümü UPA 2
6-18-12 РАПІЙ ОКСАНА ЯРОСЛА ШЕВЧЕНКА 1
6-18-26 РАПIЙ В.I. Şevçenko 6
6-16-26 РАПIЙ МИКОЛА СТЕПАН ШЕВЧЕНКА 50
6-22-72 РАПIЙ Микола Коста КРАСIВСЬКОГО 17
6-18-20 РАПIЙ Михайло Васил ШЕВЧЕНКА 1
6-00-64 RAPIY Oru Teodoro 50 illiyi UPA 2
6-09-29 RAPIY Rosalia Vasile I.FRANKA 9
6-18-68 RAPIY R.H. 29A Shevchenko
6-18-47 RAPIY YE.O. Şevçenko 10
6-01-68 Rachinsky YURİ Yaş 50 illik yubileyi UPA 4
6-02-49 REVN'YUK Alexander F 50 ildönümü UPA 6
6-09-06 Anastasia Rega Kyry I.FRANKA 9
6-22-62 Repko BG. 50-ildönümü UPA 14
6-13-99 C. I RESHETOV. I.ФРАНКА 14а
6-03-75 РИБАЛЬЧЕНКО БОГДАНА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-02-32 РИБЧАК В.І. 50-ildönümü UPA 6
6-22-27 РИЖОВА Оксана Васил 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-21-02 РIЙ В.I. СКОРУБСЬКОI 9
6-23-17 РIЛЬ Петро Валентин 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-15-39 РIМЖУС ГAЛИНА ВАСИЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-06-52 РОБЧУК Любов Михайл ПРИВОКЗАЛЬНА 49
6-01-81 РОЗДОМАХIНА НАДІЯ Ф 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-19-12 РОЗМАРИНОВИЧ Лідія ПРИВОКЗАЛЬНА 17
6-22-64 РОМАНИК Ярослав Сте 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-06-41 РОМАНИШИН КАТЕРИНА СIЧОВИХ СТРI 28
6-11-75 РОМАНИШИН ЛЮБОВ ДМИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 44
6-08-19 РОМАНЧУК Галина Мих Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-00-30 РОМАНЮК МЕЛАНІЯ ЮЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-02-97 РОМАН СТЕПАН ЙОСИФО 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-00-53 РОСПОПА ОКСАНА ІВАН 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-06-51 РУБЛЬОВСЬКА Тетяна ПРИВОКЗАЛЬНА 49
6-09-52 РУДАВЕЦЬ Михайло Ми I.ФРАНКА 9
6-13-14 РУДАВСЬКА ІВАННА ЙО Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-51 РУДЕНКО Владислав В 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-13-69 РУДИЙ ГРИГОРІЙ СЕМЕ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-56 РУДНИК ОЛЕНА ОЛЕКСА I.ФРАНКА 72
6-22-68 РУЖЕВИЧ Анна Іванів 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-09-94 РУЖЕВИЧ Микола Дмит Б.КИРЧIВА 8
6-21-62 РУЖИНСЬКА НАДІЯ МИХ I.ФРАНКА 42
6-04-94 РУЙ МИКОЛА ІВАНОВИЧ ПРИВОКЗАЛЬНА 2

