madlen-logo

Єдине кондитерське кафе в Моршині

Щоб досягти досконалості, потрібен час і зосередженість на деталях. Кондитерська “Мадлен” в Моршині – це праця і досвід, тисячі спроб, осяянь, ретельний відбір – смаків, відтінків, ароматів, відчуттів. Вечір за вечором, жінки, а іноді і чоловіки, шліфували свою майстерність у створенні того, що є таким же атрибутом високої цивілізації, як духи або примхливий дизайн, але пережило добу суворих випробувань, було втіхою, надією і промінцем щастя в роки лиха. Це майстерність у створенні солодкого дійшла до нас десь через сімейні традиції, десь – через старі зворушливі зошити з рецептами, і завдяки людям, які за будь-яких обставин намагалися зберігати гідність, раділи життю і наповнювали простір навколо себе досконалістю, навіть якщо єдиним можливим досконалістю був запах запечених в тісті яблук.

madlen1

Кондитерське кафе «Мадлен» в Моршині:

  •   Це понад сто справжніх кондитерських творінь, приготованих вручну і виключно з натуральних продуктів, без використання хімічних барвників, кондитерських сумішей, емульгаторів. (Вироби з бельгійського шоколаду ручної роботи, тістечка мигдалеві, тераміссу, тістечка пірамідки, запечені яблука, вишня-яблуко, слойки з яблуком, торти наполеон, торти шоколадні, торти горіхові, тарта яблучна, тарта з вишнею, тарта безе і смородина,)
  • – це тепло, щирість, легкість і простота, що створює атмосферу комфорту і затишку. Вам завжди посміхнуться, Вам завжди раді. Це найзатишніше місце в Моршині за чашкою чаю або ароматної кави.
  •  – це будь-які кондитерські вироби на замовлення. Ми реалізуємо Ваші солодкі мрії і фантазії в незабутній подарунок.
  • – це стримана класика виконання, мотиви з дитинства, традиції улюбленої домашньої випічки. Тут Ви знайдете солодощі, які стануть не просто десертом, а прикрасою святкового столу і запорукою душевної компанії, будуть приємні найвишуканішому гурману.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Ми запрошуємо Вас в Моршині на:

Наша адреса:

м.Моршин, вул. І.Франко, 29м (Графік роботи з 9.00 – 21.00 без вихідних)

DSC_1484

Ми на карті Моршина:

———————

Заказать звонок
+
Жду звонка!