– С –

6-08-89 САБАТ МИХАЙЛО ІВАНО I.ФРАНКА 68
6-02-43 САБЛЕВ ВОЛОДИМИР ПА 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-13-73 САВАГIНА ОЛЬГА ОЛЕК Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-08-44 САВАГIНА ЮЛIЯ ОЛЕКС I.ФРАНКА 57
6-20-97 САВАРЧУК ТЕТЯНА МИР I.ФРАНКА 6
6-13-42 САВЧИН ВАДИМ ПЕТРОВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-08-96 САВЧУК ЯРОСЛАВ ІВАН I.ФРАНКА 68
6-21-58 САВ’ЮК Олег Петрови Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-11-84 САВ’ЮК ПЕТРО ФЕДОРО Б.КИРЧIВА 6
6-13-30 САГАЙДАК ЙОСИП МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-45 САДЛИЧ ЙОСИФ СТЕПАН I.ФРАНКА 42
6-14-20 САКАЛЬ Анна Петрівн I.ФРАНКА 14
6-17-66 САКАЛЬ БОГДАН СТЕФА ШЕВЧЕНКА 37А
6-05-89 САКАЛЬ Д.М. stansiya 11
6-12-00 САКАЛЬ Марія Василі ПРИВОКЗАЛЬНА 11А
6-15-26 САКАЛЬ ЯРОСЛАВ МИКО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-18-51 САКАЛЬ ІРИНА ІВАНІВ ШЕВЧЕНКА 16
6-02-75 Samoilenko ALISA OL 50 illik yubileyi UPA 6
6-02-80 Samoilenko MARIA PE 50 ildönümü UPA 6
6-02-26 Sasso S. 50 illik yubileyi axdı UPA 6
6-02-08 Biz Jaroslav 50 illiyi Upa SAFIYANYK 6
6-12-35 Maria Andrei Sakhno SICHOVYH Slavyansk Stry 7A
6-12-39 SVYATKIVSKA SV. СIЧОВИХ СТРI 37
6-09-19 СЕЛІВАНОВ ПИЛИП ВАС I.ФРАНКА 9
6-20-82 СЕМБРАТ МИРОСЛАВА І Д.ГАЛИЦЬКОГО 2
6-20-85 СЕМЕЛЯК П.А. I.FRANKA 8
6-00-46 СЕМЕНЕНКО ОЛЬГА ОНИ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-20-01 СЕМЧАКЕВИЧ ВОЛОДИМИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-00-15 СЕНДЕГА Єфросинія В 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-17-30 СЕНЬКО ЛІДІЯ ВАСИЛІ ОЗЕРНА 3
6-20-71 СЕНЮК В.П. I.FRANKA 6
6-09-70 СЕНІВ ЗЕНОВІЯ БОГДА КОБРИНСЬКОI 4
6-08-68 СЕРВЕТНИК ВОЛОДИМИР Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-17-91 СЕРЕДЮК Богдан Васи ШЕВЧЕНКА 1
6-09-43 СЕРЕДЯК М.С. I.FRANKA 9
6-02-33 СИВУЛЯК ГАЛИНА ЯКІВ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-08-24 СИДОРАК БОГДАН МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-14-29 СИДОРАК Володимир І I.ФРАНКА 14
6-11-07 СИДОРАК ЛЕВ ОЛЕКСІЙ Д.ГАЛИЦЬКОГО 48
6-18-90 СИДОРАК МИКОЛА МИХА ШЕВЧЕНКА 65
6-11-50 СИДОРАК ОКСАНА МИХА Д.ГАЛИЦЬКОГО 48
6-12-37 СИДОРАК Роман Микол СIЧОВИХ СТРI 2a
6-21-35 Sydorak YU.B. I.FRANKA 40
6-11-71 Biz Yaroslav KOBRYNSKOI Sydorak 3
6-12-42 Nikolay Shevchenko Irina Sydorak 66
6-03-40 Sidorenko Vladimir 50 illiyi UPA 10
6-20-89 Kim Stephanie P I.FRANKA 8
6-13-66 Sidorov Nikolay Anat D.Galytskogo 8A
6-14-84 СИДОР ПЕТРО ВАСИЛЬО Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-08-85 СИМОНIВ Р.М. I.FRANKA 68
6-06-48 СИРМАЙ АЛЛА МИКОЛАЇ ПРИВОКЗАЛЬНА 49
6-05-93 СІКОРА А.М. Şevçenko 74
6-18-24 CIКОРА Марія Микола ШЕВЧЕНКА 4
6-02-70 СIХОВСЬКИЙ АНТОН СТ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-03-14 СКАЗИК МИХАЙЛО МИКО 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-18-23 СКВІРА Володимир Ів ШЕВЧЕНКА 3
6-17-94 СКИБА Мирослава Вас ШЕВЧЕНКА 1
6-03-62 СКОРБЕЖ НІНА ВАСИЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-21-91 СКУБИШ МИХАЙЛО ІВАН I.ФРАНКА 42
6-13-72 СКУРЧАК КАТЕРИНА МИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-22-21 СКУРЧАНСЬКИЙ МИХАЙЛ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-23-37 MV SLYVCHUK. 50-ildönümü UPA 16
6-06-42 Alexander Shevchenko Nataliya SLYMKO 73
6-00-88 EUGENE SLOBODIAN ROMA 50 illiyi UPA 2
6-02-66 Smolskaya Ivanna Ro 50 illiyi UPA 6
6-14-89 Smirnov ANNA Yarema I.FRANKA 14
6-01-60 Pavel Smirnov LOVE 50 illiyi UPA 6
6-14-70 SMIHNOV VLADIMIR M D.Galytskogo 6B
6-11-38 СНІГУР Ірина Микола ДОВБУША 7
6-11-19 СНIГУР Ірина Микола ДОВБУША 7
6-14-62 СНIЖКОВА ГАЛИНА ГЕО I.ФРАНКА 14
6-19-05 СНIТКО Антоніна Арс ШЕВЧЕНКА 36
6-01-67 СОБОЛЕВСЬКА ЛЮДМИЛА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-19-21 СОБОЛЬ ОЛЕГ ЯРОСЛАВ ПРИВОКЗАЛЬНА 5А
6-02-34 СОБОЛЬ ТЕТЯНА ІВАНІ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-22-54 СОБОЛЬ Я.В. 50-ildönümü UPA 14
6-13-11 СОВIНСЬКА БРОНІСЛАВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-21-67 СОКАЛЬ Микола Дмитр I.ФРАНКА 42
6-22-26 СОКАЛЬ Ольга Михайл 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-18-60 СОКАЛЬ Р.О. Şevçenko 24
6-11-91 СОКОЛИК Д.С. Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 9
6-20-47 СОЛОВЙОВА МАРІЯ УЛЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО 2
6-03-69 СОЛОВЙОВА ОЛЬГА БОР 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-21-52 СОЛОВІЙ Роман Яросл I.ФРАНКА 42
6-11-13 СОЛОДЧУК Анна Івані Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 15
6-08-29 СОЛОНИНКО Тарас Іва Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-14-03 СОЛОПОНОВА А.З. I.FRANKA 14
6-14-38 СОЛТИС ДАРІЯ ЙОСИФІ I.ФРАНКА 14
6-17-20 СОЛТИС О.М. ОЗЕРНА 3
6-11-67 СОРОКА В.В. D.Galytskogo 40
6-22-24 PINE BA. 50-ildönümü UPA 14
6-20-98 Igor Sosnowski CE I.FRANKA 6
6-08-09 Stamp SOSULOVSKA. D.Galytskogo 32
6-18-61 SPONDYCH Bogdan Ivan Shevchenko 24
6-12-01 SPONDICH Ghannam Vasil SICHOVIH Stri 23
6-21-76 Spitsyna MA. I.FRANKA 42
6-15-12 EUGENE SPITSYN Dmitri D.Galytskogo 10A
6-09-11 STAROVETSKA Lyudmyla I.FRANKA 47A
6-21-40 СТАСІВ СТЕПАНІЯ МИХ КРАСIВСЬКОГО 11
6-08-40 СТАСIВ Зеновій Миха Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-18-53 СТАСIВ М.В. Şevçenko 18
6-00-50 СТАСIВ ОСТАП МИКОЛА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-17-93 СТАШКIВ Володимир В ШЕВЧЕНКА 1
6-05-83 СТЕЛЬМАХ ГАННА МИРО 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-23-21 СТЕЛЬМАХ Мирон Андр 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-00-36 СТЕФАНКІВ РУСЛАНА Б 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-00-08 СТЕФАНКІВ ЯРОСЛАВ Р 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-10-31 СТЕФАНКIВ ВАСИЛЬ ДМ ШЕВЧЕНКА 41Г
6-15-05 СТЕФАНКIВ В.І. D.Galytskogo 14
6-19-31 СТЕФАНКIВ КАТЕРИНА ШЕВЧЕНКА 41А
6-02-92 СТЕФАНКIВ ЛюбОВ ВОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-08-62 СТЕФАНКIВ Микола Ми Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-18-22 СТЕФАНКIВ М.Д. ШЕВЧЕНКА 41В
6-22-04 СТЕФАНСЬКА ЛЮБОМИРА 50-РIЧЧЯ УПА 5
6-12-50 СТЕФАНЮК ГАЛИНА МИХ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-11-79 СТЕФАНIВ НАДІЯ МИХА Б.КИРЧIВА 4
6-15-68 СТЕФАНIВ СЕРГІЙ КАЗ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-22-50 СТЕФАНIВ Ю.С. 50-ildönümü UPA 14
6-02-23 СТОЛЯРОВА СТЕФАНІЯ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-08-53 СТОЛЯРСЬКИЙ Тарас Б Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-17-10 СТОЛЯР Марія Михайл ОЗЕРНА 3
6-14-41 СТУЛЬНІКОВА ТЕТЯНА I.ФРАНКА 14
6-14-52 СТУЛЬНIКОВА ОЛЬГА І I.ФРАНКА 14
6-14-96 СТУЛЬНIКОВ ВІКТОР І I.ФРАНКА 14
6-20-05 СТУПНИЦЬКИЙ ВОЛОДИМ Д.ГАЛИЦЬКОГО 15
6-15-48 СУБОТА СТЕПАН ІВАНО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-00-47 СУЗГIНА ЛЮДМИЛА ІВА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-02-64 СУНАК ЛЮДМИЛА МИКОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-22-01 СУНАК Iрина Онуфріі 50-РIЧЧЯ УПА 5
6-13-51 СУСЛИК IГОР ІВАНОВИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-01-73 СУХОМЛИН I.П. 50-ildönümü UPA 4
6-08-36 СУХIНА Роман Миросл Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-00-96 СУШКО ВАСИЛЬ ІВАНОВ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-09-20 СУШКО МАРІЯ ГРИГОРІ I.ФРАНКА 9
6-12-02 СУЩЕНКО Г.М. СIЧОВИХ СТРI 25
6-00-73 СЯЗIНА ВІРА ВАСИЛІВ 50-РIЧЧЯ УПА 2

– Т –

6-20-19 ТАЛАЛАЙ НАТАЛЯ СТЕП I.ФРАНКА 8
6-01-80 ТАРАБУЗАН ОЛЕКСАНДР 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-38 ТАРАСОВА ЛАРИСА ГЕО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-14-91 ТАРАСОВА МАРІЯ ПЕТР I.ФРАНКА 14
6-16-61 ТАРАСЮК ЮРІЙ ПАВЛОВ ШЕВЧЕНКА 59
6-02-83 ТАТАЛІБА ГАННА ВАСИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-04-66 ТЕЛЬКА Софія Михайл ПРИВОКЗАЛЬНА 2
6-21-84 ТЕРЛЕЦЬКА МАРІЯ ПЕТ I.ФРАНКА 42
6-09-38 ТЕСЛЯ АННА ІВАНІВНА I.ФРАНКА 11
6-19-92 ТИМКІВ ОКСАНА МИКОЛ Л.УКРАIНКИ 19А
6-05-85 ТИМКIВ ОЛЬГА ДМИТРI Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 19
6-13-46 ТИМКIВ О.М. Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-08-37 ТИМЧАК Iгор Ярослав Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-03-21 ТИСОВСЬКИЙ ІГОР ВАС 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-15-89 ТИСОВСЬКИЙ ІГОР ВАС Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-01-29 ТИТАРЕВА МАРІЯ ПЕТР 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-06-76 ТИТАРЕНКО Наталя Пе ПРИВОКЗАЛЬНА 57Б
6-06-25 ТИТАРЕНКО П.М. СIЧОВИХ СТРI 16
6-13-58 ТКАЧУК Микола Павло Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-74 ТОВКАН IЛЛЯ ВАСИЛЬО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-17-82 ТОВСТЮК Олександра ШЕВЧЕНКА 1
6-12-53 ТОВСТЮК РАЇСА ВАСИЛ ПРИВОКЗАЛЬНА 39
6-22-45 ТОДОРОВИЧ Олена Гна 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-14-61 ТОЛСТОП’ЯТ ВІКТОР О I.ФРАНКА 14
6-09-89 ТОМЧУК МАРІЯ ДМИТРІ КОБРИНСЬКОI 2А
6-08-06 ТОЦЬКИЙ ЛЕОНТІЙ ІГО Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-01-75 ТРИНОГА ЛЮБОВ ОЛЕКС 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-17-74 ТРОЙНЯК Олег Михайл ШЕВЧЕНКА 1
6-14-08 ТРІЩ ЄВГЕН ВАСИЛЬОВ I.ФРАНКА 14
6-17-14 ТРIЩ Любов Андріівн ОЗЕРНА 3
6-12-20 Mixail Shevchenko Pavlina TRISCH 68
6-15-08 Tülin VICTOR Michael D.Galytskogo 10A
6-00-68 Tumaco MICHAEL Semen 50 illiyi UPA 2
6-17-03 Maria Ludwig qaxac lake 3
6-22-61 Kira M TURAHODZHAEVA 50 illiyi UPA 14
6-22-53 ANDREY TURURA Yuri 50 illiyi UPA 14
6-02-14 ТУРУРА НІНА ЄВДОКИМ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-17-97 ТУРЧИК ВОЛОДИМИР ФР ШЕВЧЕНКА 1
6-13-68 ТУР Г.О. Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-12-31 ТУТУР ЛЕОНІДА ВАСИЛ СIЧОВИХ СТРI 3
6-22-09 ТЬОТЧЕНКО АЛЛА АНАТ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-17 ТЮРIНА НАДІЯ МИХАЙЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-02-47 ТЯЖКИЙ ОЛЕКСІЙ ВАСИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-09-36 ТЯЖКИЙ IГОР ОЛЕКСІЙ I.ФРАНКА 9

– У –

6-14-57 УГРИНОВСЬКА ГАЛИНА I.ФРАНКА 14
6-15-78 УГРИН ДМИТРО ФЕДОРО Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-14-45 УЛИНЕЦЬ Михайло Юрк I.ФРАНКА 14
6-03-25 УСЕНКО АНАТОЛІЙ МИК 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-13-10 УТКІНА АЛЛА ВІТАЛІЇ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-11-16 УШАК Михайло Степан Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 19
6-14-00 УШАК Павліна Микола ШЕВЧЕНКА 25
6-15-57 УШНЕВИЧ Марія Антон Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А

– Ф –

6-06-40 ФАЛАЧ Анатолій Леон Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-15-59 ФАЛАЧ МАРІЯ АНТОНІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-09-53 ФАРТУХ АНДРІЙ АНДРІ I.ФРАНКА 9
6-02-54 ФЕДЕНЧУК ОЛЕСЯ ФЕДО 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-01-77 ФЕДИНЕЦЬ РОСТИСЛАВ ОЗЕРНА 3
6-01-09 ФЕДОРЕНКО АННА ДМИТ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-14-26 ФЕДОРЕНКО ОЛЬГА ІВА I.ФРАНКА 14
6-01-54 ФЕДОРЕНКО ТЕТЯНА МИ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-00-62 ФЕДОРЕНКО IВАН ФЕДО 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-13-60 ФЕДОРИШИН ГАННА ОЛЕ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-22-41 ФЕДОРИШИН Зіновій В 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-01-18 ФЕДОРКО Ганна Васил 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-01-94 ФЕДОРКО МИКОЛА ВАСИ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-15-52 ФЕДУСІВ Степан Олек Д.ГАЛИЦЬКОГО 10а
6-11-89 FEDORNYAK In. Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 7
6-20-52 Fedorov VA. D.Galytskogo 2
6-20-51 Fedorova Olga YURIYI D.Galytskogo 2
6-12-26 John F. Ivan SICHOVYH Slavyansk Stry 13B
6-13-02 Fedorov ARTHUR VYACHES D.Galytskogo 8A
6-00-89 Stephanie D FEDORCHUK 50 illiyi UPA 2
6-11-72 Theodore LOVE Dmitry KOBRYNSKOI 3
6-03-07 ФЕДОРIВ ПАВЛО ВАСИЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-03-66 ФЕДОСЮК ОЛЬГА ЮРІЇВ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-03-13 ФЕДУСІВ Галина Богд 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-14-13 ФЕДУСIВ БОГДАН МИХА I.ФРАНКА 14
6-09-78 ФЕДУСIВ Б.О. КОБРИНСЬКОI 4
6-18-94 ФЕДУСIВ ВЛАДИСЛАВ С ШЕВЧЕНКА 53А
6-18-52 ФЕДУСIВ МАРІЯ МИКОЛ ШЕВЧЕНКА 17
6-15-82 ФЕДУСIВ МАРІЯ ПАВЛІ I.ФРАНКА 24А
6-12-86 ФЕДУСIВ МАРІЯ ІВАНІ СIЧОВИХ СТРI 24А
6-09-76 ФЕДУСIВ Микола Олек КОБРИНСЬКОI 4
6-18-25 ФЕДУСIВ НАТАЛІЯ ДМИ ШЕВЧЕНКА 5
6-19-32 ФЕДУСIВ РОМАН МИХАЙ ШЕВЧЕНКА 55
6-18-72 ФЕДУСIВ СТЕФАНІЯ КИ ШЕВЧЕНКА 33
6-18-58 ФЕДУСIВ I.О. Şevçenko 22
6-09-30 ФЕДЧЕНКО ГАННА МИКО I.ФРАНКА 9
6-13-61 ФЕДЬКОВИЧ ОКСАНА ІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 6А
6-05-96 ФЕДЬКОВИЧ ІРИНА ВАС ШЕВЧЕНКА 74
6-21-51 ФЕДЬКО Ярослава Мих I.ФРАНКА 42
6-22-98 ФЕДIРКО МИХАЙЛО ІВА 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-18-91 ФЕДIРКО СОФІЯ МИХАЙ ШЕВЧЕНКА 57
6-21-18 ФЕДIРКО I.М. КРАСIВСЬКОГО 13
6-00-21 MICHAEL FELDMAN Luik 50 illiyi UPA 2
6-15-83 Michael FELDMAN Yul I.FRANKA 24A
6-00-17 Ferenc Galina Bogd 50 RICHCHYA UPA 2
6-15-14 FESOVETS Carolina S D.Galytskogo 10A
6-21-75 FYLYK Stephen Basil D.Galytskogo 21
6-02-51 FILCHYNSKYY TIMUR 50 illiyi UPA 6
6-11-54 FIHEL Yaroslav TEOD Dovbusha 7
6-16-21 FISENKO YURIYOV Oleg Shevchenko 52B
6-11-57 FLORKO LN. D.Galytskogo 50
6-15-31 Florka I.Į. Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-03-73 FORKUTSA ANNA Vasili 50 illiyi UPA 10
6-02-13 NATALIA M Frantskevych 50 illiyi UPA 6
6-11-40 Frantskevych Yuri ABB B.Khmelnitsky 25
6-01-40 frolova MT. 50-ildönümü UPA 4
6-00-80 ФУРМАНЮК МИКОЛА ФЕД 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-15-01 ФУТРАК БОГДАН ВАСИЛ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А

– Х –

6-17-25 ХАБАЗНЯ О.П. ОЗЕРНА 3
6-01-74 ХАБАЗНЯ I.М. 50-ildönümü UPA 4
6-18-29 ХАЙКОВА Н.Д. Şevçenko 7
6-09-91 ХАНАС ОРЕСТ ЗЕНОВІЙ I.ФРАНКА 5
6-02-94 ХАРЧЕНКО УЛЯНА ПАВЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-11-78 ХАРIВ Розалія Паньк Д.ГАЛИЦЬКОГО 24
6-09-86 ХАРІВ Роман Михайло Д.ГАЛИЦЬКОГО 24a
6-22-70 ХОДОВIЦЬКА Оксана С 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-21-71 ХОМА УЛЯНА БОГДАНІВ I.ФРАНКА 42
6-21-23 ХОМЕНКО Володимир Д КРАСIВСЬКОГО 14Б
6-11-49 Elena Khomenko St. George B.Khmelnitsky 5
6-19-06 Alexander Khomenko və stansiya 15
6-12-10 Khomyn Maria Petrovna SICHOVYH Slavyansk Stry 22
6-01-21 Stepan Joseph Khomyn 50 illiyi UPA 4
6-12-98 Hominy YU.YU. D.Galytskogo 12
6-08-47 Khomich Igor İvanoviç D.Galytskogo 32
6-22-97 ХОМКО Богдан Іванов 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-02-10 Khomko Vladimir Jos 50 illiyi UPA 6
6-22-96 Khomko Vladimir Yo 50 illiyi UPA 14
6-01-32 Khomko Maria Vasile 50 illiyi UPA 4
6-21-30 Khomko Eva F. KRASIVSKOHO 3
6-20-09 HORKUTSA VM. 4A HEOLOHIV
6-02-91 Elena Temple Micah 50 illiyi UPA 6
6-21-64 ХРУЩ ВЄЧЕСЛАВ МИКОЛ I.ФРАНКА 42
6-20-78 ХШАНОВСЬКА ГАЛИНА О Д.ГАЛИЦЬКОГО 2

– Ц –

6-12-28 ЦАРЕНКО РАЇСА КИРИЛ СIЧОВИХ СТРI 9
6-17-67 ЦАРИЦЯ РОМАН ВОЛОДИ ШЕВЧЕНКА 1
6-19-22 ЦВЄТКОВ МИХАЙЛО ОЛЕ ШЕВЧЕНКА 68
6-18-49 ЦЕЛIКОВА М.І. Şevçenko 13
6-21-14 ЦЕЛIКIНА АННА ЯРОСЛ КРАСIВСЬКОГО 5
6-21-20 ЦЕЛIКIН ЯРОСЛАВ ФЕД КРАСIВСЬКОГО 14
6-13-04 ЦИБУЛЬКIНА ТАМАРА Н Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-13-41 ЦИКОШ МАРІЯ ЙОСИПІВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-15-53 ЦИМБАЛIСТА ЯРОСЛАВА Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-19-44 ЦИПУК Павліна Івані ШЕВЧЕНКА 64
6-19-47 ЦЮКЕВИЧ НАДІЯ СТЕПА КУРОРТНА 4
6-12-93 ЦЮК М.Ф. D.Galytskogo 27
6-12-17 ЦЮЦЮРА ДМИТРО МИКОЛ СIЧОВИХ СТРI 13
6-23-13 ЦЯПКО ОКСАНА ВАСИЛІ 50-РIЧЧЯ УПА 14

– Ч –

6-17-84 ЧАБАНЕНКО Ганна Мин ШЕВЧЕНКА 1
6-14-97 ЧАЙКІВСЬКА Наталя Б I.ФРАНКА 14
6-00-27 ЧАЛАЯ АНТОНІНА ВАСИ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-14-06 ЧАЛИЙ ЮPIЙ ЮРІЙОВИЧ I.ФРАНКА 14
6-13-45 ЧАПКАЙЛО ДМИТРО ПЕТ Д.ГАЛИЦЬКОГО 8А
6-03-15 ЧАПКАЙЛО МИРОСЛАВА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-02-09 ЧАПЛИНСЬКА ЛІДІЯ ОЛ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-22-51 ЧЕВЕРДА Марія Степа 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-15-79 ЧЕРКАШИНА МАРІЯ ВАС Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-18-04 ЧЕРНЕТА Дмитро Павл ШЕВЧЕНКА 1
6-19-11 ЧЕРНИШЕВА ГАННА ІВА ПРИВОКЗАЛЬНА 1
6-01-70 ЧЕРНОВА ЛЮДМИЛА ІВА 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-23-30 ЧЕРНЯХIВСЬКА Ольга 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-12-41 ЧЕРНІХIВСЬКА Марія СIЧОВИХ СТРI 4А
6-20-91 ЧЕРТКОВА КЛАРА МИХА I.ФРАНКА 8
6-00-91 ЧЕРТОРИЛЬСЬКА ОЛЬГА 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-02-19 ЧЕРТОРИЛЬСЬКИЙ IВАН 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-06-79 ЧЕСНОК В.О. ПРИВОКЗАЛЬНА 35А
6-03-56 ЧЕТАЙКIН ВАЛЕРІЙ МИ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-01-64 ЧЕХIНДА ЄФРОСИНІЯ-К 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-08-94 ЧУБКО Віра Яківна I.ФРАНКА 68
6-08-90 ЧУБУКОВ ОЛЕКСАНДР П I.ФРАНКА 59
6-19-85 ЧУЛУПIН МИХАЙЛО ВАС Л.УКРАIНКИ 29
6-19-84 ЧУЛУПIН ОЛЬГА ДМИТР Л.УКРАIНКИ 29
6-18-59 ЧУХНА Е.В. Şevçenko 23
6-12-85 ЧУХНО ОЛЕГ ВАСИЛЬОВ СIЧОВИХ СТРI 4

– Ш –

6-12-33 ШАБАН Світлана Петр СIЧОВИХ СТРI 30
6-18-83 ШАБАН Стефанія Петр ШЕВЧЕНКА 36Б
6-17-63 ШАГУН Анатолій Прок ШЕВЧЕНКА 1
6-21-25 ШАГУН ВІКТОР АНАТОЛ КРАСIВСЬКОГО 14Б
6-01-84 ШАНКОВСЬКИЙ РОМАН Є 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-09-59 ШАРАК МИХАЙЛО М. I.FRANKA 9
6-23-10 ШАРЕНКО Віра Семені 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-21-29 MARIA Shark MYROSLA KRASIVSKOHO 25
6-02-71 Şaul Vyaçeslav IVAN 50 illiyi UPA 6
6-02-61 SHASHLOVA TATIANA IETA 50 illiyi UPA 6
6-08-02 John SHVAB'YUK Dmitry D.Galytskogo 32
6-20-79 Svědík L.İ.. ГЕОЛОГIВ 8
6-05-97 Shvets M.İ. Şevçenko 71
6-00-29 Sheveleva Anastasiya 50 illiyi UPA 2
6-22-46 Alexander Shevelev Boris 50 illiyi UPA 14
6-02-98 Vasyl Shevchuk RUSLAN 50 illiyi UPA 6
6-19-39 Tatiana Shevchuk Micah I.FRANKA 97
6-08-23 Ivan Shevchuk Vasylo D.Galytskogo 32
6-20-46 Ivan Shevchuk D.Galytskogo məxsus 2
6-23-27 Sherstiuk Vladimir və 50 illiyi UPA 14
6-09-46 SHIDLOVSKA I.I. I.FRANKA 9
6-08-67 SHYKOR Anna D. D.Galytskogo 32
6-17-49 Szymanski Zenaida O Şevçenko 1
6-09-48 Shymkiv Sergey İvanov I.FRANKA 9
6-00-48 Shymkiv Vasyl Ivano 50 illiyi UPA 2
6-21-90 SHYMKIV Oksana Micah I.FRANKA 40
6-22-12 Irina Nicholas SHYMKIV 50 illiyi UPA 14
6-14-74 Shipenko SV. Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-03-35 MICHAEL Michael Shiyan 50 illiyi UPA 10
6-22-38 Shiyan Maria Yustynivn 50 illiyi UPA 14
6-11-39 SHITYK Ivan Vasilyovo Dovbusha 3
6-22-32 OI SHKURDA. 50-ildönümü UPA 14
6-06-59 Station Svetlana SHLABAN 51
6-12-61 SHMEGA M.Yu.. stansiya 41
6-13-97 SHMIHELSKA H.R. I.ФРАНКА 14а
6-14-28 ШМIГЕЛЬСЬКИЙ ВАСИЛЬ I.ФРАНКА 14
6-03-74 ШОКИРА ЯРОСЛАВ ЛУКА 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-00-70 ШОЛУПАТА ВАСИЛЬ МИК 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-08-28 ШПIЦЕР Михайло Миха Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-00-90 ШПIЦЕР ЯРОСЛАВ СЕМЕ 50-РIЧЧЯ УПА 2
6-14-76 ШТИМЕНКО ВАЛЕНТИНА I.ФРАНКА 14
6-22-33 ШТИНДА В.М. 50-ildönümü UPA 14
6-19-14 ШТИНДА ОКСАНА БОГДА ШЕВЧЕНКА 47А
6-02-53 ШТУРМАК СТЕФАНІЯ МИ 50-РIЧЧЯ УПА 6
6-14-30 ШУЛЬГА В.А. Д.ГАЛИЦЬКОГО 6Б
6-15-69 ШУМЕЙ ТЕТЯНА ВОЛОДИ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-08-48 ШУМИЛО Валентина Во Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-00-82 ШУМОВСЬКИЙ ЕВГЕНIЙ 50-РIЧЧЯ УПА 2

– Щ –

6-19-82 ЩЕГЕЛЬСЬКА ІРИНА ВО Л.УКРАIНКИ 27
6-14-14 ЩЕРБАН ОЛЕГ ФЕДОРОВ I.ФРАНКА 14
6-12-90 ЩЕРБИНА СЕРГІЙ ПЕТР Д.ГАЛИЦЬКОГО 5
6-01-95 ЩУПАК ОКСАНА СТЕПАН 50-РIЧЧЯ УПА 4

– Ю –

6-23-06 ЮЗЬКIВ Олександр Ми 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-21-74 ЮКIШ ГАННА ВАСИЛІВН I.ФРАНКА 42
6-21-87 ЮРИШИН Мирон Дмитро I.ФРАНКА 42
6-22-57 ЮРКІВ НАТАЛЯ ІГОРІВ 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-01-97 ЮРКIВ IВАН ПЕТРОВИЧ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-15-86 ЮРОВИЧ Борис Яросла Д.ГАЛИЦЬКОГО 18
6-22-59 ЮХИМЧУК Світлана Ан 50-РIЧЧЯ УПА 14
6-14-44 ЮХНЕЙ СТЕПАН ІВАНОВ I.ФРАНКА 9
6-01-53 ЮШКЕВИЧ Євдокія Євс 50-РIЧЧЯ УПА 4

– Я –

6-16-04 ЯВІР Наталя Ярослав ШЕВЧЕНКА 44Б
6-14-39 ЯЙКО РУСЛАН МИХАЙЛО I.ФРАНКА 14
6-09-71 ЯКОВЕНКО Т.А. КОБРИНСЬКОI 2
6-20-73 ЯКОВЕНКО IРИНА ІВАН I.ФРАНКА 8
6-01-44 ЯКОВЛЕВА АНТОНІНА Д 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-22-10 Juliana Nicholas YAMBORKO 50 illiyi UPA 14
6-15-50 Jaroslav Andre YAMNYCH 50 illiyi UPA 14
6-06-56 Yanyshyn Galina Boris Railway Station 51
6-14-04 Janko Jaroslav Micah D.Galytskogo 8
6-09-60 YANKIV Andriy Bogdan I.FRANKA 9
6-06-61 YANKIV Anna D. Railway Station 51
6-20-90 ЯНКІВ ЮРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ ГЕОЛОГІВ 15
6-12-91 ЯНЧУК Олександра Як ГЕОЛОГIВ 5А
6-11-09 ЯРЕМИН ВАСИЛЬ МИХАЙ ДОВБУША 4
6-18-80 ЯРЕМИШИН Я.С. ШЕВЧЕНКА 36А
6-06-53 ЯРЕМКО Богдан Микол ПРИВОКЗАЛЬНА 51
6-08-17 ЯРЕМКО Йосип Михайл Д.ГАЛИЦЬКОГО 32
6-01-16 ЯРОМIЙ МИКОЛА МИХАЙ 50-РIЧЧЯ УПА 4
6-11-25 ЯСЕНИЦЬКИЙ Роман Ан Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 17
6-11-15 ЯСЕНИЦЬКИЙ ЯРОСЛАВ Б.ХМЕЛЬНИЦЬК 17
6-09-82 ЯЦИШИН Я.О. КОБРИНСЬКОI 6
6-09-08 ЯЦКIВ МИКОЛА МИКОЛА I.ФРАНКА 9
6-15-32 ЯЦКIВ IГОР ВАСИЛЬОВ Д.ГАЛИЦЬКОГО 10А
6-03-52 ЯЦIВ ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВ 50-РIЧЧЯ УПА 10
6-09-15 ЯЦIВ НАТАЛЯ МИКОЛАЇ I.ФРАНКА 9

 ВАЖНО
Вокзал Моршин: 03260-6-21-92 круглосуточно/cтационар
Вокзал Стрый: 032-45-99-554 круглосуточно/cтационар
Моршин Бронирование номеров: 063-19-19-252 круглосуточно/моб


Моршин -Бальнеологический курорт с 1878 d.
Месторасположение – Львовская обл., Стрыйский р-н.
Тип рельефа – Прикарпатский изгиб (340 m. над уровнем моря)
Горная рекаБережница
Природный ландшафт – широколиственные и мешаные леса (предгорье).
ИсторияПервое письменное упоминание – 2.01.1482 d.
Минеральные источники №1, №6, №4
Месторасположение источников №1 – на правом берегу р.Березница в лесной зоне, №6на участке Баня (s.Lisoviči), №4 – в районе санатория «Мраморный дворец» (в лесной зоне).
Бювет минеральных вод – Парковая площадь ,2. +38(03260) 64420
Бальнеолечебница _ Парковая площадь,3. +38(03260) 60566
Центральная улица – улица И.Франка
Железнодорожный вокзал – 64492 Автовокзал – 64503 Агентство Аэрофлота – 64492
Расстояние – Львов(82 км.), Ивано-Франковск(100 км.), Дрогобыч(45 км.), Стрый(15 км.)
Телефонный код – 03260 Почтовый индекс – 82482

 

 

 

 

3

3 Zəncir şərhlər
0 Cavab üzrə zəncirində
0 Ardıcılları
 
Популярнейший comment
Zəncir aktual şərhlər
3 Şərh müəllifləri
  Abunə olun
Notify of
Ярослав

ПРИВАТ-ТАКСІ
0509705567,
0676801487,
0938666806.
Ярослав

roman

Хорошое такси в Моршине тел:066-148-85-79

Светлана

təşəkkür edirik, очень полезная информация

+38 (066) 521 24 24 (водафон) +38 (093) 558 24 24 (лайфсел) +38 (097) 658 24 24 (киевстар)